Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/1758)
  Náhled Tisk Nahoru
2019 - Nominační žebříček - ŽENY abs. pořadí

Nominační žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 440 | Turnajů: 1758

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
30.11.2019 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 49 11 C
30.11.2019 0 Středočeský pohár základní Menšík Radek 07 Praha - Double's 17 11 C
30.11.2019 0 Středočeský pohár základní Mikulík Jaroslav 41 Praha 13 - Pivnice herna Bunkr 12 10 C
29.11.2019 0 Středočeský pohár základní Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 15 9 C
29.11.2019 0 Středočeský pohár základní Procházka Jaroslav 07 Tehov - Tehov 10 9 C
29.11.2019 0 Středočeský pohár základní Štola Ondřej 08 Praha - Club Kamýk 29 10 C
29.11.2019 0 Středočeský pohár základní Grätzová Monika 08 Praha - Klub Ajeto 31 10 C
29.11.2019 0 Středočeský pohár základní Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 15 11 C
29.11.2019 0 Středočeský pohár základní Svoboda Vladimír 10 Praha - Lidový dům Kbely 20 10 C
29.11.2019 0 Středočeský pohár základní Hojsák Jan 10 Praha - Záběhlice - U Švehly 21 10 C
28.11.2019 0 Středočeský pohár základní Slabý Jaroslav 04 Praha - Radhošťská pivnice 9 10 C
28.11.2019 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 26 10 C
28.11.2019 0 Středočeský pohár základní Zahajský Václav 41 Říčany - Bar Riviéra 16 9 C
27.11.2019 0 Středočeský pohár základní Jiroušek Petr 02 Praha - Grey bar Na zastávce 6 9 C
27.11.2019 0 Středočeský pohár základní Zahradníková Michaela 05 Praha - Na Novym miste 10 9 C
27.11.2019 0 Středočeský pohár základní Eliáš Jan 08 Kralupy nad Vltavou - U krkavce 9 10 C
26.11.2019 0 Středočeský pohár základní Blahník Pavel 02 Praha - Háje - Sportbar Beruška 5 9 C
26.11.2019 0 Středočeský pohár základní Peřina Ivan 02 Říčany - Dart´s Pub 13 10 C
26.11.2019 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 21 8 C
26.11.2019 0 Středočeský pohár základní Marval Petr 10 El Clasico - Praha 10 9 C
26.11.2019 0 Středočeský pohár základní Labantová Radka 41 Praha 3 - Na Cibulkách 11 8 C
26.11.2019 Středočeský pohár základní   06 Česká hospůdka 7 8 C
25.11.2019 0 Středočeský pohár základní Jiroušek Petr 02 Praha - Pivnice Chabařovická 15 10 C
25.11.2019 0 Středočeský pohár základní Murín Milan 04 Praha - Bar Chrpa 16 10 C
25.11.2019 0 Středočeský pohár základní Slabý Jaroslav 04 Praha - Polo 9 10 C
25.11.2019 0 Středočeský pohár základní Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 9 9 C
25.11.2019 0 Středočeský pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 34 10 C
25.11.2019 0 Středočeský pohár základní Marval Petr 10 Praha - U Pipkina 22 10 C
23.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 40 10 C
23.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Michálková Michaela 07 Praha - Double´s 11 10 C
23.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Faltejsek Libor 08 Praha - Plzeňka 11 10 C
23.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Fořt Petr 41 Praha 5 - Pivnice Bunkr 7 11 C
22.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 26 10 C
22.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Procházka Jaroslav 07 Tehov - Tehov 11 8 C
22.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Beran Jiří 08 Neumětely - U Horymíra 20 10 C
22.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Štola Ondřej 08 Praha - Club Kamýk 19 10 C
22.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Jirkalová Milena 08 Praha - Klub Ajeto 14 10 C
22.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 19 10 C
22.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Svoboda Vladimír 10 Praha - Lidový dům Kbely 26 12 C
22.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Váňa Robert 10 Sázava - Sázavská Kozlovna 22 10 C
21.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Pechar Michal 02 Praha - Řípská 20 10 C
21.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Slabý Jaroslav 04 Praha - Radhošťská pivnice 11 9 C
21.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 26 10 C
21.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Kočí Jakub 07 Praha - Doubles 24 10 C
21.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Zahajský Václav 41 Říčany - Bar Riviéra 13 9 C
20.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Kaška Zdeněk 02 Říčany - K2 11 9 C
20.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Zahradníková Michaela 05 Praha - Na Novym miste 13 11 C
20.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Hojsák Jan 10 Praha - Záběhlice - U Švehly 22 10 C
20.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Lukáč Roman 34 Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem 9 8 C
19.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Blahník Pavel 02 Praha - Háje - Sportbar Beruška 7 10 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.2.2020 17:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 17.2.2020 18:05:01