Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/55)
  Náhled Tisk Nahoru
Reg.Master StČ muži

17.3.2018 | 08 - Klub Ajeto | Jednotlivci muži | Hráčů: 55 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
2. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
3. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
4. Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
5. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim
5. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín
7. Dbalý Petr CZE012014 A Rozdělovský Péčko Kladno
7. Šebek Ladislav CZE000109 A Kladno
9. Hradský Pavel CZE000493 A Sgt. Pepik's Band Praha
9. Landa Vladimír CZE045015 A ŠK Plzeňka Praha
9. Poklop Karel CZE021006 A Sgt. Pepik's Band Praha
9. Tomáš Zdeněk CZE007633 A TJ Viktoria Radim
13. Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim
13. Dvořák Jiří CZE004155 A Praha 5
13. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha
13. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha
17. Boledovič Martin CZE027386 A Sgt. Pepik's Band Praha
17. Chlumský Ondřej CZE002512 B Vonoklasy 26
17. Puharič Petr CZE043225 C Proti proudu Praha
17. Setikovský Roman CZE004621 A Zlatý Barbaři Praha
17. Souček Libor CZE002684 B ŠK Figury Libčice nad Vltavou
17. Teichner Martin CZE000249 C Sokol Přišimasy
17. Ventura René CZE003777 A Praha 4
17. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha
25. Čáp Ivan CZE024556 C ŠK InterGast Stará promiň Praha
25. Hudík Zdeněk CZE000261 A Zákeřňáci DC Praha
25. Kačer Jiří CZE000447 B Bažina 4077 Praha
25. Kobylák Miloš CZE004177 C ŠK InterGast Stará promiň Praha
25. Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim
25. Slabý Erik CZE001309 A Zákeřňáci DC Praha
25. Šoltys Tomáš CZE060068 Praha 9
25. Teichner David CZE004494 C No stress Praha
33. Grbič Mladen CZE055499 C Základna Kralupy n/Vlt.
33. Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice
33. Jermář Marek CZE000315 B Bohnice Legends Praha
33. Kulhánek Jiří CZE044726 B ŠK Roztoky
33. Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha
33. Martiňák Petr CZE056726 C Základna Kralupy n/Vlt.
33. Pomichálek Zdeněk CZE001530 D Červené Pečky
33. Procházka Ladislav CZE057999 D Baba Jaga Praha
33. Pytrus Petr CZE052907 C Základna Kralupy n/Vlt.
33. Rupík Tibor CZE017662 B Plechovky Pečky
33. Sladký Václav CZE049717 D Vonoklasy 26
33. Soudský Radim CZE055552 C Základna Kralupy n/Vlt.
33. Šimáček Petr CZE042382 C Sons of Žižkoff Praha
33. Todorov Živko CZE054936 D
33. Votava Martin CZE006114 A DC Bonus Bendovka Praha
33. Vrbický Vít CZE057912 B Akademie DC Praha
49. Balík Michal CZE052618 C Sons of Žižkoff Praha
49. Hübner David CZE020124
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2019 03:08

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.10.2019 03:08:15