Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/60)
  Náhled Tisk Nahoru
Reg.Master StČ muži

20.1.2018 | 08 - Klub Ajeto | Jednotlivci muži | Hráčů: 60 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Poklop Karel CZE021006 A Sgt. Pepik's Band Praha
2. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
3. Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim
4. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
5. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
5. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
7. Květ Radek CZE007827 B ŠK Gambáč Mělník
7. Lutišan Štefan CZE039047 A Zlatý Barbaři Praha
9. Dbalý Petr CZE012014 A Rozdělovský Péčko Kladno
9. Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha
9. Symerský David CZE032941 A Pomatenci Hranice
9. Tomáš Zdeněk CZE007633 A TJ Viktoria Radim
13. Hradský Pavel CZE000493 A Sgt. Pepik's Band Praha
13. Nicek Pavel CZE034368 A Rozdělovský Péčko Kladno
13. Šamko Štefan CZE052488 B DC Podlesáci Králův Dvůr
13. Špírek Pavel CZE006340 C Proti proudu Praha
17. Dvořák Jiří CZE004155 A Praha 5
17. Gregar Pavel CZE049227 A Trosky Litomyšl
17. Hudík Zdeněk CZE000261 A Zákeřňáci DC Praha
17. Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim
17. Lukavský Martin CZE000688 B Nepřátelé bobří hráze Praha
17. Setikovský Roman CZE004621 A Zlatý Barbaři Praha
17. Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
17. Trobl Martin CZE048832 B DC Máchalové Kladno
25. Fiala Jan CZE036382 C Proti proudu Praha
25. Hübner David CZE020124
25. Jermář Marek CZE000315 B Bohnice Legends Praha
25. Jícha Ondřej CZE026148 C DC Rozdělov Kladno
25. Medek Zdeněk CZE002581 C Black Diamonds Praha
25. Nosovský Stanislav CZE038944 B ŠK Gambáč Mělník
25. Slabý Erik CZE001309 A Zákeřňáci DC Praha
25. Zelený Vojtěch CZE039973
33. Bečvář Jakub CZE042381 B Titans Praha
33. Čáp Ivan CZE024556 C ŠK InterGast Stará promiň Praha
33. Hanykýř Michal CZE045715 B Lipánci Přehvozdí
33. Husák Ladislav CZE030886 B Praha
33. Kafka Miroslav CZE040243 B DC Podlesáci Králův Dvůr
33. Kobylák Miloš CZE004177 C ŠK InterGast Stará promiň Praha
33. Kulhánek Jiří CZE044726 B ŠK Roztoky
33. Labant Milan CZE040539 B Titans Praha
33. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha
33. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha
33. Pěnčík Jan CZE046444 A Havana Lanškroun
33. Spratek Tomáš CZE055104 C Proti proudu Praha
33. Svěchota Richard CZE051160 B DC Falcon Praha
33. Teichner David CZE004494 C No stress Praha
33. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha
33. Žižka Radek CZE043566 Mšeno
49. Codl David CZE025601 Český Krumlov
49. Grassl Tomáš CZE026965 A Rozdělovský Péčko Kladno
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2019 03:02

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.10.2019 03:02:02