Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/76)
  Náhled Tisk Nahoru
Reg.Master StČ muži

7.9.2019 | Praha - Klub Ajeto | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Šulc Petr | Hráčů: 76 | Žebříčků: 12

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
2. Poklop Karel CZE021006 A Sgt. Pepik's Band Praha
3. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
4. Strbáček Stanislav CZE000369 A Zákeřňáci DC Praha
5. Hrubeš Marek CZE002046 A TJ Viktoria Radim
5. Krajkovič Martin SVK000451 Humenné
7. Puharič Petr CZE043225 C Proti proudu Praha
7. Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
9. Bártl Michal CZE056549 C Základna Kralupy n/Vlt.
9. Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice
9. Novotný Martin CZE062003
9. Vráblík David CZE055647 B Bažina 4077 Praha
13. Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha
13. Popďakunik Lukáš CZE018951 Lázně Bohdaneč
13. Procházka Jaroslav CZE000025 A Zelená Laguna DC Stránčice
13. Seman Patrik WRD065347 Sabinov
17. Bazika Tomáš CZE037493 A Mendosino Praha
17. Beňo Stanislav SVK000491 Prešov
17. Kopecký Jiří CZE064056 Kostelec nad Černými lesy
17. Landa Vladimír CZE045015 A ŠK Plzeňka Praha
17. Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim
17. Nedó David CZE049959 B Ostré hroty Svémyslice
17. Řehoř Martin CZE057724 B ŠK Sušice
17. Svět Jiří CZE029972 A ŠK Řenčováci Řevničov
25. Čermák Pavel CZE054338 B Chalupáři Slaný
25. Kocúr Rastislav WRD065356 Prešov
25. Kymla Luboš CZE061835 D JZD Praha
25. Linek Adam CZE050142 C Horní Rozptyly Praha
25. Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha
25. Matěk Jan CZE055561 B Titans Praha
25. Nemeš Jan CZE053874 C Horní Rozptyly Praha
25. Svěchota Richard CZE051160 B DC Falcon Praha
33. Bába Pavel CZE057235 D ŠK Na Vršku Praha
33. Balík Michal CZE052618 C Sons of Žižkoff Praha
33. Dvořák Jiří CZE004155 A Zákeřňáci DC Praha
33. Dvořák Miloš CZE000960 A DC Mirage Sobín
33. Eger Patrik CZE056231 C Titans Praha
33. Hojsák Jan CZE029185 A Titans Praha
33. Jakubčík Jozef WRD065358 Prešov
33. Majerčin David CZE020476 D Club Kamýk Praha
33. Mikeš Jan 1996 CZE051377 C Zelená Laguna DC Stránčice
33. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha
33. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha
33. Popďakunik Filip CZE021787 Lázně Bohdaneč
33. Slabý Jaroslav CZE060607 D Sons of Žižkoff Praha
33. Valuš Michal WRD065349 Prešov
33. Vohralík Vítězslav CZE054975 Žádný hroty Praha
33. Zimmermann Jakub CZE054015 Pacienti z Berušky Praha
49. Falc Roman CZE060710 D Sons of Žižkoff Praha
49. Hübner David CZE020124
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.12.2019 09:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.12.2019 09:03:16