Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/52)
 NáhledTiskNahoru
Regionální Master muži

16.4.2022| Praha - Sportbar Hostivař| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Šlehofr David| Hráčů: 52| Žebříčků: 13

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
2.Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
3.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
4.Lexa Petr CZE023169ALegie Praha
5.Kopecký Jiří CZE064056CHorní Rozptyly Praha
5.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
7.Nejedlý Daniel CZE031721CDC Fontána Praha
7.Vykysalý Radek CZE022400AŠK Šipkaři Sedlec
9.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov
9.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
9.Řehoř Martin CZE057724ADC Mirage Sobín
9.Slabý Jaroslav CZE060607BAvengers Praha
13.Gutvirt Petr CZE001292CHorní Rozptyly Praha
13.Materna Tomáš CZE062422APrevíti Praha
13.Novák Ivan CZE025179BDC Falcon Praha
13.Roch Petr CZE011278BAvengers Praha
17.Bláha Petr CZE049371BAmatéři Písnice
17.Fiala Miroslav CZE062353AOggy a Škodíci Ostrov
17.Fiala Petr 1993CZE070803Sokolov
17.Kapal Tomáš CZE048907DDC The Worker Praha
17.Novák Aleš CZE002819AŠK Šipkaři Sedlec
17.Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
17.Šístek Radek CZE060141CRytíři Hostivař
17.Trnka Jiří CZE032649ANikola Kraslice
25.Döme Matěj CZE000455BAvengers Praha
25.Dudek Ondřej CZE060130CSons of Žižkoff Praha
25.Houdek Oto CZE068464CRychlý hroty Praha
25.Křemen Jan CZE033388BI am 180 Praha
25.Kuča Jan CZE027500BZlatý Barbaři Praha
25.Kuneš Filip CZE069353Zlatý Barbaři Praha
25.Novák Jaroslav CZE064388CStarci na chmelu Říčany
25.Vítek Jiří CZE039205BProti proudu Praha
33.Balík Michal CZE052618BTitans Praha
33.Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
33.Hamšík Robert CZE059170DSedmá rota Praha
33.Kobylák Miloš CZE004177DŠK Stará promiň Praha
33.Korbel Tomáš CZE061515CSB Hostivař Praha
33.Kulík Pavel CZE061170CMidgard Praha
33.Landa Vladimír CZE045015BŠK Plzeňka Praha
33.Miňovský Tomáš CZE061685BŠK Křižáci Barrandov
33.Novák Petr CZE063590DRytíři Hostivař
33.Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha
33.Pilc Antonín CZE061518CSB Hostivař Praha
33.Rieb Tomáš CZE060909DDC The Worker Praha
33.Vach Josef CZE001834CSedmá rota Praha
33.Viščak Marek CZE006381Praha 6
33.Vlach Jakub CZE064065CSB Hostivař Praha
33.Zerzán Miloš CZE064613BLidový dům Kbely
49.Cvrk Jaroslav CZE051357DDC The Worker Praha
49.Dobrovič Jakub CZE064053DMidgard Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 14.8.2022 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 14.8.2022 11:49:16
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement