Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-22/22)
 NáhledTiskNahoru
Středočeský pohár dvojice

15.4.2022| 04 - Praha - Alfa| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Kučerová Ivana| Dvojic: 22| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Řehoř Martin CZE057724ADC Mirage Sobín
Roubíková Anna CZE062850DBastards DC Praha
2.Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
Hudík Zdeněk CZE000261BPraha 4
3.Zelenková Michaela CZE069221Otupělé hroty Praha
Zelenka Michal CZE068559DDopito 99 Praha
4.Micka Lukáš CZE048486I am 180 Praha
Machalitzky Pavel CZE067157DPremier League Bar Praha
5.Procházka Jaroslav CZE000025AZelená Laguna DC Stránčice
Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha
5.Šumbera Jiří CZE060293DSgt. Pepik's Band Praha
Pecha Martin CZE044897BPraha 4
7.Novák Ivan CZE025179BDC Falcon Praha
Šimunková Petra Johana CZE058621
7.Saidl Zbyněk CZE055711CSgt. Pepik's Band Praha
Rada Jan CZE051402DSgt. Pepik's Band Praha
9.Rousová Daniela CZE000117
Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
9.Slugeň Jan CZE051506DSgt. Pepik's Band Praha
Tanglová Dominika CZE060779DSgt. Pepik's Band Praha
9.Stárek Stanislav CZE050905AZelená Laguna DC Stránčice
Bogyai Viktor CZE050904AZelená Laguna DC Stránčice
9.Vlach Jakub CZE064065CSB Hostivař Praha
Němeček Michal CZE064468Praha
13.Lex Dominik CZE066153DRytíři Hostivař
Sýkorová Miroslava CZE062727CRytíři Hostivař
13.Nerušil Marek CZE059026AKorunky Kolín
Votavová Anna CZE054375B(Jen Tak Libín)
13.Šafránek Martin CZE045511BKorunky Kolín
Kroužecká Adéla CZE069042SB Hostivař Praha
13.Šlehofr David CZE056664CRychlý hroty Praha
Havlová Marie CZE060434CRychlý hroty Praha
17.Bořánek Miloš CZE066819CDC Fontána Praha
Vítek Jiří CZE039205BProti proudu Praha
17.František Compel WRD069222Praha
Bělohlávek Ondřej CZE052298DDopito 99 Praha
17.Fuchs Ondřej CZE033826DDC Helou&Wen Praha
Veselá Zuzana CZE045025
17.Hamšík Robert CZE059170DSedmá rota Praha
Domený Vlastimil CZE001718BSTS Moskovice Praha
17.Hozman Stanislav CZE043320DSedmá rota Praha
Adámek Jaroslav CZE004321BAmatéři Písnice
17.Zvoník Jan CZE006136Polná
Neužil Miroslav CZE052586BŠK Křižáci Barrandov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.7.2022 20:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 4.7.2022 01:23:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement