Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/60)
  Náhled Tisk Nahoru
Reg.Master StČ muži

31.8.2019 | Praha - Chlumecká | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Zikmund Petr | Hráčů: 60 | Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
2. Puharič Petr CZE043225 A Proti proudu Praha
3. Vobořil Rudolf CZE062306 C Bohnice Legends Praha
4. Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha
5. Mikeš Jan CZE051377 B Zelená Laguna DC Stránčice
5. Štola Ondřej CZE036567 A Zlatý Barbaři Praha
7. Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim
7. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
9. Cirkovský Jaroslav CZE021269 D Bastards DC Praha
9. Klimáček Michal CZE042363 B ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
9. Řehoř Martin CZE057724 A ŠK Sušice
9. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice
13. Hrabina Rostislav CZE056299 B Bentons Lety
13. Kubín Jan CZE051162 B Bohnice Legends Praha
13. Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim
13. Řezáč Jan CZE001944 Mirovice
17. Gutvirt Petr CZE001292 B Horní Rozptyly Praha
17. Jermář Marek CZE000315 B Bohnice Legends Praha
17. Procházka Jaroslav CZE000025 B Zelená Laguna DC Stránčice
17. Shíbal Petr CZE004622 B BRILLIANT DARTS Praha
17. Suchopár Jakub CZE057960 C JZD Praha
17. Šamko Štefan CZE052488 B DC Podlesáci Králův Dvůr
17. Zahajský Václav CZE060308 C DC Country club Praha
17. Žoha Michal CZE055450 C ŠK Kyklop Praha
25. Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Stránčice
25. Frei Pavel CZE053845 A Proti proudu Praha
25. Hejna Jakub CZE046274 B Old school Okřínek
25. Kutlák Kamil CZE035715 B BRILLIANT DARTS Praha
25. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha
25. Novotný Petr CZE063235 B Mendosino Praha
25. Slabý Jaroslav CZE060607 C Avengers Praha
25. Spilka Martin CZE003843
33. Batista Libor CZE059204
33. Dudek Ondřej CZE060130 C Sons of Žižkoff Praha
33. Kočí Jakub CZE045874 C SK Delta Praha
33. Kopecký Jiří CZE064056 Kostelec nad Černými lesy
33. Kymla Luboš CZE061835 C JZD Praha
33. Laurek Petr CZE027216 C ŠK Střelci Tetín
33. Mičánek Tomáš CZE048027 Brno
33. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha
33. Patócs Martin CZE051589 B Zelená Laguna DC Stránčice
33. Popďakunik Lukáš CZE018951 Lázně Bohdaneč
33. Sehnálek Milan CZE060009 D DC Easy Game B
33. Setikovský Roman CZE004621 A Kozlíci Praha Kyje
33. Slugeň Jan CZE051506 D Sgt. Pepik's Band Praha
33. Šedivák Pavel CZE003140 C Bohnice Legends Praha
33. Tesárek Michal CZE052120 D Darts Club K 26 Praha
33. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha
49. Káninský Jan CZE063867 Kostelec nad Černými lesy
49. Kleiber Martin CZE053049 D Baba Jaga Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 27.1.2020 06:03

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 27.1.2020 07:22:31