Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/55)
 NáhledTiskNahoru
Regionální Master muži

26.2.2022| Praha - Double ´s| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Michálková Michaela| Hráčů: 55| Žebříčků: 15

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
2.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
3.Drtikol Tomáš CZE065536BMlsat cukroví Praha
4.Tauš Václav CZE025434AŠK Šipkaři Sedlec
5.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
5.Vykysalý Radek CZE022400AŠK Šipkaři Sedlec
7.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
7.Kuneš Filip CZE069353Zlatý Barbaři Praha
9.Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
9.Hošek Karel CZE021003AŠK Řenčováci Řevničov
9.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
9.Řehoř Martin CZE057724ADC Mirage Sobín
13.Hochmuth Jan CZE049346DDart's Warriors Praha
13.Kajpr Jan CZE063552AŠK Bizoni Cvrčovice
13.Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
13.Velev Stanislav CZE059619DSedmá rota Praha
17.Buřič Jan CZE000639BŠK Plzeňka Praha
17.Čermák Pavel CZE054338BŠK Bizoni Cvrčovice
17.Macho Ladislav CZE000496České Velenice
17.Materna Tomáš CZE062422APrevíti Praha
17.Moravec Martin CZE064460DŠK Radotín
17.Novák Aleš CZE002819AŠK Šipkaři Sedlec
17.Reil David CZE000020APrevíti Praha
17.Trobl Martin CZE048832ARozdělovský Péčko Kladno
25.Kadlec Milan CZE034621BCannabis 666 Žebrák
25.Kováč Miroslav CZE063530CMarná snaha Slaný
25.Němec Pavel CZE062785BSport club 1930 Praha
25.Pánka Vlastimil CZE001789CJZD Praha
25.Pergl Pavel CZE045625BCannabis 666 Žebrák
25.Pilc Antonín CZE061518CSB Hostivař Praha
25.Slabý Jaroslav CZE060607BAvengers Praha
25.Šíma Jiří CZE061345
33.Benko Zdeněk CZE023603CMlsat cukroví Praha
33.Döme Matěj CZE000455BAvengers Praha
33.Dostál Radim CZE060679DŠK Radotín
33.Kliment Tomáš CZE070023Praha
33.Komárek Pavel CZE060176DPraha 5
33.Kováčik Jaroslav CZE069821Praha
33.Kroužek Lukáš CZE063090BAmatéři Písnice
33.Matěk Jan CZE055561BTitans Praha
33.Němec Jáchym CZE063233
33.Pecha Martin CZE044897BPraha 4
33.Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha
33.Pokorný Štěpán CZE067026BŠK Kyklop Praha
33.Roch Petr CZE011278BAvengers Praha
33.Shíbal Petr CZE004622BBrilliant Darts Praha
33.Šístek Petr CZE070809Praha
33.Žďárský Lubomír CZE065689DŠK Křižáci Barrandov
49.Balík Michal CZE052618BTitans Praha
49.Holodňák Petr CZE061203CSB Hostivař Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 14.8.2022 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 14.8.2022 11:45:41
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement