Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/56)
 NáhledTiskNahoru
Regionální Master muži

19.2.2022| Praha - Klub Ajeto| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Šulc Petr| Hráčů: 56| Žebříčků: 13

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
2.Jirkal Pavel CZE000154APraha 7
3.Trobl Martin CZE048832ARozdělovský Péčko Kladno
4.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
5.Kos Matouš CZE063561BDC Mirage Sobín
5.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
7.Červinka Pavel CZE002976ALegie Praha
7.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
9.Drtikol Tomáš CZE065536BMlsat cukroví Praha
9.Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha
9.Lexa Petr CZE023169ALegie Praha
9.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
13.Malinovský Zdeněk CZE000487BPohodáři Praha
13.Nejedlý Daniel CZE031721CDC Fontána Praha
13.Nerušil Marek CZE059026AKorunky Kolín
13.Řehoř Martin CZE057724ADC Mirage Sobín
17.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
17.Bártl Michal CZE056549BRozdělovský Péčko Kladno
17.Kapal Tomáš CZE048907DDC The Worker Praha
17.Korbel Tomáš CZE061515CSB Hostivař Praha
17.Matěk Jan CZE055561BTitans Praha
17.Šafránek Martin CZE045511BKorunky Kolín
17.Vácha Denis CZE057769CKandráčovci Kolín
17.Žoha Michal CZE055450BŠK Kyklop Praha
25.Gratz Lumír CZE020442DStiflerova máma Praha
25.Krušina Lukáš CZE034135BDC Falcon Praha
25.Miňovský Tomáš CZE061685BŠK Křižáci Barrandov
25.Pilc Antonín CZE061518CSB Hostivař Praha
25.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
25.Šimek Ladislav CZE062382BBastards DC Praha
25.Štička Miroslav CZE038163CDC Infarkt Praha
25.Vlach Jakub CZE064065CSB Hostivař Praha
33.Albrecht Lukáš CZE054036CMlsat cukroví Praha
33.Benko Zdeněk CZE023603CMlsat cukroví Praha
33.Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
33.Cvrk Jaroslav CZE051357DDC The Worker Praha
33.Dubský Vladimír CZE060623DThe LegenDarts Praha
33.Kuneš Filip CZE069353Zlatý Barbaři Praha
33.Kvapil Libor CZE053416DSB Hostivař Praha
33.Materna Tomáš CZE062422APrevíti Praha
33.Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha
33.Slavík Tomáš CZE062434CBastards DC Praha
33.Slobodník Martin WRD069490Praha
33.Starý Josef CZE056787CKandráčovci Kolín
33.Špírek Pavel CZE006340BProti proudu Praha
33.Zajíček Pavel CZE063830CPraha 8
33.Zbořil Karel CZE057352
33.Žďárský Lubomír CZE065689DŠK Křižáci Barrandov
49.Beran Petr CZE056483CMlsat cukroví Praha
49.Brouk Petr CZE034490CVo díru vedle Prosek Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 14.8.2022 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 14.8.2022 11:17:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement