Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/70)
 NáhledTiskNahoru
Regionální Master muži

12.2.2022| Praha - Restaurace Alfa| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Michálková Michaela| Hráčů: 70| Žebříčků: 14

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
2.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
3.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
4.Lexa Petr CZE023169ALegie Praha
5.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
5.Vach Josef CZE001834CSedmá rota Praha
7.Schejbal Martin CZE052815BLegie Praha
7.Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
9.Bláha Petr CZE049371BAmatéři Písnice
9.Podnecký Petr CZE051119CZoufalci Mladá Boleslav
9.Sojka Jiří CZE002626B
9.Trobl Martin CZE048832ARozdělovský Péčko Kladno
13.Benko Zdeněk CZE023603CMlsat cukroví Praha
13.Hochmuth Jan CZE049346DDart's Warriors Praha
13.Kroužek Lukáš CZE063090BAmatéři Písnice
13.Kuneš Filip CZE069353Zlatý Barbaři Praha
17.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov
17.Fiala Petr 1993CZE070803Sokolov
17.Gutvirt Petr CZE001292CHorní Rozptyly Praha
17.Kopecký Jiří CZE064056CHorní Rozptyly Praha
17.Krušberský Jan CZE043363BDC Falcon Praha
17.Matěk Jan CZE055561BTitans Praha
17.Tunkiv Štěpán CZE050379BDC Žíla Chodov
17.Václavík Tomáš CZE020836CDivočáci Nemyčeves
25.Bečvář David CZE060331BI am 180 Praha
25.Kos Matouš CZE063561BDC Mirage Sobín
25.Kulík Pavel CZE061170CMidgard Praha
25.Machalitzky Pavel CZE067157DPremier League Bar Praha
25.Miňovský Tomáš CZE061685BŠK Křižáci Barrandov
25.Novák Vladimír CZE036995BAmatéři Písnice
25.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
25.Vavřík Jiří CZE058445BHo Wada Aš
33.Balík Michal CZE052618BTitans Praha
33.Davídek David CZE063408CHorní Rozptyly Praha
33.Kroužek Tomáš CZE063514Krč
33.Maleček Petr CZE070963Praha
33.Marčuk Michal CZE013146BHo Wada Aš
33.Nemeš Jan CZE053874BHorní Rozptyly Praha
33.Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha
33.Premovič Martin CZE002382CZoufalci Mladá Boleslav
33.Přibyl Robert CZE063736CHorní Rozptyly Praha
33.Řehoř Martin CZE057724ADC Mirage Sobín
33.Saidl Zbyněk CZE055711CSgt. Pepik's Band Praha
33.Svěchota Richard CZE051160BBohnice Legends Praha
33.Svoboda Jan CZE034282BGrooti Jablonec nad Nisou
33.Šejirman Robert CZE054560DMost
33.Útrata František CZE059724DSB Hostivař Praha
33.Vrba Jan CZE060580BI am 180 Praha
49.Adámek Jaroslav CZE004321BAmatéři Písnice
49.Bašus Pavel CZE009705ADC 180 Chemik Polabec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 14.8.2022 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 14.8.2022 11:03:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement