Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-49/49)
 NáhledTiskNahoru
Regionální Master muži

23.10.2021| Praha - Sportbar Hostivař| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Šlehofr David| Hráčů: 49| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
17.Zelenka Jaromír CZE002442Dušníky
13.ZÁKAZ ČINNOSTI - Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
33.Večerník Stanislav CZE023200AŠK Plzeňka Praha
33.Vach Josef CZE001834BSedmá rota Praha
17.Špírek Pavel CZE006340AProti proudu Praha
25.Šimek Ladislav CZE062382BBastards DC Praha
13.Šíma Jiří CZE061345
5.Setikovský Roman CZE004621BHorní Rozptyly Praha
4.Schejbal Martin CZE052815ALegie Praha
9.Rieb Tomáš CZE060909DDC The Worker Praha
17.Reil David CZE000020APrevíti Praha
9.Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
33.Prokopec Martin CZE059443DRychlý hroty Praha
33.Procházka Lubomír CZE030947BSedmá rota Praha
9.Přibyl Robert CZE063736BHorní Rozptyly Praha
2.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
33.Pilc Antonín CZE061518CSB Hostivař Praha
33.Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha
33.Novák Ivan CZE025179BDC Falcon Praha
25.Neužil Miroslav CZE052586BŠK Křižáci Barrandov
13.Nejedlý Daniel CZE031721CDC Fontána Praha
33.Mydliar Ondřej CZE029980CMidgard Praha
17.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
25.Miňovský Tomáš CZE061685BBastards DC Praha
3.Materna Tomáš CZE062422APrevíti Praha
33.Mařík Rudolf CZE055834DSB Hostivař Praha
49.Majerčin David CZE020476BSedmá rota Praha
5.Macho Ladislav CZE000496České Velenice
33.Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
33.Lex Dominik CZE066153CPraha
33.Laurek Petr CZE027216DŠK Střelci Tetín
13.Kulík Pavel CZE061170CMidgard Praha
17.Křemen Jan CZE033388BI am 180 Praha
1.Kos Matouš CZE063561ALegie Praha
25.Korbel Tomáš CZE061515DSB Hostivař Praha
7.Kopecký Jiří CZE064056BHorní Rozptyly Praha
17.Kobylák Miloš CZE004177DBaba Jaga Praha
25.Kapal Tomáš CZE048907DDC The Worker Praha
17.Hozman Stanislav CZE043320BSedmá rota Praha
33.Holodňák Petr CZE061203DSB Hostivař Praha
25.Hochmuth Jan CZE049346CDart's Warriors Praha
33.Drtikol Tomáš CZE065536CMlsat cukroví Praha
25.Döme Matěj CZE000455BAvengers Praha
25.Davídek David CZE063408BHorní Rozptyly Praha
7.Červinka Pavel CZE002976ALegie Praha
33.Buřič Jan CZE000639AŠK Plzeňka Praha
17.Bláha Petr CZE049371BAmatéři Písnice
9.Balík Michal CZE052618BTitans Praha
33.Avelino Nelson WRD059291BSport club 1930 Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.4.2024 01:26:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement