Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-49/49)
 NáhledTiskNahoru
Regionální Master muži

23.10.2021| Praha - Sportbar Hostivař| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Šlehofr David| Hráčů: 49| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
33.Avelino Nelson WRD059291BSport club 1930 Praha
9.Balík Michal CZE052618BTitans Praha
17.Bláha Petr CZE049371BAmatéři Písnice
33.Buřič Jan CZE000639AŠK Plzeňka Praha
7.Červinka Pavel CZE002976ALegie Praha
25.Davídek David CZE063408BHorní Rozptyly Praha
25.Döme Matěj CZE000455BAvengers Praha
33.Drtikol Tomáš CZE065536CMlsat cukroví Praha
25.Hochmuth Jan CZE049346CDart's Warriors Praha
33.Holodňák Petr CZE061203DSB Hostivař Praha
17.Hozman Stanislav CZE043320BSedmá rota Praha
25.Kapal Tomáš CZE048907DDC The Worker Praha
17.Kobylák Miloš CZE004177DBaba Jaga Praha
7.Kopecký Jiří CZE064056BHorní Rozptyly Praha
25.Korbel Tomáš CZE061515DSB Hostivař Praha
1.Kos Matouš CZE063561ALegie Praha
17.Křemen Jan CZE033388BI am 180 Praha
13.Kulík Pavel CZE061170CMidgard Praha
33.Laurek Petr CZE027216DŠK Střelci Tetín
33.Lex Dominik CZE066153CPraha
33.Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
5.Macho Ladislav CZE000496České Velenice
49.Majerčin David CZE020476BSedmá rota Praha
33.Mařík Rudolf CZE055834DSB Hostivař Praha
3.Materna Tomáš CZE062422APrevíti Praha
25.Miňovský Tomáš CZE061685BBastards DC Praha
17.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
33.Mydliar Ondřej CZE029980CMidgard Praha
13.Nejedlý Daniel CZE031721CDC Fontána Praha
25.Neužil Miroslav CZE052586BŠK Křižáci Barrandov
33.Novák Ivan CZE025179BDC Falcon Praha
33.Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha
33.Pilc Antonín CZE061518CSB Hostivař Praha
2.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
9.Přibyl Robert CZE063736BHorní Rozptyly Praha
33.Procházka Lubomír CZE030947BSedmá rota Praha
33.Prokopec Martin CZE059443DRychlý hroty Praha
9.Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
17.Reil David CZE000020APrevíti Praha
9.Rieb Tomáš CZE060909DDC The Worker Praha
4.Schejbal Martin CZE052815ALegie Praha
5.Setikovský Roman CZE004621BHorní Rozptyly Praha
13.Šíma Jiří CZE061345
25.Šimek Ladislav CZE062382BBastards DC Praha
17.Špírek Pavel CZE006340AProti proudu Praha
33.Vach Josef CZE001834BSedmá rota Praha
33.Večerník Stanislav CZE023200AŠK Plzeňka Praha
13.ZÁKAZ ČINNOSTI - Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
17.Zelenka Jaromír CZE002442Dušníky
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 19:26:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement