Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-49/49)
 NáhledTiskNahoru
Regionální Master muži

23.10.2021| Praha - Sportbar Hostivař| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Šlehofr David| Hráčů: 49| Žebříčků: 13

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kos Matouš CZE063561BDC Mirage Sobín
2.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
3.Materna Tomáš CZE062422APrevíti Praha
4.Schejbal Martin CZE052815BLegie Praha
5.Macho Ladislav CZE000496České Velenice
5.Setikovský Roman CZE004621DHorní Rozptyly Praha
7.Červinka Pavel CZE002976ALegie Praha
7.Kopecký Jiří CZE064056CHorní Rozptyly Praha
9.Balík Michal CZE052618BTitans Praha
9.Přibyl Robert CZE063736CHorní Rozptyly Praha
9.Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
9.Rieb Tomáš CZE060909DDC The Worker Praha
13.Kulík Pavel CZE061170CMidgard Praha
13.Nejedlý Daniel CZE031721CDC Fontána Praha
13.Šíma Jiří CZE061345
13.Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
17.Bláha Petr CZE049371BAmatéři Písnice
17.Hozman Stanislav CZE043320DSedmá rota Praha
17.Kobylák Miloš CZE004177DŠK Stará promiň Praha
17.Křemen Jan CZE033388BI am 180 Praha
17.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Reil David CZE000020APrevíti Praha
17.Špírek Pavel CZE006340BProti proudu Praha
17.Zelenka Jaromír CZE002442Cowhand Dušníky
25.Davídek David CZE063408CHorní Rozptyly Praha
25.Döme Matěj CZE000455BAvengers Praha
25.Hochmuth Jan CZE049346DDart's Warriors Praha
25.Kapal Tomáš CZE048907DDC The Worker Praha
25.Korbel Tomáš CZE061515CSB Hostivař Praha
25.Miňovský Tomáš CZE061685BŠK Křižáci Barrandov
25.Neužil Miroslav CZE052586BŠK Křižáci Barrandov
25.Šimek Ladislav CZE062382BBastards DC Praha
33.Avelino Nelson WRD059291BSport club 1930 Praha
33.Buřič Jan CZE000639BŠK Plzeňka Praha
33.Drtikol Tomáš CZE065536BMlsat cukroví Praha
33.Holodňák Petr CZE061203CSB Hostivař Praha
33.Laurek Petr CZE027216CŠK Střelci Tetín
33.Lex Dominik CZE066153DRytíři Hostivař
33.Lexa Petr CZE023169ALegie Praha
33.Mařík Rudolf CZE055834CSB Hostivař Praha
33.Mydliar Ondřej CZE029980DMidgard Praha
33.Novák Ivan CZE025179BDC Falcon Praha
33.Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha
33.Pilc Antonín CZE061518CSB Hostivař Praha
33.Procházka Lubomír CZE030947DSedmá rota Praha
33.Prokopec Martin CZE059443Rychlý hroty Praha
33.Vach Josef CZE001834CSedmá rota Praha
33.Večerník Stanislav CZE023200BŠK Plzeňka Praha
49.Majerčin David CZE020476CSedmá rota Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 14.8.2022 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 14.8.2022 11:27:14
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement