Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/75)
 NáhledTiskNahoru
Regionální Master muži

4.9.2021| Restaurace Alfa - Praha| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Grätzová Monika| Hráčů: 75| Žebříčků: 13

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
2.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
3.Balík Michal CZE052618BTitans Praha
4.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
5.Kopec Vladimír CZE041947CDC Hardcore Praha
5.Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
7.Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
7.Lexa Petr CZE023169ATJ Viktoria Radim
9.Bláha Petr CZE049371BAmatéři Písnice
9.Kopecký Jiří CZE064056CHorní Rozptyly Praha
9.Kos Matouš CZE063561BDC Mirage Sobín
9.Roch Petr CZE011278BAvengers Praha
13.Křemen Jan CZE033388BI am 180 Praha
13.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
13.Pecha Martin CZE044897BI am 180 Praha
13.Pelich Jiří CZE049793CDC Hardcore Praha
17.Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
17.Dvořák Jan CZE066366Havlíčkův Brod
17.Holodňák Petr CZE061203CSB Hostivař Praha
17.Kapal Tomáš CZE048907DDC The Worker Praha
17.Mertl Michal CZE056570CRychlý hroty Praha
17.Pecha Ondřej CZE044177ATJ Viktoria Radim
17.Přibyl Robert CZE063736CHorní Rozptyly Praha
17.Šimek Ladislav CZE062382BBastards DC Praha
25.Hyvnar Vojtěch CZE066377Frýdek-Místek
25.Machalitzky Pavel CZE067157DPremier League Bar Praha
25.Matěk Jan CZE055561BTitans Praha
25.Materna Tomáš CZE062422APrevíti Praha
25.Neužil Miroslav CZE052586BŠK Křižáci Barrandov
25.Řehoř Martin CZE057724AŠK Sušice
25.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
25.Žďárský Lubomír CZE065689DŠK Křižáci Barrandov
33.Avelino Nelson WRD059291BSport club 1930 Praha
33.Bořánek Miloš CZE066819CDC Fontána Praha
33.Drtikol Tomáš CZE065536BMlsat cukroví Praha
33.Forman Bohumil CZE060237CSB Hostivař Praha
33.Gutvirt Petr CZE001292CHorní Rozptyly Praha
33.Hochmuth Jan CZE049346DDart's Warriors Praha
33.Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha
33.Kodydek Petr CZE068367DPremier League Bar Praha
33.Korbel Tomáš CZE061515CSB Hostivař Praha
33.Kulík Pavel CZE061170CMidgard Praha
33.Nedó David CZE049959AOstré hroty Svémyslice
33.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
33.Procházka Adam CZE064112DŠK Křižáci Barrandov
33.Rudolf Zdeněk CZE060261CVo díru vedle Prosek Praha
33.Rupík Tibor CZE017662BPlechovky Pečky
33.Vavro Tomáš WRD067730CSB Hostivař Praha
49.Adámek Jaroslav CZE004321BAmatéři Písnice
49.Eger Patrik CZE056231BSB Hostivař Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 27.5.2022 08:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 27.5.2022 08:16:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement