Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-43/43)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár zvýhodněný

22.7.2019 | 08 - Praha - Klub Ajeto | Jednotlivci smíšení | Rozhodčí: Šulc Petr | Hráčů: 43 | Žebříčků: 12

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Vráblík David CZE055647 B Bažina 4077 Praha
2. Kopecký Jiří CZE064056 Kostelec nad Černými lesy
3. Bubaň Pavel CZE011871 B Sklípek Vrchlabí
4. Teichnerová Kateřina CZE045221 B No stress Praha
5. Dvořák Aleš CZE057422 D Žádný hroty Praha
5. Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha
7. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
7. Žáček Jan CZE036815 C
9. Holetschke Valter CZE057865
9. Popďakunik Filip CZE021787 Lázně Bohdaneč
9. Přibyl Robert CZE063736 D Horní Rozptyly Praha
9. Vobořil Rudolf CZE062306 C Bohnice Legends Praha
13. Káninský Jan CZE063867 Kostelec nad Černými lesy
13. Mukařovský Petr CZE013266 Kostelec nad Černými lesy
13. Poc Martin CZE013506 C DC Kačamba Praha
13. Popďakunik Lukáš CZE018951 Lázně Bohdaneč
17. Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
17. Dvořák Miloš CZE000960 B DC Mirage Sobín
17. Gratz Lumír CZE020442 Darts Club K 26 Praha
17. Kastnerová Eva CZE031728 C Rytířovy vrány Praha
17. Kašpar Michal CZE061431 Lázně Bohdaneč
17. Krasanovská Žaneta CZE012884
17. Teichner David CZE004494 C No stress Praha
17. Žoha Michal CZE055450 C ŠK Kyklop Praha
25. Hochmalová Monika CZE023790 Praha 7
25. Hrubý Tomáš CZE055451 C No stress Praha
25. Kozlová Michaela CZE000070 ŠK AJETO Praha
25. Kymla Luboš CZE061835 C JZD Praha
25. Manda Daniel CZE061919
25. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
25. Srazil Jaroslav 2005 CZE060466 C DC Kačamba Praha
25. Vaněk Jan CZE007904 C DC Barbar's Praha
33. Davídek David CZE063408 D Horní Rozptyly Praha
33. Hudík Zdeněk CZE000261 A Expendables Praha
33. Jung Martin CZE063996
33. Košnař David CZE062128
33. Kubík Ondřej CZE007495 Praha 4
33. Mareš Petr CZE063874
33. Matěk Jan CZE055561 B Titans Praha
33. Polek Jindřich CZE064421 Bzenec
33. Srazil Jaroslav 1980 CZE060069 D DC Kačamba Praha
33. Šeredová Monika CZE062469
33. Vohralík Vítězslav CZE054975 D Žádný hroty Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 27.2.2020 21:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 27.2.2020 21:58:34