Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-16/16)
 NáhledTiskNahoru
Regionální Master dvojice

25.3.2017| 08 - Černý vůl| Dvojice smíšené| Dvojic: 16| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Procházka Jaroslav CZE000025BZelená Laguna DC Stránčice
Stárek Stanislav CZE050905BZelená Laguna DC Stránčice
2.Souček Libor CZE002684CŠK Figury Libčice nad Vltavou
Šusta Miroslav CZE052903Kralupy nad Vltavou
3.Bogyai Viktor CZE050904BZelená Laguna DC Stránčice
Patócs Martin CZE051589BZelená Laguna DC Stránčice
4.Svět Jiří CZE029972AŠK Řenčováci Řevničov
Šlechta Eugen CZE000835CŠK Figury Libčice nad Vltavou
5.Lorenc Luboš CZE041309CČernovoláci
Pávek Jakub CZE003356CČernovoláci
5.Soudský Radim CZE055552BZákladna Kralupy n/Vlt.
Bártl Michal CZE056549BRozdělovský Péčko Kladno
7.Lorenc Milan CZE000449C
Koval Miloš CZE045960Praha 8
7.Staněk Jan CZE025225BStatenický Panteři
Hrebíček Marcel CZE041226BProkopáci Středokluky
9.Bláha Petr CZE049371BAmatéři Písnice
Lorenc Miloš CZE044054CČernovoláci
9.Cihelková Martina CZE024118AZelená Laguna DC Stránčice
Nováková Lenka CZE032492
9.Kušnír Tomáš CZE056552CKralupy nad Vltavou
Procházka Vladimír CZE046313BTuchodřeva Tuchoměřice
9.Teichnerová Kateřina CZE045221BŠK AJETO Praha
Vlachopulosová Daniela CZE032509ŠK AJETO Praha
13.Havel Jaroslav CZE043321BPraha 4
Hübner David CZE020124Zákeřňáci DC Praha
13.Henzl Tomáš CZE043466CMarná snaha Slaný
Beran Miroslav CZE011778CMarná snaha Slaný
13.Kracík Martin CZE052313B
Hozman Stanislav CZE043320CSedmá rota Praha
13.Mráz Přemysl CZE046305BZákladna Kralupy n/Vlt.
Ptáčník Marek CZE046631BZákladna Kralupy n/Vlt.
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.11.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.11.2020 20:27:03
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement