Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-16/16)
 NáhledTiskNahoru
Regionální Master dvojice

12.9.2020| 07 - Praha - Double ´s| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Michálková Michaela| Dvojic: 16| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kos Matouš CZE063561BDC Mirage Sobín
Cirkovský Jaroslav CZE021269DI am 180 Praha
2.Nejedlý Daniel CZE031721BDC Fontána Praha
Hojsák Jan CZE029185BRychlý hroty Praha
3.Měšťan Zbyněk CZE000774DDC Louže Praha
Macho Ladislav CZE000496České Velenice
4.Korbel Tomáš CZE061515DSB Hostivař Praha
Kozelka Václav CZE057907ASB Hostivař Praha
5.Hamšík Robert CZE059170DSedmá rota Praha
Němec Pavel CZE062785Sport club 1930 Praha
5.Hozman Stanislav CZE043320CSedmá rota Praha
Vach Josef CZE001834CI am 180 Praha
7.Eger Patrik CZE056231CTitans Praha
Vavruška Petr CZE045553BBílá Hora Praha
7.Velev Stanislav CZE059619DSedmá rota Praha
Kapal Tomáš CZE048907CDC The Worker Praha
9.Hochmuth Jan CZE049346DDart's Warriors Praha
Klán Jan CZE001618BDart's Warriors Praha
9.Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha
Vokřálová Petra CZE048805DI am 180 Praha
9.Roch Petr CZE011278Avengers Praha
Döme Matěj CZE000455BAvengers Praha
9.Útrata František CZE059724DRychlý hroty Praha
Mertl Michal CZE056570CRychlý hroty Praha
13.Dostál Radim CZE060679DTwenty 6 Praha
Šimek Ladislav CZE062382BSynové výčepu Praha
13.Jurčík Martin CZE064282Sport club 1930 Praha
Fazekaš Roman CZE058011ASport club 1930 Praha
13.Kozlová Michaela CZE000070ŠK AJETO Praha
Šnejdarová Jitka CZE060106Baba Jaga Praha
13.Pilc Antonín CZE061518DSB Hostivař Praha
Holodňák Petr CZE061203DSB Hostivař Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 3.12.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 3.12.2020 09:13:23
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement