Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-29/29)
 NáhledTiskNahoru
Regionální Master dvojice muži

18.10.2014| Klub Ajeto| Dvojice muži| Dvojic: 29| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
2.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
3.Reil David CZE000020APrevíti Praha
Hlavatý Tomáš CZE000782ASgt. Pepik's Band Praha
4.ZÁKAZ ČINNOSTI - Zdvíhal Evžen CZE035459Praha 4
Grande Jan CZE041566ADEXTEROUS Krásný Les
5.Kroužek Radek CZE043325BAmatéři Písnice
Veis Robert CZE037524BMendosino Praha
5.Šandera Jakub CZE023604CŠK Panapr Praha
Pírek Tomáš CZE040947BAvengers Praha
7.Páša Jiří CZE013417BPohodáři Praha
Malinovský Zdeněk CZE000487BPohodáři Praha
7.Slabý Erik CZE001309AZákeřňáci DC Praha
Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
9.Kořínek Vladimír CZE029320COtupělé hroty Praha
Čáp Tomáš CZE024596BOstré hroty Svémyslice
9.Lexa Petr CZE023169ATJ Viktoria Radim
Trenkler Martin CZE010311Praha 4
9.Lorenc Milan CZE000449C
Macho Ladislav CZE000496České Velenice
9.Ventura René CZE003777Praha 4
Pomichálek Zdeněk CZE001530Červené Pečky
13.Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
Zvelebil Václav CZE003797Praha 4
13.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov
13.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
13.Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
Jermář Marek CZE000315CBohnice Legends Praha
17.Amler Vladimír CZE001999Praha 9
Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha
17.Blažek Zdeněk CZE040587Praha 5
Gürtler Milan CZE006635Praha 16
17.Faltejsek Libor CZE001288BŠK Plzeňka Praha
Kún Štefan CZE045502DŠK Plzeňka Praha
17.Kačena Ondřej CZE029346CŠK Panapr Praha
Amort Václav CZE040917BAvengers Praha
17.Konár Marek CZE034410
Šveňha Vladimír CZE002654BSTS Moskovice Praha
17.Nejedlý Daniel CZE031721CDC Fontána Praha
Landa Vladimír CZE045015BŠK Plzeňka Praha
17.Pitor Jiří CZE039222BŠipkařský klub Jince
Kopecký Michal CZE040274BŠipkařský klub Jince
17.Rykr Gustav CZE049195BHvězda Beroun
Komárek Jakub CZE046635Jince
25.Hojsák Jan CZE029185CRychlý hroty Praha
Dubovič Lukáš CZE034671
25.Kozel Pavel CZE002335Praha 5
Jindra Tomáš CZE004175CDC Fontána Praha
25.Spilka Martin CZE003843
Třasák Pavel CZE040169DDC Kecky Praha
25.Štemberk Karel CZE026476Praha 5
Paukert Jan CZE006533DDart's Warriors Praha
25.Taraba Josef CZE034293CGreenhorn's Praha
Volf Tomáš CZE047045CGreenhorn's Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 3.3.2021 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 3.3.2021 12:06:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement