Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-26/26)
 NáhledTiskNahoru
Regionální Master dvojice muži

29.2.2020| Praha - Chlumecká| Dvojice muži| Rozhodčí: Grätzová Monika| Dvojic: 26| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Svět Jiří CZE029972AŠK Řenčováci Řevničov
Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
2.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
3.Dabski Piotr CZE060983BSŠK Semafor Mladá Boleslav
Záruba Jiří CZE001563AZlatý Barbaři Praha
4.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Kulhánek Petr CZE064471CJZD Praha
5.Komyšák Martin CZE004000BBez názvu Praha
Klimáček Michal CZE042363BBez názvu Praha
5.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
Šáro Michal CZE039824AMetro music club
7.Dostálek Stanislav CZE008327AZákeřňáci DC Praha
Vaculík Ivan CZE000575CSK Delta Praha
7.Malár David CZE045837BSokolové Želenky
Slába Jiří CZE049116BSokolové Želenky
9.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
Ondrejka Jakub CZE029560AOlomouc
9.Popďakunik Lukáš CZE018951ŠK Ambiente 2000 Pardubice
Popďakunik Filip CZE021787Lázně Bohdaneč
9.Saidl Zbyněk CZE055711BSgt. Pepik's Band Praha
Černý Milan CZE015453ASgt. Pepik's Band Praha
9.Setikovský Roman CZE004621ARytíři Hostivař
Holodňák Petr CZE061203DSB Hostivař Praha
13.Bogyai Viktor CZE050904BZelená Laguna DC Stránčice
Stárek Stanislav CZE050905BZelená Laguna DC Stránčice
13.Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
Lexa Petr CZE023169ATJ Viktoria Radim
13.Malina Karel CZE030757CDC Los Číčos Praha
Materna Tomáš CZE062422APrevíti Praha
13.Švorc Jaroslav CZE065631BGladiátors Lošany
Křivka Lukáš CZE066385Zásmucké vosy
17.Hlavatý Tomáš CZE000782ASgt. Pepik's Band Praha
Slugeň Jan CZE051506DSgt. Pepik's Band Praha
17.Hozman Stanislav CZE043320CSedmá rota Praha
Adámek Jaroslav CZE004321BAmatéři Písnice
17.Kočí Jakub CZE045874CSK Delta Praha
Drábik Daniel CZE053428
17.Kos Matouš CZE063561BDC Mirage Sobín
Cirkovský Jaroslav CZE021269DI am 180 Praha
17.Krušina Lukáš CZE034135CDC Falcon Praha
Novák Ivan CZE025179ADC Falcon Praha
17.Labant Milan CZE040539BTitans Praha
Pelich Jiří CZE049793CDC Hardcore Praha
17.Medek Zdeněk CZE002581CBlack Diamonds Praha
Mukařovský Petr CZE013266Kostelec nad Černými lesy
17.Pilc Antonín CZE061518DSB Hostivař Praha
Korbel Tomáš CZE061515DSB Hostivař Praha
25.Bazika Tomáš CZE037493BMendosino Praha
Matěk Jan CZE055561BTitans Praha
25.Slabý Jaroslav CZE060607CAvengers Praha
Falc Roman CZE060710CSons of Žižkoff Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 27.11.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 27.11.2020 04:02:25
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement