Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-25/25)
 NáhledTiskNahoru
Regionální Master dvojice muži

22.2.2020| Praha - Klub Ajeto| Dvojice muži| Rozhodčí: Šulc Petr| Dvojic: 25| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
2.Pecha Ondřej CZE044177BTJ Viktoria Radim
Novák Ivan CZE025179ADC Falcon Praha
3.Hanzl Lukáš CZE000662BNervous Praha
Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
4.Lexa Petr CZE023169ATJ Viktoria Radim
Pokorný Ladislav CZE006654ATJ Viktoria Radim
5.Kadlec Milan CZE034621BCannabis 666 Žebrák
Novák Aleš CZE002819AŠK Šipkaři Sedlec
5.Trobl Martin CZE048832ARozdělovský Péčko Kladno
Frei Pavel CZE053845AProti proudu Praha
7.Kos Matouš CZE063561BDC Mirage Sobín
Šťovíček Ivan CZE000967BDC Mirage Sobín
7.Svět Jiří CZE029972AŠK Řenčováci Řevničov
Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
9.Hübner David CZE020124Zákeřňáci DC Praha
Slabý Erik CZE001309AZákeřňáci DC Praha
9.Krušina Lukáš CZE034135CDC Falcon Praha
Nemeš Zdeněk CZE042633BBastards DC Praha
9.Kymla Luboš CZE061835CJZD Praha
Suchopár Jakub CZE057960CJZD Praha
9.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
13.Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
Nedó David CZE049959AOstré hroty Svémyslice
13.Nejedlý Daniel CZE031721BDC Fontána Praha
Jindra Tomáš CZE004175BDC Fontána Praha
13.Slabý Jaroslav CZE060607CAvengers Praha
Dvořák Miloš CZE000960BDC Mirage Sobín
13.Vach Josef CZE001834CI am 180 Praha
Majerčin David CZE020476CTwenty 6 Praha
17.Holenda František CZE057939DZlomený hroty Praha
Klicpouch Jiří CZE055479DZlomený hroty Praha
17.Kajpr Jan CZE063552BŠK Bizoni Cvrčovice
Suk Petr CZE054665BŠK Bizoni Cvrčovice
17.Kapal Tomáš CZE048907CDC The Worker Praha
Rieb Tomáš CZE060909DDC The Worker Praha
17.Kleiber Martin CZE053049DBaba Jaga Praha
Bartuška Jan CZE060673BAvengers Praha
17.Pergl Pavel CZE045625BCannabis 666 Žebrák
Zíma Radek CZE021755BCannabis 666 Žebrák
17.Pilc Antonín CZE061518DSB Hostivař Praha
Holodňák Petr CZE061203DSB Hostivař Praha
17.Přerovský Vladimír CZE023442CSport Club Spartak Strašice
Krákora Tomáš CZE041134BSport Club Spartak Strašice
17.Zajpt Pavel CZE066630Praha
Rosenbaum Michal CZE066629Praha 6 -Ruzyně
25.Király Michal CZE024456CNikola Kraslice
Marek Antonín CZE035861CSport Club Spartak Strašice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.11.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.11.2020 20:08:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement