Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-30/30)
  Náhled Tisk Nahoru
Regionální Master dvojice muži

15.2.2020 | Praha - Double ´s | Dvojice muži | Rozhodčí: Michálková Michaela | Dvojic: 30 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Patócs Martin CZE051589 B Zelená Laguna DC Stránčice
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
2. Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha
Puharič Petr CZE043225 A Proti proudu Praha
3. Tauš Václav CZE025434 A ŠK Šipkaři Sedlec
Vykysalý Radek CZE022400 A ŠK Šipkaři Sedlec
4. Eger Patrik CZE056231 C Titans Praha
Vavruška Petr CZE045553 B Bílá Hora Praha
5. Pecha Ondřej CZE044177 B Expendables Praha
Bláha Petr CZE049371 B Amatéři Praha
5. Šťovíček Ivan CZE000967 B DC Mirage Sobín
Kos Matouš CZE063561 B DC Mirage Sobín
7. Procházka Jaroslav CZE000025 B Zelená Laguna DC Stránčice
Mikeš Jan CZE051377 B Zelená Laguna DC Stránčice
7. Vach Josef CZE001834 C Club Kamýk Praha
Velev Stanislav CZE059619 D Sedmá rota Praha
9. Dostál Radim CZE060679 D Twenty 6 Praha
Hochmuth Jan CZE049346 D Dart's Warriors Praha
9. Fazekaš Roman CZE058011 A Sport club 1930 Praha
Jurčík Martin CZE064282 Praha
9. Novák Aleš CZE002819 A ŠK Šipkaři Sedlec
Zíma Radek CZE021755 B Cannabis 666 Žebrák
9. Páv Josef CZE055105 C Huťaři Hýskov
Hrabák Václav CZE003284 Mýto
13. Kočí Jakub CZE045874 C SK Delta Praha
Šimek Ladislav CZE062382 B Synové výčepu Praha
13. Matěk Jan CZE055561 B Titans Praha
Bazika Tomáš CZE037493 B Mendosino Praha
13. Pilc Antonín CZE061518 D SB Hostivař Praha
Holodňák Petr CZE061203 D SB Hostivař Praha
13. Trobl Martin CZE048832 A DC Máchalové Kladno
Svět Jiří CZE029972 A ŠK Řenčováci Řevničov
17. Adámek Jaroslav CZE004321 B Amatéři Praha
Hozman Stanislav CZE043320 C Sedmá rota Praha
17. Forman Bohumil CZE060237 D SB Hostivař Praha
Kozelka Václav CZE057907 A SB Hostivař Praha
17. Hamšík Robert CZE059170 D Sedmá rota Praha
Němec Pavel CZE062785
17. Hatina Petr CZE061384 C ŠK Šipkaři Sedlec
Mareš Václav CZE066087 Praha
17. Korbel Tomáš CZE061515 D SB Hostivař Praha
Přibyl Robert CZE063736 D Horní Rozptyly Praha
17. Laurek Petr CZE027216 C ŠK Střelci Tetín
Svoboda Radek CZE066257 Olešná
17. Pittermann Jáchym CZE060315 D Twenty 6 Praha
Klumpar František CZE060129 D Twenty 6 Praha
17. Špírek Pavel CZE006340 B Proti proudu Praha
Cirkovský Jaroslav CZE021269 D Bastards DC Praha
25. Barták Tomáš CZE066651 Praha
Dvořák Miloš CZE000960 B DC Mirage Sobín
25. Borovička Jan CZE059538 D Twenty 6 Praha
Ženíšek Vlastimil CZE059751 D Praha 2
25. Císařík Josef CZE060388
Vohralík Vítězslav CZE054975 D Žádný hroty Praha
25. Mařík Rudolf CZE055834 C Titans Praha
Brouk Petr CZE034490 C Vo díru vedle Prosek Praha
25. Materna Tomáš CZE062422 A Prevíti Praha
Klán Jan CZE001618 B Expendables Praha
25. Schich Roman CZE051109 D Bastards DC Praha
Cvekl Josef CZE045110 D Bastards DC Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 1.4.2020 10:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.4.2020 13:28:25