Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-39/39)
 NáhledTiskNahoru
Regionální Master dvojice muži

18.1.2020| Praha - Klub Ajeto| Dvojice muži| Rozhodčí: Šulc Petr| Dvojic: 39| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Svět Jiří CZE029972AŠK Řenčováci Řevničov
Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
2.Hrubeš Marek CZE002046ATJ Viktoria Radim
Nedó David CZE049959AOstré hroty Svémyslice
3.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
4.Tauš Václav CZE025434AŠK Šipkaři Sedlec
Vykysalý Radek CZE022400AŠK Šipkaři Sedlec
5.Mikeš Jan 1996CZE051377BZelená Laguna DC Stránčice
Frei Pavel CZE053845AProti proudu Praha
5.Setikovský Roman CZE004621ARytíři Hostivař
Záruba Jiří CZE001563AZlatý Barbaři Praha
7.Kafka Miroslav CZE040243BDC Podlesáci Králův Dvůr
Vlach Jakub CZE064065DSB Hostivař Praha
7.Lexa Petr CZE023169ATJ Viktoria Radim
Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
9.Lorenc Milan CZE000449C
Macho Ladislav CZE000496České Velenice
9.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
Trobl Martin CZE048832ARozdělovský Péčko Kladno
9.Suchopár Jakub CZE057960CJZD Praha
Wardas Tomáš CZE055548CJZD Praha
9.Špírek Pavel CZE006340BProti proudu Praha
Cirkovský Jaroslav CZE021269DI am 180 Praha
13.Fiala Jan CZE036382BProti proudu Praha
Krušina Lukáš CZE034135CDC Falcon Praha
13.Gutvirt Petr CZE001292BHorní Rozptyly Praha
Přibyl Robert CZE063736DHorní Rozptyly Praha
13.Štěpánek Petr CZE063644Jirny
Spilka Martin CZE003843
13.Veselý Josef CZE044923BTitans Praha
Mařík Rudolf CZE055834CTitans Praha
17.Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
17.Hatina Petr CZE061384CŠK Šipkaři Sedlec
Kadlec Milan CZE034621BCannabis 666 Žebrák
17.Kulhánek Petr CZE064471CJZD Praha
Kymla Luboš CZE061835CJZD Praha
17.Mikeš Jan 1973CZE061534
Rutar Oldřich CZE060017DC Riviéra Říčany
17.Pergl Pavel CZE045625BCannabis 666 Žebrák
Zíma Radek CZE021755BCannabis 666 Žebrák
17.Pilc Antonín CZE061518DSB Hostivař Praha
Korbel Tomáš CZE061515DSB Hostivař Praha
17.Slabý Erik CZE001309AZákeřňáci DC Praha
Hübner David CZE020124Zákeřňáci DC Praha
17.Větrovský Jan CZE037652CŠK Kyklop Praha
Žoha Michal CZE055450CŠK Kyklop Praha
25.Cvekl Josef CZE045110DBastards DC Praha
Schich Roman CZE051109DBastards DC Praha
25.Kopecký Jiří CZE064056Horní Rozptyly Praha
Káninský Jan CZE063867Kostelec nad Černými lesy
25.Nemeš Jan CZE053874BHorní Rozptyly Praha
Salwender Martin CZE053875BHorní Rozptyly Praha
25.Novák Aleš CZE002819AŠK Šipkaři Sedlec
Laurek Petr CZE027216CŠK Střelci Tetín
25.Pokorný David CZE063238DŠK Na Vršku Praha
Bába Pavel CZE057235DŠK Na Vršku Praha
25.Šlehofr David CZE056664CRychlý hroty Praha
Střeštík Lukáš CZE013878CModráci Praha
25.Vohralík Vítězslav CZE054975DStiflerova máma Praha
Královský Martin CZE055651Stiflerova máma Praha
25.Zajíček Pavel CZE063830CDC Los Číčos Praha
Kubina Lukáš CZE060220CDC Hardcore Praha
33.Bazika Tomáš CZE037493BMendosino Praha
Popďakunik Filip CZE021787Lázně Bohdaneč
33.Bečvář Jakub CZE042381BBulls Hošťálková
Voráč Jan CZE053508BTitans Praha
33.Dočkal Ladislav CZE063763DSB Hostivař Praha
Kozelka Václav CZE057907ASB Hostivař Praha
33.Matěk Jan CZE055561BTitans Praha
Labant Milan CZE040539BTitans Praha
33.Nejedlý Daniel CZE031721BDC Fontána Praha
Landa Vladimír CZE045015AŠK Plzeňka Praha
33.Pecha Ondřej CZE044177BTJ Viktoria Radim
Novák Ivan CZE025179ADC Falcon Praha
33.Vosmík Michal CZE062428
Fazekaš Roman CZE058011ASport club 1930 Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 25.11.2020 16:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.11.2020 22:58:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement