Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/51)
 NáhledTiskNahoru
Regionální Master muži

11.1.2020| Kolín - U Jána| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Zikmund Petr| Hráčů: 51| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
2.Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
3.Klimáček Michal CZE042363BBez názvu Praha
4.Nerušil Marek CZE059026CČerti Poděbrady
5.Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov
5.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
7.Klouda Vladimír CZE043069BPlechovky Pečky
7.Oupický Jiří CZE043239ADarts Boubín Kolín
9.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
9.Kounovský Michal CZE058052AAC Star-Arena Chodov
9.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
9.Trnka Jiří CZE032649AAC Star-Arena Chodov
13.Koky Filip CZE020493AAC Star-Arena Chodov
13.Nerušil Martin CZE059025CČerti Poděbrady
13.Pomichálek Zdeněk CZE001530DČervené Pečky
13.Puršl Radek CZE002916BDC Smrkáči Břežany
17.Kopecký Jiří CZE064056Horní Rozptyly Praha
17.Lexa Petr CZE023169ATJ Viktoria Radim
17.Lorenc Martin CZE008396AŠK Střelky Veltruby
17.Novák Ivan CZE025179ADC Falcon Praha
17.Pluhař Jiří CZE026017AKorunky Kolín
17.Popďakunik Lukáš CZE018951ŠK Ambiente 2000 Pardubice
17.Večerník Stanislav CZE023200AŠK Plzeňka Praha
17.Zikmund Petr CZE003431BOstré hroty Svémyslice
25.Čábelka Martin CZE010501CŠK Střelky Veltruby
25.Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
25.Kozák Petr CZE056324CDarts Boubín Kolín
25.Křivka Lukáš CZE066385Zásmucké vosy
25.Rupík Daniel CZE061197Cirkus Citrus Pečky
25.Šafránek Martin CZE045511AKorunky Kolín
25.Tucker Luke CZE045636BČerti Poděbrady
25.Ventura René CZE003777DPraha 4
33.Bartoníček Vlastislav CZE042634Hořice
33.Čarnecký Jan CZE000804ASpolek Neratovických Šipkařů
33.Herzog David CZE003977CŠK Střelky Veltruby
33.Hoť Vladimír CZE048183DDC Smrkáči Břežany
33.Jeřala Petr CZE001749BPlechovky Pečky
33.Kobliha Marek CZE040928Kolín
33.Komyšák Martin CZE004000BBez názvu Praha
33.Kroliczek Martin CZE048181BDC Smrkáči Břežany
33.Kučera Adam CZE062052DOstré hroty Svémyslice
33.Malý Tomáš CZE035404BŽraloci Cerhenice
33.Nedó David CZE049959AOstré hroty Svémyslice
33.Rupík Tibor CZE017662BPlechovky Pečky
33.Semrád Miloš CZE050675
33.Starý Josef CZE056787DKandráčovci Kolín
33.Štemberk Karel CZE026476CPraha 5
33.Vaculík Ivan CZE000575CSK Delta Praha
49.Koleňák Martin CZE059368BOstré hroty Svémyslice
49.Lazič Milan CZE065473CLipánci Přehvozdí
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 21.10.2020 13:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 22.10.2020 00:44:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement