Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-42/42)
  Náhled Tisk Nahoru
Regionální Master muži

11.1.2020 | Praha - DOUBLE'S | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Menšík Radek | Hráčů: 42 | Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Procházka Jaroslav CZE000025 B Zelená Laguna DC Stránčice
2. Štola Ondřej CZE036567 A Zlatý Barbaři Praha
3. Forman Bohumil CZE060237 D SB Hostivař Praha
4. Řehoř Martin CZE057724 A ŠK Sušice
5. Chaloupka Radek CZE064380 C DC Riviéra Říčany
5. Kočí Jakub CZE045874 C SK Delta Praha
7. Cirkovský Jaroslav CZE021269 D I am 180 Praha
7. Puharič Petr CZE043225 A Sgt. Pepik's Band Praha
9. Balík Michal CZE052618 C Sons of Žižkoff Praha
9. Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Stránčice
9. Kulík Pavel CZE061170 D SB Hostivař Praha
9. Zahajský Václav CZE060308 C DC Riviéra Říčany
13. Patócs Martin CZE051589 B Zelená Laguna DC Stránčice
13. Pecha Ondřej CZE044177 B TJ Viktoria Radim
13. Slabý Jaroslav CZE060607 C Avengers Praha
13. Vavruška Petr CZE045553 B Bílá Hora Praha
17. Dvořák Miloš CZE000960 B DC Mirage Sobín
17. Fazekaš Roman CZE058011 A Sport club 1930 Praha
17. Kos Matouš CZE063561 B DC Mirage Sobín
17. Královský Martin CZE055651 Stiflerova máma Praha
17. Majerčin David CZE020476 C Twenty 6 Praha
17. Pilc Antonín CZE061518 D SB Hostivař Praha
17. Vlček Daniel CZE060678 A Zlatý Barbaři Praha
17. Vosmík Michal CZE062428
25. Cisarík Josef CZE060388 Stiflerova máma Praha
25. Döme Matěj CZE000455 B Avengers Praha
25. Florián Petr CZE039531 C Bambu's DC Praha
25. Kozelka Václav CZE057907 A SB Hostivař Praha
25. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha
25. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice
25. Vlček Jiří CZE004650 A Zlatý Barbaři Praha
25. Vohralík Vítězslav CZE054975 D Stiflerova máma Praha
33. Domonkoš Ctibor CZE004347
33. Dostál Radim CZE060679 D Twenty 6 Praha
33. Dvořák Aleš CZE057422 D Stiflerova máma Praha
33. Eger Patrik CZE056231 C Titans Praha
33. Hochmuth Jan CZE049346 D Dart's Warriors Praha
33. Jurčík Martin CZE064282 Sport club 1930 Praha
33. Landa Vladimír CZE045015 A ŠK Plzeňka Praha
33. Mikeš Jan CZE051377 B Zelená Laguna DC Stránčice
33. Pittermann Jáchym CZE060315 D Twenty 6 Praha
33. Šťovíček Ivan CZE000967 B DC Mirage Sobín
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2020 09:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 21.9.2020 09:04:28