Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-45/45)
  Náhled Tisk Nahoru
Reg.Master StČ muži

8.9.2018 | 80 - Klub Ajeto | Jednotlivci muži | Hráčů: 45 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
2. Poklop Karel CZE021006 A Sgt. Pepik's Band Praha
3. Bártl Michal CZE056549 C Základna Kralupy n/Vlt.
4. Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim
5. Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
5. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice
7. Dvořák Jiří CZE004155 A Praha 5
7. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
9. Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Stránčice
9. Frei Pavel CZE053845 B Proti proudu Praha
9. Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim
9. Procházka Jaroslav CZE000025 A Zelená Laguna DC Stránčice
13. Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
13. Pokorný Ladislav CZE006654 A TJ Viktoria Radim
13. Štola Ondřej CZE036567 A Zlatý Barbaři Praha
13. Vráblík David CZE055647 B Bažina 4077 Praha
17. Batista Libor CZE059204
17. Cmár Miroslav CZE043174 B Plechovky Pečky
17. Dušek Martin CZE012095 A České Budějovice
17. Jermář Marek CZE000315 B Bohnice Legends Praha
17. Kulhánek Jiří CZE044726 B ŠK Roztoky
17. Nedó David CZE049959 B Ostré hroty Svémyslice
17. Novotný Martin CZE062003
17. Rupík Tibor CZE017662 B Plechovky Pečky
25. Buřič Jan CZE000639 A Prevíti Praha
25. Grande Jan CZE041566 A Plechovky Pečky
25. Hübner David CZE020124
25. Lelák Ján CZE062002
25. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha
25. Nerad Luboš CZE000330 B ŠK Roztoky
25. Suchopár Jakub CZE057960 D JZD Praha
25. Zahajský Václav CZE060308 C DC Country club Praha
33. Bečvář Jakub CZE042381 B Titans Praha
33. Doležal Tomáš CZE007003 B Spolek Neratovických Šipkařů
33. Döme Matěj CZE000455 B Avengers Praha
33. Heřmánek Jiří CZE034202 B Gladiátors Lošany
33. Kuča Jan CZE027500 B Avengers Praha
33. Mergl Michal CZE036732 B Spolek Neratovických Šipkařů
33. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha
33. Novotný Peter CZE062004
33. Puharič Petr CZE043225 C Proti proudu Praha
33. Šuman Ivo CZE006088 A DC Bonus Bendovka Praha
33. Teichner Martin CZE000249 C Sokol Přišimasy
33. Voráč Jan CZE053508 B Titans Praha
33. Zelenka Pavel CZE003471 B Spolek Neratovických Šipkařů
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2019 02:33

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.10.2019 02:33:14