Statistika hráčů
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1. Lutišan Štefan
Zlatý Barbaři Praha
105,7 88,24 68 68 60 79,49 156 124 238 1,53 78 0,50 9 0,06 23 12 0 0
2. Maxa Jan
Zlatý Barbaři Praha
91,4 81,36 68 59 48 70,83 144 102 206 1,43 69 0,48 10 0,07 18 3 0 0
3. Trobl Martin
Máchalové XXL Kladno B
84,5 79,41 68 68 54 67,44 172 116 224 1,30 62 0,36 16 0,09 18 2 1 0
4. Karban Petr
Zákeřňáci DC Praha
77,9 71,05 68 38 27 63,16 95 60 90 0,95 38 0,40 3 0,03 5 7 0 0
5. Chlumský Jiří
Čerti Kolín
76,7 72,06 68 68 49 64,42 163 105 196 1,20 50 0,31 6 0,04 11 3 0 0
6. Tauš Václav
Fanatics Sedlec
76,3 70,31 68 64 45 65,79 152 100 191 1,26 41 0,27 4 0,03 9 3 0 0
7. Záruba Jiří
Zlatý Barbaři Praha
76,2 64,00 68 50 32 60,83 120 73 162 1,35 42 0,35 5 0,04 12 2 0 0
8. Reil David
Prevíti Praha
74,4 62,50 68 64 40 61,59 151 93 174 1,15 57 0,38 9 0,06 5 4 1 0
9. Strbáček Stanislav
Zákeřňáci DC Praha
72,6 68,42 68 38 26 64,84 91 59 80 0,88 33 0,36 6 0,07 5 0 0 0
10. Vykysalý Radek
Fanatics Sedlec
72,6 67,16 68 67 45 61,40 171 105 211 1,23 45 0,26 11 0,06 10 2 1 0
11. Novák Aleš
Fanatics Sedlec
71,9 70,59 68 68 48 62,94 170 107 187 1,10 49 0,29 9 0,05 6 2 0 0
12. Nedó David
Platanský Nerv Praha
71,9 63,04 68 46 29 58,12 117 68 141 1,21 52 0,44 3 0,03 11 0 0 0
13. Hrubeš Marek
Viktoria Radim
71,3 63,93 68 61 39 61,33 150 92 162 1,08 43 0,29 7 0,05 15 1 0 0
14. Procházka Filip
Zlatý Barbaři Praha
68,9 62,00 68 50 31 57,26 124 71 150 1,21 46 0,37 4 0,03 7 0 0 0
15. Mádle Libor
Řenčováci Řevničov
67,3 67,21 68 61 41 61,07 149 91 159 1,07 41 0,28 4 0,03 2 0 0 0
16. Štola Ondřej
Zlatý Barbaři Praha
65,7 63,83 68 47 30 58,47 118 69 144 1,22 25 0,21 2 0,02 5 0 0 0
17. Červinka Pavel
Viktoria Radim
65,6 62,50 68 56 35 57,75 142 82 141 0,99 45 0,32 2 0,01 8 1 0 0
18. Svět Jiří
Řenčováci Řevničov
65,2 57,69 68 52 30 55,04 129 71 134 1,04 44 0,34 6 0,05 5 2 0 0
19. Pokorný Radek
Kosako Konárovice
62,6 55,00 64 60 33 54,29 140 76 161 1,15 34 0,24 4 0,03 4 1 0 0
20. Rensa Jiří
Máchalové XXL Kladno B
61,9 58,82 68 68 40 55,29 170 94 173 1,02 44 0,26 3 0,02 6 1 0 0
21. Slepička Petr
Zákeřňáci DC Praha
61,4 57,14 68 49 28 55,08 118 65 116 0,98 20 0,17 8 0,07 6 0 0 0
22. Kahoun Lukáš
Kosako Konárovice
61,0 55,56 64 36 20 52,81 89 47 96 1,08 22 0,25 4 0,04 4 0 0 0
23. Židlický Zbyněk
Platanský Nerv Praha
59,1 53,33 68 60 32 50,68 148 75 167 1,13 40 0,27 3 0,02 5 0 0 0
24. Špírek Jan
Platanský Nerv Praha
58,8 53,85 68 52 28 53,66 123 66 137 1,11 21 0,17 2 0,02 1 1 0 0
25. Brejcha Milan
Prevíti Praha
58,0 50,00 68 68 34 50,29 171 86 167 0,98 51 0,30 9 0,05 3 2 0 0
26. Černík Miloš
Kosako Konárovice
57,1 51,67 64 60 31 49,30 142 70 135 0,95 35 0,25 9 0,06 3 0 0 0
27. Vrábel Jaroslav
FraJa Neratovice
56,1 48,89 60 45 22 50,45 111 56 111 1,00 25 0,23 4 0,04 2 1 0 0
28. Hošek Karel
Řenčováci Řevničov
55,8 47,06 68 68 32 48,13 160 77 147 0,92 42 0,26 8 0,05 7 0 0 0
29. Lexa Petr
Viktoria Radim
55,0 50,00 68 60 30 50,34 145 73 139 0,96 29 0,20 2 0,01 3 1 0 0
30. Rathouský Jan
Šemík Neumětely
54,9 45,59 68 68 31 48,08 156 75 131 0,84 42 0,27 3 0,02 6 2 0 0
31. Marek Jakub
Prevíti Praha
53,7 43,75 68 64 28 45,68 162 74 171 1,06 35 0,22 9 0,06 5 2 0 0
32. Blascha Petr
Šemík Neumětely
51,0 40,32 68 62 25 44,22 147 65 154 1,05 38 0,26 1 0,01 4 0 0 0
33. Blažek Albert
Čerti Kolín
48,2 39,34 68 61 24 44,08 152 67 139 0,91 29 0,19 4 0,03 5 0 0 0
34. Pikner Pavel
Čerti Kolín
47,7 39,71 68 68 27 43,53 170 74 159 0,94 41 0,24 1 0,01 2 0 0 0
35. Vitner Radek
Řenčováci Řevničov
47,1 40,35 68 57 23 44,76 143 64 122 0,85 30 0,21 2 0,01 1 0 0 0
36. Černík Rostislav
Kosako Konárovice
45,5 39,68 64 63 25 41,94 155 65 139 0,90 28 0,18 2 0,01 1 0 0 0
37. Franc Miroslav
Čerti Kolín
45,5 33,33 68 60 20 41,89 148 62 134 0,91 31 0,21 5 0,03 3 0 0 0
38. Řezáč Lukáš
Máchalové XXL Kladno B
44,6 35,29 68 68 24 39,05 169 66 136 0,80 42 0,25 5 0,03 3 1 0 0
39. Mergl Michal
FraJa Neratovice
43,4 34,29 60 35 12 39,53 86 34 68 0,79 19 0,22 3 0,03 1 0 0 0
40. Rada Václav
Šemík Neumětely
42,3 32,50 68 40 13 38,14 97 37 87 0,90 16 0,16 1 0,01 3 0 0 0
41. Fukač David
Platanský Nerv Praha
40,5 37,14 68 35 13 41,67 84 35 56 0,67 7 0,08 0 0,00 1 0 0 0
42. Jiroušek Petr
Prevíti Praha
39,6 31,82 68 66 21 35,03 157 55 147 0,94 25 0,16 1 0,01 0 0 0 0
43. Rusak Sergej
FraJa Neratovice
35,3 22,50 60 40 9 33,66 101 34 87 0,86 17 0,17 1 0,01 0 0 0 0
44. Černík Tomáš
Kosako Konárovice
32,3 26,47 64 34 9 33,33 84 28 42 0,50 13 0,15 0 0,00 0 0 0 0
45. Faltus Marek
Šemík Neumětely
24,6 15,91 68 44 7 23,53 102 24 66 0,65 6 0,06 0 0,00 1 0 0 0
46. Jelínek Petr
Máchalové XXL Kladno B
23,8 15,00 68 40 6 20,88 91 19 58 0,64 11 0,12 0 0,00 0 0 0 0
47. Koziel Tomáš
Šemík Neumětely
20,4 10,34 68 58 6 21,01 138 29 59 0,43 15 0,11 2 0,01 0 0 0 0
48. Kodera Pavel
FraJa Neratovice
  93,75 60 16 15 83,78 37 31 49 1,32 16 0,43 1 0,03 5 0 0 0
49. Jirkal Pavel
Zákeřňáci DC Praha
  87,88 68 33 29 81,33 75 61 114 1,52 32 0,43 3 0,04 8 3 0 0
50. Tomáš Zdeněk
Viktoria Radim
  74,19 68 31 23 64,86 74 48 61 0,82 18 0,24 2 0,03 3 0 0 0
51. Jelínek Patrik
Viktoria Radim
  71,43 68 21 15 62,96 54 34 63 1,17 21 0,39 0 0,00 8 0 0 0
52. Menšík Radek
Zlatý Barbaři Praha
  66,67 68 3 2 57,14 7 4 7 1,00 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
53. Čarnecký Jan
FraJa Neratovice
  56,25 60 16 9 59,46 37 22 38 1,03 8 0,22 8 0,22 2 0 0 0
54. Pospíšil Jan
Platanský Nerv Praha
  53,13 68 32 17 49,40 83 41 89 1,07 19 0,23 2 0,02 1 0 0 0
55. Pašek Vladimír
Fanatics Sedlec
  52,17 68 23 12 54,55 55 30 52 0,95 15 0,27 1 0,02 0 0 0 0
56. Marvan Jiří
Platanský Nerv Praha
  50,00 68 18 9 48,84 43 21 33 0,77 14 0,33 0 0,00 0 0 0 0
57. Pokorný Ladislav
Viktoria Radim
  50,00 68 14 7 51,61 31 16 24 0,77 7 0,23 2 0,06 0 0 0 0
58. Borecký Petr
Platanský Nerv Praha
  50,00 68 14 7 47,37 38 18 42 1,11 13 0,34 0 0,00 0 0 0 0
59. Šulc Petr
Zákeřňáci DC Praha
  50,00 68 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
60. Dostálek Stanislav
Zákeřňáci DC Praha
  40,00 68 30 12 44,87 78 35 61 0,78 18 0,23 5 0,06 5 1 0 0
61. Pexa Ladislav
Fanatics Sedlec
  40,00 68 20 8 40,91 44 18 28 0,64 8 0,18 1 0,02 0 0 0 0
62. Skupin Martin
Viktoria Radim
  38,46 68 13 5 48,48 33 16 33 1,00 9 0,27 0 0,00 1 0 0 0
63. Kebrdle Libor
Fanatics Sedlec
  36,67 68 30 11 38,36 73 28 64 0,88 22 0,30 1 0,01 0 0 0 0
64. Setikovský Roman
Zlatý Barbaři Praha
  35,71 68 14 5 45,71 35 16 31 0,89 9 0,26 2 0,06 0 0 0 0
65. Doležal Tomáš
FraJa Neratovice
  34,48 60 29 10 38,46 65 25 43 0,66 10 0,15 0 0,00 3 0 0 0
66. Dvořák Jiří
Zákeřňáci DC Praha
  33,33 68 18 6 39,53 43 17 33 0,77 8 0,19 1 0,02 0 0 0 0
67. Šimek Milan
Čerti Kolín
  33,33 68 15 5 38,24 34 13 24 0,71 10 0,29 1 0,03 0 0 0 0
68. Hübner David
Zákeřňáci DC Praha
  30,77 68 13 4 33,33 30 10 16 0,53 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
69. Kysilka Ondřej
Viktoria Radim
  25,00 68 4 1 36,36 11 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
70. Čadek Roman
Zákeřňáci DC Praha
  25,00 68 4 1 33,33 9 3 8 0,89 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
71. John Dominik
Platanský Nerv Praha
  22,22 68 9 2 25,00 20 5 11 0,55 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
72. Zukriegl Radim
Řenčováci Řevničov
  20,69 68 29 6 28,77 73 21 59 0,81 11 0,15 1 0,01 0 0 0 0
73. Karásek Tomáš
FraJa Neratovice
  20,00 60 5 1 27,27 11 3 15 1,36 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
74. Tonar Jan
Zlatý Barbaři Praha
  18,75 68 16 3 28,21 39 11 28 0,72 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
75. Kytka Aleš
Máchalové XXL Kladno B
  16,67 68 12 2 25,93 27 7 21 0,78 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
76. Loukota Petr
Viktoria Radim
  16,67 68 12 2 23,08 26 6 18 0,69 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
77. Závorová Markéta
Zákeřňáci DC Praha
  12,50 68 8 1 28,57 21 6 14 0,67 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
78. Hudík Zdeněk
Zákeřňáci DC Praha
  10,00 68 10 1 26,92 26 7 21 0,81 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
79. Šimek Pavel
FraJa Neratovice
  8,33 60 12 1 23,33 30 7 11 0,37 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
80. Smetana Libor
Máchalové XXL Kladno B
  6,25 68 16 1 8,82 34 3 14 0,41 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
81. Slabý Erik
Zákeřňáci DC Praha
  0,00 68 9 0 5,26 19 1 10 0,53 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
82. Materna Tomáš
Prevíti Praha
  0,00 68 6 0 20,00 15 3 14 0,93 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
83. Haris Marek
Platanský Nerv Praha
  0,00 68 6 0 0,00 12 0 2 0,17 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
84. Hladký Arnošt
Řenčováci Řevničov
  0,00 68 5 0 9,09 11 1 8 0,73 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
85. Zácha Vladimír
FraJa Neratovice
  0,00 60 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
86. Jiráková Barbora
Kosako Konárovice
  0,00 64 3 0 0,00 6 0 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
87. Vlček Jiří
Zlatý Barbaři Praha
  0,00 68 2 0 20,00 5 1 7 1,40 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
88. Vlček Daniel
Zlatý Barbaři Praha
  0,00 68 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.7.2020 18:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 12.7.2020 18:51:30