Statistika hráčů
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Maxa Jan
Zlatý Barbaři Praha
122,4 100,00 8 8 8 94,12 17 16 26 1,53 11 0,65 0 0,00 2 2 0 0
2. Novák Aleš
Fanatics Sedlec
120,0 100,00 4 4 4 100,00 8 8 11 1,38 3 0,38 1 0,13 2 0 0 0
3. Záruba Jiří
Zlatý Barbaři Praha
117,5 83,33 8 6 5 83,33 12 10 22 1,83 7 0,58 0 0,00 3 1 0 0
4. Souček Ondřej
Rozdělovský Péčko Kladno
112,9 100,00 4 3 3 85,71 7 6 6 0,86 4 0,57 2 0,29 2 0 0 0
5. Lutišan Štefan
Zlatý Barbaři Praha
109,3 85,71 8 7 6 85,71 14 12 23 1,64 5 0,36 2 0,14 3 0 0 0
6. Hlíša Zbyněk
Wild Darts Sluhy
106,7 100,00 8 4 4 88,89 9 8 18 2,00 5 0,56 0 0,00 0 0 0 0
7. Nicek Pavel
Billiard club Kladno
106,7 100,00 4 3 3 100,00 6 6 11 1,83 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
8. Šmolík Dalibor
Alcatraz DSC Praha
106,0 100,00 8 7 7 93,33 15 14 22 1,47 5 0,33 0 0,00 0 1 0 0
9. Krušina Lukáš
Falcon Praha B
104,0 100,00 8 5 5 100,00 10 10 8 0,80 4 0,40 1 0,10 0 0 0 0
10. Horký Zdeněk
Strašidla Okřínek
103,3 100,00 8 4 4 88,89 9 8 13 1,44 2 0,22 0 0,00 2 0 0 0
11. Šanda Martin
Bílá Hora Praha
100,6 100,00 8 7 7 87,50 16 14 20 1,25 6 0,38 2 0,13 1 0 0 0
12. Heber Jiří
U Holečků Kladno
100,0 100,00 8 8 8 94,12 17 16 20 1,18 5 0,29 0 0,00 1 0 0 0
13. Český Lubor
Billiard club Kladno
100,0 100,00 4 3 3 100,00 6 6 9 1,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
14. Kaucký Tomáš
Speed Flies DC Kostelec n/L
100,0 100,00 4 2 2 100,00 4 4 4 1,00 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
15. Korda David
Žraloci Cerhenice
98,9 100,00 8 4 4 88,89 9 8 14 1,56 2 0,22 1 0,11 0 0 0 0
16. Reil David
Prevíti Praha
98,9 100,00 4 4 4 88,89 9 8 9 1,00 4 0,44 0 0,00 1 0 0 0
17. Fedor Viktor
Semafor Mladá Boleslav B
98,0 100,00 8 5 5 100,00 10 10 8 0,80 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
18. Chvojka Adam
Šemík Neumětely B
97,8 100,00 4 4 4 88,89 9 8 10 1,11 3 0,33 0 0,00 1 0 0 0
19. Donát Petr
Ex šipkaři ze 4 Praha
95,9 100,00 8 8 8 94,12 17 16 15 0,88 6 0,35 0 0,00 0 0 0 0
20. Dabski Piotr
Semafor Mladá Boleslav
95,8 100,00 8 8 8 84,21 19 16 17 0,89 7 0,37 1 0,05 3 0 0 0
21. Kubín Jan
Bohnice Legends
95,6 100,00 8 8 8 88,89 18 16 18 1,00 7 0,39 0 0,00 1 0 0 0
22. Šisl Ondřej
Delta Praha
95,0 100,00 8 4 4 100,00 8 8 6 0,75 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
23. Kuldánek Lukáš
Semafor Mladá Boleslav
94,7 100,00 8 6 6 80,00 15 12 20 1,33 5 0,33 2 0,13 1 0 0 0
24. Kulhánek Petr
JZD Praha
94,3 100,00 4 3 3 85,71 7 6 11 1,57 2 0,29 0 0,00 0 0 0 0
25. Šimon Martin
Dobroty ŠK Nový dům
94,1 87,50 8 8 7 88,24 17 15 21 1,24 6 0,35 1 0,06 0 0 0 0
26. Barnet Martin
Figury Libčice n / Vlt.
93,3 100,00 4 4 4 88,89 9 8 4 0,44 1 0,11 2 0,22 1 0 0 0
27. Nerad Luboš
Křižáci Barrandov
92,8 100,00 8 8 8 88,89 18 16 20 1,11 4 0,22 1 0,06 0 0 0 0
28. Uřidil Tomáš
Motor@team.Dřísy
92,8 100,00 8 8 8 88,89 18 16 20 1,11 4 0,22 1 0,06 0 0 0 0
29. Richter Marek
Radotín ŠK
92,5 100,00 8 4 4 100,00 8 8 4 0,50 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
30. Popovych Oleh
Max DC Mladá Boleslav
91,9 100,00 8 7 7 87,50 16 14 15 0,94 3 0,19 1 0,06 1 0 0 0
31. Mikeš Jan
Zelená laguna Strančice
91,6 100,00 8 8 8 84,21 19 16 23 1,21 4 0,21 1 0,05 1 0 0 0
32. Dvořáček Richard
Podlesáci Králův Dvůr B
91,5 100,00 8 6 6 92,31 13 12 15 1,15 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
33. Moc Jonáš
Stiflerova máma Praha
91,3 100,00 8 4 4 100,00 8 8 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
34. Staněk Tomáš
Hospůdka na Vinici
91,3 100,00 8 4 4 100,00 8 8 3 0,38 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
35. Čerepušťák Michal
RKDM Milovice
91,1 100,00 4 4 4 88,89 9 8 8 0,89 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
36. Rytych Luboš
Panapr Praha
91,1 100,00 4 4 4 88,89 9 8 6 0,67 4 0,44 0 0,00 0 0 0 0
37. Vobořil Rudolf
Bohnice Legends
90,7 100,00 8 6 6 85,71 14 12 13 0,93 6 0,43 0 0,00 0 0 0 0
38. Vlach František
Black schody Sadská
90,0 100,00 8 7 7 87,50 16 14 15 0,94 3 0,19 0 0,00 1 0 0 0
39. Strbáček Stanislav
Horní Rozptyly Praha
90,0 91,67 12 12 11 76,67 30 23 38 1,27 11 0,37 2 0,07 3 0 0 0
40. Batelka David
Máchalové XXL Kladno B
90,0 75,00 4 4 3 77,78 9 7 14 1,56 2 0,22 1 0,11 1 0 0 0
41. Tauber Stanislav
Na Vršku Praha
89,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 17 1,70 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
42. Merxbauer Vladimír
Na Vršku Praha
88,9 100,00 4 4 4 88,89 9 8 8 0,89 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
43. Marhan Jiří
Letci Kolín
88,5 100,00 8 6 6 92,31 13 12 5 0,38 4 0,31 0 0,00 0 0 0 0
44. Zsiga Štefan
Divoké kachny Čakovice
88,3 87,50 8 8 7 83,33 18 15 17 0,94 5 0,28 0 0,00 0 1 0 0
45. Trobl Martin
Rozdělovský Péčko Kladno
88,2 100,00 4 4 4 72,73 11 8 10 0,91 3 0,27 3 0,27 1 0 0 0
46. Oupický Jiří
Boubínský expres Kolín
88,1 85,71 8 7 6 75,00 16 12 19 1,19 4 0,25 0 0,00 3 0 0 0
47. Rensa Jiří
Máchalové XXL Kladno B
88,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 14 1,40 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
48. Libánský Jiří
Bonus Bendovka Praha
88,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 11 1,10 5 0,50 1 0,10 2 0 0 0
49. Letovanec Rosťa
Džemala Kozačky Milovice
87,8 100,00 8 4 4 88,89 9 8 9 1,00 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
50. Anderle Vlastimil
Bukovina
87,8 87,50 8 8 7 77,78 18 14 19 1,06 6 0,33 0 0,00 2 0 0 0
51. Pánek Pavel
Podlesáci Králův Dvůr B
87,1 100,00 8 7 7 82,35 17 14 14 0,82 2 0,12 1 0,06 0 1 0 0
52. Junek Dominik
Moskyt Naeks Praha
86,7 100,00 8 4 4 88,89 9 8 4 0,44 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
53. Pulda Martin
No Stress Kutná Hora
86,7 87,50 8 8 7 83,33 18 15 13 0,72 6 0,33 1 0,06 1 0 0 0
54. Tecl Lukáš
Hadi Krakovany
86,7 87,50 8 8 7 83,33 18 15 6 0,33 7 0,39 0 0,00 1 1 0 0
55. Hubáček Tomáš
Žraloci Cerhenice
86,5 87,50 8 8 7 82,35 17 14 22 1,29 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
56. Tuhovčák Stanislav
Black Bridge DC Praha
86,4 100,00 8 5 5 90,91 11 10 6 0,55 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
57. Hlaváček Antonín
ATF Kostelní Hlavno
86,1 87,50 8 8 7 83,33 18 15 18 1,00 3 0,17 1 0,06 1 0 0 0
58. Stibor Jaroslav
Rafani Olbramovice
86,0 85,71 8 7 6 86,67 15 13 14 0,93 4 0,27 0 0,00 0 0 0 0
59. Vopálka Martin
Maniac Darts Praha
86,0 75,00 8 8 6 70,00 20 14 26 1,30 13 0,65 0 0,00 2 0 0 0
60. Michlík Michal
Michle's Ducks Praha
85,9 91,67 12 12 11 85,19 27 23 30 1,11 3 0,11 0 0,00 1 0 0 0
61. Kos Matouš
Mirage Sobín
85,9 85,71 8 7 6 76,47 17 13 23 1,35 5 0,29 2 0,12 0 0 0 0
62. Adamec Filip
Radotín ŠK
85,0 100,00 8 8 8 80,00 20 16 22 1,10 4 0,20 0 0,00 1 0 0 0
63. Adámek Jozef
Falcon Praha B
85,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 7 0,70 3 0,30 0 0,00 1 0 0 0
64. Bártl Michal
Rozdělovský Péčko Kladno
85,0 100,00 4 3 3 75,00 8 6 15 1,88 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
65. Mrňous Petr
Chalupáři Slaný B
85,0 100,00 4 2 2 100,00 4 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
66. Hruška Petr
Plzeňka Praha B
84,7 87,50 8 8 7 82,35 17 14 12 0,71 5 0,29 1 0,06 0 0 0 0
67. Křeček Lukáš
Bizoni Cvrčovice
84,5 75,00 8 8 6 70,00 20 14 30 1,50 6 0,30 1 0,05 3 0 0 0
68. Daneš Martin
Korunky Kolín
84,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 31 1,55 9 0,45 3 0,15 2 1 0 0
69. Jermář Marek
Bohnice Legends
84,4 87,50 8 8 7 77,78 18 14 21 1,17 6 0,33 0 0,00 0 0 0 0
70. Kačenová Alžběta
Panapr Praha
84,3 100,00 4 3 3 85,71 7 6 6 0,86 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
71. Nedó David
Platanský Nerv Praha
84,2 75,00 8 8 6 68,42 19 13 26 1,37 8 0,42 1 0,05 2 0 0 0
72. Schejbal Martin
Titans Praha
84,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 12 1,20 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
73. Pracht Martin
Valérie team Mělník
83,5 87,50 8 8 7 82,35 17 14 11 0,65 4 0,24 0 0,00 1 0 0 0
74. Bortlík Jaroslav
Gladiátors Lošany
83,3 100,00 8 4 4 88,89 9 8 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
75. Lochner František
Plzeňka Praha B
83,2 100,00 8 8 8 84,21 19 16 16 0,84 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
76. Procházka Jaroslav
Zelená laguna Strančice
83,1 80,00 8 5 4 69,23 13 9 15 1,15 6 0,46 0 0,00 2 0 0 0
77. Klimáček Michal
Bez názvu Praha
82,9 75,00 8 8 6 66,67 21 14 28 1,33 11 0,52 0 0,00 3 0 0 0
78. Sofka Libor
Falcon Praha B
82,8 87,50 8 8 7 77,78 18 14 18 1,00 6 0,33 0 0,00 0 0 0 0
79. Vráblík David
Bažina 4077 Praha
82,6 87,50 8 8 7 73,68 19 14 20 1,05 7 0,37 0 0,00 1 0 0 0
80. Karavans Genadijs
Kobry Český Brod
82,5 75,00 4 4 3 75,00 8 6 7 0,88 4 0,50 0 0,00 0 0 0 0
81. Zemina Zdeněk
Zásmucké vosy
82,4 100,00 8 7 7 82,35 17 14 7 0,41 5 0,29 0 0,00 1 0 0 0
82. Kolář František
InterGast Stará promiň Praha
82,2 100,00 4 4 4 88,89 9 8 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
83. Plaček Jan
Maniac Darts Rakovník
82,2 87,50 8 8 7 77,78 18 14 19 1,06 5 0,28 0 0,00 0 0 0 0
84. Šébl Miloslav
Black eagles Luštěnice
82,2 87,50 8 8 7 77,78 18 14 17 0,94 6 0,33 0 0,00 0 0 0 0
85. Gutvirt Petr
Horní Rozptyly Praha X
82,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 12 1,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
86. Bulan Stanislav
Qýčepu Příbram
81,2 87,50 8 8 7 82,35 17 14 12 0,71 2 0,12 1 0,06 0 0 0 0
87. Janota Marek
Žíznivý důchodci Praha
81,2 85,71 8 7 6 70,59 17 12 24 1,41 2 0,12 0 0,00 2 0 0 0
88. Bartůněk František
Růžek ŠK Praha
81,1 100,00 4 4 4 88,89 9 8 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
89. Vovčička František
Gladiátors Lošany
81,1 75,00 8 8 6 72,22 18 13 15 0,83 3 0,17 2 0,11 1 1 0 0
90. Setikovský Roman
Rytíři Hostivař
80,6 85,71 8 7 6 75,00 16 12 15 0,94 1 0,06 2 0,13 1 0 0 0
91. Kocián Martin
Kryplos Praha
80,6 75,00 8 8 6 75,00 16 12 18 1,13 3 0,19 1 0,06 0 0 0 0
92. Svoboda Jiří
Plastic darts Sadská
80,5 75,00 8 8 6 63,16 19 12 21 1,11 9 0,47 0 0,00 1 1 0 0
93. Hanek Vladimír
Kangaroos Velký Borek
80,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 8 0,80 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
94. Novák Pavel 1982
Speed Flies DC Kostelec n/L
80,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 9 0,90 0 0,00 1 0,10 0 0 0 0
95. Krbůšek Josef
Růžek ŠK Praha
80,0 100,00 4 3 3 85,71 7 6 2 0,29 0 0,00 1 0,14 0 0 0 0
96. Polák Lukáš
Cobra Plazy B
80,0 87,50 8 8 7 78,95 19 15 18 0,95 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
97. Hudík Zdeněk
Rytíři Hostivař
80,0 85,71 8 7 6 80,00 15 12 10 0,67 2 0,13 0 0,00 1 0 0 0
98. Štětka Ondřej
Podlesáci Králův Dvůr B
80,0 85,71 8 7 6 75,00 16 12 16 1,00 5 0,31 0 0,00 0 0 0 0
99. Rutar Pavel
Bonus Bendovka Praha
80,0 75,00 4 4 3 75,00 8 6 9 1,13 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
100. Tauš Václav
Fanatics Sedlec
80,0 75,00 4 4 3 75,00 8 6 5 0,63 4 0,50 0 0,00 0 0 0 0
101. Handl Radovan
Ostré hroty Svémyslice B
80,0 62,50 8 8 5 64,71 17 11 17 1,00 9 0,53 1 0,06 2 0 0 0
102. Krejčík Ladislav
Poděbradka Poděbrady
79,5 87,50 8 8 7 73,68 19 14 22 1,16 3 0,16 0 0,00 1 0 0 0
103. Miksa Petr
Max DC Mladá Boleslav
79,2 83,33 8 6 5 83,33 12 10 8 0,67 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
104. Burda Tomáš
Bukovina C
79,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 6 0,60 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
105. Matěk Jan
Titans Praha
79,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 9 0,90 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
106. Vacula Petr
Chalupáři Slaný
78,8 75,00 4 4 3 75,00 8 6 8 1,00 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
107. Pokorný Karel
Drak Praha
78,3 90,00 12 10 9 75,00 24 18 27 1,13 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
108. Sahulka David
Norci Úmonín
78,3 87,50 8 8 7 77,78 18 14 20 1,11 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
109. Novák Tomáš
Patriots darts club Zdiby
78,3 75,00 8 8 6 77,78 18 14 17 0,94 6 0,33 0 0,00 0 0 0 0
110. Mareš Marek
Max DC Mladá Boleslav
78,1 85,71 8 7 6 75,00 16 12 13 0,81 5 0,31 0 0,00 0 0 0 0
111. Řehka Petr
K2 Říčany
78,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 10 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
112. Mařík Luboš
Figury Libčice n / Vlt.
78,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 1 0,20 2 0,40 0 0,00 0 0 0 0
113. Wymer Filip
U Kapličky Vrdy
77,8 87,50 8 8 7 83,33 18 15 14 0,78 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
114. Vykysalý Radek
Fanatics Sedlec
77,8 75,00 4 4 3 77,78 9 7 9 1,00 1 0,11 1 0,11 0 0 0 0
115. Štembera Petr
Frnďáci Žernovka
77,5 87,50 8 8 7 75,00 20 15 21 1,05 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
116. Kováč Miroslav
Marná snaha Slaný
77,5 75,00 8 4 3 75,00 8 6 9 1,13 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
117. Ligocká Gabriela
Pionýři slepých uliček Praha
77,5 75,00 4 4 3 75,00 8 6 9 1,13 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
118. Šafránek Martin
Korunky Kolín B
77,4 75,00 8 8 6 73,68 19 14 16 0,84 6 0,32 1 0,05 1 0 0 0
119. Hocek Michal
Club Fanda Forever
77,2 75,00 8 8 6 72,22 18 13 14 0,78 7 0,39 0 0,00 1 0 0 0
120. Krykorka Milan
Sedmá Rota Praha
77,2 75,00 8 8 6 72,22 18 13 16 0,89 8 0,44 0 0,00 0 0 0 0
121. Švorc Jaroslav
Gladiátors Lošany
77,2 62,50 8 8 5 61,11 18 11 20 1,11 9 0,50 1 0,06 2 0 0 0
122. Roblík Bořivoj
RKDM Milovice
77,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
123. Vavruška Petr
Bílá Hora Praha
76,9 85,71 8 7 6 81,25 16 13 12 0,75 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
124. Nejedlý Daniel
Fontána Praha
76,8 87,50 8 8 7 78,95 19 15 18 0,95 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
125. Fišer Jiří
Nymburští kati
76,8 75,00 8 8 6 68,42 19 13 25 1,32 7 0,37 0 0,00 0 0 0 0
126. Olšiak Martin
Hroch Team Hudlice
76,7 87,50 8 8 7 77,78 18 14 17 0,94 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
127. Kopecký Jiří
Horní Rozptyly Praha X
76,7 75,00 8 8 6 72,22 18 13 19 1,06 6 0,33 0 0,00 0 0 0 0
128. Bejlek Jakub
Podlesáci Králův Dvůr B
76,7 75,00 8 4 3 77,78 9 7 6 0,67 2 0,22 1 0,11 0 0 0 0
129. Majerčin David
Twenty 6 Praha
76,3 87,50 8 8 7 78,95 19 15 17 0,89 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
130. Staněk Karel
U Holečků Kladno
76,3 87,50 8 8 7 78,95 19 15 18 0,95 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
131. Žoha Michal
Kyklop Praha
76,3 75,00 12 12 9 74,07 27 20 28 1,04 4 0,15 1 0,04 1 0 0 0
132. Kršňák Roman
Wagabond Křesetice
76,1 87,50 8 8 7 77,78 18 14 12 0,67 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
133. Šveňha Vladimír
STS Moskovice Praha
76,1 75,00 8 8 6 77,78 18 14 19 1,06 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
134. Gurega Igor
Hadi Úvaly
76,1 75,00 8 8 6 72,22 18 13 16 0,89 7 0,39 0 0,00 0 0 0 0
135. Ligas Denis
Stiflerova máma Praha
76,0 100,00 8 8 8 80,00 20 16 16 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
136. Čermák Filip
Sokol Přišimasy
76,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
137. Fabian Pavel
Alcatraz DSC Praha
76,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
138. Jícha Petr
Billiard club Kladno
76,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
139. Kundrát Filip
Vosy Čáslav
76,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 4 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
140. Příhoda Karel
No Stress Praha
76,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 4 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
141. Zoulek Jiří
No Stress Praha
76,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 4 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
142. Štola Ondřej
Zlatý Barbaři Praha
76,0 71,43 8 7 5 73,33 15 11 15 1,00 3 0,20 1 0,07 0 0 0 0
143. Hlavatý Tomáš
Sgt. Pepik's Band Praha B
75,9 85,71 8 7 6 76,47 17 13 14 0,82 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
144. Janouch Martin 1970
Hadi Krakovany
75,8 80,00 8 5 4 75,00 12 9 14 1,17 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
145. Večerník Stanislav
Plzeňka Praha
75,8 80,00 8 5 4 66,67 12 8 15 1,25 4 0,33 0 0,00 0 0 0 0
146. Nevole Michal
Norci Úmonín
75,8 75,00 8 8 6 68,42 19 13 18 0,95 4 0,21 1 0,05 0 1 0 0
147. Kačer Jiří
Bažina 4077 Praha
75,6 75,00 8 8 6 66,67 18 12 23 1,28 4 0,22 1 0,06 0 0 0 0
148. Kobylák Miloš
InterGast Stará promiň Praha
75,5 100,00 4 4 4 72,73 11 8 9 0,82 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
149. Šlechta Eugen
Figury Libčice n / Vlt.
75,5 100,00 4 4 4 72,73 11 8 11 1,00 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
150. Silovský Pavel
Ostré hroty Svémyslice
75,4 83,33 8 6 5 76,92 13 10 8 0,62 1 0,08 1 0,08 0 0 0 0
151. Macků Martin
PLB Praha
75,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 1 0,10 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
152. Rýgl David
New Bubu Team Nové Strašecí
75,0 87,50 8 8 7 75,00 20 15 22 1,10 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
153. Hochmuth Jan
Dart's Warriors Praha
75,0 85,71 8 7 6 75,00 16 12 16 1,00 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
154. Štulajter Josef
Black schody Sadská
75,0 75,00 8 8 6 72,22 18 13 25 1,39 0 0,00 1 0,06 0 0 0 0
155. Dbalý Petr
Rozdělovský Péčko Kladno
75,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 13 1,30 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
156. Novotný Jiří
Bohemia Hearts Poděbrady
75,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 9 0,90 3 0,30 0 0,00 1 0 0 0
157. Rajmanová Marcela
Kyklop Praha
74,8 75,00 12 12 9 74,07 27 20 27 1,00 6 0,22 0 0,00 0 0 0 0
158. Pelich Jiří
Hardcore DC Praha
74,7 87,50 8 8 7 78,95 19 15 12 0,63 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
159. Borovička Michal
Nervous Praha
74,7 75,00 12 12 9 70,00 30 21 39 1,30 7 0,23 1 0,03 0 0 0 0
160. Kranz Michal
Zlomené hroty Tupadly
74,5 91,67 12 12 11 75,86 29 22 18 0,62 4 0,14 1 0,03 0 0 0 0
161. Malý Vilibald
Synové výčepu Praha
74,5 87,50 8 8 7 75,00 20 15 21 1,05 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
162. Nachtigal Jiří
Zálabáci od Kocoura Nymburk
74,5 87,50 8 8 7 70,00 20 14 18 0,90 6 0,30 0 0,00 0 0 0 0
163. Žižka Vojtěch
Michle's Ducks Praha
74,4 87,50 12 8 7 83,33 18 15 8 0,44 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
164. Veselý Aleš
Žíznivý důchodci Praha
74,4 75,00 8 4 3 66,67 9 6 12 1,33 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
165. Bäuml Miroslav
Alcatraz DSC Praha
74,1 85,71 8 7 6 76,47 17 13 13 0,76 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
166. Borovička Miloš
IM 5 Horoušany
74,0 87,50 8 8 7 75,00 20 15 22 1,10 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
167. Jindra Roman
Mendosino Praha
74,0 87,50 8 8 7 70,00 20 14 15 0,75 7 0,35 0 0,00 0 0 0 0
168. Harazim Vlastimil
Bohemia Hearts Poděbrady
74,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 14 1,40 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
169. Krajčovič David
Džemala Kozačky Milovice
73,9 100,00 8 7 7 77,78 18 14 6 0,33 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
170. Piskáček Václav
Gladiátoři Neratovice B
73,9 100,00 8 7 7 77,78 18 14 11 0,61 0 0,00 1 0,06 0 0 0 0
171. Tůma Jan
Světáci Praha
73,9 87,50 8 8 7 77,78 18 14 8 0,44 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
172. Hagara Adam
Berounská Hvězda
73,8 83,33 12 12 10 72,41 29 21 21 0,72 9 0,31 0 0,00 0 0 0 0
173. Stoklasa Jaromír
Midgard Praha
73,6 100,00 8 4 4 72,73 11 8 7 0,64 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
174. Šedivý Ondřej
Letci Kolín
73,5 87,50 8 8 7 75,00 20 15 15 0,75 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
175. Mikolaj Tomáš
Tuchodřeva Tuchoměřice
73,3 85,71 8 7 6 80,00 15 12 2 0,13 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
176. Lébl Martin
Nepřátelé bobří hráze Praha
73,3 75,00 8 4 3 66,67 9 6 9 1,00 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
177. Frei Pavel
Proti proudu Praha
73,3 71,43 8 7 5 66,67 15 10 17 1,13 4 0,27 0 0,00 0 0 0 0
178. Klumpar František
Twenty 6 Praha
73,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
179. Kuk Martin
Světáci Praha
73,0 87,50 8 8 7 75,00 20 15 16 0,80 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
180. Šimůnek Jaroslav
Plastic darts Sadská
73,0 75,00 8 8 6 65,00 20 13 24 1,20 6 0,30 1 0,05 0 0 0 0
181. Procházka Vladimír
Tuchodřeva Tuchoměřice
72,9 83,33 8 6 5 71,43 14 10 11 0,79 3 0,21 0 0,00 0 0 0 0
182. Bílek Roman
Vonoklasy 26
72,8 75,00 8 8 6 66,67 18 12 17 0,94 6 0,33 0 0,00 0 0 0 0
183. Melich Ján
Fraja Neratovice C
72,8 75,00 8 8 6 66,67 18 12 23 1,28 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
184. Lukavský Patrik 1974
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
72,6 87,50 8 8 7 73,68 19 14 19 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
185. Ledinský Petr
Tuchodřeva Tuchoměřice
72,5 85,71 8 7 6 75,00 16 12 14 0,88 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
186. Cvoreň Petr
Radotín ŠK
72,5 75,00 8 4 3 75,00 8 6 7 0,88 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
187. Kačena Ondřej
Panapr Praha
72,5 75,00 4 4 3 75,00 8 6 7 0,88 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
188. Langmaier Petr
Rychlé pípy Praha
72,5 75,00 8 4 3 75,00 8 6 7 0,88 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
189. Černý Milan 1981
Sgt. Pepik's Band Praha B
72,4 71,43 8 7 5 70,59 17 12 18 1,06 2 0,12 2 0,12 0 0 0 0
190. Melich Jaroslav
Fraja Neratovice C
72,2 75,00 8 8 6 72,22 18 13 17 0,94 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
191. Sahulka Vladimír
Norci Umonín B
72,1 87,50 8 8 7 78,95 19 15 11 0,58 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
192. Kováč Tomáš
Chalupáři Slaný B
72,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
193. Slapnička Jaroslav
Bakalář Maniak Rakovník
72,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
194. Rathouský Jan
Šemík Neumětely
72,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 7 0,70 3 0,30 0 0,00 2 0 0 0
195. Hubala Marcel
Speed Flies DC Kostelec n/L
72,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 11 1,10 5 0,50 1 0,10 1 0 0 0
196. Nerušil Marek
Čerti Poděbrady
71,8 75,00 4 4 3 63,64 11 7 12 1,09 4 0,36 1 0,09 0 0 0 0
197. Šarak Daniel
Korunky Kolín B
71,8 71,43 8 7 5 70,59 17 12 22 1,29 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
198. Palinčák Pavel
Šipkařská banda Čáslav
71,6 87,50 8 8 7 73,68 19 14 15 0,79 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
199. Rutar Oldřich
Riviéra DC Říčany
71,6 75,00 8 8 6 68,42 19 13 16 0,84 5 0,26 1 0,05 0 0 0 0
200. Vojtíšek Jiří
Delta Praha
71,6 62,50 8 8 5 63,16 19 12 20 1,05 9 0,47 1 0,05 0 0 0 0
201. Brychta Zdeněk
Plechovky Pečky
71,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 28 1,40 6 0,30 0 0,00 2 0 0 0
202. Kleiber Jiří
Baba Jaga DC Praha
71,3 85,71 8 7 6 75,00 16 12 8 0,50 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
203. Černý Václav
Club Fanda Forever
71,2 75,00 8 8 6 70,59 17 12 15 0,88 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
204. Dubský Vladimír
The LegenDarts Praha
71,2 75,00 8 8 6 70,59 17 12 15 0,88 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
205. Kouba Pavel
Ex šipkaři ze 4 Praha
71,1 100,00 8 7 7 73,68 19 14 9 0,47 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
206. Palij Anatolij
Bukovina
71,1 75,00 8 8 6 68,42 19 13 22 1,16 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
207. Cisarík Josef
Stiflerova máma Praha
71,1 75,00 8 4 3 77,78 9 7 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
208. Tecl Jindrich
Hadi Krakovany
70,9 100,00 8 4 4 72,73 11 8 8 0,73 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
209. Ptáčník Marek
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B
70,8 81,82 12 11 9 73,08 26 19 19 0,73 2 0,08 1 0,04 0 0 0 0
210. Císař Pavel
Magnetics Beroun
70,7 83,33 8 6 5 73,33 15 11 10 0,67 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
211. Hojsák Jan
Rychlý hroty Praha
70,7 72,73 12 11 8 67,86 28 19 27 0,96 8 0,29 0 0,00 1 0 0 0
212. Andrýs Martin
Bílá Hora Praha
70,6 71,43 8 7 5 75,00 16 12 15 0,94 0 0,00 1 0,06 0 0 0 0
213. Nohýnek Jindřich
Cobra Plazy B
70,5 87,50 8 8 7 68,18 22 15 21 0,95 5 0,23 0 0,00 0 0 0 0
214. Bubeník Miroslav
K2 Říčany
70,0 75,00 8 8 6 70,00 20 14 17 0,85 2 0,10 1 0,05 1 0 0 0
215. Arnold Jiří
Zlomený hroty Praha
70,0 75,00 8 8 6 63,16 19 12 23 1,21 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
216. Štefanka Petr
Plastic darts Sadská B
70,0 75,00 4 4 3 77,78 9 7 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
217. Kyncl Jaroslav
Plastic darts Sadská B
70,0 75,00 4 4 3 75,00 8 6 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
218. Medek Zdeněk
Black Diamonds Praha
70,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 8 0,80 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
219. Procházka Adam
SKK Hlízov
70,0 75,00 4 4 3 66,67 9 6 8 0,89 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
220. Taraba Josef
Greenhorn's Praha
70,0 72,73 12 11 8 65,38 26 17 24 0,92 3 0,12 1 0,04 0 1 0 0
221. Vlasák Jan
Synové výčepu Praha
70,0 71,43 8 7 5 70,59 17 12 18 1,06 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
222. Krause Tomáš
Žraloci Cerhenice
70,0 62,50 8 8 5 66,67 18 12 25 1,39 1 0,06 0 0,00 1 0 0 0
223. Sysel Pavel
Gambáč Mělník B
70,0 62,50 8 8 5 64,71 17 11 14 0,82 6 0,35 1 0,06 0 0 0 0
224. Veis Robert
Mendosino Praha
70,0 62,50 8 8 5 57,89 19 11 20 1,05 6 0,32 1 0,05 0 1 0 0
225. Holub Tomáš
Valérie team Mělník
69,4 85,71 8 7 6 72,22 18 13 12 0,67 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
226. Pergl Jiří
Cannabis 666 Žebrák
69,4 75,00 8 8 6 66,67 18 12 13 0,72 5 0,28 0 0,00 0 0 0 0
227. Mošnička Martin
Brilliant darts Praha
69,2 100,00 8 4 4 66,67 12 8 11 0,92 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
228. Duc Nguyen Van
Šrekové Kněževes
69,2 66,67 8 6 4 69,23 13 9 13 1,00 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
229. Novotný Jan
Plzeňka Praha
69,2 60,00 8 5 3 58,33 12 7 15 1,25 6 0,50 0 0,00 0 0 0 0
230. Veselý Milan
Nymburští kati
69,1 100,00 8 4 4 72,73 11 8 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
231. Očenášek Matěj
Rytířovy vrány Praha
69,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 4 0,40 3 0,30 1 0,10 0 0 0 0
232. Šotek Richard
Podprouďáci z Kozárovic
69,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 11 1,10 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
233. Podnecký Petr
Kvakoš Mladá Boleslav B
68,9 87,50 8 8 7 83,33 18 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
234. Folprecht Jan
Cobra Plazy B
68,9 75,00 8 4 3 66,67 9 6 7 0,78 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
235. Knor Jaroslav
Náhodní střelci Klecany
68,8 75,00 8 4 3 75,00 8 6 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
236. Relich Jan
Náhodní střelci Klecany
68,8 75,00 8 4 3 75,00 8 6 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
237. Trauč Stanislav
Zziboni Cvrčovice
68,8 75,00 8 4 3 75,00 8 6 2 0,25 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
238. Houdek Pavel
Bakalář Maniak Rakovník
68,6 71,43 8 7 5 71,43 14 10 9 0,64 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
239. Klouda Vladimír
Plechovky Pečky
68,5 75,00 8 8 6 65,00 20 13 16 0,80 7 0,35 0 0,00 0 0 0 0
240. Eigl Marián
Pivní Jistota Praha
68,5 72,73 12 11 8 62,96 27 17 42 1,56 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
241. Horna Miloslav
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
68,4 75,00 8 8 6 68,42 19 13 15 0,79 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
242. Lorenc Ondřej
Černovoláci
68,4 75,00 8 8 6 68,42 19 13 19 1,00 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
243. Hergetová Monika
I am 180 Praha
68,2 75,00 12 12 9 67,86 28 19 23 0,82 5 0,18 0 0,00 0 0 0 0
244. Brázda Tomáš
Smrkáči Břežany
68,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 8 0,80 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
245. Skýpala Pavel
Blue Darts Sedlec
67,9 75,00 8 8 6 73,68 19 14 12 0,63 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
246. Prejsek Petr
180 Chemik Polabec B
67,9 75,00 12 8 6 68,42 19 13 12 0,63 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
247. Grabinský Luděk
Sport club 1930 I Praha
67,9 66,67 12 12 8 64,29 28 18 29 1,04 6 0,21 1 0,04 0 0 0 0
248. Ligocki Tomasz
Ostré hroty Svémyslice B
67,9 66,67 8 6 4 71,43 14 10 15 1,07 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
249. Bejšák Michal
Gladiátoři Neratovice
67,8 75,00 8 4 3 77,78 9 7 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
250. Čahoj Antonín
Gladiátors Lošany
67,8 75,00 8 4 3 66,67 9 6 6 0,67 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
251. Imlauf Jan
Cirkus Citrus Pečky
67,8 75,00 8 4 3 66,67 9 6 8 0,89 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
252. Nemeš Jiří
Horní Rozptyly Praha B
67,7 80,00 8 5 4 69,23 13 9 9 0,69 3 0,23 0 0,00 0 0 0 0
253. Stehlík Libor
Střelky Veltruby B
67,6 75,00 12 12 9 65,52 29 19 22 0,76 8 0,28 0 0,00 0 0 0 0
254. Bureš Miloslav
Plechovky Pečky B
67,5 75,00 8 4 3 75,00 8 6 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
255. Páv Josef
Huťaři Nižbor
67,4 75,00 8 8 6 68,42 19 13 13 0,68 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
256. Pergler Josef
Asfalt Ž Praha
67,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 8 0,80 0 0,00 1 0,10 0 0 0 0
257. Šalplachta Tomáš
Bocman Club Praha
67,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 11 1,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
258. Hájek Miroslav
Kralupská letka Čechie
66,9 71,43 8 7 5 68,75 16 11 11 0,69 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
259. Garlík Lubomír
Louže DC Praha
66,8 85,71 8 7 6 68,42 19 13 14 0,74 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
260. Veselý Petr
Kvakoš Mladá Boleslav C
66,7 87,50 8 8 7 71,43 21 15 14 0,67 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
261. Pírek Tomáš
Avengers Praha
66,7 75,00 8 8 6 66,67 21 14 19 0,90 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
262. Cvekl Josef
The Bastards Praha
66,7 75,00 4 4 3 66,67 9 6 7 0,78 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
263. Černý Ondřej
Boubínský expres Kolín
66,7 75,00 8 4 3 66,67 9 6 7 0,78 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
264. Endlicher Aleš
PLB Praha
66,7 75,00 4 4 3 66,67 9 6 7 0,78 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
265. Mikulík Jaroslav
Rychlé pípy Praha
66,7 62,50 8 8 5 61,90 21 13 24 1,14 5 0,24 2 0,10 0 0 0 0
266. Novák Lukáš
Wild Darts Sluhy
66,7 62,50 8 8 5 55,56 18 10 19 1,06 8 0,44 0 0,00 0 0 0 0
267. Smoliga Branislav
Pivnice Tep Chvaletice
66,5 75,00 8 8 6 70,00 20 14 21 1,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
268. Čihák Miloš
Kralupská letka Čechie
66,5 75,00 8 8 6 65,00 20 13 16 0,80 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
269. Onufer Michal
Rytířovy vrány Praha
66,4 100,00 8 4 4 72,73 11 8 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
270. Filandr Michal
Heřmánkový čajíček Praha
66,4 75,00 8 8 6 59,09 22 13 21 0,95 4 0,18 2 0,09 1 0 0 0
271. Preclík Karel
Club Fanda Forever
66,3 75,00 8 8 6 68,42 19 13 14 0,74 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
272. Chmel David
Baltazaři Kácov
66,3 62,50 8 8 5 68,42 19 13 16 0,84 3 0,16 0 0,00 1 0 0 0
273. Buřič Jan
Plzeňka Praha
66,3 57,14 8 7 4 62,50 16 10 17 1,06 4 0,25 1 0,06 0 0 0 0
274. Brodňan Miloš
Gladiátoři Neratovice
66,2 75,00 8 8 6 66,67 21 14 16 0,76 4 0,19 1 0,05 0 0 0 0
275. Rupík Tibor
Plechovky Pečky
66,2 62,50 8 8 5 61,90 21 13 23 1,10 6 0,29 0 0,00 1 0 0 0
276. Ryba Zdeněk
Sklípkani Praskolesy
66,1 75,00 8 8 6 66,67 18 12 13 0,72 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
277. Chaloupka Radek
Riviéra DC Říčany
66,0 75,00 8 8 6 65,00 20 13 19 0,95 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
278. Kouřil Martin
Kecky Praha
66,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 4 0,40 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
279. Sladký Václav
Vonoklasy 26 Beee
66,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 10 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
280. Slavíček Josef
Zásmucké vosy
66,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 4 0,40 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
281. Soustružník Jaroslav
Heřmánkový čajíček Praha
65,9 62,50 8 8 5 64,71 17 11 14 0,82 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
282. Uřidil Michal
Motor@team.Dřísy
65,9 62,50 8 8 5 64,71 17 11 16 0,94 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
283. Jakoubek Pavel
Pacienti Sobín Praha
65,8 87,50 8 8 7 78,95 19 15 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
284. Čorňak Milan
Pavouci Stochov B
65,8 75,00 8 8 6 68,42 19 13 14 0,74 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
285. Kapička Michal
Rafani Olbramovice
65,8 75,00 8 8 6 68,42 19 13 14 0,74 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
286. Páša Jiří
Pohodáři Praha
65,8 71,43 12 7 5 57,89 19 11 20 1,05 4 0,21 1 0,05 1 0 0 0
287. Chludil Václav
RKDM Milovice
65,6 75,00 4 4 3 66,67 9 6 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
288. Kalenda Jiří
Letci Kolín B
65,6 75,00 8 4 3 66,67 9 6 4 0,44 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
289. Kudela Jaroslav
Kecky Praha
65,6 75,00 4 4 3 66,67 9 6 8 0,89 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
290. Semrád Filip
Black Diamonds Praha
65,6 75,00 4 4 3 66,67 9 6 8 0,89 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
291. Velev Stanislav
Sedmá Rota Praha
65,3 71,43 8 7 5 64,71 17 11 17 1,00 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
292. Holub Pavel
STS Moskovice Praha
65,3 71,43 8 7 5 58,82 17 10 14 0,82 4 0,24 0 0,00 1 0 0 0
293. Václavík Josef
Světáci Praha
65,3 66,67 8 6 4 66,67 15 10 16 1,07 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
294. Jícha Marek
Chlumecká Praha B
65,3 62,50 8 8 5 68,42 19 13 16 0,84 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
295. Exner Josef
Homolka DC Úvaly
65,3 62,50 8 8 5 63,16 19 12 16 0,84 3 0,16 1 0,05 1 0 0 0
296. Drtikol Tomáš
Mlsat cukroví Praha
65,0 87,50 8 8 7 68,18 22 15 17 0,77 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
297. Vrabec Martin
Black eagles Luštěnice
65,0 75,00 8 8 6 70,00 20 14 10 0,50 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
298. Sosna Petr
Maniac Darts Rakovník B
65,0 75,00 8 8 6 65,00 20 13 17 0,85 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
299. Kebrdle Libor
Fanatics Sedlec
65,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 7 0,70 0 0,00 1 0,10 1 0 0 0
300. Drahorád Daniel
Loužička DC Praha
65,0 71,43 8 7 5 68,75 16 11 14 0,88 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
301. Dolejš Libor
Saloon Brandýs nad Labem C
65,0 66,67 12 12 8 62,50 32 20 38 1,19 5 0,16 0 0,00 1 0 0 0
302. Holenda František
Zlomený hroty Praha
64,7 75,00 8 8 6 63,16 19 12 13 0,68 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
303. Mráz Přemysl
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B
64,6 63,64 12 11 7 66,67 24 16 20 0,83 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
304. Maštalíř Michal
Moskyt Naeks Praha
64,5 80,00 8 5 4 72,73 11 8 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
305. Hotovec Pavel
Strašidla Okřínek
64,5 75,00 8 8 6 63,64 22 14 20 0,91 5 0,23 0 0,00 0 0 0 0
306. Brejcha Milan
Prevíti Praha
64,5 75,00 4 4 3 63,64 11 7 8 0,73 2 0,18 1 0,09 0 0 0 0
307. Puršl Radek
Smrkáči Břežany
64,5 71,43 8 7 5 60,00 20 12 14 0,70 5 0,25 2 0,10 1 0 0 0
308. Blechta Petr
Chlumecká Praha B
64,4 83,33 8 6 5 68,75 16 11 11 0,69 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
309. Dbalá Dagmar
Zziboni Cvrčovice
64,4 75,00 8 4 3 77,78 9 7 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
310. Filcík Matouš
Midgard Praha
64,4 75,00 8 4 3 77,78 9 7 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
311. Cach Ctibor
Blue Darts Sedlec
64,4 75,00 8 4 3 66,67 9 6 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
312. Královský Martin
Stiflerova máma Praha
64,4 75,00 8 4 3 66,67 9 6 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
313. Skalický Miroslav
Bocman Club Praha
64,4 75,00 4 4 3 66,67 9 6 3 0,33 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
314. Mečíř Petr
Řenčováci Řevničov B
64,4 71,43 8 7 5 66,67 18 12 14 0,78 2 0,11 1 0,06 0 0 0 0
315. Dupal Jan
Worm Gang Praha
64,4 62,50 8 8 5 66,67 18 12 17 0,94 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
316. Řepa Martin
Sázava DC
64,3 75,00 8 8 6 66,67 21 14 17 0,81 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
317. Žítek Ladislav
Vosy Čáslav
64,3 66,67 4 3 2 71,43 7 5 4 0,57 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
318. Mázl Zdeněk
Buldok Ajeto Praha
64,2 80,00 8 5 4 75,00 12 9 2 0,17 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
319. Mečíř David
Řenčováci Řevničov B
64,1 71,43 8 7 5 70,59 17 12 12 0,71 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
320. Heřmánek Jiří
Gladiátors Lošany
64,1 62,50 8 8 5 58,82 17 10 12 0,71 6 0,35 0 0,00 0 0 0 0
321. Votava Martin
Bonus Bendovka Praha
64,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 8 1,60 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
322. Jakubec Karel
Valérie team Mělník
63,7 71,43 8 7 5 63,16 19 12 20 1,05 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
323. Hamerník Rostislav
Kocouři vod kocoura Kozly
63,6 87,50 8 8 7 68,18 22 15 11 0,50 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
324. Moravec Martin
Radotín ŠK
63,5 87,50 8 8 7 60,87 23 14 21 0,91 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
325. Vonaký Radek
Hroch Team Hudlice
63,5 75,00 8 8 6 60,00 20 12 12 0,60 3 0,15 1 0,05 1 0 0 0
326. Hofman Miroslav
Ferda team DC Benešov
63,5 71,43 8 7 5 64,71 17 11 14 0,82 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
327. Faltejsek Libor
Plzeňka Praha
63,5 66,67 8 6 4 58,82 17 10 20 1,18 5 0,29 0 0,00 0 0 0 0
328. Bláha Petr
Amatéři Písnice
63,3 75,00 8 8 6 61,90 21 13 17 0,81 1 0,05 1 0,05 1 0 0 0
329. Štiller Josef
Zálabáci od Kocoura Nymburk
63,3 75,00 8 4 3 66,67 9 6 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
330. Dančišák Petr
Helou&Wen Praha
63,3 62,50 8 8 5 61,11 18 11 22 1,22 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
331. Červinka Pavel
Viktoria Radim
63,3 50,00 4 4 2 55,56 9 5 8 0,89 3 0,33 0 0,00 1 0 0 0
332. Říha Petr
Bílá Hora Praha
63,3 50,00 8 4 2 55,56 9 5 13 1,44 1 0,11 1 0,11 0 0 0 0
333. Albrecht Lukáš
Mlsat cukroví Praha
63,2 75,00 8 8 6 68,42 19 13 11 0,58 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
334. Koníček Roman
Semtex Poděbrady
63,2 62,50 8 8 5 59,09 22 13 19 0,86 10 0,45 0 0,00 0 0 0 0
335. Karafiát Petr
Šipkařská banda Čáslav
63,2 62,50 8 8 5 57,89 19 11 15 0,79 6 0,32 1 0,05 0 0 0 0
336. Kopač Miroslav
Amatéři Písnice
63,1 80,00 8 5 4 61,54 13 8 12 0,92 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
337. Zaplatílek Zdeněk
Věčná žízeň 26 Mečeříž
63,1 71,43 8 7 5 68,75 16 11 5 0,31 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
338. Petrová Marie
Rafani Olbramovice
63,0 75,00 8 8 6 60,00 20 12 18 0,90 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
339. Kima Imrich
Bukovina C
63,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
340. Lacina Jiří
Hell's Darters Praha
63,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
341. Saksa Zdeněk
Barbaři Ovčáry
62,9 75,00 8 8 6 76,47 17 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
342. Poc Martin
Kačamba Praha
62,9 71,43 8 7 5 70,59 17 12 7 0,41 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
343. Nový Tomáš
Helou&Wen Praha
62,9 66,67 8 6 4 57,14 14 8 14 1,00 3 0,21 0 0,00 0 0 0 0
344. Kubec Josef
Humbuck DC Kostelec n / Labem
62,9 62,50 8 8 5 64,71 17 11 13 0,76 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
345. Kolárovec Jan
Monkey z 213 Praha
62,7 83,33 8 6 5 66,67 15 10 7 0,47 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
346. Miler Josef
Jameson Mělník
62,7 75,00 4 4 3 63,64 11 7 11 1,00 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
347. Svozil Miroslav
Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C
62,7 75,00 8 4 3 63,64 11 7 8 0,73 1 0,09 1 0,09 0 0 0 0
348. Kříž František
Rytíři Hostivař
62,7 60,00 8 5 3 54,55 11 6 10 0,91 4 0,36 0 0,00 0 0 0 0
349. Hanko Martin 1978
Albion Chlumec
62,6 62,50 8 8 5 57,89 19 11 12 0,63 5 0,26 1 0,05 1 0 0 0
350. Podnecký Martin
Letci Kolín B
62,6 62,50 8 8 5 57,89 19 11 20 1,05 3 0,16 1 0,05 0 0 0 0
351. Rynda Jiří
Statenický Panteři
62,6 62,50 8 8 5 57,89 19 11 20 1,05 3 0,16 1 0,05 0 0 0 0
352. Stejskal Lukáš
Zziboni Cvrčovice
62,5 75,00 8 8 6 65,00 20 13 16 0,80 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
353. Kubec Petr
Dolíkáři Kalivody
62,5 66,67 4 3 2 62,50 8 5 7 0,88 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
354. Franc Miroslav
Čerti Poděbrady
62,5 50,00 4 2 1 50,00 4 2 6 1,50 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
355. Košnář Petr
Michle's Ducks Praha
62,4 85,71 12 7 6 70,59 17 12 4 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
356. Malinovský Zdeněk
Pohodáři Praha
62,4 62,50 12 8 5 58,82 17 10 13 0,76 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
357. Pokorný Jan 1973
Hell's Darters Praha
62,2 75,00 4 4 3 66,67 9 6 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
358. Richtr David
Zápy ŠK
62,2 75,00 8 4 3 66,67 9 6 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
359. Sobolík Josef
Ferda team DC Benešov
62,2 75,00 8 4 3 66,67 9 6 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
360. Strych Jiří
Poděbradka Poděbrady
62,2 50,00 8 8 4 50,00 18 9 21 1,17 5 0,28 0 0,00 0 1 0 0
361. Kunt Zdeněk
Black eagles Luštěnice
62,0 75,00 8 8 6 60,00 20 12 16 0,80 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
362. Polanský Jiří
Fontána Praha
62,0 75,00 8 8 6 60,00 20 12 18 0,90 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
363. Bolačka Tomáš
PLB Praha
62,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
364. Jelínek David
Louže DC Praha
62,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 9 0,90 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
365. Prokeš Radek
Na vršku M Praha
62,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 9 0,90 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
366. Suchánek Petr
Kangaroos Velký Borek
62,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 9 0,90 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
367. Kosina Josef
Kandráčovci Kolín
62,0 66,67 12 12 8 63,33 30 19 27 0,90 2 0,07 0 0,00 1 0 0 0
368. Karban Petr
Zákeřňáci DC Praha
62,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 7 0,70 2 0,20 1 0,10 1 0 0 0
369. Pikner Pavel
Čerti Poděbrady
62,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 9 1,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
370. Hrebíček Marcel
Prokopáci Středokluky
61,9 75,00 8 8 6 66,67 21 14 13 0,62 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
371. Skrbek Jiří
Střelky Veltruby C
61,9 62,50 12 8 5 62,50 16 10 12 0,75 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
372. Grofčík Josef
Strašidla Okřínek
61,7 71,43 8 7 5 66,67 18 12 14 0,78 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
373. Šandara Antonín
U Mě dobrý Světice
61,7 62,50 8 8 5 61,11 18 11 19 1,06 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
374. Bogyai Viktor
Zelená laguna Strančice
61,6 50,00 8 8 4 52,63 19 10 13 0,68 7 0,37 0 0,00 3 0 0 0
375. Kamenický Petr
The LegenDarts Praha
61,5 75,00 8 8 6 65,00 20 13 14 0,70 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
376. Tar Gábor
Beta darts Semčice B
61,5 75,00 8 8 6 65,00 20 13 10 0,50 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
377. Vrabec Tomas
Pivní Jistota Praha
61,4 75,00 12 12 9 65,52 29 19 14 0,48 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
378. Řezáč Jaroslav
Růžek ŠK Praha
61,4 66,67 4 3 2 71,43 7 5 2 0,29 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
379. Barcal Jiří
ATF Kostelní Hlavno
61,3 83,33 8 6 5 68,75 16 11 8 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
380. Dobiášovský Petr
Horní Rozptyly Praha X
61,3 66,67 8 6 4 56,25 16 9 15 0,94 3 0,19 0 0,00 1 0 0 0
381. Hynek Ondřej
Semafor Mladá Boleslav
61,1 50,00 8 4 2 55,56 9 5 10 1,11 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
382. Skalský Milan
Nymburk Lions
61,1 50,00 4 4 2 55,56 9 5 12 1,33 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
383. Tomáš Zdeněk
Viktoria Radim
61,1 50,00 4 4 2 55,56 9 5 7 0,78 3 0,33 1 0,11 0 0 0 0
384. Schmid Vítězslav
Zápy ŠK
61,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
385. Rástočný Jan
Šrekové Kněževes
61,0 50,00 8 8 4 52,38 21 11 22 1,05 6 0,29 1 0,05 0 1 0 0
386. Procházka Michal
Beta darts Semčice
60,9 75,00 8 4 3 63,64 11 7 7 0,64 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
387. Bečvář David
I am 180 Praha
60,9 60,00 12 10 6 54,55 22 12 26 1,18 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
388. Beran Josef
Střelky Veltruby B
60,7 66,67 12 12 8 58,62 29 17 29 1,00 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
389. Zach Jakub
Bohemia Hearts Poděbrady
60,7 50,00 8 6 3 50,00 14 7 15 1,07 5 0,36 0 0,00 1 0 0 0
390. Havlata Zdeněk
U Mě dobrý Světice
60,6 57,14 8 7 4 56,25 16 9 20 1,25 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
391. Felgr Zdeněk
Buldoci Sadská
60,6 50,00 8 6 3 56,25 16 9 19 1,19 3 0,19 2 0,13 0 0 0 0
392. Hocek Jakub
Buldok Ajeto Praha
60,5 87,50 8 8 7 68,18 22 15 9 0,41 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
393. Starý Josef
Kandráčovci Kolín
60,5 62,50 12 8 5 65,00 20 13 16 0,80 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
394. Šeda Vojtěch
Mašinky z koupáku Neratovice
60,5 62,50 8 8 5 65,00 20 13 8 0,40 5 0,25 1 0,05 0 0 0 0
395. Šesták Jiří
Speed Flies DC Kostelec nad Labem II
60,5 62,50 8 8 5 63,16 19 12 20 1,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
396. Janák Radek
Magnetics Beroun
60,5 62,50 8 8 5 61,90 21 13 14 0,67 3 0,14 1 0,05 1 0 0 0
397. Šeps Martin
Mendosino Praha
60,5 62,50 8 8 5 57,14 21 12 26 1,24 1 0,05 0 0,00 1 0 0 0
398. Vondrák Václav
Albion Chlumec
60,5 62,50 8 8 5 57,14 21 12 18 0,86 7 0,33 0 0,00 0 0 0 0
399. Bock Petr
Zásmucké vosy
60,0 83,33 8 6 5 66,67 15 10 3 0,20 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
400. Honsejk Pavel
Ostré hroty Svémyslice
60,0 75,00 8 8 6 66,67 21 14 6 0,29 4 0,19 0 0,00 0 0 0 0
401. Štěpánek Luboš
Pacienti z Berušky Praha
60,0 75,00 8 8 6 63,16 19 12 10 0,53 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
402. Mrštík Josef
Rychlý hroty Praha B
60,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
403. Šalena František
Pionýři slepých uliček Praha
60,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
404. Chlaň Radek
Mašinky z koupáku Neratovice
60,0 75,00 8 4 3 63,64 11 7 10 0,91 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
405. Schich Roman
The Bastards Praha
60,0 75,00 4 4 3 63,64 11 7 4 0,36 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
406. Tajč Vladislav
XXL MB B Mladá Boleslav
60,0 71,43 8 7 5 61,11 18 11 15 0,83 0 0,00 1 0,06 0 0 0 0
407. Pína Petr
Maniac Darts Rakovník
60,0 66,67 8 6 4 57,14 14 8 10 0,71 3 0,21 0 0,00 0 0 0 0
408. Adámek Jiří
Kocouři vod kocoura Kozly
60,0 62,50 8 8 5 52,63 19 10 17 0,89 6 0,32 0 0,00 0 0 0 0
409. Martínek Martin
Norci Úmonín
60,0 50,00 8 8 4 47,37 19 9 18 0,95 7 0,37 3 0,16 0 0 0 0
410. Javornický Josef
Lidový dům Kbely
60,0 50,00 8 4 2 55,56 9 5 8 0,89 2 0,22 1 0,11 0 0 0 0
411. Souček Libor
Figury Libčice n / Vlt.
60,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 4 0,80 2 0,40 0 0,00 0 0 0 0
412. Křemen Jan
I am 180 Praha
59,6 63,64 12 11 7 61,54 26 16 18 0,69 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
413. Michal David
Moskyt Naeks Praha
59,5 75,00 8 8 6 63,16 19 12 9 0,47 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
414. Vrzal Pavel
Helou&Wen Praha
59,5 62,50 8 8 5 63,16 19 12 16 0,84 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
415. Kameník Tomáš
Sons of Žižkoff Praha
59,5 62,50 8 8 5 52,38 21 11 15 0,71 3 0,14 2 0,10 2 0 0 0
416. Křížek Filip
Rafani Záryby
59,5 62,50 8 8 5 52,38 21 11 23 1,10 4 0,19 0 0,00 1 0 0 0
417. Jurenka Daniel
Ex šipkaři ze 4 Praha
59,4 71,43 8 7 5 66,67 18 12 8 0,44 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
418. Volavka Karel
Chlumecká Praha B
59,4 71,43 8 7 5 66,67 18 12 8 0,44 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
419. Mašek Ladislav 1968
Pacienti z Berušky Praha
59,4 62,50 8 8 5 64,71 17 11 11 0,65 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
420. Láznický Jiří
Kandráčovci Kolín
59,3 66,67 12 6 4 60,00 15 9 12 0,80 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
421. Helešic Vlastimil
Chlumecká Praha B
59,2 80,00 8 5 4 61,54 13 8 5 0,38 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
422. Dvořák Petr
Vosy Čáslav
59,1 75,00 4 4 3 63,64 11 7 9 0,82 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
423. Frank Viktor
ŠIKL Lysá nad Labem B
59,1 75,00 8 4 3 63,64 11 7 7 0,64 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
424. Vaculík Ivan
Delta Praha
59,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
425. Leinveber Zdeněk
Buldok Ajeto Praha
59,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
426. Vokřál Martin
Kosako Konárovice B
59,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
427. Kajpr Jan
Bizoni Cvrčovice
59,0 62,50 8 8 5 57,14 21 12 23 1,10 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
428. Bartoš Roman
Qýčepu Příbram
59,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 23 1,15 3 0,15 1 0,05 2 0 0 0
429. Pechar Michal
Asfalt Ž Praha
58,9 62,50 8 8 5 63,16 19 12 15 0,79 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
430. Kopec Vladimír
Hardcore DC Praha
58,9 62,50 8 8 5 57,89 19 11 18 0,95 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
431. Wardas Tomáš
JZD Praha
58,8 66,67 4 3 2 62,50 8 5 6 0,75 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
432. Šimko Roman
Valérie team Mělník
58,8 57,14 8 7 4 56,25 16 9 8 0,50 3 0,19 1 0,06 1 0 0 0
433. Eliášková Zuzana
Mlýn DC Zadní Třebáň
58,6 75,00 8 8 6 61,90 21 13 12 0,57 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
434. Šimůnek Michal
Darts club Eso Milovice
58,6 62,50 8 8 5 57,14 21 12 21 1,00 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
435. Hák Stanislav
No Stress Kutná Hora
58,6 62,50 8 8 5 54,55 22 12 23 1,05 4 0,18 1 0,05 0 0 0 0
436. Rygl Ondřej
Moskyt Naeks Praha
58,5 80,00 8 5 4 61,54 13 8 4 0,31 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
437. Řehák Michal
Old school Okřínek
58,5 50,00 8 8 4 55,00 20 11 15 0,75 4 0,20 1 0,05 2 0 0 0
438. Lajbl Michal
Homolka DC Úvaly
58,4 62,50 8 8 5 52,63 19 10 17 0,89 3 0,16 1 0,05 0 0 0 0
439. Škarda Martin
Dobroty ŠK Nový dům
58,3 62,50 8 8 5 61,11 18 11 11 0,61 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
440. Krejčí Václav
Drak Praha
58,3 58,33 12 12 7 62,07 29 18 24 0,83 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
441. Suder Libor
STS Moskovice Praha
58,3 57,14 8 7 4 50,00 18 9 19 1,06 3 0,17 1 0,06 1 0 0 0
442. Hrachovina Matěj
PLB Praha
58,2 75,00 4 4 3 63,64 11 7 8 0,73 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
443. Neubauer Ladislav
Norci Umonín B
58,2 71,43 8 7 5 64,71 17 11 5 0,29 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
444. Lukavský Martin
Nepřátelé bobří hráze Praha
58,2 62,50 8 8 5 59,09 22 13 22 1,00 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
445. Kůrková Jiřina
Podprouďáci z Kozárovic
58,2 60,00 8 5 3 54,55 11 6 9 0,82 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
446. Tuček Tomáš
Smrkáči Břežany B
58,1 75,00 8 8 6 66,67 21 14 10 0,48 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
447. Beran Miroslav
Marná snaha Slaný
58,1 66,67 8 6 4 56,25 16 9 16 1,00 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
448. Dropa Vojtěch
Qýčepu Příbram
58,1 50,00 8 8 4 52,38 21 11 20 0,95 4 0,19 1 0,05 2 0 0 0
449. Žák Zdeněk
U Kapličky Vrdy
58,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
450. Staněk Jaroslav
Bukovina B
58,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
451. Šprincl Petr
Náhodní střelci Klecany
58,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
452. Kroliczek Martin
Smrkáči Břežany
58,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 15 0,75 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
453. Bartoň Radek
Semafor Mladá Boleslav C
58,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 16 0,80 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
454. Pejcha Martin
Poděbradka Poděbrady
58,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 10 1,00 3 0,30 1 0,10 0 0 0 0
455. Voborník Pavel
Speed Flies DC Kostelec n/L
58,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 2 0,40 1 0,20 1 0,20 0 0 0 0
456. Volf Tomáš
Greenhorn's Praha
57,9 66,67 12 12 8 60,71 28 17 17 0,61 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
457. Řehák František
Bohemia Hearts Poděbrady
57,9 66,67 8 6 4 64,29 14 9 8 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
458. Mikuška Alex
Sgt. Pepik's Band Praha B
57,7 60,00 8 5 3 61,54 13 8 10 0,77 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
459. Čábelka Martin
Střelky Veltruby B
57,6 66,67 12 12 8 58,62 29 17 24 0,83 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
460. Jelínek Milan
Strašidla Okřínek
57,6 66,67 8 6 4 58,82 17 10 18 1,06 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
461. Krotovych Oleh
Rytířovy vrány Praha
57,5 75,00 8 8 6 65,00 20 13 8 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
462. Soustružník Martin
Heřmánkový čajíček Praha
57,5 50,00 8 6 3 50,00 12 6 14 1,17 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
463. Lukovický Michal
180 Chemik Polabec B
57,4 72,73 12 11 8 62,96 27 17 14 0,52 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
464. Urban Martin
Šipky Patřín B
57,4 62,50 8 8 5 63,16 19 12 14 0,74 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
465. Řídký Jan
Postřižinský expres Nymburk
57,3 75,00 8 4 3 63,64 11 7 7 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
466. Šťastný Petr
Žíznivý důchodci Praha
57,3 75,00 8 4 3 63,64 11 7 7 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
467. Moravec František 1972
Modráci Praha
57,3 62,50 8 8 5 54,55 22 12 21 0,95 5 0,23 0 0,00 0 0 0 0
468. Mayer Aleš
Maniac Darts Rakovník B
57,3 57,14 8 7 4 60,00 15 9 7 0,47 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
469. Šípek Jaroslav
Team Chvaletice
57,1 66,67 12 9 6 62,50 24 15 16 0,67 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
470. Lorenc Martin 2000
Korunky Kolín B
57,1 57,14 8 7 4 52,94 17 9 11 0,65 5 0,29 1 0,06 0 0 0 0
471. Třešňák Josef
180 Chemik Polabec B
57,0 62,50 12 8 5 60,00 20 12 16 0,80 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
472. Horník Zdeněk
Plzeňka Praha B
56,9 66,67 8 6 4 61,54 13 8 6 0,46 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
473. Hubala Jan
Humbuck DC Kostelec n / Labem
56,9 66,67 8 6 4 61,54 13 8 6 0,46 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
474. Landa Miroslav
Nervous Praha
56,9 66,67 12 6 4 56,25 16 9 16 1,00 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
475. Dlask Václav
Barbaři Ovčáry
56,7 75,00 8 4 3 66,67 9 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
476. Kalvas Pavel
Panděras Praha
56,7 75,00 8 4 3 66,67 9 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
477. Vlník Jan
Max DC Mladá Boleslav B
56,7 66,67 8 6 4 60,00 15 9 10 0,67 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
478. Štabrňák Libor
Barbars Praha
56,7 57,14 8 7 4 53,33 15 8 13 0,87 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
479. Nosovský Stanislav
Gambáč Mělník
56,7 50,00 8 4 2 55,56 9 5 6 0,67 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
480. Lorenc Martin 1979
Střelky Veltruby
56,5 62,50 8 8 5 55,00 20 11 17 0,85 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
481. Hrebíček Miroslav
Prokopáci Středokluky
56,4 75,00 8 4 3 63,64 11 7 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
482. Pergl Pavel
Cannabis 666 Žebrák
56,3 62,50 8 8 5 52,63 19 10 18 0,95 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
483. Procházka Lubomír
Sedmá Rota Praha
56,2 50,00 8 6 3 46,15 13 6 16 1,23 1 0,08 0 0,00 1 0 0 0
484. Němeček Marek
Nikater Praha
56,1 62,50 8 8 5 55,56 18 10 12 0,67 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
485. Černý Jakub
Nymburští kati
56,1 57,14 8 7 4 61,11 18 11 12 0,67 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
486. Suk Petr
Bizoni Cvrčovice
56,1 50,00 8 8 4 50,00 18 9 16 0,89 4 0,22 0 0,00 1 0 0 0
487. Malina Karel
Los Číčos Praha
56,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
488. Bayer Petr
Akademie DC Praha
56,0 66,67 8 6 4 60,00 15 9 9 0,60 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
489. Podivínský Radoslav
Máchalové XXL Kladno
56,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 10 1,00 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
490. Pavičevič Dimitrije
Jižani z 213 Praha
56,0 50,00 8 4 2 40,00 10 4 14 1,40 2 0,20 0 0,00 1 0 0 0
491. Havránková Pavla
JZD Praha
56,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 6 1,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
492. Stolař Lukáš
Jižani z 213 Praha
55,8 57,14 8 7 4 52,63 19 10 22 1,16 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
493. Petrov Martin
Louže DC Praha
55,7 60,00 8 5 3 57,14 14 8 13 0,93 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
494. Hradiská Jaroslava
Bukovina B
55,7 57,14 8 7 4 57,14 14 8 6 0,43 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
495. Číž Petr
Amatéři Písnice
55,6 50,00 8 4 2 55,56 9 5 9 1,00 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
496. Kima Miroslav
Bukovina C
55,6 50,00 8 4 2 55,56 9 5 7 0,78 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
497. Březina Miroslav 1986
LTC Litošice
55,5 75,00 8 4 3 63,64 11 7 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
498. Jaroš Milan
Plastic darts Sadská B
55,5 75,00 4 4 3 63,64 11 7 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
499. Novotný Michal 1976
Wagabond Křesetice
55,5 71,43 8 7 5 60,00 20 12 14 0,70 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
500. Kozák Petr
Boubínský expres Kolín
55,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 10 0,50 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
501. Dolínek Václav
Worm Gang Praha
55,5 50,00 8 8 4 60,00 20 12 14 0,70 3 0,15 1 0,05 0 0 0 0
502. Doležal Jan
Korunky Kolín
55,5 50,00 8 8 4 45,00 20 9 28 1,40 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
503. Kuchař Vít
180 Chemik Polabec B
55,3 66,67 12 6 4 60,00 15 9 8 0,53 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
504. Vondrák Jiří
Kyklop Praha
55,3 62,50 12 8 5 52,63 19 10 16 0,84 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
505. Mrekva Pavel
Blue stars Sadská B
55,3 57,14 8 7 4 58,82 17 10 11 0,65 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
506. Špírek Pavel
Proti proudu Praha
55,3 50,00 8 8 4 52,63 19 10 11 0,58 3 0,16 2 0,11 1 0 0 0
507. Kozák Pavel
Black Bridge DC Praha
55,2 62,50 8 8 5 57,14 21 12 19 0,90 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
508. Bašek Václav
Šipky Pátek
55,0 62,50 8 8 5 61,11 18 11 5 0,28 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
509. Dvořák Aleš
Stiflerova máma Praha
55,0 62,50 8 8 5 61,11 18 11 5 0,28 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
510. Priehoda Ján
Modráci Praha
55,0 62,50 8 8 5 54,55 22 12 14 0,64 6 0,27 0 0,00 0 0 0 0
511. Rožek David
Maniac Darts Praha
55,0 62,50 8 8 5 50,00 20 10 12 0,60 3 0,15 1 0,05 1 0 0 0
512. Forman Bohumil
SB Hostivař Praha
55,0 60,00 8 5 3 58,33 12 7 8 0,67 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
513. Koukal Martin
Team Chvaletice
55,0 54,55 12 11 6 57,14 28 16 24 0,86 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
514. Prošek Ondřej
Berounská Hvězda
55,0 54,55 12 11 6 53,57 28 15 25 0,89 1 0,04 2 0,07 1 0 0 0
515. Šofr Ladislav
Náhodní střelci Klecany
55,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 16 0,80 6 0,30 0 0,00 1 0 0 0
516. Hejna Jakub
Old school Okřínek
55,0 50,00 8 8 4 44,44 18 8 25 1,39 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
517. Šotola Jaroslav
Plechovky Pečky
55,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 9 0,90 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
518. Tutko Patrik
Ostré hroty Svémyslice C
54,8 75,00 8 8 6 61,90 21 13 6 0,29 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
519. Pajkrt Jiří
FraJa Neratovice B
54,8 62,50 8 8 5 57,14 21 12 12 0,57 4 0,19 0 0,00 0 0 0 0
520. Jelínek František
Sklípkani Praskolesy
54,8 62,50 8 8 5 56,52 23 13 16 0,70 5 0,22 0 0,00 0 0 0 0
521. Zajíček Jan
Dobroty ŠK Nový dům
54,7 66,67 8 6 4 60,00 15 9 7 0,47 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
522. Adámková Vanda
Rafani Záryby
54,5 75,00 8 8 6 59,09 22 13 7 0,32 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
523. Libánský Marek
Kvakoš Mladá Boleslav C
54,5 75,00 8 4 3 63,64 11 7 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
524. Jehlář Petr
Výsost Vysočany Praha
54,4 66,67 8 6 4 62,50 16 10 9 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
525. Volný Rostislav
XXL MB B Mladá Boleslav
54,4 66,67 8 6 4 62,50 16 10 9 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
526. Zimmermann Jakub
Sogaard Rabble Praha
54,4 62,50 8 8 5 61,11 18 11 8 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
527. Vácha Karel
Kandráčovci Kolín
54,4 60,00 12 10 6 52,00 25 13 23 0,92 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
528. Pastorčák Lukáš
Monkey z 213 Praha
54,4 57,14 8 7 4 56,25 16 9 12 0,75 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
529. Blascha Petr
Šemík Neumětely
54,4 50,00 4 4 2 55,56 9 5 8 0,89 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
530. Přívratský Marcel
Barbars Praha
54,4 50,00 8 4 2 55,56 9 5 8 0,89 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
531. Múdry Miroslav
U Kapličky Vrdy
54,3 62,50 8 8 5 61,90 21 13 8 0,38 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
532. Materna Tomáš
Prevíti Praha
54,3 33,33 4 3 1 42,86 7 3 8 1,14 4 0,57 0 0,00 0 0 0 0
533. Samec Zdeněk
Mlýn DC Zadní Třebáň B
54,2 62,50 8 8 5 57,89 19 11 6 0,32 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
534. Veselý Radek
Norci Umonín B
54,2 62,50 8 8 5 57,89 19 11 9 0,47 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
535. Nettl Michal
Zásmucké vosy
54,2 60,00 8 5 3 58,33 12 7 5 0,42 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
536. Kulík Pavel
SB Hostivař Praha
54,2 57,14 8 7 4 52,63 19 10 15 0,79 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
537. Novotný Jaroslav
Pivnice Tep Chvaletice
54,1 75,00 8 8 6 59,09 22 13 12 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
538. Berenreiter Jan
Saloon Brandýs nad Labem C
54,1 66,67 12 12 8 55,17 29 16 19 0,66 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
539. Jiřík Miroslav
Magnetics Beroun
54,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
540. Paukert Jan
Dart's Warriors Praha
54,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 1 0,10 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
541. Šícha Jiří
Černovoláci
54,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 18 0,90 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
542. Krupica Jiří
Semafor Mladá Boleslav B
53,9 62,50 8 8 5 61,11 18 11 5 0,28 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
543. Pecháček Tomáš
Abasta Křepenice
53,9 62,50 8 8 5 55,56 18 10 8 0,44 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
544. Houžvička Zdeněk
Semtex Poděbrady
53,9 50,00 8 8 4 50,00 18 9 16 0,89 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
545. Vlček Pavel
Plechovky Pečky B
53,8 75,00 8 8 6 61,90 21 13 6 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
546. Velek Richard
Albion Chlumec
53,8 62,50 8 8 5 57,14 21 12 14 0,67 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
547. Kahoun Miloslav
Šrekové Kněževes
53,8 50,00 8 6 3 53,85 13 7 7 0,54 2 0,15 1 0,08 0 0 0 0
548. Chlumský Ondřej
Vonoklasy 26
53,8 50,00 8 4 2 50,00 8 4 6 0,75 0 0,00 1 0,13 0 0 0 0
549. Kvapil Libor
Black Bridge DC Praha
53,8 50,00 8 4 2 50,00 8 4 5 0,63 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
550. Folprecht Tomáš
XXL MB B Mladá Boleslav
53,7 57,14 8 7 4 57,89 19 11 15 0,79 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
551. Mejzrová Lenka
Speed Flies DC Kostelec nad Labem II
53,6 75,00 8 4 3 63,64 11 7 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
552. Husenský Michal
Hadi Úvaly
53,6 75,00 8 4 3 54,55 11 6 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
553. Kmoníček Ivo
Letci Kolín B
53,5 50,00 8 8 4 55,00 20 11 16 0,80 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
554. Mrázek Miroslav 1985
Old school Okřínek
53,5 50,00 8 8 4 52,94 17 9 8 0,47 5 0,29 0 0,00 0 0 0 0
555. Řanda Jan
Mirage Sobín
53,3 50,00 8 6 3 53,33 15 8 13 0,87 1 0,07 0 0,00 1 0 0 0
556. Tesárek Ondřej
Falcon Praha B
53,3 50,00 8 6 3 53,33 15 8 11 0,73 4 0,27 0 0,00 0 0 0 0
557. Bába Pavel
Na vršku M Praha
53,3 50,00 4 4 2 55,56 9 5 7 0,78 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
558. Medková Markéta
Black Diamonds Praha
53,3 50,00 4 4 2 55,56 9 5 5 0,56 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
559. Řezníček Petr
Řeporyje DC Praha
53,3 50,00 8 4 2 55,56 9 5 7 0,78 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
560. Marek Jakub
Prevíti Praha
53,3 50,00 4 4 2 44,44 9 4 12 1,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
561. Hanuš Jiří
Úplně jiný šipkaři Červené Pečky B
53,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 5 0,25 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
562. Přibyl Robert
Horní Rozptyly Praha X
53,0 50,00 8 8 4 55,00 20 11 12 0,60 4 0,20 1 0,05 0 0 0 0
563. Pitor Jiří
Šipkaři Jince
53,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 20 1,00 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
564. Vaina Jiří 1970
Šipky Patřín
53,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
565. Čihalík Josef
Kralupská letka Čechie
52,9 57,14 8 7 4 52,94 17 9 17 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
566. Hasil Milan
Ostré hroty Svémyslice B
52,9 50,00 8 6 3 47,06 17 8 17 1,00 6 0,35 0 0,00 0 0 0 0
567. Semerád Zdeněk
Šipkařská banda Čáslav
52,8 57,14 8 7 4 50,00 18 9 16 0,89 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
568. Černý Milan 1953
Blue stars Sadská B
52,8 50,00 8 8 4 50,00 18 9 17 0,94 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
569. Fork Radek
Infarkt Praha B
52,7 75,00 8 4 3 54,55 11 6 5 0,45 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
570. Štayr Petr
Ostré hroty Svémyslice
52,7 66,67 8 6 4 60,00 15 9 6 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
571. Doležal Josef
Buldoci Sadská
52,7 50,00 8 4 2 45,45 11 5 9 0,82 3 0,27 0 0,00 1 0 0 0
572. Vlach Jakub
SB Hostivař Praha
52,6 62,50 8 8 5 52,63 19 10 15 0,79 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
573. Chaura Daniel
Crazy dart Praha
52,5 50,00 8 4 2 50,00 8 4 5 0,63 0 0,00 1 0,13 0 0 0 0
574. Čermák Pavel
Chalupáři Slaný
52,5 50,00 4 4 2 50,00 8 4 6 0,75 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
575. Kukla Zdeněk
Gambáč Mělník
52,5 50,00 8 4 2 50,00 8 4 8 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
576. Pačes Michal
Radnice team Stříbrná Skalice
52,5 50,00 4 4 2 50,00 8 4 8 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
577. Černý Bohdan
Nymburk Lions
52,5 50,00 4 2 1 50,00 4 2 2 0,50 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
578. Zerzán Miloš
Baba Jaga DC Praha
52,4 62,50 8 8 5 57,14 21 12 13 0,62 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
579. Donáth Julius
Abasta Křepenice
52,4 50,00 8 8 4 52,38 21 11 19 0,90 1 0,05 2 0,10 0 0 0 0
580. Větrovský Jan
Kyklop Praha
52,3 50,00 12 6 3 53,85 13 7 10 0,77 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
581. Kroužek Radek
Amatéři Písnice
52,2 42,86 8 7 3 50,00 18 9 11 0,61 4 0,22 3 0,17 0 0 0 0
582. Cvrkal Miroslav
Lidový dům Kbely B
52,1 62,50 8 8 5 57,89 19 11 7 0,37 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
583. Zoubek Michal
Cannabis 666 Žebrák
52,1 57,14 8 7 4 57,89 19 11 12 0,63 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
584. Slabý Jaroslav 1962
Plechovky Pečky B
52,1 50,00 8 8 4 52,63 19 10 19 1,00 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
585. Jánský Marek
IM 5 Horoušany
52,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 7 0,35 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
586. Tvrdíková Miroslava
Smrkáči Břežany
52,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 10 0,50 8 0,40 0 0,00 0 0 0 0
587. Motl Jiří
Beta darts Semčice
52,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 9 0,90 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
588. Novotný Tibor
Speed Flies DC Kostelec n/L
52,0 50,00 4 2 1 40,00 5 2 3 0,60 3 0,60 0 0,00 0 0 0 0
589. Troszok Jaroslav
Zápy ŠK
51,9 66,67 8 6 4 56,25 16 9 7 0,44 0 0,00 1 0,06 0 0 0 0
590. Hartl Martin
Pacienti Sobín Praha
51,9 62,50 8 8 5 61,90 21 13 6 0,29 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
591. Loužil Dušan
Hadi Krakovany
51,9 62,50 8 8 5 61,90 21 13 9 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
592. Mrázek Miroslav 1957
Šipky Pátek
51,9 62,50 8 8 5 52,38 21 11 14 0,67 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
593. Krejčí Jan
Rychlý hroty Praha B
51,7 75,00 4 4 3 58,33 12 7 2 0,17 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
594. Poláček Vojtěch
Asfalt Ž Praha
51,7 57,14 8 7 4 55,56 18 10 11 0,61 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
595. Celler Miroslav
Lidový dům Kbely
51,7 50,00 8 8 4 50,00 18 9 16 0,89 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
596. Königsmark Filip
Šneci Sedlec
51,6 50,00 8 8 4 52,63 19 10 8 0,42 4 0,21 0 0,00 1 0 0 0
597. Spratek Tomáš
Proti proudu Praha
51,6 42,86 8 7 3 52,63 19 10 19 1,00 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
598. Kupr Jaromír
Hadi Úvaly
51,5 62,50 8 8 5 55,00 20 11 11 0,55 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
599. Amort Václav
Avengers Praha
51,5 50,00 8 8 4 45,00 20 9 20 1,00 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
600. Koucký Martin
Postřižinský expres Nymburk
51,5 37,50 8 8 3 50,00 20 10 20 1,00 6 0,30 0 0,00 0 0 0 0
601. Honzík Jiří
Zlomené hroty Tupadly
51,3 58,33 12 12 7 58,06 31 18 20 0,65 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
602. Kůrka Jiří
Podprouďáci z Kozárovic
51,3 42,86 8 7 3 50,00 16 8 13 0,81 2 0,13 0 0,00 1 0 0 0
603. Malysz Radoslav
Dopito 99 Praha
51,2 50,00 8 8 4 52,94 17 9 14 0,82 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
604. Nemeš Jan
Horní Rozptyly Praha B
51,2 50,00 8 8 4 52,94 17 9 12 0,71 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
605. Klicpouch Jiří
Zlomený hroty Praha
51,2 50,00 8 8 4 47,06 17 8 15 0,88 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
606. Dudek Ondřej
Sons of Žižkoff Praha
51,1 50,00 8 8 4 50,00 18 9 13 0,72 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
607. Kleprlík Petr
The LegenDarts Praha
51,1 50,00 8 4 2 55,56 9 5 3 0,33 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
608. Němeček Pavel
Black schody Sadská
51,0 62,50 8 8 5 61,90 21 13 7 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
609. Kameník Petr
Loužička DC Praha
51,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 7 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
610. Gregor Pavel
Saloon Brandýs nad Labem
51,0 62,50 8 8 5 57,14 21 12 10 0,48 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
611. Kulhánek Jiří 1966
Křižáci Barrandov
51,0 50,00 8 8 4 55,00 20 11 13 0,65 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
612. Koníček Jiří
Mašinky z koupáku Neratovice
51,0 50,00 8 8 4 52,38 21 11 14 0,67 5 0,24 0 0,00 0 0 0 0
613. Šebková Petra
Máchalové XXL Kladno
51,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 12 1,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
614. Dolejš Zdeněk
Saloon Brandýs nad Labem
50,9 75,00 8 4 3 63,64 11 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
615. Littman Petr
Dart's Warriors Praha
50,9 60,00 8 5 3 54,55 11 6 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
616. Onduš Vladimír
Bílá Hora Praha
50,8 60,00 8 5 3 58,33 12 7 3 0,25 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
617. Bábovský Jakub
Racing DC Neratovice
50,8 50,00 8 4 2 50,00 12 6 11 0,92 3 0,25 0 0,00 0 0 0 0
618. Vlk Pavel
Magnetics Beroun
50,7 50,00 8 6 3 50,00 14 7 11 0,79 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
619. Dvořák Miroslav 1968
U Mě dobrý Světice
50,7 42,86 8 7 3 40,00 15 6 14 0,93 2 0,13 1 0,07 1 0 0 0
620. Loudát Miroslav
Střelky Veltruby C
50,6 58,33 12 12 7 52,94 34 18 29 0,85 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
621. Podolka Michal
Bakalář Maniak Rakovník
50,6 57,14 8 7 4 52,94 17 9 11 0,65 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
622. Vidlář Lukáš
Bambu's DC Praha
50,6 50,00 8 8 4 52,94 17 9 9 0,53 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
623. Srazil Jaroslav 2005
Kačamba Praha
50,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 6 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
624. Stránský František
ATF Kostelní Hlavno
50,5 62,50 8 8 5 57,14 21 12 9 0,43 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
625. Kapal Tomáš
The Workers Praha
50,5 62,50 8 8 5 55,00 20 11 7 0,35 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
626. Lukavský Daniel
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
50,5 62,50 8 8 5 55,00 20 11 11 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
627. Marek Josef
Úplně jiný šipkaři Červené Pečky B
50,5 62,50 8 8 5 55,00 20 11 11 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
628. Pohunek Jaroslav
Riviéra DC Říčany
50,5 50,00 8 8 4 52,63 19 10 18 0,95 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
629. Stanko Jindřich
Žíznivý důchodci Praha
50,5 50,00 8 8 4 52,63 19 10 14 0,74 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
630. Vondra Otakar
Humbuck DC Kostelec n / Labem
50,5 50,00 8 8 4 52,63 19 10 13 0,68 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
631. Blín Václav
Řenčováci Řevničov B
50,5 50,00 8 8 4 52,38 21 11 11 0,52 6 0,29 0 0,00 0 0 0 0
632. Kos Jaroslav
Marná snaha Slaný
50,5 42,86 8 7 3 52,63 19 10 16 0,84 1 0,05 1 0,05 1 0 0 0
633. Hrbek Karel
Spřátelená zvěř Praha
50,3 58,33 12 12 7 55,17 29 16 11 0,38 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
634. Dovec Lukáš
Věčná žízeň 26 Mečeříž
50,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 5 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
635. Brom Milan
Sázavská pivnice
50,0 62,50 8 8 5 57,14 21 12 8 0,38 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
636. Pertlík Karel
Gladiátoři Neratovice B
50,0 60,00 8 5 3 53,85 13 7 5 0,38 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
637. Slugeň Jan
Sgt. Pepik's Band Praha C
50,0 57,14 8 7 4 52,94 17 9 9 0,53 0 0,00 1 0,06 0 0 0 0
638. Vocetka Lukáš
Zápy ŠK
50,0 57,14 8 7 4 52,94 17 9 10 0,59 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
639. Kouřil Petr
Nejdou Dably Praha
50,0 50,00 8 8 4 52,94 17 9 8 0,47 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
640. Danita Miroslav
U Mě dobrý Světice
50,0 50,00 8 8 4 52,63 19 10 17 0,89 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
641. Shíbal Petr
Brilliant darts Praha
50,0 50,00 8 8 4 52,38 21 11 20 0,95 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
642. Špaňhel Václav
Vonoklasy 26
50,0 50,00 8 8 4 52,38 21 11 20 0,95 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
643. Hájek Milan 1975
Hroch Team Hudlice
50,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 20 1,00 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
644. Šídlo Ondřej
Mlýn DC Zadní Třebáň B
50,0 50,00 8 8 4 50,00 18 9 11 0,61 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
645. Bureš František
Šipkaři Jince
50,0 50,00 8 8 4 45,00 20 9 19 0,95 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
646. Novotný Ladislav
Wagabond Křesetice
50,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
647. Útrata František
Rychlý hroty Praha B
50,0 50,00 4 4 2 55,56 9 5 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
648. Hropko Michal
Šipky Patřín
50,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 7 0,70 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
649. Pecha Ondřej
Viktoria Radim
50,0 50,00 4 4 2 50,00 8 4 6 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
650. Růžička Josef
Bohemia Hearts Poděbrady
50,0 50,00 8 4 2 44,44 9 4 9 1,00 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
651. Kovařík Oldřich
Podprouďáci z Kozárovic
50,0 42,86 8 7 3 47,06 17 8 22 1,29 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
652. Jeníček Martin
Pirátský povaleči Český Brod
49,7 58,33 12 12 7 53,13 32 17 19 0,59 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
653. Lazič Milan
Lipánci Přehvozdí
49,5 62,50 8 8 5 57,14 21 12 9 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
654. Odložil Jan
Willi Hubert Praha
49,5 62,50 8 8 5 57,14 21 12 9 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
655. Fait Roman
Arachnids Poříčany
49,5 50,00 8 8 4 52,63 19 10 12 0,63 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
656. Anelt Jaroslav
Crazy dart Praha
49,4 50,00 8 8 4 55,56 18 10 11 0,61 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
657. Střeštík Lukáš
Modráci Praha
49,4 50,00 8 8 4 50,00 18 9 12 0,67 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
658. Kadlec Milan
Cannabis 666 Žebrák
49,4 50,00 8 6 3 50,00 16 8 16 1,00 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
659. Jirásek Jiří
Otupělé hroty Praha
49,3 60,00 8 5 3 53,33 15 8 9 0,60 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
660. Holý Marek
Kladiváři DC Stochov
49,3 50,00 12 12 6 48,28 29 14 21 0,72 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
661. Krátký Pavel
Max DC Mladá Boleslav B
49,3 50,00 8 6 3 50,00 14 7 10 0,71 0 0,00 1 0,07 0 0 0 0
662. Hlušička David
Akademie DC Praha
49,3 50,00 8 6 3 46,67 15 7 11 0,73 2 0,13 1 0,07 0 0 0 0
663. Hanžlík Jaroslav
Wild Darts Sluhy
49,2 50,00 8 6 3 50,00 12 6 8 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
664. Lenger Jan
No Stress Kutná Hora
49,1 50,00 8 8 4 50,00 22 11 17 0,77 4 0,18 0 0,00 0 0 0 0
665. Chlumský Jiří
Čerti Poděbrady
49,1 50,00 4 4 2 45,45 11 5 13 1,18 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
666. Suchorebský Milan
Norci Úmonín
49,0 50,00 8 8 4 52,38 21 11 16 0,76 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
667. Bašus Pavel
Poděbradka Poděbrady
49,0 50,00 8 8 4 47,62 21 10 15 0,71 2 0,10 2 0,10 0 0 0 0
668. Štička Miroslav
Infarkt Praha B
49,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 10 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
669. Štróbl Otakar
Plastic darts Sadská B
49,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 10 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
670. Zýka David
Chalupáři Slaný B
49,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 6 0,60 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
671. Fiala Stanislav
Nepřátelé bobří hráze Praha
49,0 37,50 8 8 3 47,62 21 10 14 0,67 7 0,33 0 0,00 1 0 0 0
672. Šedivák Pavel
Bohnice Legends
48,9 57,14 8 7 4 50,00 18 9 15 0,83 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
673. Šímová Monika
U Holečků Kladno
48,9 50,00 8 8 4 47,37 19 9 18 0,95 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
674. Ferenčík Michal
Chalupáři Slaný
48,9 50,00 4 4 2 44,44 9 4 8 0,89 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
675. Mergl Michal
FraJa Neratovice
48,9 50,00 4 4 2 44,44 9 4 6 0,67 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
676. Petrák Jan
Rychlé pípy Praha
48,9 50,00 8 4 2 44,44 9 4 8 0,89 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
677. Jenčík Roman
Nymburk Lions
48,8 50,00 4 4 2 50,00 8 4 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
678. Váňa Lukáš
Buldoci Sadská
48,8 50,00 8 4 2 50,00 8 4 3 0,38 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
679. Vendišová Ivana
Bambu's DC Praha
48,8 50,00 8 4 2 50,00 8 4 3 0,38 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
680. Busch Miloslav
Kvakoš Mladá Boleslav B
48,7 66,67 8 6 4 60,00 15 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
681. Langhans Karel
Saloon Brandýs nad Labem
48,6 62,50 8 8 5 57,14 21 12 7 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
682. Beran Petr
Mlsat cukroví Praha
48,5 50,00 8 8 4 55,00 20 11 12 0,60 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
683. Avelino Nelson
Sport club 1930 I Praha
48,5 50,00 12 8 4 50,00 20 10 14 0,70 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
684. Vlatkovszki Leoš
Louže DC Praha
48,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 15 0,75 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
685. Vácha Denis
Kandráčovci Kolín
48,5 50,00 12 6 3 46,15 13 6 12 0,92 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
686. Pavlát Radek
Horní Rozptyly Praha
48,3 50,00 12 10 5 50,00 24 12 17 0,71 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
687. Lorenc Luboš
Černovoláci
48,3 50,00 8 8 4 50,00 18 9 12 0,67 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
688. Rada Václav
Máchalové XXL Kladno
48,3 50,00 4 4 2 50,00 12 6 10 0,83 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
689. Cikánek Luboš
Speed Flies DC Kostelec n/L
48,3 50,00 4 2 1 50,00 6 3 5 0,83 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
690. Kozelka Václav
SB Hostivař Praha
48,3 42,86 8 7 3 50,00 18 9 13 0,72 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
691. Bareš Pavel
Sázava DC
48,3 40,00 8 5 2 41,67 12 5 13 1,08 3 0,25 0 0,00 0 0 0 0
692. Šťastný Radek
Úplně jiný šipkaři Červené Pečky B
48,2 50,00 8 4 2 54,55 11 6 7 0,64 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
693. Shrbený Petr
Nervous Praha
48,2 37,50 12 8 3 50,00 22 11 23 1,05 2 0,09 1 0,05 0 0 0 0
694. Němeček Lukáš
Norci Umonín B
48,0 57,14 8 7 4 50,00 20 10 12 0,60 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
695. Kocar Vlastimil
Sogaard Rabble Praha
48,0 50,00 8 6 3 53,33 15 8 7 0,47 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
696. Hradiský Roman
Bukovina
48,0 37,50 8 8 3 45,00 20 9 15 0,75 4 0,20 1 0,05 1 0 0 0
697. Michalková Ilona
Střelky Veltruby C
47,9 50,00 12 12 6 50,00 28 14 15 0,54 2 0,07 1 0,04 0 0 0 0
698. Javůrek Ladislav
Homolka DC Úvaly
47,9 50,00 8 8 4 52,63 19 10 9 0,47 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
699. Kripner Tomáš
Otupělé hroty Praha
47,9 50,00 8 8 4 47,37 19 9 14 0,74 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
700. Stýblo Michal
Postřižinský expres Nymburk
47,8 50,00 8 4 2 55,56 9 5 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
701. Pokuta Pavel
Sázava DC
47,8 50,00 8 4 2 44,44 9 4 5 0,56 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
702. Opletalová Lucie
Tuchodřeva Tuchoměřice
47,7 60,00 8 5 3 53,85 13 7 6 0,46 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
703. Brůžek David
ATF Kostelní Hlavno
47,6 62,50 8 8 5 52,38 21 11 10 0,48 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
704. Eder Martin
Gambáč Mělník B
47,6 50,00 8 8 4 52,38 21 11 15 0,71 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
705. Cacák Robert
Rozdělov DC Kladno
47,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 12 0,60 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
706. Džigurski Aleksandar
Rychlé pípy Praha B
47,5 50,00 8 4 2 50,00 8 4 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
707. Dvořák Miloš
Mirage Sobín
47,5 40,00 8 5 2 41,67 12 5 6 0,50 4 0,33 0 0,00 1 0 0 0
708. Brejcha Luboš
Rafani Záryby
47,4 50,00 8 8 4 47,37 19 9 13 0,68 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
709. Hejna David
Buldoci Sadská
47,4 50,00 8 8 4 42,11 19 8 14 0,74 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
710. Vaina Jiří 2000
Šipky Patřín
47,3 50,00 4 4 2 45,45 11 5 8 0,73 1 0,09 1 0,09 0 0 0 0
711. Verner Otakar
Otupělé hroty Praha
47,3 50,00 8 4 2 45,45 11 5 10 0,91 0 0,00 1 0,09 0 0 0 0
712. Vrábel Jaroslav
Ostré hroty Svémyslice B
47,3 40,00 8 5 2 36,36 11 4 11 1,00 2 0,18 1 0,09 0 0 0 0
713. Kraj Karel
Gladiátoři Neratovice
47,2 37,50 8 8 3 44,44 18 8 14 0,78 5 0,28 0 0,00 0 0 0 0
714. Houžvička Jiří
Black schody Sadská
47,1 50,00 8 8 4 52,38 21 11 16 0,76 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
715. Kričfaluši Ondřej
Mlýn DC Zadní Třebáň
47,1 50,00 8 8 4 52,38 21 11 14 0,67 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
716. Valíček Pavel
Abasta Křepenice
47,1 50,00 8 8 4 52,38 21 11 12 0,57 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
717. Linek Adam
Horní Rozptyly Praha
47,1 41,67 12 12 5 46,43 28 13 19 0,68 5 0,18 1 0,04 0 0 0 0
718. Cach Tomáš
Kosako Konárovice B
47,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
719. Kopecký Michal
Šipkaři Jince
47,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
720. Kupr Lukáš
Úplně jiný šipkaři Červené Pečky B
47,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
721. Bubeníček Lukáš
XXL MB B Mladá Boleslav
46,9 60,00 8 5 3 53,85 13 7 5 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
722. Žanta Jaroslav
Berounská Hvězda
46,9 50,00 12 12 6 51,72 29 15 17 0,59 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
723. Košvanec Václav
Beta darts Semčice B
46,9 50,00 8 6 3 50,00 16 8 10 0,63 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
724. Novák Vladimír
Amatéři Písnice
46,9 42,86 8 7 3 43,75 16 7 15 0,94 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
725. Soudský Radim
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B
46,8 44,44 12 9 4 45,45 22 10 19 0,86 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
726. Verner Jiří
Otupělé hroty Praha
46,8 37,50 8 8 3 42,11 19 8 18 0,95 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
727. Douša Jan
Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C
46,7 50,00 8 8 4 50,00 18 9 9 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
728. Franc Ondřej
Letci Kolín
46,7 50,00 8 6 3 53,33 15 8 9 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
729. Garaj Ondřej
IM 5 Horoušany
46,7 50,00 8 6 3 53,33 15 8 9 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
730. Kutlák Kamil
Mlsat cukroví Praha
46,7 50,00 8 4 2 55,56 9 5 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
731. Žák Štěpán
Eden Vrdy
46,7 50,00 8 4 2 55,56 9 5 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
732. Dvořák Karel
Semafor Mladá Boleslav
46,7 37,50 8 8 3 42,86 21 9 22 1,05 5 0,24 0 0,00 0 0 0 0
733. Kuča Jan
Titans Praha
46,5 37,50 8 8 3 50,00 20 10 18 0,90 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
734. Jindra Tomáš
Fontána Praha
46,5 37,50 8 8 3 45,00 20 9 16 0,80 4 0,20 1 0,05 0 0 0 0
735. Šimek Ladislav
Synové výčepu Praha
46,5 37,50 8 8 3 45,00 20 9 11 0,55 6 0,30 0 0,00 1 0 0 0
736. Chvojka Jakub
Šemík Neumětely B
46,4 50,00 4 4 2 54,55 11 6 7 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
737. Jeřábek Radek
U Kapličky Vrdy
46,4 50,00 8 4 2 45,45 11 5 10 0,91 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
738. Stárek Stanislav
Zelená laguna Strančice
46,3 50,00 8 8 4 42,11 19 8 12 0,63 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
739. Letková Miroslava
Bažina 4077 Praha
46,3 50,00 8 6 3 43,75 16 7 7 0,44 4 0,25 1 0,06 0 0 0 0
740. Klusáčková Jana
Vonoklasy 26 Beee
46,3 50,00 4 4 2 50,00 8 4 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
741. Petro Jan
Eden Vrdy
46,2 62,50 8 8 5 52,38 21 11 7 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
742. Opletal Libor
Prokopáci Středokluky
46,2 60,00 8 5 3 46,15 13 6 7 0,54 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
743. Kula Pavel
Pacienti Sobín Praha
46,2 50,00 8 8 4 57,14 21 12 7 0,33 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
744. Lazarescu Dorel
Rychlé pípy Praha B
46,2 50,00 8 8 4 47,62 21 10 15 0,71 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
745. Štancl Jiří
Patriots darts club Zdiby
46,2 50,00 8 8 4 47,62 21 10 15 0,71 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
746. Lastovka Tomáš
Výsost Vysočany Praha
46,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 10 0,50 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
747. Uthum Sampath
Homolka DC Úvaly
46,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 12 0,60 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
748. Fecko Michal
Dobroty ŠK Nový dům
46,0 50,00 8 6 3 46,67 15 7 11 0,73 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
749. Šnejdarová Jitka
Baba Jaga DC Praha
46,0 50,00 8 6 3 46,67 15 7 9 0,60 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
750. Doležal Martin
Vosy Čáslav
46,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
751. Kladivo Aleš
Semtex Poděbrady
45,9 42,86 8 7 3 47,06 17 8 12 0,71 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
752. Klekner Roman
Bukovina
45,9 42,86 8 7 3 47,06 17 8 8 0,47 1 0,06 1 0,06 1 0 0 0
753. Nosál Miloš
Letci Kolín
45,8 50,00 8 8 4 47,37 19 9 12 0,63 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
754. Kašička Tomáš
Hadi Úvaly
45,7 50,00 8 6 3 50,00 14 7 6 0,43 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
755. Kužela Čestmír
Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C
45,7 50,00 8 6 3 50,00 14 7 8 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
756. Vyhnanovský Michal
Šipkaři Jince
45,7 50,00 8 6 3 50,00 14 7 6 0,43 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
757. Chludil Jiří
ŠIKL Lysá nad Labem B
45,6 50,00 8 6 3 56,25 16 9 5 0,31 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
758. Zlechovec Stanislav
Maniac Darts Rakovník B
45,6 50,00 8 6 3 56,25 16 9 7 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
759. Nesládek Martin
Kangaroos Velký Borek
45,6 50,00 8 4 2 44,44 9 4 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
760. Cach Přemysl
Blue Darts Sedlec
45,6 37,50 8 8 3 44,44 18 8 12 0,67 3 0,17 1 0,06 0 0 0 0
761. Rathous David
Rychlé pípy Praha B
45,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 9 0,45 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
762. Vítek Martin
Kocouři vod kocoura Kozly
45,5 50,00 8 8 4 45,00 20 9 18 0,90 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
763. Rajmon Patrik
Střelci Tetín
45,5 50,00 8 4 2 54,55 11 6 3 0,27 0 0,00 1 0,09 0 0 0 0
764. Řepka Martin
Dopito 99 Praha
45,5 50,00 8 4 2 45,45 11 5 9 0,82 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
765. Roubíková Anna
Twenty 6 Praha
45,5 50,00 8 4 2 45,45 11 5 11 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
766. Žižlavský Oldřich
Baltazaři Kácov
45,5 37,50 8 8 3 50,00 20 10 12 0,60 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
767. Malecha Miroslav
Maniac Darts Rakovník
45,5 37,50 8 8 3 45,45 22 10 23 1,05 3 0,14 0 0,00 0 0 0