Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2. liga E (C)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 6.9.2015 ŠIKL Lysá nad Labem 13 : 5 Šipky Pátek
18:00 Vykydal Vladimír 27 : 15 Bek Tomáš
2. Ne 13.9.2015 Šipky Pátek 8 : 10 ŠIKL Lysá nad Labem B Hostinec na Návsi, Pátek
18:00 Bek Tomáš 19 : 27 Vávra Martin
3. Ne 20.9.2015 Nymburk Lions B 12 : 6 Šipky Pátek Restaurace Semafor, Nymburk
18:00 Černý Bohdan 28 : 16 Bek Tomáš
4. Ne 4.10.2015 Šipky Pátek 5 : 13 Essa Okřínek B Hostinec na Návsi, Pátek
18:00 Bek Tomáš 15 : 27 Jelínek Milan
5. Ne 11.10.2015 180 Chemik Polabec B 13 : 5 Šipky Pátek U Chemika, Poděbrady
18:00 Kuchař Vladimír 26 : 16 Bek Tomáš
6. Ne 25.10.2015 Šipky Pátek 9 : 9 Beta darts Semčice Hostinec na Návsi, Pátek
18:00 Bek Tomáš 21 : 19 Hynek Ondřej
7. Ne 1.11.2015 RKDM Milovice 12 : 6 Šipky Pátek RKDM - Milovice, Milovice
18:00 Wretzel Ivan 27 : 15 Bek Tomáš
8. Ne 8.11.2015 Šipky Pátek 7 : 11 Old school Okřínek Hostinec na Návsi, Pátek
18:00 Bek Tomáš 19 : 25 Heřmánek Martin
9. Ne 22.11.2015 Top Citrus Čachovice B 11 : 7 Šipky Pátek U Wallerů, Čachovice
14:00 Hyška Milan 27 : 22 Bek Tomáš
10. Ne 29.11.2015 Šipky Pátek 7 : 11 Džemala Kozačky Milovice Hostinec na Návsi, Pátek
18:00 Bek Tomáš 19 : 25 Hršel Lubomír
11. Ne 6.12.2015 Šviháci lázenští Poděbrady 9 : 9 Šipky Pátek
18:00 Popovský Jiří 22 : 21 Bek Tomáš
12. Ne 20.12.2015 Šipky Pátek 6 : 12 U Sparťana Poděbrady Hostinec na Návsi, Pátek
18:00 Bek Tomáš 19 : 26 Maršíček Oldřich
13. Ne 3.1.2016 Hej - rup Dolní Bukovina 10 : 8 Šipky Pátek
18:00 Kynzlová Hedvika 25 : 20 Bek Tomáš
14. Ne 10.1.2016 Šipky Pátek 10 : 8 ŠIKL Lysá nad Labem Hostinec na Návsi, Pátek
18:00 Bek Tomáš 23 : 21 Vykydal Vladimír
15. Ne 17.1.2016 ŠIKL Lysá nad Labem B 10 : 8 Šipky Pátek Restaurace U Farkačů, Milovice
18:00 Vávra Martin 23 : 19 Bek Tomáš
16. Ne 31.1.2016 Šipky Pátek 8 : 10 Nymburk Lions B Hostinec na Návsi, Pátek
18:00 Bek Tomáš 22 : 21 Černý Bohdan
17. So 6.2.2016 Essa Okřínek B 9 : 9 Šipky Pátek
18:00 Bartošová Michaela 26 : 24 Bek Tomáš
18. Ne 14.2.2016 Šipky Pátek 12 : 6 180 Chemik Polabec B Hostinec na Návsi, Pátek
18:00 Bek Tomáš 24 : 18 Kuchař Vladimír
19. Ne 28.2.2016 Beta darts Semčice 8 : 10 Šipky Pátek Hasičárna Semčice, Semčice
17:00 Hynek Ondřej 20 : 26 Bek Tomáš
20. Ne 13.3.2016 Šipky Pátek 8 : 10 RKDM Milovice Hostinec na Návsi, Pátek
18:00 Bek Tomáš 19 : 24 Wretzel Ivan
21. So 19.3.2016 Old school Okřínek 8 : 10 Šipky Pátek Hospoda U Golema, Poděbrady
18:00 Heřmánek Martin 20 : 24 Bek Tomáš
22. Ne 3.4.2016 Šipky Pátek 4 : 14 Top Citrus Čachovice B Hostinec na Návsi, Pátek
18:00 Bek Tomáš 16 : 29 Hyška Milan
23. Ne 10.4.2016 Džemala Kozačky Milovice 11 : 7 Šipky Pátek Restaurace U Farkačů, Milovice
18:00 Hršel Lubomír 25 : 20 Bek Tomáš
24. Ne 24.4.2016 Šipky Pátek 8 : 10 Šviháci lázenští Poděbrady Hostinec na Návsi, Pátek
18:00 Bek Tomáš 20 : 24 Popovský Jiří
25. Ne 8.5.2016 U Sparťana Poděbrady 10 : 8 Šipky Pátek Pivnice U Sparťana, Poděbrady
18:00 Maršíček Oldřich 24 : 19 Bek Tomáš
26. Ne 15.5.2016 Šipky Pátek 7 : 11 Hej - rup Dolní Bukovina Hostinec na Návsi, Pátek
18:00 Bek Tomáš 18 : 25 Kynzlová Hedvika
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.5.2019 06:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 23.5.2019 06:59:23