Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga VÝCHOD (A)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Út1.9.2020Zelená laguna Strančice10:8Viktoria RadimRestaurace AHV, Stránčice 
20:00Procházka Jaroslav21:20Loukota Petr
2.Ne20.9.2020Čerti Kolín10:8Viktoria RadimDarts aréna U Jána, Kolín 
15:00Pikner Pavel26:22Hrubeš Marek
3.Ne4.10.2020Viktoria Radim10:8Nepřátelé bobří hráze PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
15:00Loukota Petr24:19Dorko Miroslav
5.Ne26.9.2021Viktoria Radim10:8Platanský Nerv PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
15:00Červinka Pavel25:17Židlický Zbyněk
6.Út5.10.2021Zlatý Barbaři Praha7:11Viktoria RadimPivnice Pipkin, Praha 4 
20:00Vlček Jiří17:25Červinka Pavel
7.Ne24.10.2021Viktoria Radim12:6Poděbradka PoděbradyRestaurace Alfa, Praha 4 
15:00Červinka Pavel29:19Stegbauerová Martina
8.Ne7.11.2021Viktoria Radim5:13Zelená laguna StrančiceRestaurace Alfa, Praha 4 
15:00Červinka Pavel15:29Mikeš Jan
9.Ne21.11.2021Viktoria Radim13:5Čerti KolínRestaurace Alfa, Praha 4 
15:00Červinka Pavel28:15Pikner Pavel
10.Út4.1.2022Nepřátelé bobří hráze Praha8:10Viktoria RadimYondu Bar, Praha 8 
20:00Dorko Miroslav23:25Červinka Pavel
12.Út1.2.2022Platanský Nerv Praha7:11Viktoria RadimDarts centrum Chlumecká, Praha 9 
20:00Židlický Zbyněk19:26Červinka Pavel
13.Ne20.2.2022Viktoria Radim6:12Zlatý Barbaři PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
15:00Červinka Pavel19:26Menšík Radek
14.Ne27.2.2022Poděbradka Poděbrady9:9Viktoria RadimU Chemika, Poděbrady 
18:00Stegbauerová Martina26:21Loukota Petr
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 15.8.2022 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 15.8.2022 09:46:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement