Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Sport club 1930 I Praha 3 : 15 Zelená laguna Strančice Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 11 : 31 Procházka Jaroslav
2. Ne 15.9.2019 Zelená laguna Strančice 15 : 3 Expendables Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Mikeš Jan 31 : 13 Pecha Ondřej
3. Ne 22.9.2019 Plzeňka Praha 5 : 13 Zelená laguna Strančice Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 17 : 29 Procházka Jaroslav
4. Út 1.10.2019 Pohodáři Praha 2 : 16 Zelená laguna Strančice U Portlandu, Praha 5
20:00 Páša Jiří 12 : 33 Mikeš Jan
6. Ne 20.10.2019 Proti proudu Praha 8 : 10 Zelená laguna Strančice Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Špírek Pavel 20 : 23 Procházka Jaroslav
5. Ne 27.10.2019 Zelená laguna Strančice 14 : 4 STS Moskovice Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 30 : 15 Korčáková Renáta
7. Ne 3.11.2019 Zelená laguna Strančice 13 : 5 Synové výčepu Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 28 : 12 Vlasák Jan
8. Ne 10.11.2019 Amatéři Praha 4 : 14 Zelená laguna Strančice Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 12 : 30 Procházka Jaroslav
10. Út 3.12.2019 Brilliant darts Praha 3 : 15 Zelená laguna Strančice Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 10 : 31 Procházka Jaroslav
9. Ne 8.12.2019 Zelená laguna Strančice 12 : 6 Horní Rozptyly Praha B Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 28 : 16 Nemeš Jan
11. Ne 15.12.2019 Zelená laguna Strančice 16 : 2 Nervous Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 32 : 10 Šťastný Roman
12. Ne 5.1.2020 Mirage Sobín 5 : 13 Zelená laguna Strančice Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 13 : 28 Procházka Jaroslav
13. Ne 12.1.2020 Zelená laguna Strančice 14 : 4 Akademie DC Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 29 : 11 Bayer Petr
14. Ne 19.1.2020 Zelená laguna Strančice 14 : 4 Sport club 1930 I Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 30 : 11 Grabinský Luděk
15. Ne 2.2.2020 Expendables Praha 5 : 13 Zelená laguna Strančice Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 15 : 28 Procházka Jaroslav
16. Ne 9.2.2020 Zelená laguna Strančice 11 : 7 Plzeňka Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 27 : 20 Faltejsek Libor
17. Ne 16.2.2020 Zelená laguna Strančice 13 : 5 Pohodáři Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 27 : 14 Páša Jiří
18. Ne 1.3.2020 STS Moskovice Praha 9 : 9 Zelená laguna Strančice Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Záruba Jan 23 : 21 Procházka Jaroslav
19. Ne 8.3.2020 Zelená laguna Strančice 8 : 10 Proti proudu Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 22 : 24 Frei Pavel
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.5.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.5.2020 04:45:09