Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Nervous Praha 9 : 9 Synové výčepu Praha Fantazie, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 21 : 23 Vlasák Jan
2. Ne 15.9.2019 Synové výčepu Praha 11 : 7 Mirage Sobín Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 24 : 18 Přída Antonín
3. Ne 22.9.2019 Akademie DC Praha 6 : 12 Synové výčepu Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 16 : 28 Vlasák Jan
4. Ne 6.10.2019 Synové výčepu Praha 10 : 8 Sport club 1930 I Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 25 : 20 Grabinský Luděk
5. Ne 13.10.2019 Expendables Praha 7 : 11 Synové výčepu Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Ondřej 18 : 25 Vlasák Jan
6. Ne 20.10.2019 Synové výčepu Praha 11 : 7 Plzeňka Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 25 : 21 Faltejsek Libor
7. Ne 3.11.2019 Zelená laguna Strančice 13 : 5 Synové výčepu Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 28 : 12 Vlasák Jan
8. Ne 10.11.2019 Synové výčepu Praha 7 : 11 STS Moskovice Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 19 : 25 Korčáková Renáta
10. Út 26.11.2019 Pohodáři Praha 7 : 11 Synové výčepu Praha U Portlandu, Praha 5
20:00 Páša Jiří 17 : 27 Vlasák Jan
9. Ne 8.12.2019 Proti proudu Praha 13 : 5 Synové výčepu Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Frei Pavel 30 : 15 Vlasák Jan
11. Ne 15.12.2019 Synové výčepu Praha 9 : 9 Amatéři Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 24 : 19 Kopač Miroslav
12. Ne 5.1.2020 Horní Rozptyly Praha B 11 : 7 Synové výčepu Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 25 : 22 Vlasák Jan
13. Ne 12.1.2020 Synové výčepu Praha 11 : 7 Brilliant darts Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 26 : 17 Homola Jiří
14. Ne 19.1.2020 Synové výčepu Praha 8 : 10 Nervous Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 20 : 23 Šťastný Roman
15. Ne 2.2.2020 Mirage Sobín 12 : 6 Synové výčepu Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 27 : 22 Vlasák Jan
16. Ne 9.2.2020 Synové výčepu Praha 9 : 9 Akademie DC Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 23 : 24 Bayer Petr
17. Ne 16.2.2020 Sport club 1930 I Praha 5 : 13 Synové výčepu Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 18 : 29 Vlasák Jan
18. Ne 1.3.2020 Synové výčepu Praha 10 : 8 Expendables Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 24 : 19 Pecha Martin
19. Ne 8.3.2020 Plzeňka Praha 13 : 5 Synové výčepu Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 28 : 14 Vlasák Jan
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.5.2020 17:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.5.2020 18:44:48