Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Sport club 1930 I Praha 3 : 15 Zelená laguna Strančice Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 11 : 31 Procházka Jaroslav
2. Ne 15.9.2019 STS Moskovice Praha 13 : 5 Sport club 1930 I Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Korčáková Renáta 28 : 12 Grabinský Luděk
3. Ne 22.9.2019 Sport club 1930 I Praha 6 : 12 Proti proudu Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 17 : 27 Mynář Michal
4. Ne 6.10.2019 Synové výčepu Praha 10 : 8 Sport club 1930 I Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 25 : 20 Grabinský Luděk
5. Ne 13.10.2019 Sport club 1930 I Praha 5 : 13 Amatéři Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 13 : 29 Kopač Miroslav
6. Ne 20.10.2019 Horní Rozptyly Praha B 12 : 6 Sport club 1930 I Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 29 : 17 Grabinský Luděk
7. Ne 3.11.2019 Sport club 1930 I Praha 9 : 9 Brilliant darts Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 23 : 21 Homola Jiří
8. Ne 10.11.2019 Nervous Praha 13 : 5 Sport club 1930 I Praha Fantazie, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 30 : 15 Grabinský Luděk
9. Ne 24.11.2019 Sport club 1930 I Praha 6 : 12 Mirage Sobín Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 20 : 28 Přída Antonín
10. Ne 1.12.2019 Akademie DC Praha 14 : 4 Sport club 1930 I Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 29 : 13 Grabinský Luděk
11. Ne 15.12.2019 Sport club 1930 I Praha 7 : 11 Pohodáři Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 19 : 24 Páša Jiří
12. Ne 5.1.2020 Sport club 1930 I Praha 7 : 11 Expendables Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 20 : 27 Pecha Martin
13. Ne 12.1.2020 Plzeňka Praha 10 : 8 Sport club 1930 I Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 23 : 19 Grabinský Luděk
14. Ne 19.1.2020 Zelená laguna Strančice 14 : 4 Sport club 1930 I Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 30 : 11 Grabinský Luděk
15. Ne 2.2.2020 Sport club 1930 I Praha 3 : 15 STS Moskovice Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 11 : 33 Korčáková Renáta
16. Ne 9.2.2020 Proti proudu Praha 10 : 8 Sport club 1930 I Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Frei Pavel 24 : 20 Grabinský Luděk
17. Ne 16.2.2020 Sport club 1930 I Praha 5 : 13 Synové výčepu Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 18 : 29 Vlasák Jan
18. Ne 1.3.2020 Amatéři Praha 11 : 7 Sport club 1930 I Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 25 : 20 Grabinský Luděk
19. Ne 8.3.2020 Sport club 1930 I Praha 6 : 12 Horní Rozptyly Praha B Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 18 : 28 Nemeš Jan
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 31.5.2020 10:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 31.5.2020 11:40:17