Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Mirage Sobín 6 : 12 Proti proudu Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 18 : 27 Špírek Pavel
2. Ne 15.9.2019 Proti proudu Praha 14 : 4 Akademie DC Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Špírek Pavel 28 : 11 Bayer Petr
3. Ne 22.9.2019 Sport club 1930 I Praha 6 : 12 Proti proudu Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 17 : 27 Mynář Michal
4. Ne 6.10.2019 Proti proudu Praha 14 : 4 Expendables Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Hergetová Monika 31 : 12 Pecha Ondřej
5. Po 28.10.2019 Plzeňka Praha 8 : 10 Proti proudu Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 20 : 24 Frei Pavel
7. Ne 3.11.2019 STS Moskovice Praha 6 : 12 Proti proudu Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Korčáková Renáta 16 : 27 Frei Pavel
8. Út 5.11.2019 Pohodáři Praha 2 : 16 Proti proudu Praha U Portlandu, Praha 5
20:00 Páša Jiří 7 : 33 Frei Pavel
10. Ne 1.12.2019 Amatéři Praha 4 : 14 Proti proudu Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 13 : 30 Frei Pavel
9. Ne 8.12.2019 Proti proudu Praha 13 : 5 Synové výčepu Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Frei Pavel 30 : 15 Vlasák Jan
11. Ne 15.12.2019 Proti proudu Praha 14 : 4 Horní Rozptyly Praha B Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Frei Pavel 29 : 12 Nemeš Jan
12. Út 7.1.2020 Brilliant darts Praha 5 : 13 Proti proudu Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 13 : 29 Frei Pavel
14. Ne 19.1.2020 Proti proudu Praha 11 : 7 Mirage Sobín Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Frei Pavel 26 : 21 Přída Antonín
15. Ne 2.2.2020 Akademie DC Praha 6 : 12 Proti proudu Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 17 : 26 Frei Pavel
16. Ne 9.2.2020 Proti proudu Praha 10 : 8 Sport club 1930 I Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Frei Pavel 24 : 20 Grabinský Luděk
17. Ne 16.2.2020 Expendables Praha 8 : 10 Proti proudu Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 18 : 26 Frei Pavel
18. Ne 1.3.2020 Proti proudu Praha 13 : 5 Plzeňka Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Frei Pavel 29 : 17 Kalendová Lucie
19. Ne 8.3.2020 Zelená laguna Strančice 8 : 10 Proti proudu Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 22 : 24 Frei Pavel
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.5.2020 19:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.5.2020 19:30:12