Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Expendables Praha 6 : 12 Plzeňka Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 18 : 27 Faltejsek Libor
2. Út 10.9.2019 Pohodáři Praha 3 : 15 Plzeňka Praha U Portlandu, Praha 5
20:00 Páša Jiří 11 : 32 Faltejsek Libor
3. Ne 22.9.2019 Plzeňka Praha 5 : 13 Zelená laguna Strančice Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 17 : 29 Procházka Jaroslav
4. Ne 6.10.2019 STS Moskovice Praha 10 : 8 Plzeňka Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Korčáková Renáta 23 : 21 Faltejsek Libor
6. Ne 20.10.2019 Synové výčepu Praha 11 : 7 Plzeňka Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 25 : 21 Faltejsek Libor
5. Po 28.10.2019 Plzeňka Praha 8 : 10 Proti proudu Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 20 : 24 Frei Pavel
7. Ne 3.11.2019 Plzeňka Praha 9 : 9 Amatéři Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 22 : 20 Kopač Miroslav
8. Ne 10.11.2019 Horní Rozptyly Praha B 4 : 14 Plzeňka Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 13 : 29 Faltejsek Libor
10. Ne 1.12.2019 Nervous Praha 5 : 13 Plzeňka Praha Fantazie, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 16 : 28 Faltejsek Libor
9. Ne 8.12.2019 Plzeňka Praha 14 : 4 Brilliant darts Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 31 : 19 Homola Jiří
11. Ne 15.12.2019 Plzeňka Praha 10 : 8 Mirage Sobín Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 22 : 21 Přída Antonín
12. Ne 5.1.2020 Akademie DC Praha 9 : 9 Plzeňka Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 22 : 21 Faltejsek Libor
13. Ne 12.1.2020 Plzeňka Praha 10 : 8 Sport club 1930 I Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 23 : 19 Grabinský Luděk
14. Ne 19.1.2020 Plzeňka Praha 13 : 5 Expendables Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 28 : 11 Pecha Ondřej
15. Ne 2.2.2020 Plzeňka Praha 17 : 1 Pohodáři Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 35 : 8 Páša Jiří
16. Ne 9.2.2020 Zelená laguna Strančice 11 : 7 Plzeňka Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 27 : 20 Faltejsek Libor
17. Ne 16.2.2020 Plzeňka Praha 12 : 6 STS Moskovice Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 26 : 17 Logner Vilém
18. Ne 1.3.2020 Proti proudu Praha 13 : 5 Plzeňka Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Frei Pavel 29 : 17 Kalendová Lucie
19. Ne 8.3.2020 Plzeňka Praha 13 : 5 Synové výčepu Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 28 : 14 Vlasák Jan
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 31.5.2020 10:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 31.5.2020 11:36:41