Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Mirage Sobín 6 : 12 Proti proudu Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 18 : 27 Špírek Pavel
2. Ne 15.9.2019 Synové výčepu Praha 11 : 7 Mirage Sobín Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 24 : 18 Přída Antonín
3. Ne 22.9.2019 Mirage Sobín 6 : 12 Amatéři Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 20 : 27 Kopač Miroslav
4. Ne 6.10.2019 Horní Rozptyly Praha B 8 : 10 Mirage Sobín Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 25 : 23 Přída Antonín
5. Ne 13.10.2019 Mirage Sobín 9 : 9 Brilliant darts Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 25 : 21 Homola Jiří
6. Ne 20.10.2019 Nervous Praha 12 : 6 Mirage Sobín Fantazie, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 27 : 16 Přída Antonín
7. Ne 3.11.2019 Mirage Sobín 7 : 11 Pohodáři Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 19 : 25 Páša Jiří
8. Ne 10.11.2019 Mirage Sobín 8 : 10 Akademie DC Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 20 : 23 Bayer Petr
9. Ne 24.11.2019 Sport club 1930 I Praha 6 : 12 Mirage Sobín Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 20 : 28 Přída Antonín
10. Ne 1.12.2019 Mirage Sobín 13 : 5 Expendables Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 27 : 16 Pecha Martin
11. Ne 15.12.2019 Plzeňka Praha 10 : 8 Mirage Sobín Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 22 : 21 Přída Antonín
12. Ne 5.1.2020 Mirage Sobín 5 : 13 Zelená laguna Strančice Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 13 : 28 Procházka Jaroslav
13. Ne 12.1.2020 STS Moskovice Praha 11 : 7 Mirage Sobín Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Korčáková Renáta 26 : 22 Přída Antonín
14. Ne 19.1.2020 Proti proudu Praha 11 : 7 Mirage Sobín Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Frei Pavel 26 : 21 Přída Antonín
15. Ne 2.2.2020 Mirage Sobín 12 : 6 Synové výčepu Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 27 : 22 Vlasák Jan
16. Ne 9.2.2020 Amatéři Praha 5 : 13 Mirage Sobín Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 16 : 28 Přída Antonín
17. Ne 16.2.2020 Mirage Sobín 12 : 6 Horní Rozptyly Praha B Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 27 : 14 Nemeš Jan
18. Út 25.2.2020 Brilliant darts Praha 8 : 10 Mirage Sobín Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 20 : 23 Přída Antonín
19. Ne 8.3.2020 Mirage Sobín 12 : 6 Nervous Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 28 : 15 Šťastný Roman
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.5.2020 03:51

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.5.2020 03:51:07