Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Horní Rozptyly Praha B 7 : 11 Pohodáři Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 22 : 24 Páša Jiří
2. Ne 15.9.2019 Horní Rozptyly Praha B 11 : 7 Brilliant darts Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 26 : 17 Homola Jiří
3. Ne 22.9.2019 Nervous Praha 11 : 7 Horní Rozptyly Praha B Fantazie, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 19 Nemeš Jan
4. Ne 6.10.2019 Horní Rozptyly Praha B 8 : 10 Mirage Sobín Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 25 : 23 Přída Antonín
5. Ne 13.10.2019 Horní Rozptyly Praha B 8 : 10 Akademie DC Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 20 : 23 Bayer Petr
6. Ne 20.10.2019 Horní Rozptyly Praha B 12 : 6 Sport club 1930 I Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 29 : 17 Grabinský Luděk
7. Ne 3.11.2019 Expendables Praha 9 : 9 Horní Rozptyly Praha B Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 22 : 23 Nemeš Jan
8. Ne 10.11.2019 Horní Rozptyly Praha B 4 : 14 Plzeňka Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 13 : 29 Faltejsek Libor
10. Ne 1.12.2019 Horní Rozptyly Praha B 8 : 10 STS Moskovice Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 19 : 22 Korčáková Renáta
9. Ne 8.12.2019 Zelená laguna Strančice 12 : 6 Horní Rozptyly Praha B Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 28 : 16 Nemeš Jan
11. Ne 15.12.2019 Proti proudu Praha 14 : 4 Horní Rozptyly Praha B Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Frei Pavel 29 : 12 Nemeš Jan
12. Ne 5.1.2020 Horní Rozptyly Praha B 11 : 7 Synové výčepu Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 25 : 22 Vlasák Jan
13. Ne 12.1.2020 Amatéři Praha 11 : 7 Horní Rozptyly Praha B Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 27 : 21 Nemeš Jan
14. Út 14.1.2020 Pohodáři Praha 8 : 10 Horní Rozptyly Praha B U Portlandu, Praha 5
19:00 Páša Jiří 21 : 27 Nemeš Jan
15. Út 28.1.2020 Brilliant darts Praha 5 : 13 Horní Rozptyly Praha B Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 14 : 28 Poustecký Petr
16. Ne 9.2.2020 Horní Rozptyly Praha B 7 : 11 Nervous Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 17 : 25 Šťastný Roman
17. Ne 16.2.2020 Mirage Sobín 12 : 6 Horní Rozptyly Praha B Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 27 : 14 Nemeš Jan
18. Ne 1.3.2020 Akademie DC Praha 9 : 9 Horní Rozptyly Praha B Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 22 : 23 Nemeš Jan
19. Ne 8.3.2020 Sport club 1930 I Praha 6 : 12 Horní Rozptyly Praha B Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 18 : 28 Nemeš Jan
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.5.2020 19:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.5.2020 19:37:30