Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Expendables Praha 6 : 12 Plzeňka Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 18 : 27 Faltejsek Libor
2. Ne 15.9.2019 Zelená laguna Strančice 15 : 3 Expendables Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Mikeš Jan 31 : 13 Pecha Ondřej
3. Ne 22.9.2019 Expendables Praha 9 : 9 STS Moskovice Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 22 : 25 Korčáková Renáta
4. Ne 6.10.2019 Proti proudu Praha 14 : 4 Expendables Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Hergetová Monika 31 : 12 Pecha Ondřej
5. Ne 13.10.2019 Expendables Praha 7 : 11 Synové výčepu Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Ondřej 18 : 25 Vlasák Jan
6. Ne 20.10.2019 Amatéři Praha 10 : 8 Expendables Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 25 : 23 Pecha Martin
7. Ne 3.11.2019 Expendables Praha 9 : 9 Horní Rozptyly Praha B Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 22 : 23 Nemeš Jan
8. Út 5.11.2019 Brilliant darts Praha 10 : 8 Expendables Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 25 : 19 Hrachovina Matěj
9. Ne 24.11.2019 Expendables Praha 10 : 8 Nervous Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 26 : 22 Erd Roman
10. Ne 1.12.2019 Mirage Sobín 13 : 5 Expendables Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 27 : 16 Pecha Martin
11. Ne 15.12.2019 Expendables Praha 6 : 12 Akademie DC Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 18 : 28 Bayer Petr
12. Ne 5.1.2020 Sport club 1930 I Praha 7 : 11 Expendables Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 20 : 27 Pecha Martin
13. Ne 12.1.2020 Expendables Praha 10 : 8 Pohodáři Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 26 : 19 Páša Jiří
14. Ne 19.1.2020 Plzeňka Praha 13 : 5 Expendables Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 28 : 11 Pecha Ondřej
15. Ne 2.2.2020 Expendables Praha 5 : 13 Zelená laguna Strančice Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 15 : 28 Procházka Jaroslav
16. Ne 9.2.2020 STS Moskovice Praha 15 : 3 Expendables Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Korčáková Renáta 32 : 14 Pecha Martin
17. Ne 16.2.2020 Expendables Praha 8 : 10 Proti proudu Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 18 : 26 Frei Pavel
18. Ne 1.3.2020 Synové výčepu Praha 10 : 8 Expendables Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 24 : 19 Pecha Martin
19. Ne 8.3.2020 Expendables Praha 11 : 7 Amatéři Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 25 : 22 Kopač Miroslav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 31.5.2020 10:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 31.5.2020 12:40:47