Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Út 10.9.2019 Brilliant darts Praha 8 : 10 Amatéři Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 21 : 25 Kopač Miroslav
2. Ne 15.9.2019 Horní Rozptyly Praha B 11 : 7 Brilliant darts Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 26 : 17 Homola Jiří
3. Út 24.9.2019 Brilliant darts Praha 9 : 9 Pohodáři Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 22 : 20 Páša Jiří
4. Út 8.10.2019 Brilliant darts Praha 4 : 14 Nervous Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 13 : 30 Šťastný Roman
5. Ne 13.10.2019 Mirage Sobín 9 : 9 Brilliant darts Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 25 : 21 Homola Jiří
6. Út 22.10.2019 Brilliant darts Praha 7 : 11 Akademie DC Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 18 : 26 Bayer Petr
7. Ne 3.11.2019 Sport club 1930 I Praha 9 : 9 Brilliant darts Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 23 : 21 Homola Jiří
8. Út 5.11.2019 Brilliant darts Praha 10 : 8 Expendables Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 25 : 19 Hrachovina Matěj
10. Út 3.12.2019 Brilliant darts Praha 3 : 15 Zelená laguna Strančice Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 10 : 31 Procházka Jaroslav
9. Ne 8.12.2019 Plzeňka Praha 14 : 4 Brilliant darts Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 31 : 19 Homola Jiří
11. Ne 15.12.2019 STS Moskovice Praha 14 : 4 Brilliant darts Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Korčáková Renáta 30 : 10 Homola Jiří
12. Út 7.1.2020 Brilliant darts Praha 5 : 13 Proti proudu Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 13 : 29 Frei Pavel
13. Ne 12.1.2020 Synové výčepu Praha 11 : 7 Brilliant darts Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 26 : 17 Homola Jiří
14. Ne 19.1.2020 Amatéři Praha 12 : 6 Brilliant darts Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 25 : 16 Homola Jiří
15. Út 28.1.2020 Brilliant darts Praha 5 : 13 Horní Rozptyly Praha B Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 14 : 28 Poustecký Petr
16. Út 4.2.2020 Pohodáři Praha 9 : 9 Brilliant darts Praha U Portlandu, Praha 5
19:00 Páša Jiří 20 : 20 Homola Jiří
17. Ne 16.2.2020 Nervous Praha 9 : 9 Brilliant darts Praha Fantazie, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 21 : 20 Homola Jiří
18. Út 25.2.2020 Brilliant darts Praha 8 : 10 Mirage Sobín Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 20 : 23 Přída Antonín
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 31.5.2020 10:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 31.5.2020 12:01:26