Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Út 10.9.2019 Brilliant darts Praha 8 : 10 Amatéři Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 21 : 25 Kopač Miroslav
2. Ne 15.9.2019 Amatéři Praha 10 : 8 Nervous Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 24 : 23 Šťastný Roman
3. Ne 22.9.2019 Mirage Sobín 6 : 12 Amatéři Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 20 : 27 Kopač Miroslav
4. Ne 6.10.2019 Amatéři Praha 12 : 6 Akademie DC Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 27 : 17 Bayer Petr
5. Ne 13.10.2019 Sport club 1930 I Praha 5 : 13 Amatéři Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 13 : 29 Kopač Miroslav
6. Ne 20.10.2019 Amatéři Praha 10 : 8 Expendables Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 25 : 23 Pecha Martin
7. Ne 3.11.2019 Plzeňka Praha 9 : 9 Amatéři Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 22 : 20 Kopač Miroslav
8. Ne 10.11.2019 Amatéři Praha 4 : 14 Zelená laguna Strančice Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 12 : 30 Procházka Jaroslav
9. Ne 24.11.2019 STS Moskovice Praha 11 : 7 Amatéři Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Korčáková Renáta 25 : 20 Kopač Miroslav
10. Ne 1.12.2019 Amatéři Praha 4 : 14 Proti proudu Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 13 : 30 Frei Pavel
11. Ne 15.12.2019 Synové výčepu Praha 9 : 9 Amatéři Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 24 : 19 Kopač Miroslav
12. Út 7.1.2020 Pohodáři Praha 6 : 12 Amatéři Praha U Portlandu, Praha 5
20:00 Páša Jiří 16 : 26 Kopač Miroslav
13. Ne 12.1.2020 Amatéři Praha 11 : 7 Horní Rozptyly Praha B Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 27 : 21 Nemeš Jan
14. Ne 19.1.2020 Amatéři Praha 12 : 6 Brilliant darts Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 25 : 16 Homola Jiří
15. Ne 2.2.2020 Nervous Praha 8 : 10 Amatéři Praha Fantazie, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 21 : 24 Kopač Miroslav
16. Ne 9.2.2020 Amatéři Praha 5 : 13 Mirage Sobín Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 16 : 28 Přída Antonín
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 27.2.2020 00:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 27.2.2020 00:21:03