Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Akademie DC Praha 10 : 8 STS Moskovice Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 23 : 20 Korčáková Renáta
2. Ne 15.9.2019 Proti proudu Praha 14 : 4 Akademie DC Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Špírek Pavel 28 : 11 Bayer Petr
3. Ne 22.9.2019 Akademie DC Praha 6 : 12 Synové výčepu Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 16 : 28 Vlasák Jan
4. Ne 6.10.2019 Amatéři Praha 12 : 6 Akademie DC Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 27 : 17 Bayer Petr
5. Ne 13.10.2019 Horní Rozptyly Praha B 8 : 10 Akademie DC Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 20 : 23 Bayer Petr
6. Út 22.10.2019 Brilliant darts Praha 7 : 11 Akademie DC Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 18 : 26 Bayer Petr
7. Ne 3.11.2019 Akademie DC Praha 12 : 6 Nervous Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 26 : 17 Šťastný Roman
8. Ne 10.11.2019 Mirage Sobín 8 : 10 Akademie DC Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 20 : 23 Bayer Petr
9. Ne 24.11.2019 Akademie DC Praha 13 : 5 Pohodáři Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 30 : 18 Páša Jiří
10. Ne 1.12.2019 Akademie DC Praha 14 : 4 Sport club 1930 I Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 29 : 13 Grabinský Luděk
11. Ne 15.12.2019 Expendables Praha 6 : 12 Akademie DC Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 18 : 28 Bayer Petr
12. Ne 5.1.2020 Akademie DC Praha 9 : 9 Plzeňka Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 22 : 21 Faltejsek Libor
13. Ne 12.1.2020 Zelená laguna Strančice 14 : 4 Akademie DC Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 29 : 11 Bayer Petr
14. Ne 19.1.2020 STS Moskovice Praha 10 : 8 Akademie DC Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Korčáková Renáta 25 : 22 Bayer Petr
15. Ne 2.2.2020 Akademie DC Praha 6 : 12 Proti proudu Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 17 : 26 Frei Pavel
16. Ne 9.2.2020 Synové výčepu Praha 9 : 9 Akademie DC Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 23 : 24 Bayer Petr
18. Ne 1.3.2020 Akademie DC Praha 9 : 9 Horní Rozptyly Praha B Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 22 : 23 Nemeš Jan
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.5.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.5.2020 05:10:04