Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga (A)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Platanský Nerv Praha 5 : 13 Viktoria Radim Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 14 : 28 Loukota Petr
2. Út 10.9.2019 Zákeřňáci DC Praha 13 : 5 Platanský Nerv Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00 Jirkal Pavel 31 : 15 Židlický Zbyněk
3. Ne 22.9.2019 Platanský Nerv Praha 6 : 12 Čerti Kolín Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 19 : 27 Pikner Pavel
4. Ne 6.10.2019 Platanský Nerv Praha 10 : 8 Máchalové XXL Kladno B Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 23 : 22 Jelínek Petr
5. Ne 20.10.2019 Šemík Neumětely 6 : 12 Platanský Nerv Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 19 : 25 Židlický Zbyněk
6. Ne 3.11.2019 Platanský Nerv Praha 13 : 5 FraJa Neratovice Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 29 : 17 Mergl Michal
8. Ne 1.12.2019 Platanský Nerv Praha 10 : 8 Fanatics Sedlec Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 24 : 23 Tauš Václav
7. Ne 8.12.2019 Prevíti Praha 8 : 10 Platanský Nerv Praha Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 21 : 26 Židlický Zbyněk
9. Út 10.12.2019 Zlatý Barbaři Praha 14 : 4 Platanský Nerv Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00 Vlček Jiří 30 : 10 Židlický Zbyněk
10. Ne 5.1.2020 Platanský Nerv Praha 8 : 10 Řenčováci Řevničov Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 21 : 23 Hošek Karel
11. 10.1.2020 Kosako Konárovice 12 : 6 Platanský Nerv Praha Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00 Černík Rostislav 27 : 15 Židlický Zbyněk
12. Ne 19.1.2020 Viktoria Radim 12 : 6 Platanský Nerv Praha Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00 Loukota Petr 26 : 16 Židlický Zbyněk
13. Ne 2.2.2020 Platanský Nerv Praha 13 : 5 Zákeřňáci DC Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 29 : 18 Šulc Petr
14. Ne 9.2.2020 Čerti Kolín 9 : 9 Platanský Nerv Praha Darts aréna U Jána, Kolín
16:00 Pikner Pavel 25 : 24 Židlický Zbyněk
15. Ne 16.2.2020 Máchalové XXL Kladno B 9 : 9 Platanský Nerv Praha Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 18 : 24 Špírek Jan
16. Ne 1.3.2020 Platanský Nerv Praha 13 : 5 Šemík Neumětely Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 27 : 16 Rathouský Jan
17. Ne 8.3.2020 FraJa Neratovice 9 : 9 Platanský Nerv Praha Sport Club FraJa, Neratovice
18:00 Zácha Vladimír 21 : 23 Židlický Zbyněk
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.4.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.4.2020 16:28:35