Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga (A)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Prevíti Praha 10 : 8 Fanatics Sedlec Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 24 : 20 Tauš Václav
2. Út 10.9.2019 Zlatý Barbaři Praha 15 : 3 Prevíti Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00 Vlček Jiří 32 : 13 Jiroušek Petr
3. Ne 22.9.2019 Prevíti Praha 12 : 6 Řenčováci Řevničov Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 26 : 16 Hošek Karel
5. Ne 13.10.2019 Prevíti Praha 12 : 6 Viktoria Radim Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 27 : 17 Loukota Petr
4. 18.10.2019 Kosako Konárovice 12 : 6 Prevíti Praha Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00 Černík Rostislav 28 : 16 Jiroušek Petr
6. Út 29.10.2019 Zákeřňáci DC Praha 9 : 9 Prevíti Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00 Slepička Petr 21 : 21 Jiroušek Petr
8. Ne 1.12.2019 Máchalové XXL Kladno B 4 : 14 Prevíti Praha Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 10 : 31 Jiroušek Petr
7. Ne 8.12.2019 Prevíti Praha 8 : 10 Platanský Nerv Praha Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 21 : 26 Židlický Zbyněk
9. Ne 15.12.2019 Prevíti Praha 13 : 5 Šemík Neumětely Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 27 : 13 Rathouský Jan
10. Ne 5.1.2020 FraJa Neratovice 10 : 8 Prevíti Praha Sport Club FraJa, Neratovice
18:00 Zácha Vladimír 25 : 21 Jiroušek Petr
12. Ne 19.1.2020 Fanatics Sedlec 12 : 6 Prevíti Praha Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 26 : 16 Jiroušek Petr
11. Ne 26.1.2020 Prevíti Praha 11 : 7 Čerti Kolín Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 25 : 21 Pikner Pavel
13. Ne 2.2.2020 Prevíti Praha 4 : 14 Zlatý Barbaři Praha Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 13 : 29 Vlček Jiří
14. Ne 9.2.2020 Řenčováci Řevničov 11 : 7 Prevíti Praha Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Hošek Karel 26 : 20 Jiroušek Petr
15. Ne 23.2.2020 Prevíti Praha 10 : 8 Kosako Konárovice Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 24 : 21 Černík Rostislav
16. Ne 1.3.2020 Viktoria Radim 17 : 1 Prevíti Praha Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00 Loukota Petr 34 : 9 Jiroušek Petr
17. Ne 8.3.2020 Prevíti Praha 5 : 13 Zákeřňáci DC Praha Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 16 : 27 Šulc Petr
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 30.3.2020 11:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.3.2020 12:56:09