Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga (A)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Platanský Nerv Praha 5 : 13 Viktoria Radim Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 14 : 28 Loukota Petr
2. Ne 15.9.2019 Viktoria Radim 10 : 8 Máchalové XXL Kladno B Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00 Loukota Petr 25 : 19 Jelínek Petr
3. Ne 22.9.2019 Šemík Neumětely 4 : 14 Viktoria Radim U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 13 : 30 Červinka Pavel
4. Ne 6.10.2019 Viktoria Radim 11 : 7 FraJa Neratovice Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00 Loukota Petr 24 : 15 Zácha Vladimír
5. Ne 13.10.2019 Prevíti Praha 12 : 6 Viktoria Radim Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 27 : 17 Loukota Petr
6. Ne 3.11.2019 Viktoria Radim 6 : 12 Fanatics Sedlec Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00 Hrubeš Marek 17 : 26 Tauš Václav
7. Út 5.11.2019 Zlatý Barbaři Praha 12 : 6 Viktoria Radim Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00 Vlček Jiří 29 : 19 Hrubeš Marek
8. Ne 1.12.2019 Viktoria Radim 6 : 12 Řenčováci Řevničov Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00 Hrubeš Marek 18 : 27 Hošek Karel
10. Ne 5.1.2020 Čerti Kolín 6 : 12 Viktoria Radim Darts aréna U Jána, Kolín
16:00 Pikner Pavel 19 : 27 Loukota Petr
11. Ne 12.1.2020 Viktoria Radim 12 : 6 Zákeřňáci DC Praha Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00 Loukota Petr 27 : 16 Šulc Petr
9. Po 13.1.2020 Kosako Konárovice 9 : 9 Viktoria Radim Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00 Černík Rostislav 23 : 22 Loukota Petr
12. Ne 19.1.2020 Viktoria Radim 12 : 6 Platanský Nerv Praha Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00 Loukota Petr 26 : 16 Židlický Zbyněk
13. Ne 2.2.2020 Máchalové XXL Kladno B 6 : 12 Viktoria Radim Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 18 : 27 Červinka Pavel
14. Ne 9.2.2020 Viktoria Radim 16 : 2 Šemík Neumětely Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00 Loukota Petr 34 : 9 Rathouský Jan
15. Ne 16.2.2020 FraJa Neratovice 5 : 13 Viktoria Radim Sport Club FraJa, Neratovice
18:00 Zácha Vladimír 15 : 29 Loukota Petr
16. Ne 1.3.2020 Viktoria Radim 17 : 1 Prevíti Praha Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00 Loukota Petr 34 : 9 Jiroušek Petr
17. Ne 8.3.2020 Fanatics Sedlec 10 : 8 Viktoria Radim Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 25 : 23 Hrubeš Marek
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 30.3.2020 11:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.3.2020 13:11:13