Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Nervous Praha 9 : 9 Synové výčepu Praha Fantazie, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 21 : 23 Vlasák Jan
1. Ne 8.9.2019 Akademie DC Praha 10 : 8 STS Moskovice Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 23 : 20 Korčáková Renáta
1. Ne 8.9.2019 Sport club 1930 I Praha 3 : 15 Zelená laguna Strančice Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 11 : 31 Procházka Jaroslav
1. Ne 8.9.2019 Expendables Praha 6 : 12 Plzeňka Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 18 : 27 Faltejsek Libor
1. Ne 8.9.2019 Horní Rozptyly Praha B 7 : 11 Pohodáři Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 22 : 24 Páša Jiří
1. Ne 8.9.2019 Mirage Sobín 6 : 12 Proti proudu Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 18 : 27 Špírek Pavel
1. Út 10.9.2019 Brilliant darts Praha 8 : 10 Amatéři Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 21 : 25 Kopač Miroslav
2. Út 10.9.2019 Pohodáři Praha 3 : 15 Plzeňka Praha U Portlandu, Praha 5
20:00 Páša Jiří 11 : 32 Faltejsek Libor
2. Ne 15.9.2019 Zelená laguna Strančice 15 : 3 Expendables Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Mikeš Jan 31 : 13 Pecha Ondřej
2. Ne 15.9.2019 STS Moskovice Praha 13 : 5 Sport club 1930 I Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Korčáková Renáta 28 : 12 Grabinský Luděk
2. Ne 15.9.2019 Proti proudu Praha 14 : 4 Akademie DC Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Špírek Pavel 28 : 11 Bayer Petr
2. Ne 15.9.2019 Synové výčepu Praha 11 : 7 Mirage Sobín Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 24 : 18 Přída Antonín
2. Ne 15.9.2019 Amatéři Praha 10 : 8 Nervous Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 24 : 23 Šťastný Roman
2. Ne 15.9.2019 Horní Rozptyly Praha B 11 : 7 Brilliant darts Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 26 : 17 Homola Jiří
3. Ne 22.9.2019 Nervous Praha 11 : 7 Horní Rozptyly Praha B Fantazie, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 19 Nemeš Jan
3. Ne 22.9.2019 Akademie DC Praha 6 : 12 Synové výčepu Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 16 : 28 Vlasák Jan
3. Ne 22.9.2019 Sport club 1930 I Praha 6 : 12 Proti proudu Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 17 : 27 Mynář Michal
3. Ne 22.9.2019 Expendables Praha 9 : 9 STS Moskovice Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 22 : 25 Korčáková Renáta
3. Ne 22.9.2019 Plzeňka Praha 5 : 13 Zelená laguna Strančice Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 17 : 29 Procházka Jaroslav
3. Ne 22.9.2019 Mirage Sobín 6 : 12 Amatéři Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 20 : 27 Kopač Miroslav
3. Út 24.9.2019 Brilliant darts Praha 9 : 9 Pohodáři Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 22 : 20 Páša Jiří
4. Út 1.10.2019 Pohodáři Praha 2 : 16 Zelená laguna Strančice U Portlandu, Praha 5
20:00 Páša Jiří 12 : 33 Mikeš Jan
4. Ne 6.10.2019 STS Moskovice Praha 10 : 8 Plzeňka Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Korčáková Renáta 23 : 21 Faltejsek Libor
4. Ne 6.10.2019 Proti proudu Praha 14 : 4 Expendables Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Hergetová Monika 31 : 12 Pecha Ondřej
4. Ne 6.10.2019 Synové výčepu Praha 10 : 8 Sport club 1930 I Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 25 : 20 Grabinský Luděk
4. Ne 6.10.2019 Amatéři Praha 12 : 6 Akademie DC Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 27 : 17 Bayer Petr
4. Ne 6.10.2019 Horní Rozptyly Praha B 8 : 10 Mirage Sobín Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 25 : 23 Přída Antonín
4. Út 8.10.2019 Brilliant darts Praha 4 : 14 Nervous Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 13 : 30 Šťastný Roman
5. Ne 13.10.2019 Nervous Praha 10 : 8 Pohodáři Praha Fantazie, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 23 : 22 Páša Jiří
5. Ne 13.10.2019 Sport club 1930 I Praha 5 : 13 Amatéři Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 13 : 29 Kopač Miroslav
5. Ne 13.10.2019 Expendables Praha 7 : 11 Synové výčepu Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Ondřej 18 : 25 Vlasák Jan
5. Ne 13.10.2019 Mirage Sobín 9 : 9 Brilliant darts Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 25 : 21 Homola Jiří
5. Ne 13.10.2019 Horní Rozptyly Praha B 8 : 10 Akademie DC Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 20 : 23 Bayer Petr
6. Út 15.10.2019 Pohodáři Praha 4 : 14 STS Moskovice Praha U Portlandu, Praha 5
20:00 Páša Jiří 15 : 28 Korčáková Renáta
6. Ne 20.10.2019 Nervous Praha 12 : 6 Mirage Sobín Fantazie, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 27 : 16 Přída Antonín
6. Ne 20.10.2019 Proti proudu Praha 8 : 10 Zelená laguna Strančice Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Špírek Pavel 20 : 23 Procházka Jaroslav
6. Ne 20.10.2019 Synové výčepu Praha 11 : 7 Plzeňka Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 25 : 21 Faltejsek Libor
6. Ne 20.10.2019 Amatéři Praha 10 : 8 Expendables Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 25 : 23 Pecha Martin
6. Ne 20.10.2019 Horní Rozptyly Praha B 12 : 6 Sport club 1930 I Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 29 : 17 Grabinský Luděk
6. Út 22.10.2019 Brilliant darts Praha 7 : 11 Akademie DC Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 18 : 26 Bayer Petr
5. Ne 27.10.2019 Zelená laguna Strančice 14 : 4 STS Moskovice Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 30 : 15 Korčáková Renáta
5. Po 28.10.2019 Plzeňka Praha 8 : 10 Proti proudu Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 20 : 24 Frei Pavel
7. Ne 3.11.2019 Akademie DC Praha 12 : 6 Nervous Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 26 : 17 Šťastný Roman
7. Ne 3.11.2019 Sport club 1930 I Praha 9 : 9 Brilliant darts Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 23 : 21 Homola Jiří
7. Ne 3.11.2019 Expendables Praha 9 : 9 Horní Rozptyly Praha B Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 22 : 23 Nemeš Jan
7. Ne 3.11.2019 Plzeňka Praha 9 : 9 Amatéři Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 22 : 20 Kopač Miroslav
7. Ne 3.11.2019 Zelená laguna Strančice 13 : 5 Synové výčepu Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 28 : 12 Vlasák Jan
7. Ne 3.11.2019 STS Moskovice Praha 6 : 12 Proti proudu Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Korčáková Renáta 16 : 27 Frei Pavel
7. Ne 3.11.2019 Mirage Sobín 7 : 11 Pohodáři Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 19 : 25 Páša Jiří
8. Út 5.11.2019 Brilliant darts Praha 10 : 8 Expendables Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 25 : 19 Hrachovina Matěj
8. Út 5.11.2019 Pohodáři Praha 2 : 16 Proti proudu Praha U Portlandu, Praha 5
20:00 Páša Jiří 7 : 33 Frei Pavel
8. Ne 10.11.2019 Nervous Praha 13 : 5 Sport club 1930 I Praha Fantazie, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 30 : 15 Grabinský Luděk
8. Ne 10.11.2019 Synové výčepu Praha 7 : 11 STS Moskovice Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 19 : 25 Korčáková Renáta
8. Ne 10.11.2019 Amatéři Praha 4 : 14 Zelená laguna Strančice Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 12 : 30 Procházka Jaroslav
8. Ne 10.11.2019 Horní Rozptyly Praha B 4 : 14 Plzeňka Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 13 : 29 Faltejsek Libor
8. Ne 10.11.2019 Mirage Sobín 8 : 10 Akademie DC Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 20 : 23 Bayer Petr
9. Ne 24.11.2019 Akademie DC Praha 13 : 5 Pohodáři Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 30 : 18 Páša Jiří
9. Ne 24.11.2019 Sport club 1930 I Praha 6 : 12 Mirage Sobín Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 20 : 28 Přída Antonín
9. Ne 24.11.2019 Expendables Praha 10 : 8 Nervous Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 26 : 22 Erd Roman
9. Ne 24.11.2019 STS Moskovice Praha 11 : 7 Amatéři Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Korčáková Renáta 25 : 20 Kopač Miroslav
10. Út 26.11.2019 Pohodáři Praha 7 : 11 Synové výčepu Praha U Portlandu, Praha 5
20:00 Páša Jiří 17 : 27 Vlasák Jan
10. Ne 1.12.2019 Nervous Praha 5 : 13 Plzeňka Praha Fantazie, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 16 : 28 Faltejsek Libor
10. Ne 1.12.2019 Akademie DC Praha 14 : 4 Sport club 1930 I Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 29 : 13 Grabinský Luděk
10. Ne 1.12.2019 Amatéři Praha 4 : 14 Proti proudu Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 13 : 30 Frei Pavel
10. Ne 1.12.2019 Horní Rozptyly Praha B 8 : 10 STS Moskovice Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 19 : 22 Korčáková Renáta
10. Ne 1.12.2019 Mirage Sobín 13 : 5 Expendables Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 27 : 16 Pecha Martin
10. Út 3.12.2019 Brilliant darts Praha 3 : 15 Zelená laguna Strančice Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 10 : 31 Procházka Jaroslav
9. Ne 8.12.2019 Plzeňka Praha 14 : 4 Brilliant darts Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 31 : 19 Homola Jiří
9. Ne 8.12.2019 Zelená laguna Strančice 12 : 6 Horní Rozptyly Praha B Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 28 : 16 Nemeš Jan
9. Ne 8.12.2019 Proti proudu Praha 13 : 5 Synové výčepu Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Frei Pavel 30 : 15 Vlasák Jan
11. Ne 15.12.2019 Sport club 1930 I Praha 7 : 11 Pohodáři Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 19 : 24 Páša Jiří
11. Ne 15.12.2019 Expendables Praha 6 : 12 Akademie DC Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 18 : 28 Bayer Petr
11. Ne 15.12.2019 Plzeňka Praha 10 : 8 Mirage Sobín Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 22 : 21 Přída Antonín
11. Ne 15.12.2019 Zelená laguna Strančice 16 : 2 Nervous Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 32 : 10 Šťastný Roman
11. Ne 15.12.2019 STS Moskovice Praha 14 : 4 Brilliant darts Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Korčáková Renáta 30 : 10 Homola Jiří
11. Ne 15.12.2019 Proti proudu Praha 14 : 4 Horní Rozptyly Praha B Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Frei Pavel 29 : 12 Nemeš Jan
11. Ne 15.12.2019 Synové výčepu Praha 9 : 9 Amatéři Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 24 : 19 Kopač Miroslav
12. Ne 5.1.2020 Nervous Praha 7 : 11 STS Moskovice Praha Fantazie, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 17 : 25 Korčáková Renáta
12. Ne 5.1.2020 Akademie DC Praha 9 : 9 Plzeňka Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 22 : 21 Faltejsek Libor
12. Ne 5.1.2020 Sport club 1930 I Praha 7 : 11 Expendables Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 20 : 27 Pecha Martin
12. Ne 5.1.2020 Horní Rozptyly Praha B 11 : 7 Synové výčepu Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 25 : 22 Vlasák Jan
12. Ne 5.1.2020 Mirage Sobín 5 : 13 Zelená laguna Strančice Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 13 : 28 Procházka Jaroslav
12. Út 7.1.2020 Brilliant darts Praha 5 : 13 Proti proudu Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 13 : 29 Frei Pavel
12. Út 7.1.2020 Pohodáři Praha 6 : 12 Amatéři Praha U Portlandu, Praha 5
20:00 Páša Jiří 16 : 26 Kopač Miroslav
13. Ne 12.1.2020 Expendables Praha 10 : 8 Pohodáři Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 26 : 19 Páša Jiří
13. Ne 12.1.2020 Plzeňka Praha 10 : 8 Sport club 1930 I Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 23 : 19 Grabinský Luděk
13. Ne 12.1.2020 Zelená laguna Strančice 14 : 4 Akademie DC Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 29 : 11 Bayer Petr
13. Ne 12.1.2020 STS Moskovice Praha 11 : 7 Mirage Sobín Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Korčáková Renáta 26 : 22 Přída Antonín
13. Ne 12.1.2020 Proti proudu Praha 9 : 9 Nervous Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Frei Pavel 22 : 22 Šťastný Roman
13. Ne 12.1.2020 Synové výčepu Praha 11 : 7 Brilliant darts Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 26 : 17 Homola Jiří
13. Ne 12.1.2020 Amatéři Praha 11 : 7 Horní Rozptyly Praha B Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 27 : 21 Nemeš Jan
14. Út 14.1.2020 Pohodáři Praha 8 : 10 Horní Rozptyly Praha B U Portlandu, Praha 5
19:00 Páša Jiří 21 : 27 Nemeš Jan
14. Ne 19.1.2020 Amatéři Praha 12 : 6 Brilliant darts Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 25 : 16 Homola Jiří
14. Ne 19.1.2020 Synové výčepu Praha 8 : 10 Nervous Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 20 : 23 Šťastný Roman
14. Ne 19.1.2020 Proti proudu Praha 11 : 7 Mirage Sobín Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Frei Pavel 26 : 21 Přída Antonín
14. Ne 19.1.2020 STS Moskovice Praha 10 : 8 Akademie DC Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Korčáková Renáta 25 : 22 Bayer Petr
14. Ne 19.1.2020 Zelená laguna Strančice 14 : 4 Sport club 1930 I Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 30 : 11 Grabinský Luděk
14. Ne 19.1.2020 Plzeňka Praha 13 : 5 Expendables Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 28 : 11 Pecha Ondřej
15. Út 28.1.2020 Brilliant darts Praha 5 : 13 Horní Rozptyly Praha B Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 14 : 28 Poustecký Petr
15. Ne 2.2.2020 Expendables Praha 5 : 13 Zelená laguna Strančice Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 15 : 28 Procházka Jaroslav
15. Ne 2.2.2020 Sport club 1930 I Praha 3 : 15 STS Moskovice Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 11 : 33 Korčáková Renáta
15. Ne 2.2.2020 Akademie DC Praha 6 : 12 Proti proudu Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 17 : 26 Frei Pavel
15. Ne 2.2.2020 Nervous Praha 8 : 10 Amatéři Praha Fantazie, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 21 : 24 Kopač Miroslav
15. Ne 2.2.2020 Plzeňka Praha 17 : 1 Pohodáři Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 35 : 8 Páša Jiří
15. Ne 2.2.2020 Mirage Sobín 12 : 6 Synové výčepu Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 27 : 22 Vlasák Jan
16. Út 4.2.2020 Pohodáři Praha 9 : 9 Brilliant darts Praha U Portlandu, Praha 5
19:00 Páša Jiří 20 : 20 Homola Jiří
16. Ne 9.2.2020 Amatéři Praha 5 : 13 Mirage Sobín Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 16 : 28 Přída Antonín
16. Ne 9.2.2020 Synové výčepu Praha 9 : 9 Akademie DC Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 23 : 24 Bayer Petr
16. Ne 9.2.2020 Proti proudu Praha 10 : 8 Sport club 1930 I Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Frei Pavel 24 : 20 Grabinský Luděk
16. Ne 9.2.2020 STS Moskovice Praha 15 : 3 Expendables Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Korčáková Renáta 32 : 14 Pecha Martin
16. Ne 9.2.2020 Zelená laguna Strančice 11 : 7 Plzeňka Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 27 : 20 Faltejsek Libor
16. Ne 9.2.2020 Horní Rozptyly Praha B 7 : 11 Nervous Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 17 : 25 Šťastný Roman
17. Ne 16.2.2020 Nervous Praha 9 : 9 Brilliant darts Praha Fantazie, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 21 : 20 Homola Jiří
17. Ne 16.2.2020 Plzeňka Praha 12 : 6 STS Moskovice Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 26 : 17 Logner Vilém
17. Ne 16.2.2020 Expendables Praha 8 : 10 Proti proudu Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 18 : 26 Frei Pavel
17. Ne 16.2.2020 Sport club 1930 I Praha 5 : 13 Synové výčepu Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 18 : 29 Vlasák Jan
17. Ne 16.2.2020 Zelená laguna Strančice 13 : 5 Pohodáři Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 27 : 14 Páša Jiří
17. Ne 16.2.2020 Mirage Sobín 12 : 6 Horní Rozptyly Praha B Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 27 : 14 Nemeš Jan
18. Út 25.2.2020 Pohodáři Praha 3 : 15 Nervous Praha U Portlandu, Praha 5
19:00 Páša Jiří 10 : 33 Šťastný Roman
18. Út 25.2.2020 Brilliant darts Praha 8 : 10 Mirage Sobín Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 20 : 23 Přída Antonín
18. Ne 1.3.2020 Akademie DC Praha 9 : 9 Horní Rozptyly Praha B Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 22 : 23 Nemeš Jan
18. Ne 1.3.2020 Amatéři Praha 11 : 7 Sport club 1930 I Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 25 : 20 Grabinský Luděk
18. Ne 1.3.2020 Synové výčepu Praha 10 : 8 Expendables Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 24 : 19 Pecha Martin
18. Ne 1.3.2020 Proti proudu Praha 13 : 5 Plzeňka Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Frei Pavel 29 : 17 Kalendová Lucie
18. Ne 1.3.2020 STS Moskovice Praha 9 : 9 Zelená laguna Strančice Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Záruba Jan 23 : 21 Procházka Jaroslav
19. Ne 8.3.2020 Sport club 1930 I Praha 6 : 12 Horní Rozptyly Praha B Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 18 : 28 Nemeš Jan
19. Ne 8.3.2020 Zelená laguna Strančice 8 : 10 Proti proudu Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 22 : 24 Frei Pavel
19. Ne 8.3.2020 Plzeňka Praha 13 : 5 Synové výčepu Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 28 : 14 Vlasák Jan
19. Ne 8.3.2020 Expendables Praha 11 : 7 Amatéři Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 25 : 22 Kopač Miroslav
19. Ne 8.3.2020 STS Moskovice Praha 15 : 3 Pohodáři Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Záruba Jan 31 : 10 Šabata Pavel
19. Ne 8.3.2020 Mirage Sobín 12 : 6 Nervous Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 28 : 15 Šťastný Roman
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.5.2020 03:17

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.5.2020 03:17:20