Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Nervous Praha 9 : 9 Synové výčepu Praha Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 21 : 23 Vlasák Jan
1. Ne 8.9.2019 Akademie DC Praha 10 : 8 STS Moskovice Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 23 : 20 Korčáková Renáta
1. Ne 8.9.2019 Sport club 1930 I Praha 3 : 15 Zelená laguna Strančice Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 11 : 31 Procházka Jaroslav
1. Ne 8.9.2019 Expendables Praha 6 : 12 Plzeňka Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 18 : 27 Faltejsek Libor
1. Ne 8.9.2019 Horní Rozptyly Praha B 7 : 11 Pohodáři Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 22 : 24 Páša Jiří
1. Ne 8.9.2019 Mirage Sobín 6 : 12 Proti proudu Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 18 : 27 Špírek Pavel
1. Út 10.9.2019 Brilliant darts Praha 8 : 10 Amatéři Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 21 : 25 Kopač Miroslav
2. Út 10.9.2019 Pohodáři Praha 3 : 15 Plzeňka Praha U Portlandu, Praha 5
20:00 Páša Jiří 11 : 32 Faltejsek Libor
2. Ne 15.9.2019 Zelená laguna Strančice 15 : 3 Expendables Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Mikeš Jan 31 : 13 Pecha Ondřej
2. Ne 15.9.2019 STS Moskovice Praha 13 : 5 Sport club 1930 I Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Korčáková Renáta 28 : 12 Grabinský Luděk
2. Ne 15.9.2019 Proti proudu Praha 14 : 4 Akademie DC Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Špírek Pavel 28 : 11 Bayer Petr
2. Ne 15.9.2019 Synové výčepu Praha 11 : 7 Mirage Sobín Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 24 : 18 Přída Antonín
2. Ne 15.9.2019 Amatéři Praha 10 : 8 Nervous Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 24 : 23 Šťastný Roman
2. Ne 15.9.2019 Horní Rozptyly Praha B 11 : 7 Brilliant darts Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 26 : 17 Homola Jiří
3. Ne 22.9.2019 Nervous Praha 11 : 7 Horní Rozptyly Praha B Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 19 Nemeš Jan
3. Ne 22.9.2019 Akademie DC Praha 6 : 12 Synové výčepu Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 16 : 28 Vlasák Jan
3. Ne 22.9.2019 Sport club 1930 I Praha 6 : 12 Proti proudu Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 17 : 27 Mynář Michal
3. Ne 22.9.2019 Expendables Praha 9 : 9 STS Moskovice Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 22 : 25 Korčáková Renáta
3. Ne 22.9.2019 Plzeňka Praha 5 : 13 Zelená laguna Strančice Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 17 : 29 Procházka Jaroslav
3. Ne 22.9.2019 Mirage Sobín 6 : 12 Amatéři Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 20 : 27 Kopač Miroslav
3. Út 24.9.2019 Brilliant darts Praha 9 : 9 Pohodáři Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 22 : 20 Páša Jiří
4. Út 1.10.2019 Pohodáři Praha 2 : 16 Zelená laguna Strančice U Portlandu, Praha 5
20:00 Páša Jiří 12 : 33 Mikeš Jan
4. Ne 6.10.2019 STS Moskovice Praha 10 : 8 Plzeňka Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Korčáková Renáta 23 : 21 Faltejsek Libor
4. Ne 6.10.2019 Proti proudu Praha 14 : 4 Expendables Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Hergetová Monika 31 : 12 Pecha Ondřej
4. Ne 6.10.2019 Synové výčepu Praha 10 : 8 Sport club 1930 I Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 25 : 20 Grabinský Luděk
4. Ne 6.10.2019 Amatéři Praha 12 : 6 Akademie DC Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 27 : 17 Bayer Petr
4. Ne 6.10.2019 Horní Rozptyly Praha B 8 : 10 Mirage Sobín Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 25 : 23 Přída Antonín
4. Út 8.10.2019 Brilliant darts Praha 4 : 14 Nervous Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 13 : 30 Šťastný Roman
5. Ne 13.10.2019 Nervous Praha 10 : 8 Pohodáři Praha Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 23 : 22 Páša Jiří
5. Ne 13.10.2019 Sport club 1930 I Praha 5 : 13 Amatéři Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 13 : 29 Kopač Miroslav
5. Ne 13.10.2019 Expendables Praha 7 : 11 Synové výčepu Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Ondřej 18 : 25 Vlasák Jan
5. Ne 13.10.2019 Mirage Sobín 9 : 9 Brilliant darts Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 25 : 21 Homola Jiří
5. Ne 13.10.2019 Horní Rozptyly Praha B 8 : 10 Akademie DC Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 20 : 23 Bayer Petr
6. Út 15.10.2019 Pohodáři Praha 4 : 14 STS Moskovice Praha U Portlandu, Praha 5
20:00 Páša Jiří 15 : 28 Korčáková Renáta
6. Ne 20.10.2019 Nervous Praha 12 : 6 Mirage Sobín Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 27 : 16 Přída Antonín
6. Ne 20.10.2019 Proti proudu Praha 8 : 10 Zelená laguna Strančice Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00 Špírek Pavel 20 : 23 Procházka Jaroslav
6. Ne 20.10.2019 Synové výčepu Praha 11 : 7 Plzeňka Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 25 : 21 Faltejsek Libor
6. Ne 20.10.2019 Amatéři Praha 10 : 8 Expendables Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 25 : 23 Pecha Martin
6. Ne 20.10.2019 Horní Rozptyly Praha B 12 : 6 Sport club 1930 I Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 29 : 17 Grabinský Luděk
6. Út 22.10.2019 Brilliant darts Praha Akademie DC Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00
5. Ne 27.10.2019 Zelená laguna Strančice STS Moskovice Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
5. Po 28.10.2019 Plzeňka Praha Proti proudu Praha Plzeňka, Praha 9
18:00
7. Ne 3.11.2019 Akademie DC Praha Nervous Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
7. Ne 3.11.2019 Sport club 1930 I Praha Brilliant darts Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00
7. Ne 3.11.2019 Expendables Praha Horní Rozptyly Praha B Club Kamýk, Praha 4
18:00
7. Ne 3.11.2019 Plzeňka Praha Amatéři Praha Plzeňka, Praha 9
18:00
7. Ne 3.11.2019 Zelená laguna Strančice Synové výčepu Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
7. Ne 3.11.2019 STS Moskovice Praha Proti proudu Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00
7. Ne 3.11.2019 Mirage Sobín Pohodáři Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
8. Út 5.11.2019 Brilliant darts Praha Expendables Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00
8. Út 5.11.2019 Pohodáři Praha Proti proudu Praha U Portlandu, Praha 5
20:00
8. Ne 10.11.2019 Nervous Praha Sport club 1930 I Praha Staré kino, Praha 5
18:00
8. Ne 10.11.2019 Synové výčepu Praha STS Moskovice Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
8. Ne 10.11.2019 Amatéři Praha Zelená laguna Strančice Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00
8. Ne 10.11.2019 Horní Rozptyly Praha B Plzeňka Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00
8. Ne 10.11.2019 Mirage Sobín Akademie DC Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
9. Ne 24.11.2019 Akademie DC Praha Pohodáři Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
9. Ne 24.11.2019 Sport club 1930 I Praha Mirage Sobín Sport club 1930, Praha 9
18:00
9. Ne 24.11.2019 Expendables Praha Nervous Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00
9. Ne 24.11.2019 Plzeňka Praha Brilliant darts Praha Plzeňka, Praha 9
18:00
9. Ne 24.11.2019 Zelená laguna Strančice Horní Rozptyly Praha B Restaurace AHV, Stránčice
18:00
9. Ne 24.11.2019 STS Moskovice Praha Amatéři Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00
9. Ne 24.11.2019 Proti proudu Praha Synové výčepu Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00
10. Út 26.11.2019 Pohodáři Praha Synové výčepu Praha U Portlandu, Praha 5
20:00
10. Ne 1.12.2019 Nervous Praha Plzeňka Praha Staré kino, Praha 5
18:00
10. Ne 1.12.2019 Akademie DC Praha Sport club 1930 I Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
10. Ne 1.12.2019 Amatéři Praha Proti proudu Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00
10. Ne 1.12.2019 Horní Rozptyly Praha B STS Moskovice Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00
10. Ne 1.12.2019 Mirage Sobín Expendables Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
10. Út 3.12.2019 Brilliant darts Praha Zelená laguna Strančice Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00
11. Ne 15.12.2019 Sport club 1930 I Praha Pohodáři Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00
11. Ne 15.12.2019 Expendables Praha Akademie DC Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00
11. Ne 15.12.2019 Plzeňka Praha Mirage Sobín Plzeňka, Praha 9
18:00
11. Ne 15.12.2019 Zelená laguna Strančice Nervous Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
11. Ne 15.12.2019 STS Moskovice Praha Brilliant darts Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00
11. Ne 15.12.2019 Proti proudu Praha Horní Rozptyly Praha B Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00
11. Ne 15.12.2019 Synové výčepu Praha Amatéři Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
12. Ne 5.1.2020 Nervous Praha STS Moskovice Praha Staré kino, Praha 5
18:00
12. Ne 5.1.2020 Akademie DC Praha Plzeňka Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
12. Ne 5.1.2020 Sport club 1930 I Praha Expendables Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00
12. Ne 5.1.2020 Horní Rozptyly Praha B Synové výčepu Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00
12. Ne 5.1.2020 Mirage Sobín Zelená laguna Strančice Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
12. Út 7.1.2020 Brilliant darts Praha Proti proudu Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00
12. Út 7.1.2020 Pohodáři Praha Amatéři Praha U Portlandu, Praha 5
20:00
13. Ne 12.1.2020 Expendables Praha Pohodáři Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00
13. Ne 12.1.2020 Plzeňka Praha Sport club 1930 I Praha Plzeňka, Praha 9
18:00
13. Ne 12.1.2020 Zelená laguna Strančice Akademie DC Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
13. Ne 12.1.2020 STS Moskovice Praha Mirage Sobín Harlequin Praha, Praha 10
18:00
13. Ne 12.1.2020 Proti proudu Praha Nervous Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00
13. Ne 12.1.2020 Synové výčepu Praha Brilliant darts Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
13. Ne 12.1.2020 Amatéři Praha Horní Rozptyly Praha B Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00
14. Út 14.1.2020 Pohodáři Praha Horní Rozptyly Praha B U Portlandu, Praha 5
20:00
14. Ne 19.1.2020 Amatéři Praha Brilliant darts Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00
14. Ne 19.1.2020 Synové výčepu Praha Nervous Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
14. Ne 19.1.2020 Proti proudu Praha Mirage Sobín Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00
14. Ne 19.1.2020 STS Moskovice Praha Akademie DC Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00
14. Ne 19.1.2020 Zelená laguna Strančice Sport club 1930 I Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
14. Ne 19.1.2020 Plzeňka Praha Expendables Praha Plzeňka, Praha 9
18:00
15. Út 28.1.2020 Brilliant darts Praha Horní Rozptyly Praha B Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00
15. Ne 2.2.2020 Expendables Praha Zelená laguna Strančice Club Kamýk, Praha 4
18:00
15. Ne 2.2.2020 Sport club 1930 I Praha STS Moskovice Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00
15. Ne 2.2.2020 Akademie DC Praha Proti proudu Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
15. Ne 2.2.2020 Nervous Praha Amatéři Praha Staré kino, Praha 5
18:00
15. Ne 2.2.2020 Plzeňka Praha Pohodáři Praha Plzeňka, Praha 9
18:00
15. Ne 2.2.2020 Mirage Sobín Synové výčepu Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
16. Út 4.2.2020 Pohodáři Praha Brilliant darts Praha U Portlandu, Praha 5
20:00
16. Ne 9.2.2020 Amatéři Praha Mirage Sobín Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00
16. Ne 9.2.2020 Synové výčepu Praha Akademie DC Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
16. Ne 9.2.2020 Proti proudu Praha Sport club 1930 I Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00
16. Ne 9.2.2020 STS Moskovice Praha Expendables Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00
16. Ne 9.2.2020 Zelená laguna Strančice Plzeňka Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
16. Ne 9.2.2020 Horní Rozptyly Praha B Nervous Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00
17. Ne 16.2.2020 Nervous Praha Brilliant darts Praha Staré kino, Praha 5
18:00
17. Ne 16.2.2020 Plzeňka Praha STS Moskovice Praha Plzeňka, Praha 9
18:00
17. Ne 16.2.2020 Expendables Praha Proti proudu Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00
17. Ne 16.2.2020 Sport club 1930 I Praha Synové výčepu Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00
17. Ne 16.2.2020 Akademie DC Praha Amatéři Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
17. Ne 16.2.2020 Zelená laguna Strančice Pohodáři Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
17. Ne 16.2.2020 Mirage Sobín Horní Rozptyly Praha B Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
18. Út 25.2.2020 Brilliant darts Praha Mirage Sobín Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00
18. Út 25.2.2020 Pohodáři Praha Nervous Praha U Portlandu, Praha 5
20:00
18. Ne 1.3.2020 Akademie DC Praha Horní Rozptyly Praha B Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
18. Ne 1.3.2020 Amatéři Praha Sport club 1930 I Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00
18. Ne 1.3.2020 Synové výčepu Praha Expendables Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
18. Ne 1.3.2020 Proti proudu Praha Plzeňka Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00
18. Ne 1.3.2020 STS Moskovice Praha Zelená laguna Strančice Harlequin Praha, Praha 10
18:00
19. Ne 8.3.2020 Sport club 1930 I Praha Horní Rozptyly Praha B Sport club 1930, Praha 9
18:00
19. Ne 8.3.2020 Akademie DC Praha Brilliant darts Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
19. Ne 8.3.2020 Zelená laguna Strančice Proti proudu Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
19. Ne 8.3.2020 Plzeňka Praha Synové výčepu Praha Plzeňka, Praha 9
18:00
19. Ne 8.3.2020 Expendables Praha Amatéři Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00
19. Ne 8.3.2020 STS Moskovice Praha Pohodáři Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00
19. Ne 8.3.2020 Mirage Sobín Nervous Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
20. Út 17.3.2020 Pohodáři Praha Mirage Sobín U Portlandu, Praha 5
20:00
20. Ne 22.3.2020 Nervous Praha Akademie DC Praha Staré kino, Praha 5
18:00
20. Ne 22.3.2020 Amatéři Praha Plzeňka Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00
20. Ne 22.3.2020 Synové výčepu Praha Zelená laguna Strančice Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
20. Ne 22.3.2020 Proti proudu Praha STS Moskovice Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00
20. Ne 22.3.2020 Horní Rozptyly Praha B Expendables Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00
20. Út 24.3.2020 Brilliant darts Praha Sport club 1930 I Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00
21. Ne 29.3.2020 Plzeňka Praha Horní Rozptyly Praha B Plzeňka, Praha 9
18:00
21. Ne 29.3.2020 Expendables Praha Brilliant darts Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00
21. Ne 29.3.2020 Sport club 1930 I Praha Nervous Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00
21. Ne 29.3.2020 Akademie DC Praha Mirage Sobín Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
21. Ne 29.3.2020 STS Moskovice Praha Synové výčepu Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00
21. Ne 29.3.2020 Zelená laguna Strančice Amatéři Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
21. Ne 29.3.2020 Proti proudu Praha Pohodáři Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00
22. Út 31.3.2020 Pohodáři Praha Akademie DC Praha U Portlandu, Praha 5
20:00
22. Ne 5.4.2020 Nervous Praha Expendables Praha Staré kino, Praha 5
18:00
22. Ne 5.4.2020 Amatéři Praha STS Moskovice Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00
22. Ne 5.4.2020 Synové výčepu Praha Proti proudu Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
22. Ne 5.4.2020 Mirage Sobín Sport club 1930 I Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
22. Ne 5.4.2020 Horní Rozptyly Praha B Zelená laguna Strančice Bar Chrpa, Praha 4
19:00
22. Út 7.4.2020 Brilliant darts Praha Plzeňka Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00
23. Ne 19.4.2020 STS Moskovice Praha Horní Rozptyly Praha B Harlequin Praha, Praha 10
18:00
23. Ne 19.4.2020 Zelená laguna Strančice Brilliant darts Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
23. Ne 19.4.2020 Plzeňka Praha Nervous Praha Plzeňka, Praha 9
18:00
23. Ne 19.4.2020 Expendables Praha Mirage Sobín Club Kamýk, Praha 4
18:00
23. Ne 19.4.2020 Sport club 1930 I Praha Akademie DC Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00
23. Ne 19.4.2020 Proti proudu Praha Amatéři Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00
23. Ne 19.4.2020 Synové výčepu Praha Pohodáři Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
24. Út 21.4.2020 Brilliant darts Praha STS Moskovice Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00
24. Út 21.4.2020 Pohodáři Praha Sport club 1930 I Praha U Portlandu, Praha 5
20:00
24. Ne 26.4.2020 Akademie DC Praha Expendables Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
24. Ne 26.4.2020 Nervous Praha Zelená laguna Strančice Staré kino, Praha 5
18:00
24. Ne 26.4.2020 Amatéři Praha Synové výčepu Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00
24. Ne 26.4.2020 Mirage Sobín Plzeňka Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
24. Ne 26.4.2020 Horní Rozptyly Praha B Proti proudu Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00
25. Ne 3.5.2020 Synové výčepu Praha Horní Rozptyly Praha B Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
25. Ne 3.5.2020 Proti proudu Praha Brilliant darts Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00
25. Ne 3.5.2020 STS Moskovice Praha Nervous Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00
25. Ne 3.5.2020 Zelená laguna Strančice Mirage Sobín Restaurace AHV, Stránčice
18:00
25. Ne 3.5.2020 Plzeňka Praha Akademie DC Praha Plzeňka, Praha 9
18:00
25. Ne 3.5.2020 Expendables Praha Sport club 1930 I Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00
25. Ne 3.5.2020 Amatéři Praha Pohodáři Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00
26. Út 12.5.2020 Pohodáři Praha Expendables Praha U Portlandu, Praha 5
20:00
26. Ne 17.5.2020 Sport club 1930 I Praha Plzeňka Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00
26. Ne 17.5.2020 Akademie DC Praha Zelená laguna Strančice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
26. Ne 17.5.2020 Nervous Praha Proti proudu Praha Staré kino, Praha 5
18:00
26. Ne 17.5.2020 Mirage Sobín STS Moskovice Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
26. Ne 17.5.2020 Horní Rozptyly Praha B Amatéři Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00
26. Út 19.5.2020 Brilliant darts Praha Synové výčepu Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2019 15:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.10.2019 16:01:46