|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 7.9.2018 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 9 | : | 9 | Norci Úmonín | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Venturová Lucie | 25 | : | 22 | Suchorebský Milan |
|
| 1. | Pá | 7.9.2018 | Savci Dobřeň | 8 | : | 10 | Boubínská strašidla Kolín | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Bajkai Jiří | 19 | : | 25 | Jelínková Marta |
Zadal: | Hebr Jan | 8.9.2018 08:52 | Autorizoval: | Automat | 12.9.2018 02:00 |
|
| 1. | Pá | 7.9.2018 | Střelky Veltruby C | 11 | : | 7 | Hospůdka na Vinici | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Michalková Ilona | 27 | : | 21 | Kadeřábková Světlana |
|
| 1. | Ne | 9.9.2018 | LTC Litošice | 10 | : | 8 | Boubínský expres Kolín | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
13:00 | Březina Jaroslav | 21 | : | 25 | Černý Ondřej |
|
| 1. | Ne | 9.9.2018 | Kandráčovci Kolín | 8 | : | 10 | Ostrovani DC Šebestěnice | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Vácha Denis | 21 | : | 22 | Venturová Karolína |
Zadal: | Beneš Milan | 10.9.2018 08:03 | Autorizoval: | Automat | 14.9.2018 02:00 |
|
| 1. | Ne | 9.9.2018 | Smrkáči Břežany B | 11 | : | 7 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | | |
16:00 | Přibyl Pavel | 26 | : | 18 | Kadavý Josef |
|
| 1. | Ne | 9.9.2018 | Eden Vrdy | 7 | : | 11 | Pivnice Tep Chvaletice | Eden Vrdy, Vrdy | |
18:00 | Brelyk Vitalij | 19 | : | 25 | Sýkora Pavel |
|
| 2. | Pá | 14.9.2018 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 9 | : | 9 | Savci Dobřeň | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Venturová Lucie | 23 | : | 23 | Bajkai Jiří |
|
| 2. | Pá | 14.9.2018 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | 9 | : | 9 | Kandráčovci Kolín | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Janouch Martin | 23 | : | 21 | Vácha Denis |
|
| 2. | Pá | 14.9.2018 | Ostrovani DC Šebestěnice | 15 | : | 3 | Eden Vrdy | | |
20:00 | Venturová Karolína | 30 | : | 8 | Brelyk Vitalij |
|
| 2. | So | 15.9.2018 | Norci Úmonín | 10 | : | 8 | Pivnice Tep Chvaletice | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
18:00 | Suchorebský Milan | 22 | : | 21 | Sýkorová Alena |
|
| 2. | Ne | 16.9.2018 | Hospůdka na Vinici | 9 | : | 9 | LTC Litošice | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Blažek Milan | 22 | : | 24 | Březina Jaroslav |
Zadal: | Jílek Marek | 17.9.2018 18:16 | Autorizoval: | Automat | 21.9.2018 02:00 |
|
| 2. | Ne | 16.9.2018 | Boubínská strašidla Kolín | 15 | : | 3 | Střelky Veltruby C | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
14:00 | Jelínková Marta | 31 | : | 10 | Michalková Ilona |
Zadal: | Štilec Jiří | 16.9.2018 16:27 | Autorizoval: | Automat | 21.9.2018 02:00 |
|
| 2. | Ne | 16.9.2018 | Boubínský expres Kolín | 15 | : | 3 | Smrkáči Břežany B | Darts aréna U Jána, Kolín | |
17:00 | Černý Ondřej | 33 | : | 7 | Přibyl Pavel |
|
| 3. | Pá | 21.9.2018 | Savci Dobřeň | 3 | : | 15 | Norci Úmonín | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Bajkai Jiří | 13 | : | 31 | Suchorebský Milan |
|
| 3. | Ne | 23.9.2018 | LTC Litošice | 5 | : | 13 | Boubínská strašidla Kolín | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
13:00 | Březina Jaroslav | 14 | : | 28 | Jelínková Marta |
|
| 3. | Ne | 23.9.2018 | Pivnice Tep Chvaletice | 11 | : | 7 | Ostrovani DC Šebestěnice | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Bochníček Milan | 25 | : | 19 | Kužela Čestmír |
|
| 3. | Ne | 23.9.2018 | Kandráčovci Kolín | 7 | : | 11 | Boubínský expres Kolín | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Vácha Denis | 16 | : | 26 | Černý Ondřej |
|
| 3. | Ne | 23.9.2018 | Smrkáči Břežany B | 5 | : | 13 | Hospůdka na Vinici | | |
16:00 | Přibyl Pavel | 18 | : | 29 | Kadeřábková Světlana |
Zadal: | Přibyl Pavel | 24.9.2018 18:54 | Autorizoval: | Automat | 28.9.2018 02:00 |
|
| 3. | Ne | 23.9.2018 | Eden Vrdy | 7 | : | 11 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | Eden Vrdy, Vrdy | |
18:00 | Brelyk Vitalij | 16 | : | 25 | Kadavý Josef |
|
| 4. | Pá | 5.10.2018 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 10 | : | 8 | LTC Litošice | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Venturová Lucie | 22 | : | 20 | Březina Jaroslav |
|
| 4. | Pá | 5.10.2018 | Savci Dobřeň | 15 | : | 3 | Střelky Veltruby C | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Bajkai Jiří | 31 | : | 12 | Michalková Ilona |
|
| 4. | Pá | 5.10.2018 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | 9 | : | 9 | Pivnice Tep Chvaletice | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Čopjak Jakub | 21 | : | 22 | Michalík Tomáš |
|
| 4. | So | 6.10.2018 | Norci Úmonín | 11 | : | 7 | Ostrovani DC Šebestěnice | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
18:00 | Suchorebský Milan | 27 | : | 21 | Venturová Karolína |
Zadal: | Sahulka David | 7.10.2018 13:46 | Autorizoval: | Automat | 11.10.2018 02:00 |
|
| 4. | Ne | 7.10.2018 | Hospůdka na Vinici | 13 | : | 5 | Kandráčovci Kolín | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Kadeřábková Světlana | 28 | : | 13 | Vácha Denis |
|
| 4. | Ne | 7.10.2018 | Boubínská strašidla Kolín | 15 | : | 3 | Smrkáči Břežany B | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
14:00 | Jelínková Marta | 32 | : | 11 | Přibyl Pavel |
|
| 4. | Ne | 7.10.2018 | Boubínský expres Kolín | 15 | : | 3 | Eden Vrdy | Darts aréna U Jána, Kolín | |
17:00 | Černý Ondřej | 31 | : | 9 | Heblíková Adéla |
|
| 5. | Pá | 12.10.2018 | Střelky Veltruby C | 7 | : | 11 | Norci Úmonín | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Michalková Ilona | 18 | : | 28 | Suchorebský Milan |
|
| 5. | Pá | 12.10.2018 | Ostrovani DC Šebestěnice | 13 | : | 5 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | | |
20:00 | Venturová Karolína | 29 | : | 15 | Kadavý Josef |
Zadal: | Kadavý Josef | 14.10.2018 16:30 | Autorizoval: | Automat | 17.10.2018 02:00 |
|
| 5. | Ne | 14.10.2018 | LTC Litošice | 11 | : | 7 | Savci Dobřeň | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
13:00 | Březina Jaroslav | 23 | : | 18 | Bajkai Jiří |
|
| 5. | Ne | 14.10.2018 | Pivnice Tep Chvaletice | 6 | : | 12 | Boubínský expres Kolín | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Michalík Tomáš | 19 | : | 27 | Černý Ondřej |
|
| 5. | Ne | 14.10.2018 | Kandráčovci Kolín | 7 | : | 11 | Boubínská strašidla Kolín | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Vácha Denis | 20 | : | 26 | Jelínková Marta |
|
| 5. | Ne | 14.10.2018 | Smrkáči Břežany B | 9 | : | 9 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | | |
16:00 | Přibyl Pavel | 27 | : | 24 | Venturová Lucie |
Zadal: | Přibyl Pavel | 15.10.2018 06:21 | Autorizoval: | Automat | 19.10.2018 02:00 |
|
| 5. | Ne | 14.10.2018 | Eden Vrdy | 4 | : | 14 | Hospůdka na Vinici | Eden Vrdy, Vrdy | |
18:00 | Brelyk Vitalij | 13 | : | 29 | Kadeřábková Světlana |
|
| 6. | Pá | 19.10.2018 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 10 | : | 8 | Kandráčovci Kolín | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Venturová Lucie | 24 | : | 20 | Vácha Denis |
|
| 6. | Pá | 19.10.2018 | Savci Dobřeň | 10 | : | 8 | Smrkáči Břežany B | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Bajkai Jiří | 25 | : | 20 | Přibyl Pavel |
Zadal: | Hebr Jan | 20.10.2018 00:19 | Změnil: | Přibyl Pavel | 20.10.2018 00:43 | Autorizoval: | Automat | 24.10.2018 02:00 |
|
| 6. | Pá | 19.10.2018 | Střelky Veltruby C | 9 | : | 9 | LTC Litošice | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Michalková Ilona | 22 | : | 22 | Březina Miroslav |
|
| 6. | So | 20.10.2018 | Norci Úmonín | 10 | : | 8 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
18:00 | Suchorebský Milan | 24 | : | 22 | Loužil Dušan |
Zadal: | Sahulka David | 21.10.2018 16:56 | Autorizoval: | Automat | 25.10.2018 02:00 |
|
| 6. | Ne | 21.10.2018 | Hospůdka na Vinici | 12 | : | 6 | Pivnice Tep Chvaletice | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Kadeřábková Světlana | 28 | : | 15 | Michalík Tomáš |
|
| 6. | Ne | 21.10.2018 | Boubínská strašidla Kolín | 14 | : | 4 | Eden Vrdy | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
14:00 | Jelínková Marta | 30 | : | 10 | Brelyk Vitalij |
|
| 6. | Ne | 21.10.2018 | Boubínský expres Kolín | 8 | : | 10 | Ostrovani DC Šebestěnice | Darts aréna U Jána, Kolín | |
17:00 | Černý Ondřej | 19 | : | 25 | Venturová Karolína |
Zadal: | Černý Ondřej | 23.10.2018 14:57 | Autorizoval: | Automat | 26.10.2018 02:00 |
|
| 3. | Pá | 26.10.2018 | Střelky Veltruby C | 6 | : | 12 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Michalková Ilona | 15 | : | 26 | Venturová Lucie |
|
| 7. | Pá | 2.11.2018 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | 7 | : | 11 | Boubínský expres Kolín | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Kadavý Josef | 20 | : | 25 | Kozáková Linda |
|
| 7. | Pá | 2.11.2018 | Ostrovani DC Šebestěnice | 11 | : | 7 | Hospůdka na Vinici | | |
20:00 | Venturová Karolína | 28 | : | 18 | Kadeřábková Světlana |
|
| 7. | Ne | 4.11.2018 | LTC Litošice | 5 | : | 13 | Norci Úmonín | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
13:00 | Březina Jaroslav | 16 | : | 29 | Suchorebský Milan |
|
| 7. | Ne | 4.11.2018 | Pivnice Tep Chvaletice | 10 | : | 8 | Boubínská strašidla Kolín | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Michalík Tomáš | 26 | : | 20 | Jelínková Marta |
|
| 7. | Ne | 4.11.2018 | Kandráčovci Kolín | 10 | : | 8 | Savci Dobřeň | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Vácha Denis | 24 | : | 22 | Bajkai Jiří |
Zadal: | Vácha Denis | 5.11.2018 15:13 | Autorizoval: | Automat | 9.11.2018 02:00 |
|
| 7. | Ne | 4.11.2018 | Smrkáči Břežany B | 8 | : | 10 | Střelky Veltruby C | | |
16:00 | Přibyl Pavel | 20 | : | 24 | Michalková Ilona |
Zadal: | Přibyl Pavel | 5.11.2018 10:11 | Autorizoval: | Automat | 9.11.2018 02:00 |
|
| 7. | Ne | 4.11.2018 | Eden Vrdy | 7 | : | 11 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | Eden Vrdy, Vrdy | |
18:00 | Brelyk Vitalij | 18 | : | 26 | Venturová Lucie |
|
| 8. | Pá | 16.11.2018 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 8 | : | 10 | Pivnice Tep Chvaletice | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Venturová Lucie | 22 | : | 22 | Michalík Tomáš |
|
| 8. | Pá | 16.11.2018 | Savci Dobřeň | 10 | : | 8 | Eden Vrdy | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Bajkai Jiří | 26 | : | 23 | Brelyk Vitalij |
|
| 8. | Pá | 16.11.2018 | Střelky Veltruby C | 5 | : | 13 | Kandráčovci Kolín | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Michalková Ilona | 14 | : | 28 | Vácha Denis |
|
| 8. | So | 17.11.2018 | Norci Úmonín | 7 | : | 11 | Boubínský expres Kolín | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
18:00 | Suchorebský Milan | 21 | : | 28 | Černý Ondřej |
|
| 8. | Ne | 18.11.2018 | LTC Litošice | 10 | : | 8 | Smrkáči Břežany B | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
13:00 | Březina Petr | 22 | : | 18 | Hoť Vladimír |
|
| 8. | Ne | 18.11.2018 | Hospůdka na Vinici | 7 | : | 11 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Kadeřábková Světlana | 17 | : | 24 | Kadavý Josef |
|
| 8. | Ne | 18.11.2018 | Boubínská strašidla Kolín | 11 | : | 7 | Ostrovani DC Šebestěnice | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
14:00 | Jelínková Marta | 24 | : | 21 | Venturová Karolína |
Zadal: | Štilec Jiří | 19.11.2018 05:56 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2018 02:00 |
|
| 9. | Pá | 23.11.2018 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | 9 | : | 9 | Boubínská strašidla Kolín | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Čopjak Jakub | 19 | : | 24 | Jelínková Marta |
Zadal: | Loužil Dušan | 24.11.2018 08:45 | Autorizoval: | Automat | 28.11.2018 02:00 |
|
| 9. | Pá | 23.11.2018 | Ostrovani DC Šebestěnice | 12 | : | 6 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | | |
20:00 | Venturová Karolína | 25 | : | 17 | Venturová Lucie |
|
| 9. | Ne | 25.11.2018 | Pivnice Tep Chvaletice | 12 | : | 6 | Savci Dobřeň | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Michalík Tomáš | 27 | : | 14 | Bajkai Jiří |
|
| 9. | Ne | 25.11.2018 | Kandráčovci Kolín | 12 | : | 6 | LTC Litošice | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Vácha Denis | 26 | : | 19 | Březina Jaroslav |
Zadal: | Vácha Denis | 26.11.2018 10:12 | Autorizoval: | Automat | 30.11.2018 02:00 |
|
| 9. | Ne | 25.11.2018 | Smrkáči Břežany B | 6 | : | 12 | Norci Úmonín | | |
16:00 | Přibyl Pavel | 19 | : | 28 | Suchorebský Milan |
Zadal: | Přibyl Pavel | 26.11.2018 16:59 | Autorizoval: | Automat | 30.11.2018 02:00 |
|
| 9. | Ne | 25.11.2018 | Boubínský expres Kolín | 7 | : | 11 | Hospůdka na Vinici | Darts aréna U Jána, Kolín | |
17:00 | Černý Ondřej | 22 | : | 23 | Kadeřábková Světlana |
Zadal: | Černý Ondřej | 25.11.2018 19:38 | Autorizoval: | Automat | 30.11.2018 02:00 |
|
| 9. | Ne | 25.11.2018 | Eden Vrdy | 7 | : | 11 | Střelky Veltruby C | Eden Vrdy, Vrdy | |
18:00 | Brelyk Vitalij | 18 | : | 25 | Michalková Ilona |
|
| 10. | Pá | 30.11.2018 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 12 | : | 6 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Venturová Lucie | 27 | : | 14 | Kadavý Josef |
|
| 10. | Pá | 30.11.2018 | Savci Dobřeň | 6 | : | 12 | Ostrovani DC Šebestěnice | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Bajkai Jiří | 18 | : | 27 | Venturová Karolína |
Zadal: | Hebr Jan | 3.12.2018 07:29 | Autorizoval: | Automat | 5.12.2018 02:00 |
|
| 10. | Pá | 30.11.2018 | Střelky Veltruby C | 6 | : | 12 | Pivnice Tep Chvaletice | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Loudát Miroslav | 16 | : | 29 | Michalík Tomáš |
|
| 10. | So | 1.12.2018 | Norci Úmonín | 9 | : | 9 | Hospůdka na Vinici | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
18:00 | Suchorebský Milan | 21 | : | 21 | Kadeřábková Světlana |
Zadal: | Sahulka David | 1.12.2018 21:56 | Autorizoval: | Automat | 6.12.2018 02:00 |
|
| 10. | Ne | 2.12.2018 | LTC Litošice | 16 | : | 2 | Eden Vrdy | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
13:00 | Březina Jaroslav | 32 | : | 11 | Brelyk Vitalij |
|
| 10. | Ne | 2.12.2018 | Boubínská strašidla Kolín | 11 | : | 7 | Boubínský expres Kolín | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
14:00 | Jelínková Marta | 27 | : | 16 | Černý Ondřej |
Zadal: | Černý Ondřej | 2.12.2018 16:57 | Autorizoval: | Automat | 7.12.2018 02:00 |
|
| 10. | Ne | 2.12.2018 | Smrkáči Břežany B | 8 | : | 10 | Kandráčovci Kolín | | |
16:00 | Přibyl Pavel | 18 | : | 22 | Vácha Denis |
|
| 11. | Pá | 7.12.2018 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | 14 | : | 4 | Savci Dobřeň | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Kadavý Josef | 31 | : | 13 | Bajkai Jiří |
Zadal: | Kadavý Josef | 8.12.2018 09:16 | Autorizoval: | Automat | 12.12.2018 02:00 |
|
| 11. | Pá | 7.12.2018 | Ostrovani DC Šebestěnice | 13 | : | 5 | Střelky Veltruby C | | |
20:00 | Venturová Karolína | 29 | : | 18 | Michalková Ilona |
|
| 11. | Ne | 9.12.2018 | Hospůdka na Vinici | 9 | : | 9 | Boubínská strašidla Kolín | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Kadeřábková Světlana | 22 | : | 25 | Jelínková Marta |
|
| 11. | Ne | 9.12.2018 | Pivnice Tep Chvaletice | 11 | : | 7 | LTC Litošice | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Michalík Tomáš | 25 | : | 18 | Březina Jaroslav |
Zadal: | Michalík Tomáš | 9.12.2018 17:43 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2018 02:00 |
|
| 11. | Ne | 9.12.2018 | Kandráčovci Kolín | 2 | : | 16 | Norci Úmonín | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Vácha Denis | 12 | : | 33 | Suchorebský Milan |
Zadal: | Vácha Denis | 11.12.2018 10:22 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2018 02:00 |
|
| 11. | Ne | 9.12.2018 | Boubínský expres Kolín | 11 | : | 7 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | Darts aréna U Jána, Kolín | |
17:00 | Černý Ondřej | 23 | : | 17 | Venturová Lucie |
Zadal: | Černý Ondřej | 10.12.2018 17:33 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2018 02:00 |
|
| 11. | Ne | 9.12.2018 | Eden Vrdy | 4 | : | 14 | Smrkáči Břežany B | Eden Vrdy, Vrdy | |
18:00 | Brelyk Vitalij | 12 | : | 29 | Přibyl Pavel |
|
| 12. | Pá | 14.12.2018 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 6 | : | 12 | Hospůdka na Vinici | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Venturová Lucie | 19 | : | 27 | Kadeřábková Světlana |
|
| 12. | Pá | 14.12.2018 | Savci Dobřeň | 8 | : | 10 | Boubínský expres Kolín | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Bajkai Jiří | 23 | : | 24 | Šafránek Martin |
Zadal: | Černý Ondřej | 14.12.2018 23:34 | Autorizoval: | Automat | 19.12.2018 02:00 |
|
| 12. | Pá | 14.12.2018 | Střelky Veltruby C | 10 | : | 8 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Michalková Ilona | 22 | : | 20 | Čopjak Jakub |
|
| 12. | So | 15.12.2018 | Norci Úmonín | 8 | : | 10 | Boubínská strašidla Kolín | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
18:00 | Suchorebský Milan | 21 | : | 25 | Jelínková Marta |
Zadal: | Sahulka David | 15.12.2018 23:03 | Autorizoval: | Automat | 20.12.2018 02:00 |
|
| 12. | Ne | 16.12.2018 | LTC Litošice | 5 | : | 13 | Ostrovani DC Šebestěnice | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
13:00 | Březina Petr | 15 | : | 29 | Venturová Karolína |
|
| 12. | Ne | 16.12.2018 | Kandráčovci Kolín | 10 | : | 8 | Eden Vrdy | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Vácha Denis | 22 | : | 21 | Brelyk Vitalij |
Zadal: | Vácha Denis | 18.12.2018 15:19 | Autorizoval: | Automat | 21.12.2018 02:00 |
|
| 12. | Ne | 16.12.2018 | Smrkáči Břežany B | 6 | : | 12 | Pivnice Tep Chvaletice | | |
16:00 | Přibyl Pavel | 16 | : | 25 | Michalík Tomáš |
Zadal: | Přibyl Pavel | 17.12.2018 18:30 | Autorizoval: | Automat | 21.12.2018 02:00 |
|
| 13. | Pá | 11.1.2019 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | 7 | : | 11 | LTC Litošice | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Kadavý Josef | 23 | : | 25 | Březina Jaroslav |
Zadal: | Kadavý Josef | 12.1.2019 11:16 | Autorizoval: | Automat | 16.1.2019 02:00 |
|
| 13. | Pá | 11.1.2019 | Ostrovani DC Šebestěnice | 11 | : | 7 | Smrkáči Břežany B | | |
20:00 | Venturová Karolína | 22 | : | 16 | Přibyl Pavel |
|
| 13. | Ne | 13.1.2019 | Hospůdka na Vinici | 11 | : | 7 | Savci Dobřeň | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Blažek Milan | 27 | : | 17 | Bajkai Jiří |
Zadal: | Jílek Marek | 15.1.2019 07:49 | Autorizoval: | Automat | 18.1.2019 02:00 |
|
| 13. | Ne | 13.1.2019 | Pivnice Tep Chvaletice | 11 | : | 7 | Kandráčovci Kolín | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Smoliga Branislav | 25 | : | 18 | Vácha Denis |
|
| 13. | Ne | 13.1.2019 | Boubínská strašidla Kolín | 13 | : | 5 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
14:00 | Jelínková Marta | 30 | : | 13 | Venturová Lucie |
|
| 13. | Ne | 13.1.2019 | Boubínský expres Kolín | 13 | : | 5 | Střelky Veltruby C | Darts aréna U Jána, Kolín | |
17:00 | Černý Ondřej | 27 | : | 17 | Michalková Ilona |
Zadal: | Černý Ondřej | 13.1.2019 19:43 | Autorizoval: | Automat | 18.1.2019 02:00 |
|
| 13. | Ne | 13.1.2019 | Eden Vrdy | 6 | : | 12 | Norci Úmonín | Eden Vrdy, Vrdy | |
18:00 | Brelyk Vitalij | 16 | : | 30 | Suchorebský Milan |
|
| 14. | Pá | 25.1.2019 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | 13 | : | 5 | Smrkáči Břežany B | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Kadavý Josef | 28 | : | 13 | Přibyl Pavel |
Zadal: | Kadavý Josef | 26.1.2019 11:45 | Autorizoval: | Automat | 30.1.2019 02:00 |
|
| 14. | Pá | 25.1.2019 | Ostrovani DC Šebestěnice | 10 | : | 8 | Kandráčovci Kolín | | |
20:00 | Venturová Karolína | 23 | : | 23 | Vácha Denis |
|
| 14. | So | 26.1.2019 | Norci Úmonín | 15 | : | 3 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
18:00 | Suchorebský Milan | 31 | : | 10 | Venturová Lucie |
Zadal: | Sahulka David | 27.1.2019 10:41 | Autorizoval: | Automat | 31.1.2019 02:00 |
|
| 14. | Ne | 27.1.2019 | Hospůdka na Vinici | 12 | : | 6 | Střelky Veltruby C | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Blažek Milan | 28 | : | 14 | Michalková Ilona |
|
| 14. | Ne | 27.1.2019 | Boubínská strašidla Kolín | 16 | : | 2 | Savci Dobřeň | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
14:00 | Jelínková Marta | 33 | : | 9 | Bajkai Jiří |
|
| 14. | Ne | 27.1.2019 | Pivnice Tep Chvaletice | 11 | : | 7 | Eden Vrdy | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Michalík Tomáš | 26 | : | 18 | Heblíková Adéla |
|
| 14. | Ne | 27.1.2019 | Boubínský expres Kolín | 15 | : | 3 | LTC Litošice | Darts aréna U Jána, Kolín | |
17:00 | Černý Ondřej | 31 | : | 14 | Březina Jaroslav |
Zadal: | Černý Ondřej | 27.1.2019 19:42 | Autorizoval: | Automat | 1.2.2019 02:00 |
|
| 15. | Pá | 1.2.2019 | Savci Dobřeň | 5 | : | 13 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Bajkai Jiří | 15 | : | 29 | Venturová Lucie |
|
| 15. | Pá | 1.2.2019 | Střelky Veltruby C | 5 | : | 13 | Boubínská strašidla Kolín | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Michalková Ilona | 16 | : | 27 | Jelínková Marta |
|
| 15. | Ne | 3.2.2019 | LTC Litošice | 3 | : | 15 | Hospůdka na Vinici | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
13:00 | Březina Miroslav | 11 | : | 31 | Kadeřábková Světlana |
|
| 15. | Ne | 3.2.2019 | Pivnice Tep Chvaletice | 7 | : | 11 | Norci Úmonín | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Sýkora Pavel | 17 | : | 26 | Suchorebský Milan |
Zadal: | Sýkora Pavel | 3.2.2019 17:35 | Autorizoval: | Automat | 8.2.2019 02:00 |
|
| 15. | Ne | 3.2.2019 | Kandráčovci Kolín | 6 | : | 12 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Vácha Denis | 16 | : | 28 | Čopjak Jakub |
Zadal: | Vácha Denis | 4.2.2019 16:39 | Autorizoval: | Automat | 8.2.2019 02:00 |
|
| 15. | Ne | 3.2.2019 | Smrkáči Břežany B | 4 | : | 14 | Boubínský expres Kolín | | |
16:00 | Přibyl Pavel | 14 | : | 29 | Beran Miloš |
Zadal: | Přibyl Pavel | 4.2.2019 16:55 | Autorizoval: | Automat | 8.2.2019 02:00 |
|
| 15. | Ne | 3.2.2019 | Eden Vrdy | 6 | : | 12 | Ostrovani DC Šebestěnice | Eden Vrdy, Vrdy | |
18:00 | Brelyk Vitalij | 18 | : | 26 | Venturová Karolína |
|
| 16. | Pá | 8.2.2019 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 9 | : | 9 | Střelky Veltruby C | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Venturová Lucie | 23 | : | 22 | Michalková Ilona |
|
| 16. | Pá | 8.2.2019 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | 11 | : | 7 | Eden Vrdy | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Čopjak Jakub | 25 | : | 18 | Brelyk Vitalij |
Zadal: | Loužil Dušan | 9.2.2019 10:21 | Autorizoval: | Automat | 13.2.2019 02:00 |
|
| 16. | Pá | 8.2.2019 | Ostrovani DC Šebestěnice | 7 | : | 11 | Pivnice Tep Chvaletice | | |
20:00 | Venturová Karolína | 20 | : | 26 | Sýkora Pavel |
|
| 16. | So | 9.2.2019 | Norci Úmonín | 10 | : | 8 | Savci Dobřeň | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
18:00 | Suchorebský Milan | 22 | : | 21 | Bajkai Jiří |
Zadal: | Sahulka David | 10.2.2019 11:00 | Autorizoval: | Automat | 14.2.2019 02:00 |
|
| 16. | Ne | 10.2.2019 | Hospůdka na Vinici | 14 | : | 4 | Smrkáči Břežany B | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Blažek Milan | 31 | : | 17 | Přibyl Pavel |
|
| 16. | Ne | 10.2.2019 | Boubínská strašidla Kolín | 14 | : | 4 | LTC Litošice | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
14:00 | Jelínková Marta | 29 | : | 17 | Březina Miroslav |
|
| 16. | Ne | 10.2.2019 | Boubínský expres Kolín | 13 | : | 5 | Kandráčovci Kolín | Darts aréna U Jána, Kolín | |
17:00 | Beran Miloš | 29 | : | 13 | Vácha Denis |
Zadal: | Černý Ondřej | 11.2.2019 12:13 | Autorizoval: | Automat | 15.2.2019 02:00 |
|
| 17. | Pá | 22.2.2019 | Střelky Veltruby C | 13 | : | 5 | Savci Dobřeň | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Michalková Ilona | 30 | : | 18 | Bajkai Jiří |
|
| 17. | Pá | 22.2.2019 | Ostrovani DC Šebestěnice | 8 | : | 10 | Norci Úmonín | | |
20:00 | Venturová Karolína | 16 | : | 26 | Suchorebský Milan |
|
| 17. | Ne | 24.2.2019 | LTC Litošice | 9 | : | 9 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
13:00 | Březina Jaroslav | 20 | : | 24 | Venturová Lucie |
|
| 17. | Ne | 24.2.2019 | Pivnice Tep Chvaletice | 15 | : | 3 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Michalík Tomáš | 31 | : | 10 | Loužil Dušan |
Zadal: | Sýkora Pavel | 24.2.2019 17:11 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2019 02:00 |
|
| 17. | Ne | 24.2.2019 | Kandráčovci Kolín | 7 | : | 11 | Hospůdka na Vinici | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Vácha Denis | 19 | : | 25 | Kadeřábková Světlana |
Zadal: | Vácha Denis | 24.2.2019 20:01 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2019 02:00 |
|
| 17. | Ne | 24.2.2019 | Smrkáči Břežany B | 4 | : | 14 | Boubínská strašidla Kolín | | |
16:00 | Hoť Vladimír | 13 | : | 31 | Jelínková Marta |
Zadal: | Přibyl Pavel | 25.2.2019 17:27 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2019 02:00 |
|
| 17. | Ne | 24.2.2019 | Eden Vrdy | 4 | : | 14 | Boubínský expres Kolín | Eden Vrdy, Vrdy | |
18:00 | Brelyk Vitalij | 10 | : | 31 | Černý Ondřej |
|
| 18. | Pá | 1.3.2019 | Savci Dobřeň | 9 | : | 9 | LTC Litošice | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Bajkai Jiří | 23 | : | 23 | Březina Jaroslav |
|
| 18. | Pá | 1.3.2019 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 14 | : | 4 | Smrkáči Břežany B | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Venturová Lucie | 28 | : | 8 | Přibyl Pavel |
|
| 18. | Pá | 1.3.2019 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | 6 | : | 12 | Ostrovani DC Šebestěnice | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Kadavý Josef | 16 | : | 27 | Ventura René |
Zadal: | Kadavý Josef | 2.3.2019 10:10 | Autorizoval: | Automat | 6.3.2019 02:00 |
|
| 18. | So | 2.3.2019 | Norci Úmonín | 12 | : | 6 | Střelky Veltruby C | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
18:00 | Suchorebský Milan | 27 | : | 15 | Michalková Ilona |
Zadal: | Sahulka David | 3.3.2019 20:56 | Autorizoval: | Automat | 7.3.2019 02:00 |
|
| 18. | Ne | 3.3.2019 | Hospůdka na Vinici | 14 | : | 4 | Eden Vrdy | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Kadeřábková Světlana | 30 | : | 12 | Brelyk Vitalij |
|
| 18. | Ne | 3.3.2019 | Boubínská strašidla Kolín | 14 | : | 4 | Kandráčovci Kolín | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
14:00 | Jelínková Marta | 30 | : | 14 | Jirsová Kateřina |
|
| 18. | Ne | 3.3.2019 | Boubínský expres Kolín | 13 | : | 5 | Pivnice Tep Chvaletice | Darts aréna U Jána, Kolín | |
17:00 | Černý Ondřej | 27 | : | 14 | Michalík Tomáš |
|
| 19. | Pá | 15.3.2019 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | 7 | : | 11 | Norci Úmonín | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Čopjak Jakub | 19 | : | 26 | Suchorebský Milan |
|
| 19. | Pá | 15.3.2019 | Ostrovani DC Šebestěnice | 6 | : | 12 | Boubínský expres Kolín | | |
20:00 | Venturová Karolína | 14 | : | 28 | Černý Ondřej |
|
| 19. | Ne | 17.3.2019 | LTC Litošice | 11 | : | 7 | Střelky Veltruby C | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
13:00 | Březina Jaroslav | 26 | : | 19 | Michalková Ilona |
|
| 19. | Ne | 17.3.2019 | Pivnice Tep Chvaletice | 10 | : | 8 | Hospůdka na Vinici | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Sýkora Pavel | 23 | : | 19 | Kadeřábková Světlana |
|
| 19. | Ne | 17.3.2019 | Kandráčovci Kolín | 12 | : | 6 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Vácha Denis | 26 | : | 17 | Venturová Lucie |
Zadal: | Vácha Denis | 18.3.2019 12:42 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2019 02:00 |
|
| 19. | Ne | 17.3.2019 | Smrkáči Břežany B | 10 | : | 8 | Savci Dobřeň | | |
16:00 | Přibyl Pavel | 25 | : | 23 | Bajkai Jiří |
Zadal: | Přibyl Pavel | 18.3.2019 06:48 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2019 02:00 |
|
| 19. | Ne | 17.3.2019 | Eden Vrdy | 4 | : | 14 | Boubínská strašidla Kolín | Eden Vrdy, Vrdy | |
18:00 | Brelyk Vitalij | 13 | : | 32 | Jelínková Marta |
|
| 20. | Pá | 22.3.2019 | Střelky Veltruby C | 12 | : | 6 | Smrkáči Břežany B | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Michalková Ilona | 27 | : | 14 | Přibyl Pavel |
|
| 20. | Pá | 22.3.2019 | Savci Dobřeň | 10 | : | 8 | Kandráčovci Kolín | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Bajkai Jiří | 27 | : | 20 | Jirsová Kateřina |
|
| 20. | Pá | 22.3.2019 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 10 | : | 8 | Eden Vrdy | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Venturová Lucie | 23 | : | 20 | Brelyk Vitalij |
|
| 20. | So | 23.3.2019 | Norci Úmonín | 14 | : | 4 | LTC Litošice | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
18:00 | Suchorebský Milan | 29 | : | 14 | Březina Petr |
Zadal: | Sahulka David | 23.3.2019 19:14 | Autorizoval: | Automat | 28.3.2019 02:00 |
|
| 20. | Ne | 24.3.2019 | Hospůdka na Vinici | 9 | : | 9 | Ostrovani DC Šebestěnice | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Kadeřábková Světlana | 21 | : | 21 | Venturová Karolína |
|
| 20. | Ne | 24.3.2019 | Boubínská strašidla Kolín | 7 | : | 11 | Pivnice Tep Chvaletice | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
14:00 | Jelínková Marta | 20 | : | 23 | Sýkora Pavel |
|
| 20. | Ne | 24.3.2019 | Boubínský expres Kolín | 8 | : | 10 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | Darts aréna U Jána, Kolín | |
17:00 | Černý Ondřej | 19 | : | 22 | Kadavý Josef |
|
| 21. | Pá | 29.3.2019 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | 10 | : | 8 | Hospůdka na Vinici | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Loužil Dušan | 24 | : | 19 | Kadeřábková Světlana |
|
| 21. | Pá | 29.3.2019 | Ostrovani DC Šebestěnice | 10 | : | 8 | Boubínská strašidla Kolín | | |
20:00 | Venturová Karolína | 22 | : | 20 | Jelínková Marta |
|
| 21. | Ne | 31.3.2019 | Pivnice Tep Chvaletice | 10 | : | 8 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Michalík Tomáš | 24 | : | 19 | Venturová Lucie |
|
| 21. | Ne | 31.3.2019 | Kandráčovci Kolín | 9 | : | 9 | Střelky Veltruby C | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Vácha Denis | 20 | : | 23 | Michalková Ilona |
Zadal: | Vácha Denis | 2.4.2019 22:37 | Autorizoval: | Automat | 5.4.2019 02:00 |
|
| 21. | Ne | 31.3.2019 | Smrkáči Břežany B | 9 | : | 9 | LTC Litošice | | |
16:00 | Přibyl Pavel | 23 | : | 20 | Březina Miroslav |
Zadal: | Přibyl Pavel | 1.4.2019 09:54 | Autorizoval: | Automat | 5.4.2019 02:00 |
|
| 21. | Ne | 31.3.2019 | Boubínský expres Kolín | 9 | : | 9 | Norci Úmonín | Darts aréna U Jána, Kolín | |
17:00 | Černý Ondřej | 23 | : | 23 | Suchorebský Milan |
Zadal: | Černý Ondřej | 1.4.2019 22:30 | Autorizoval: | Automat | 5.4.2019 02:00 |
|
| 21. | Ne | 31.3.2019 | Eden Vrdy | 14 | : | 4 | Savci Dobřeň | Eden Vrdy, Vrdy | |
18:00 | Brelyk Vitalij | 30 | : | 13 | Bajkai Jiří |
|
| 22. | Pá | 5.4.2019 | Střelky Veltruby C | 14 | : | 4 | Eden Vrdy | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Michalková Ilona | 29 | : | 16 | Brelyk Vitalij |
|
| 22. | Pá | 5.4.2019 | Savci Dobřeň | 11 | : | 7 | Pivnice Tep Chvaletice | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Bajkai Jiří | 26 | : | 20 | Michalík Tomáš |
|
| 22. | Pá | 5.4.2019 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 7 | : | 11 | Ostrovani DC Šebestěnice | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Venturová Lucie | 16 | : | 26 | Venturová Karolína |
|
| 22. | So | 6.4.2019 | Norci Úmonín | 14 | : | 4 | Smrkáči Břežany B | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
18:00 | Suchorebský Milan | 32 | : | 13 | Přibyl Pavel |
|
| 22. | Ne | 7.4.2019 | LTC Litošice | 8 | : | 10 | Kandráčovci Kolín | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
13:00 | Březina Jaroslav | 20 | : | 23 | Vácha Denis |
|
| 22. | Ne | 7.4.2019 | Hospůdka na Vinici | 4 | : | 14 | Boubínský expres Kolín | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Kadeřábková Světlana | 13 | : | 30 | Černý Ondřej |
|
| 22. | Ne | 7.4.2019 | Boubínská strašidla Kolín | 11 | : | 7 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
14:00 | Jelínková Marta | 24 | : | 18 | Kadavý Josef |
|
| 23. | Pá | 12.4.2019 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | 11 | : | 7 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Čopjak Jakub | 25 | : | 20 | Venturová Lucie |
|
| 23. | Pá | 12.4.2019 | Ostrovani DC Šebestěnice | 16 | : | 2 | Savci Dobřeň | | |
20:00 | Venturová Karolína | 33 | : | 6 | Bajkai Jiří |
|
| 23. | Ne | 14.4.2019 | Hospůdka na Vinici | 3 | : | 15 | Norci Úmonín | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Kadeřábková Světlana | 8 | : | 31 | Suchorebský Milan |
|
| 23. | Ne | 14.4.2019 | Pivnice Tep Chvaletice | 11 | : | 7 | Střelky Veltruby C | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Michalík Tomáš | 24 | : | 18 | Michalková Ilona |
|
| 23. | Ne | 14.4.2019 | Kandráčovci Kolín | 13 | : | 5 | Smrkáči Břežany B | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Vácha Denis | 29 | : | 14 | Přibyl Pavel |
|
| 23. | Ne | 14.4.2019 | Boubínský expres Kolín | 14 | : | 4 | Boubínská strašidla Kolín | Darts aréna U Jána, Kolín | |
17:00 | Černý Ondřej | 30 | : | 14 | Jelínková Marta |
|
| 23. | Ne | 14.4.2019 | Eden Vrdy | 12 | : | 6 | LTC Litošice | Eden Vrdy, Vrdy | |
18:00 | Brelyk Vitalij | 26 | : | 22 | Březina Jaroslav |
|
| 24. | Pá | 3.5.2019 | Střelky Veltruby C | 4 | : | 14 | Ostrovani DC Šebestěnice | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Michalková Ilona | 12 | : | 29 | Ventura René |
|
| 24. | Pá | 3.5.2019 | Savci Dobřeň | 7 | : | 11 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Bajkai Jiří | 17 | : | 24 | Čopjak Jakub |
Zadal: | Loužil Dušan | 4.5.2019 09:34 | Autorizoval: | Automat | 8.5.2019 02:00 |
|
| 24. | Pá | 3.5.2019 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 8 | : | 10 | Boubínský expres Kolín | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Venturová Lucie | 19 | : | 26 | Vašíček Radek |
|
| 24. | So | 4.5.2019 | Norci Úmonín | 13 | : | 5 | Kandráčovci Kolín | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
18:00 | Suchorebský Milan | 29 | : | 16 | Vácha Denis |
|
| 24. | Ne | 5.5.2019 | LTC Litošice | 6 | : | 12 | Pivnice Tep Chvaletice | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
13:00 | Březina Miroslav | 16 | : | 27 | Michalík Tomáš |
|
| 24. | Ne | 5.5.2019 | Boubínská strašidla Kolín | 15 | : | 3 | Hospůdka na Vinici | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
14:00 | Jelínková Marta | 30 | : | 9 | Kadeřábková Světlana |
|
| 24. | Ne | 5.5.2019 | Smrkáči Břežany B | 8 | : | 10 | Eden Vrdy | | |
16:00 | Přibyl Pavel | 22 | : | 25 | Heblíková Adéla |
Zadal: | Přibyl Pavel | 6.5.2019 15:12 | Autorizoval: | Automat | 10.5.2019 02:00 |
|
| 25. | Pá | 10.5.2019 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | 12 | : | 6 | Střelky Veltruby C | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Kadavý Josef | 27 | : | 17 | Loudát Miroslav |
Zadal: | Kadavý Josef | 11.5.2019 10:28 | Autorizoval: | Automat | 15.5.2019 02:00 |
|
| 25. | Pá | 10.5.2019 | Ostrovani DC Šebestěnice | 17 | : | 1 | LTC Litošice | | |
20:00 | Venturová Karolína | 34 | : | 9 | Březina Jaroslav |
|
| 25. | Ne | 12.5.2019 | Hospůdka na Vinici | 9 | : | 9 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Blažek Milan | 23 | : | 21 | Douša Jan |
|
| 25. | Ne | 12.5.2019 | Pivnice Tep Chvaletice | 14 | : | 4 | Smrkáči Břežany B | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Sýkora Pavel | 29 | : | 9 | Hoť Vladimír |
|
| 25. | Ne | 12.5.2019 | Boubínská strašidla Kolín | 10 | : | 8 | Norci Úmonín | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
14:00 | Jelínková Marta | 25 | : | 20 | Suchorebský Milan |
|
| 25. | Ne | 12.5.2019 | Boubínský expres Kolín | 14 | : | 4 | Savci Dobřeň | Darts aréna U Jána, Kolín | |
17:00 | Černý Ondřej | 31 | : | 14 | Bajkai Jiří |
Zadal: | Černý Ondřej | 12.5.2019 18:57 | Autorizoval: | Automat | 17.5.2019 02:00 |
|
| 25. | Ne | 12.5.2019 | Eden Vrdy | 6 | : | 12 | Kandráčovci Kolín | Eden Vrdy, Vrdy | |
18:00 | Brelyk Vitalij | 16 | : | 27 | Vácha Denis |
|
| 26. | Pá | 17.5.2019 | Střelky Veltruby C | 4 | : | 14 | Boubínský expres Kolín | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Michalková Ilona | 11 | : | 32 | Černý Ondřej |
|
| 26. | Pá | 17.5.2019 | Savci Dobřeň | 4 | : | 14 | Hospůdka na Vinici | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Bajkai Jiří | 10 | : | 28 | Kadeřábková Světlana |
Zadal: | Hebr Jan | 19.5.2019 21:36 | Autorizoval: | Automat | 22.5.2019 02:00 |
|
| 26. | Pá | 17.5.2019 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 6 | : | 12 | Boubínská strašidla Kolín | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Venturová Lucie | 17 | : | 26 | Jelínková Marta |
|
| 26. | So | 18.5.2019 | Norci Úmonín | 12 | : | 6 | Eden Vrdy | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
18:00 | Suchorebský Milan | 25 | : | 16 | Brelyk Vitalij |
Zadal: | Sahulka David | 19.5.2019 09:24 | Autorizoval: | Automat | 23.5.2019 02:00 |
|
| 26. | Ne | 19.5.2019 | LTC Litošice | 9 | : | 9 | Hadi z Vinařic Týnec n/L | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
13:00 | Březina Jaroslav | 21 | : | 22 | Kadavý Josef |
|
| 26. | Ne | 19.5.2019 | Kandráčovci Kolín | 8 | : | 10 | Pivnice Tep Chvaletice | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Vácha Denis | 19 | : | 22 | Michalík Tomáš |
|
| 26. | Ne | 19.5.2019 | Smrkáči Břežany B | 9 | : | 9 | Ostrovani DC Šebestěnice | | |
16:00 | Přibyl Pavel | 21 | : | 21 | Venturová Karolína |
Zadal: | Přibyl Pavel | 20.5.2019 16:57 | Autorizoval: | Automat | 23.5.2019 02:00 |
|