|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Ne | 5.5.2024 | Plzeňka Praha | | | | Legie Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 5.5.2024 | Prevíti Praha | | | | Proti proudu Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 5.5.2024 | Rozdělovský Péčko Kladno | | | | Poděbradka Poděbrady | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 5.5.2024 | Bakers Cvrčovice | | | | FRIENDS Praha | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Út | 30.4.2024 | Bohnice Legends | | | | Speed Flies DC Kostelec n/L | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
19:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 5.5.2024 | Rychlé pípy Praha | | | | Bukovina | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
15:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 5.5.2024 | Chalupáři Slaný | | | | Plechovky Pečky | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Plechovky Pečky | 12 | : | 6 | Speed Flies DC Kostelec n/L | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
14:00 | Klouda Vladimír | 27 | : | 18 | Cikánek Luboš |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Legie Praha | 10 | : | 8 | FRIENDS Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
15:00 | Pecha Ondřej | 21 | : | 18 | Nerušil Martin |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Bukovina | 7 | : | 11 | Platanský Nerv Praha | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Hradiský Roman | 18 | : | 24 | Židlický Zbyněk |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Poděbradka Poděbrady | 10 | : | 8 | Proti proudu Praha | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Stegbauerová Martina | 22 | : | 21 | Frei Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Bohnice Legends | 4 | : | 14 | Bakers Cvrčovice | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
19:00 | Jermář Marek | 13 | : | 28 | Suk Petr |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Rychlé pípy Praha | 4 | : | 14 | Prevíti Praha | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
15:00 | Mikulík Jaroslav | 10 | : | 31 | Marek Jakub |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Chalupáři Slaný | 9 | : | 9 | Plzeňka Praha | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Vacula Petr | 23 | : | 20 | Faltejsek Libor |
Zadal: | Vacula Petr | 12.11.2023 20:48 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Avengers Praha | 6 | : | 12 | Albion Chlumec | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
19:00 | Pírek Tomáš | 18 | : | 27 | Hanko Martin |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Podlesáci Králův Dvůr B | 7 | : | 11 | Na Vršku Praha | Pod Lesem, Králův Dvůr | |
18:00 | Lukáč Roman | 21 | : | 26 | Bába Pavel |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Hroch Team Hudlice | 3 | : | 15 | Mirage Sobín | U Jungmanna, Hudlice | |
18:00 | Hájek Milan | 14 | : | 31 | Přída Antonín |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Qýčepu Příbram | 12 | : | 6 | Cannabis 666 Žebrák | PB Bowling, Příbram IV | |
18:00 | Bartoš Roman | 28 | : | 19 | Kadlec Milan |
Zadal: | Bartoš Roman | 13.11.2023 06:40 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Křižáci Barrandov | 9 | : | 9 | Akademie DC Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Neužil Miroslav | 25 | : | 23 | Bayer Petr |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Stiflerova máma Praha | 5 | : | 13 | The Bastards Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Ligas Denis | 15 | : | 30 | Schich Roman |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Titans Praha | 15 | : | 3 | Maniac Darts Rakovník | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Matěk Jan | 31 | : | 13 | Pína Petr |
Zadal: | Matěk Jan | 13.11.2023 00:24 | Změnil: | Matěk Jan | 13.11.2023 00:37 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Zziboni Cvrčovice | 10 | : | 8 | Černovoláci | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
18:00 | Stejskal Lukáš | 21 | : | 21 | Pávek Jakub |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Máchalové XXL Kladno | 9 | : | 9 | Billiard club Kladno | U Meisnerů, Kladno | |
18:00 | Minár Ota | 21 | : | 21 | Krejčí Jiří |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Bonus Bendovka Praha | 12 | : | 6 | Chalupáři Slaný B | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:30 | Šuman Ivo | 26 | : | 17 | Stumpf Radek |
Zadal: | Šuman Ivo | 12.11.2023 21:32 | Změnil: | Šuman Ivo | 16.11.2023 18:18 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Kyklop Praha | 9 | : | 9 | Máchalové XXL Kladno B | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Vondrák Jiří | 22 | : | 22 | Jelínek Petr |
Zadal: | Vondrák Jiří | 13.11.2023 19:09 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 21.1.2024 | Falcon DC Praha | 11 | : | 7 | Řenčováci Řevničov | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Adámek Jozef | 27 | : | 21 | Hošek Karel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Kosako Konárovice | 3 | : | 15 | Čerti Kolín | Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice | |
19:00 | Pokorný Radek | 11 | : | 31 | Pikner Pavel |
Zadal: | Chlumský Jiří | 13.11.2023 16:27 | Autorizoval: | Automat | 15.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Boubínský expres Kolín | 10 | : | 8 | No Stress Kutná Hora | Darts aréna U Jána, Kolín | |
16:00 | Černý Ondřej | 23 | : | 22 | Humpolák Marcel |
Zadal: | Černý Ondřej | 12.11.2023 18:46 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Gladiátors Lošany | 8 | : | 10 | Bohemia Hearts Poděbrady | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Heřmánek Jiří | 19 | : | 24 | Kladivo Aleš |
Zadal: | Vitoch Martin | 13.11.2023 15:21 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Semtex Poděbrady | 11 | : | 7 | Buldoci Sadská | Hostinec na Návsi, Pátek | |
17:00 | Koníček Roman | 25 | : | 18 | Hejna David |
Zadal: | Koníček Roman | 12.11.2023 21:59 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Strašidla Okřínek | 13 | : | 5 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
18:00 | Jelínek Milan | 28 | : | 14 | Černý Bohdan |
Zadal: | Grofčík Jozef | 13.11.2023 16:52 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Nepřátelé bobří hráze Praha | 8 | : | 10 | Lidový dům Kbely | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Dorko Miroslav | 22 | : | 23 | Zerzán Miloš |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Max DC Mladá Boleslav | 6 | : | 12 | Maniac Darts Praha | MAX, Mladá Boleslav | |
15:00 | Herink Jaroslav | 15 | : | 27 | Vopálka Martin |
Zadal: | Nohel Petr | 12.11.2023 19:59 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Havrani Vraňany | 8 | : | 10 | Divoké kachny Čakovice | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Šubrt Jiří | 21 | : | 24 | Starosta Luděk |
Zadal: | Šubrt Jiří | 12.11.2023 20:41 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Top Citrus Čachovice | 11 | : | 7 | Valérie team Mělník | Hostinec U Wallerů, Čachovice | |
17:00 | Vydřihost František | 28 | : | 18 | Pracht Martin |
Zadal: | Dvořák Karel | 12.11.2023 20:24 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Mašinky z koupáku Neratovice | 11 | : | 7 | FraJa Neratovice | Na Koupáku, Neratovice | |
17:00 | Benešová Alena | 22 | : | 18 | Zácha Vladimír |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Džemala Kozačky Milovice | 9 | : | 9 | Kangaroos Velký Borek | Penzion Kotvas, Milovice | |
18:00 | Keniž Josef | 24 | : | 22 | Suchánek Petr |
Zadal: | Keniž Josef | 12.11.2023 22:03 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | STS Moskovice Praha | 7 | : | 11 | Sport club 1930 I Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
17:00 | Korčáková Renáta | 17 | : | 26 | Grabinský Luděk |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Amatéři Písnice | 6 | : | 12 | K2 Říčany | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Kopač Miroslav | 18 | : | 26 | Medřický Václav |
Zadal: | Kopač Miroslav | 12.11.2023 22:44 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Heřmánkový čajíček Praha | 9 | : | 9 | Zákeřňáci DC Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Pospíšil Adam | 21 | : | 20 | Hübner David |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Sázava DC | 6 | : | 12 | Sedmá rota Praha | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Bareš Pavel | 21 | : | 27 | Procházka Lubomír |
Zadal: | Bareš Pavel | 13.11.2023 19:27 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Jižani z 213 Praha | 9 | : | 9 | Brilliant darts Praha | Hospoda 213, Praha 4 | |
20:00 | Filip Michal | 23 | : | 21 | Homola Jiří |
|
| 7. | Út | 14.11.2023 | Chlumecká Praha B | 9 | : | 9 | Horní Rozptyly Praha X | Plzeňka, Praha 9 | |
20:00 | Šifner Petr | 24 | : | 22 | Gutvirt Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Radotín ŠK | 5 | : | 13 | Šipkaři Jince | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Moravec Martin | 17 | : | 26 | Pitor Jiří |
Zadal: | Moravec Martin | 9.11.2023 19:11 | Autorizoval: | Automat | 12.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | 15 | : | 3 | Drak Praha | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
18:00 | Lukavský Patrik | 31 | : | 12 | Löwy Jan |
Zadal: | Blažka Pavel | 12.11.2023 08:44 | Autorizoval: | Automat | 16.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Vonoklasy 26 | 4 | : | 14 | Dart's Warriors Praha | Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy | |
18:00 | Chlumský Ondřej | 12 | : | 31 | Littmanová Erika |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Magnetics Beroun | 9 | : | 9 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Zajíček Jiří | 22 | : | 20 | Samec Zdeněk |
Zadal: | Janák Radek | 12.11.2023 21:30 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Šemík Neumětely | 8 | : | 10 | Šemík Neumětely B | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Rathouský Jan | 19 | : | 25 | Beran Jiří |
Zadal: | Kučera Petr | 13.11.2023 10:40 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Club Fanda Forever | 15 | : | 3 | Berounská Hvězda | Jedličkovy lázně, Černošice | |
18:00 | Horák Jiří | 31 | : | 7 | Žanta Jaroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Út | 7.11.2023 | RKDM Milovice | 5 | : | 13 | Žraloci Cerhenice | | |
19:00 | Janata Tomáš | 15 | : | 30 | Žižka Martin |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Plechovky Pečky B | 8 | : | 10 | Šipky Pátek | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
18:00 | Vlček Pavel | 18 | : | 26 | Mrázek Miroslav |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | 11 | : | 7 | Cirkus Citrus Pečky | Hospůdka Na návsi, Nymburk | |
16:00 | Fiala Tomáš | 25 | : | 19 | Nejedlý Josef |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Šipky Loučeň | 9 | : | 9 | Darts club Eso Milovice | U Otomanských, Loučeň | |
17:00 | Hropko Michal | 21 | : | 22 | Antonín Jaroslav |
Zadal: | Hropko Michal | 12.11.2023 20:40 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Sgt. Pepik's Band Praha C | 3 | : | 15 | Ostré hroty Ćelákovice | Bar Devítka, Praha 9 | |
18:00 | Slugeň Jan | 12 | : | 32 | Zikmund Petr |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Rafani Záryby | 11 | : | 7 | Future DC Praha | Hostinec Na hřišti Záryby, Záryby | |
18:00 | Brejcha Luboš | 24 | : | 20 | Zemanský Marek |
Zadal: | Brejcha Luboš | 12.11.2023 21:23 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Vosy Čáslav | 6 | : | 12 | Korunky Kolín C | Hostinec Na Fortně, Čáslav | |
19:00 | Doležal Martin | 17 | : | 28 | Malý Luboš |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Lipánci Přehvozdí | 7 | : | 11 | U Kapličky Vrdy | Restaurace Homolka, Úvaly | |
19:00 | Zajíčková Lucie | 21 | : | 25 | Jánský Zdeněk |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Kandráčovci Kolín | 14 | : | 4 | Letci Kolín | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Kosina Josef | 29 | : | 14 | Marhan Jiří |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Homolka DC Úvaly | 8 | : | 10 | Střelky Veltruby B | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Exner Josef | 19 | : | 26 | Březinová Petra |
Zadal: | Exner Josef | 12.11.2023 17:40 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Hadi Úvaly | 8 | : | 10 | Norci Úmonín | Restaurace Homolka, Úvaly | |
18:00 | Solčanský Pavel | 18 | : | 22 | Nevole Michal |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Zásmucké vosy | 7 | : | 11 | Frnďáci Žernovka | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Křivková Veronika | 20 | : | 23 | Uzlová Marcela |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Semafor Mladá Boleslav | 7 | : | 11 | Kocouři vod kocoura Kozly | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Strnad David | 19 | : | 22 | Adámek Jiří |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Zoufalci Mladá Boleslav | 6 | : | 12 | Gambáč Mělník | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Podnecký Petr | 13 | : | 28 | Kukla Zdeněk |
Zadal: | Kukla Zdeněk | 12.11.2023 20:39 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Kangaroos Velký Borek B | 13 | : | 5 | Barbaři Ovčáry | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Miler Josef | 29 | : | 14 | Nový Jaroslav |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | FraJa Neratovice B | 5 | : | 13 | FraJa Neratovice C | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Fleischmann Otto | 16 | : | 29 | Melich Ján |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Cobra Plazy B | 6 | : | 12 | XXL MB B Mladá Boleslav | U hada, Plazy | |
18:00 | Zítka Miloslav | 18 | : | 27 | Tajč Vladislav |
Zadal: | Zítka Miloslav | 12.11.2023 21:12 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Gambáč Mělník B | 4 | : | 14 | Bukovina B | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Panošová Veronika | 12 | : | 29 | Kuntoš Jakub |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Marná snaha Slaný | 9 | : | 9 | Dobroty ŠK Nový dům | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
14:00 | Kos Jaroslav | 20 | : | 22 | Kos Jaroslav |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | 9 | : | 9 | Zlomený hroty Praha | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
16:00 | Hrebíček Jakub | 22 | : | 23 | Klicpouch Jiří |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Bakalář Maniak Rakovník | 12 | : | 6 | Kladiváři DC Stochov | Česká chalupa, Rakovník | |
16:00 | Krušina Dušan | 24 | : | 17 | Navrátil Petr |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Řenčováci Řevničov B | 5 | : | 13 | New Bubu Team Nové Strašecí | Baráčnická rychta, Řevničov | |
18:00 | Mečíř David | 14 | : | 27 | Rýgl David |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Dolíkáři Poddžbánsko | 2 | : | 16 | Maniac Darts Rakovník B | Šipkový klub Kalivody, Kalivody | |
18:00 | Kubec Petr | 8 | : | 33 | Zlechovec Stanislav |
Zadal: | Kubec Petr | 12.11.2023 21:15 | Změnil: | Kubec Petr | 13.11.2023 07:31 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | U Holečků Kladno | 14 | : | 4 | Pivní Jistota Praha | Restaurace U české lípy, Kladno | |
18:00 | Heber Jiří | 30 | : | 13 | Eigl Marian |
Zadal: | Heber Jiří | 13.11.2023 20:04 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Krkavci Kralupy | 9 | : | 9 | Patriots darts club Zdiby B | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
20:00 | Procházka Vladimír | 21 | : | 24 | Pořický Zdeněk |
|
| 7. | Út | 7.11.2023 | The LegenDarts Praha | 7 | : | 11 | Mendosino Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Filipi Štěpán | 19 | : | 24 | Polda Pavel |
Zadal: | Filipi Štěpán | 8.11.2023 08:44 | Autorizoval: | Automat | 12.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Bílá Hora Praha | 9 | : | 9 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Šanda Martin | 24 | : | 21 | Ptáčník Marek |
Zadal: | Šanda Martin | 13.11.2023 15:03 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Black Diamonds Praha | 7 | : | 11 | Vo díru vedle Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Medek Zdeněk | 18 | : | 25 | Brouk Petr |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Figury Libčice n / Vlt. | 8 | : | 10 | Bažina 4077 Praha | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Krečun Ivan | 20 | : | 21 | Kozel Josef |
Zadal: | Krečun Ivan | 14.11.2023 06:35 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Hardcore DC Praha | 7 | : | 11 | Infarkt Praha B | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Havel Lukáš | 20 | : | 27 | Zahradníková Michaela |
Zadal: | Havel Lukáš | 12.11.2023 21:10 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Mlsat cukroví Praha | 9 | : | 9 | Plzeňka Praha B | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
19:00 | Albrecht Lukáš | 25 | : | 21 | Lochner František |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Kryplos Praha | 12 | : | 6 | Moskyt Naeks Praha | Harlequin Praha, Praha 10 | |
18:00 | Fiury Adam | 26 | : | 14 | Javorník Martin |
Zadal: | Moravec Rudolf | 13.11.2023 06:07 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Midgard Praha | 8 | : | 10 | No Stress Praha | Midgard, Praha 2 | |
18:00 | Hanuš Petr | 21 | : | 25 | Nykodem Ondřej |
Zadal: | Mydliar Ondřej | 14.11.2023 11:01 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Rychlý hroty Praha | 10 | : | 8 | SB Hostivař Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Havlová Marie | 24 | : | 20 | Pilc Antonín |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Buldok Ajeto Praha | 16 | : | 2 | Světáci Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Balog Petr | 34 | : | 7 | Tůma Jan |
Zadal: | Balog Petr | 13.11.2023 10:08 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Horní Rozptyly Praha B | 10 | : | 8 | Greenhorn's Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Nemeš Jan | 27 | : | 23 | Volf Tomáš |
Zadal: | Nemeš Jan | 13.11.2023 12:59 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Riviéra DC Říčany | 7 | : | 11 | Otupělé hroty Praha | Riviéra club, Říčany | |
20:00 | Zahajský Václav | 20 | : | 24 | Jirásek Jiří |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Delta Praha | 8 | : | 10 | Žíznivý důchodci Praha | Bar U zeleného ptáka, Praha 4 | |
18:00 | Vojtíšek Jiří | 19 | : | 24 | Neoveský Jan |
Zadal: | Vojtíšek Jiří | 12.11.2023 21:10 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Modráci Praha | 12 | : | 6 | I am 180 Praha | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Tangl Radek | 26 | : | 15 | Bečvář David |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Worm Gang Praha | 8 | : | 10 | Abasta Křepenice | Hotel Cham, Praha 4 | |
18:00 | Novotná Hana | 21 | : | 25 | Donáth Julius |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Sgt. Pepik's Band Praha B | 13 | : | 5 | Fontána Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Hlavatý Tomáš | 28 | : | 15 | Polanský Jiří |
Zadal: | Hlavatý Tomáš | 12.11.2023 22:14 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Horní Rozptyly Praha | 11 | : | 7 | Sázavská pivnice | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Strbáček Stanislav | 25 | : | 18 | Řepa Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Motor@team.Dřísy | 14 | : | 4 | Gladiátoři Neratovice B | U Milhause, Dřísy | |
15:00 | Uřidil Tomáš | 29 | : | 13 | Niederle Pavel |
Zadal: | Uřidil Tomáš | 12.11.2023 18:50 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Gladiátoři Neratovice | 11 | : | 7 | Blatecký Rebelové Mělník B | U Nádraží Neratovice, Neratovice | |
16:00 | Kraj Karel | 24 | : | 17 | Klubal Miloslav |
Zadal: | Kraj Karel | 12.11.2023 19:38 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Blatecký Rebelové Mělník | 14 | : | 4 | Wild Darts Sluhy | Blatecká hospoda, Mělník | |
17:00 | Trávníček Libor | 28 | : | 14 | Divoký Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Pavouci Stochov | 10 | : | 8 | Rozdělov DC Kladno | U Raka, Stochov | |
18:00 | Kára Martin | 25 | : | 23 | Cacák Robert |
Zadal: | Kára Martin | 12.11.2023 23:05 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | UDH Komunál Libušín | 14 | : | 4 | Náhoďáci Srbeč | Komunál, Libušín | |
18:00 | Rada Václav | 29 | : | 13 | Eberlová Lucie |
Zadal: | Rada Václav | 12.11.2023 20:37 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | PodLípáci Hrdlív | 18 | : | 0 | CPZ Cvrčovice | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
18:00 | Štrál Pavel | 36 | : | 9 | Slapnička Libor |
Zadal: | Štrál Pavel | 12.11.2023 21:00 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Panoší Újezd ŠK | 8 | : | 10 | Tuchodřeva Tuchoměřice | Česká chalupa, Rakovník | |
18:00 | Knor Jan | 19 | : | 22 | Ledinská Kateřina |
Zadal: | Knor Jan | 12.11.2023 22:01 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Semafor Mladá Boleslav B | 8 | : | 10 | Strážci hradu Boseň | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Pitrmoc Jaroslav | 21 | : | 23 | Finger Jan |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Bukovina C | 4 | : | 14 | Semafor Mladá Boleslav C | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
14:30 | Olšák Pavel | 11 | : | 30 | Kuchel Daniel |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Amatéři Luštěnice | 12 | : | 6 | Max DC Mladá Boleslav B | U černého orla, Luštěnice | |
16:00 | Zaplatílková Veronika | 28 | : | 18 | Laurin Zdeněk |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Banda z Díry Mladá Boleslav | 10 | : | 8 | Beta darts Semčice B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Fajmanová Věra | 24 | : | 21 | Čerych Petr |
Zadal: | Fajmanová Věra | 13.11.2023 10:19 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Rychtáři DC Kosmonosy | 14 | : | 4 | Staré páky Luštěnice | Restaurace Rychta, Kosmonosy | |
18:00 | Motl Jiří | 32 | : | 12 | Čechová Romana |
Zadal: | Motl Jiří | 12.11.2023 20:01 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Darts club Eso Milovice B | 8 | : | 10 | Vokurky Milovice | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Slabochová Klára | 20 | : | 23 | Wretzel Ivan |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Benátky ŠK | 10 | : | 8 | Florida Lysá nad Labem | U Foxe, Benátky nad Jizerou | |
16:00 | Cach Ctibor | 24 | : | 18 | Tichý Dominik |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Klikaři Chotětov | 9 | : | 9 | ATF Kostelní Hlavno | Hospoda Na radnici, Chotětov | |
16:00 | Dovec Lukáš | 22 | : | 23 | Barcal Jiří |
Zadal: | Dovec Lukáš | 12.11.2023 20:45 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Saloon Brandýs nad Labem B | 14 | : | 4 | Draci Loučeň | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Nezbeda Adam | 31 | : | 12 | Urban Martin |
Zadal: | Nezbeda Adam | 12.11.2023 20:37 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Zápy ŠK | 11 | : | 7 | Suchá dáseň Svémyslice | Restaurace V lázních, Zápy | |
18:00 | Kovač Jaroslav | 26 | : | 20 | Šofr Radek |
Zadal: | Kovač Jaroslav | 13.11.2023 09:15 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Ostré hroty Svémyslice C | 5 | : | 13 | Saloon Brandýs nad Labem | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Flekal Zdeněk | 12 | : | 27 | Langhans Dominik |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Pá | 27.10.2023 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | 9 | : | 9 | Rychlé šípy Hořátev | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Pecháček Marek | 24 | : | 22 | Paleček Milan |
Zadal: | Forman Jakub | 29.10.2023 08:30 | Autorizoval: | Automat | 1.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Pá | 27.10.2023 | Arachnids Poříčany | 7 | : | 11 | Lemuři Český Brod | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Buřval Leoš | 18 | : | 25 | Křížek Martin |
Zadal: | Buřval Leoš | 29.10.2023 19:51 | Autorizoval: | Automat | 1.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Staďák Sadská | 12 | : | 6 | Sokol Přišimasy | Hospoda Na staďáku, Sadská | |
14:00 | Pospíšilová Radka | 27 | : | 13 | Havránek Petr |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Pirátský povaleči Český Brod | 7 | : | 11 | Kobry Český Brod | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Bílek Tomáš | 19 | : | 25 | Chvalovský Jaroslav |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | IM 5 Horoušany | 11 | : | 7 | Plastic darts Sadská B | Hostinec A. Basaře, Horoušany | |
17:00 | Jánská Monika | 24 | : | 20 | Francová Lucie |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | 180 Chemik Polabec B | 11 | : | 7 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Holan Jiří | 28 | : | 18 | Křivský Ladislav |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Blue stars Sadská | 8 | : | 10 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | Hotel Modrá hvězda, Sadská | |
18:00 | Černý Milan | 19 | : | 22 | Kurka Aleš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Ne | 5.11.2023 | Gauneři Kolín | 14 | : | 4 | Savci Dobřeň | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Vácha Karel | 31 | : | 10 | Hebr Jan |
Zadal: | Vácha Karel | 5.11.2023 21:00 | Autorizoval: | Automat | 10.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Střelky Veltruby C | 12 | : | 6 | Čerti Kolín B | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Šmajda Michal | 27 | : | 19 | Kuchta Adam |
Zadal: | Šmajda Michal | 10.11.2023 21:31 | Autorizoval: | Automat | 15.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Letci U Pavlíčků | 8 | : | 10 | Team Chvaletice | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
18:00 | Vančura Jiří | 20 | : | 26 | Mařata Petr |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | LTC Litošice | 8 | : | 10 | Hadi Krakovany | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
15:00 | Březina Miroslav | 23 | : | 24 | Kadavý Josef |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Letci Kolín B | 10 | : | 8 | Pivnice Tep Chvaletice | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Kmoníček Ivo | 22 | : | 20 | Sýkora Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | SKK Hlízov B | 4 | : | 14 | Eden Vrdy | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Polednová Jana | 14 | : | 30 | Lišaník Miroslav |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Haufova družina Čáslav | 12 | : | 6 | Hospůdka na Vinici | U Haufů, Čáslav | |
19:00 | Dvořák Petr | 29 | : | 20 | Kadeřábková Světlana |
Zadal: | Dvořák Petr | 11.11.2023 09:57 | Autorizoval: | Automat | 15.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Wagabond Křesetice | 6 | : | 12 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | U Nevolů, Křesetice | |
18:00 | Hečl Ondřej | 18 | : | 25 | Venturová Lucie |
Zadal: | Hečl Ondřej | 12.11.2023 19:07 | Autorizoval: | Automat | 16.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Zásmucké vosy B | 6 | : | 12 | SKK Hlízov | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Šišák Luděk | 17 | : | 29 | Růžička Radek |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Renegades Čáslav | 15 | : | 3 | Času dost Petrovice | U Haufů, Čáslav | |
18:00 | Bohatá Veronika | 32 | : | 10 | Velát Daniel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Wolverines Praha | 12 | : | 6 | Darts team Oáza Olbramovice | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
14:00 | Pecha Martin | 26 | : | 17 | Stibor Jaroslav |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Monkey z 213 Praha | 11 | : | 7 | Pivnice za Řekou Říčany | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Hrad Daniel | 28 | : | 17 | Hybner Tomáš |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Elita z Berušky | 8 | : | 10 | Los Pupkos Říčany | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Černý Jiří | 20 | : | 22 | Trávnička Tomáš |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Starci na chmelu Říčany | 3 | : | 15 | Ex šipkaři ze 4 Praha | Riviéra club, Říčany | |
18:00 | Tomaník Jiří | 10 | : | 32 | Jurenka Daniel |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | 3 | : | 15 | PLB Praha | Na Rychtě Vrchotovy Janovice, Vrchotovy Janovice | |
18:00 | Kaiser Roman | 8 | : | 32 | Hrachovina Matěj |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Ne | 5.11.2023 | Panděras Praha | 10 | : | 8 | Střelci Tetín | Na Vinici, Praha 5 | |
18:00 | Kořínek Viktor | 21 | : | 20 | Rajmon Patrik |
Zadal: | Kořínek Viktor | 5.11.2023 22:06 | Autorizoval: | Automat | 10.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Kecky Praha | 7 | : | 11 | Sklípkani Praskolesy | Anděl Garage, Praha 5 | |
19:00 | Kudela Jaroslav | 17 | : | 26 | Lukavský Radek |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Huťaři Nižbor | 9 | : | 9 | Bambu's DC Praha | Hostinec U Kelta, Nižbor | |
15:00 | Štadler Josef | 22 | : | 19 | Florian Peter |
Zadal: | Pávová Denisa | 12.11.2023 18:17 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Řeporyje DC Praha | 7 | : | 11 | Podprouďáci Zalužany | Na hřišti Řeporyje, Praha 5 | |
18:00 | Jarolím Petr | 21 | : | 25 | Kůrka Jiří |
Zadal: | Jarolím Petr | 12.11.2023 21:24 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | The Bastards Praha B | 10 | : | 8 | Poberounští Bobři Radotín | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Svoboda Petr | 27 | : | 21 | Kuchta Petr |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Šipkaři Karlštejn | 0 | : | 18 | Pohodáři Praha | Pizzerie Buon giorno | |
18:00 | Skoumal Michal | 7 | : | 36 | Šabata Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Willi Hubert Praha | 10 | : | 8 | Kralupská letka | U Huberta, Praha 9 | |
18:00 | Groh Libor | 23 | : | 22 | Číhalík Josef |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Stará promiň Praha | 17 | : | 1 | Kačamba Praha II | Bar on Bar, Praha 9 | |
18:00 | Egert Michal | 35 | : | 7 | Srazil Jaroslav |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Výsost Vysočany Praha | 10 | : | 8 | Hell's Darters Praha | Restaurace U Šebestiána, Praha 9 | |
18:00 | Rajchl Jakub | 26 | : | 20 | Rozporka Jiří |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Patriots darts club Zdiby | 8 | : | 10 | Los Číčos Praha | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Herda Štefan | 21 | : | 22 | Rozkovcová Hana |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Roshambo Praha | 15 | : | 3 | Havrani Vraňany B | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Tůma Rostislav | 33 | : | 13 | Balounová Kristýna |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Kačamba Praha | 6 | : | 12 | Bocman Club Praha | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Stráník Jan | 19 | : | 27 | Kahoun Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Kozlíci Praha Kyje | 9 | : | 9 | Black Bridge DC Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Vlček Petr | 23 | : | 21 | Kozák Pavel |
Zadal: | Vlček Petr | 8.11.2023 09:40 | Autorizoval: | Automat | 12.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Horomapa Praha | 8 | : | 10 | Old Boys Praha | Anděl Garage, Praha 5 | |
20:00 | Širl Martin | 20 | : | 23 | Lívanec Jiří |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Stiflerova máma Praha B | 3 | : | 15 | Zlatý Barbaři VV Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
16:00 | Dvořák Aleš | 8 | : | 32 | Vlček Jiří |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Sedmá rota Praha B | 10 | : | 8 | Dopito 99 Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Knotek Václav | 26 | : | 21 | Malysz Radoslav |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Loužička DC Praha | 9 | : | 9 | Asfalt Ž Praha | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Brůha Tomáš | 23 | : | 23 | Bartoušek Josef |
Zadal: | Janků Petr | 13.11.2023 17:32 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Motorest Útulek Kbely | 11 | : | 7 | Rychlé pípy Praha B | Motorest Kbely Pivnice, Praha 9 | |
18:00 | Havlíček Petr | 26 | : | 18 | Lăzărescu Dorel |
Zadal: | Havlíček Petr | 12.11.2023 21:43 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Golem Běchovice | 5 | : | 13 | Nejdou Dably Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Matušíková Jana | 13 | : | 28 | Apltauer Patrik |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | The Workers Praha | 6 | : | 12 | Lvi DC Praha | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Rieb Tomáš | 16 | : | 27 | Sroka Petr |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Clasico My Praha | 11 | : | 7 | Pacienti Sobín Praha | Restaurace Na Jezerce, Praha 4 | |
18:00 | Vítová Veronika | 24 | : | 21 | Ptáčník Martin |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Rychlý hroty Praha B | 10 | : | 8 | Baba Jaga DC Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Krejčí Jan | 22 | : | 21 | Kleiber Martin |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Liďák Kbely | 2 | : | 16 | Sons of Žižkoff Praha | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Soukup Jan | 11 | : | 33 | Dudek Ondřej |
Zadal: | Kadlec Marcel | 12.11.2023 21:57 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Helou&Wen Praha | 5 | : | 13 | Louže DC Praha | Spirit bar, Praha 3 | |
20:00 | Zelinka Milan | 16 | : | 29 | Janků Petr |
Zadal: | Janků Petr | 8.11.2023 18:29 | Autorizoval: | Automat | 12.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Numis Darts Praha | 12 | : | 6 | SB Hostivař Praha B | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
20:00 | Kožíšek Jiří | 26 | : | 19 | Korbel Tomáš |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | JZD Praha | 15 | : | 3 | Spřátelená zvěř Praha | U sousedů na Zličíně, Praha 5 | |
17:00 | Wardas Tomáš | 31 | : | 10 | Hrbek Karel |
Zadal: | Wardas Tomáš | 13.11.2023 01:13 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Pupíci Praha | 12 | : | 6 | Alcatraz DSC Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Petrovka Jiří | 28 | : | 20 | Hodek Miroslav |
Zadal: | Piskáček Petr | 12.11.2023 23:38 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Moskyt 2 Praha | 9 | : | 9 | Crazy dart Praha | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Novotný Otakar | 22 | : | 21 | Bureš Jan |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Barbars Praha | 7 | : | 11 | TŠA Devítka Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Martínek Vladimír | 19 | : | 24 | Šťástka Ladislav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | St | 15.11.2023 | Veselé Střelky Kolín | 3 | : | 8 | Neškodný koťátka Praha | Darts aréna U Jána, Kolín | |
19:00 | Jirsová Kateřina | 7 | : | 18 | Kubinová Nina |
|
| 7. | St | 15.11.2023 | Bizonky z Ajeta Praha | 7 | : | 4 | Příšerky sro Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Kozlová Michaela | 17 | : | 11 | Teichnerová Kateřina |
|
| 7. | Čt | 16.11.2023 | Mártyho andílci Praha | 6 | : | 5 | Noční můry z Ajeta Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Junová Petra | 13 | : | 12 | Prokýšková Eva |
Zadal: | Junová Petra | 17.11.2023 03:51 | Autorizoval: | Automat | 21.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Čt | 4.1.2024 | Sestřičky Praha | 5 | : | 6 | Slepičí úlet Libčice nad Vltavou | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Zahradníková Michaela | 12 | : | 14 | Váňová Jitka |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Út | 19.12.2023 | Baletky Úvaly | 10 | : | 1 | Čarodějnice Neratovice | Restaurace Homolka, Úvaly | |
20:00 | Doušová Veronika | 20 | : | 3 | Pazderová Martina |
|
| 7. | St | 20.12.2023 | Vo díru vedle Ladies Praha | 3 | : | 8 | Game of Thrones Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
19:00 | Brouková Eva | 7 | : | 18 | Nová Tereza |
|
| 7. | St | 20.12.2023 | Kajmanky z Plzeňky Praha | 0 | : | 11 | Topinky Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | | 0 | : | 22 | |
Zadal: | Automat | 23.12.2023 02:00 | Autorizoval: | Automat | 25.12.2023 02:00 |
|
| 7. | St | 20.12.2023 | GreenBerries Praha | 7 | : | 4 | Jezinky Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Borovcová Michaela | 14 | : | 11 | Buřičová Hana |
|