Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga o titul
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
0.Ne17.9.2023Legie Praha13:5Poděbradka PoděbradyRestaurace Alfa, Praha 4 
15:0031:14
0.Ne17.9.2023Prevíti Praha17:1Rozdělovský Péčko KladnoGrey Bar Na zastávce, Praha 8 
18:0035:8
0.Ne1.10.2023Poděbradka Poděbrady7:11FRIENDS PrahaU Chemika, Poděbrady 
18:0019:25
0.Ne1.10.2023Rozdělovský Péčko Kladno6:12Plzeňka PrahaBilliard Club Elephant, Kladno 
18:0017:27
0.Ne1.10.2023Bakers Cvrčovice10:8Prevíti PrahaHostinec Pod lipami, Hrdlív 
18:0021:22
0.Ne8.10.2023Legie Praha9:9Proti proudu PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
15:0024:22
0.Ne8.10.2023Rozdělovský Péčko Kladno9:9Bakers CvrčoviceBilliard Club Elephant, Kladno 
18:0019:22
0.Ne22.10.2023Bakers Cvrčovice9:9Plzeňka PrahaHostinec Pod lipami, Hrdlív 
18:0022:23
0.Ne22.10.2023Proti proudu Praha10:8FRIENDS PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
19:0024:17
0.Ne5.11.2023Prevíti Praha7:11Plzeňka PrahaGrey Bar Na zastávce, Praha 8 
18:0020:28
0.Ne12.11.2023Legie Praha10:8FRIENDS PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
15:0021:18
0.Ne12.11.2023Poděbradka Poděbrady10:8Proti proudu PrahaU Chemika, Poděbrady 
18:0022:21
0.Ne19.11.2023Plzeňka Praha5:13Prevíti PrahaPlzeňka, Praha 9 
18:0017:30
0.Ne26.11.2023Poděbradka Poděbrady11:7Legie PrahaU Chemika, Poděbrady 
18:0022:22
0.Ne26.11.2023Rozdělovský Péčko Kladno9:9Prevíti PrahaBilliard Club Elephant, Kladno 
18:0023:21
0.Ne10.12.2023FRIENDS Praha13:5Poděbradka PoděbradyRestaurace Alfa, Praha 4 
18:0029:15
0.Ne10.12.2023Plzeňka Praha11:7Rozdělovský Péčko KladnoPlzeňka, Praha 9 
18:0027:19
0.Ne10.12.2023Prevíti Praha8:10Bakers CvrčoviceGrey Bar Na zastávce, Praha 8 
18:0021:22
0.Ne17.12.2023Bakers Cvrčovice9:9Rozdělovský Péčko KladnoHostinec Pod lipami, Hrdlív 
18:0024:21
0.Ne17.12.2023Proti proudu Praha4:14Legie PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
19:0013:31
0.Ne7.1.2024Plzeňka Praha5:13Bakers CvrčovicePlzeňka, Praha 9 
18:0015:28
0.Ne21.1.2024FRIENDS Praha8:10Proti proudu PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
18:0022:23
0.Ne28.1.2024FRIENDS Praha5:13Legie PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
18:0020:30
0.Ne28.1.2024Proti proudu Praha8:10Poděbradka PoděbradyRestaurace Alfa, Praha 4 
19:0020:25
1.Ne4.2.2024Legie Praha11:7Rozdělovský Péčko KladnoRestaurace Alfa, Praha 4 
15:00Pecha Ondřej26:19Ježek Tomáš
1.Ne4.2.2024FRIENDS Praha9:9Prevíti PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
18:00Nerušil Martin24:23Marek Jakub
1.Ne4.2.2024Poděbradka Poděbrady13:5Plzeňka PrahaU Chemika, Poděbrady 
18:00Stegbauerová Martina29:14Faltejsek Libor
1.Ne4.2.2024Proti proudu Praha2:16Bakers CvrčoviceRestaurace Alfa, Praha 4 
19:00Frei Pavel13:33Suk Petr
2.Ne18.2.2024Plzeňka Praha7:11FRIENDS PrahaPlzeňka, Praha 9 
18:00Faltejsek Libor19:26Nerušil Martin
2.Ne18.2.2024Bakers Cvrčovice7:11Poděbradka PoděbradyHostinec Pod lipami, Hrdlív 
18:00Suk Petr17:26Stegbauerová Martina
2.Ne18.2.2024Rozdělovský Péčko Kladno16:2Proti proudu PrahaBilliard Club Elephant, Kladno 
18:00Ježek Tomáš33:10Frei Pavel
2.Ne18.2.2024Prevíti Praha9:9Legie PrahaGrey Bar Na zastávce, Praha 8 
18:00Marek Jakub20:26Pecha Ondřej
3.Ne3.3.2024Legie Praha12:6Plzeňka PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
15:00Pecha Ondřej29:18Faltejsek Libor
3.Ne3.3.2024FRIENDS Praha6:12Bakers CvrčoviceRestaurace Alfa, Praha 4 
18:00Nerušil Martin16:29Suk Petr
3.Ne3.3.2024Proti proudu Praha8:10Prevíti PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
19:00Frei Pavel20:23Marek Jakub
3.15.3.2024Poděbradka Poděbrady8:10Rozdělovský Péčko KladnoU Chemika, Poděbrady 
19:00Stegbauerová Martina21:22Ježek Tomáš
4.Ne17.3.2024Bakers Cvrčovice6:12Legie PrahaHostinec Pod lipami, Hrdlív 
14:00Suk Petr17:27Pecha Ondřej
4.Ne17.3.2024Plzeňka Praha11:7Proti proudu PrahaPlzeňka, Praha 9 
14:00Faltejsek Libor23:19Špírek Pavel
4.Ne17.3.2024Prevíti Praha6:12Poděbradka PoděbradyGrey Bar Na zastávce, Praha 8 
14:00Marek Jakub17:28Stegbauerová Martina
4.Ne17.3.2024Rozdělovský Péčko Kladno15:3FRIENDS PrahaBilliard Club Elephant, Kladno 
14:00Ježek Tomáš32:13Nerušil Marek
5.Ne14.4.2024Rozdělovský Péčko Kladno7:11Legie PrahaBilliard Club Elephant, Kladno 
18:00Ježek Tomáš19:24Pecha Ondřej
5.Ne14.4.2024Bakers Cvrčovice15:3Proti proudu PrahaHostinec Pod lipami, Hrdlív 
18:00Čermák Pavel31:9Špírek Pavel
5.Ne14.4.2024Plzeňka Praha7:11Poděbradka PoděbradyPlzeňka, Praha 9 
18:00Faltejsek Libor17:26Stegbauerová Martina
5.Ne14.4.2024Prevíti Praha15:3FRIENDS PrahaGrey Bar Na zastávce, Praha 8 
18:00Marek Jakub32:13Nerušil Martin
6.Ne28.4.2024Legie PrahaPrevíti PrahaRestaurace Alfa, Praha 4
15:00
6.Ne28.4.2024Poděbradka PoděbradyBakers CvrčoviceU Chemika, Poděbrady
18:00
6.Ne28.4.2024FRIENDS PrahaPlzeňka PrahaRestaurace Alfa, Praha 4
18:00
6.Ne28.4.2024Proti proudu PrahaRozdělovský Péčko KladnoRestaurace Alfa, Praha 4
19:00
7.Ne5.5.2024Plzeňka PrahaLegie PrahaPlzeňka, Praha 9
18:00
7.Ne5.5.2024Prevíti PrahaProti proudu PrahaGrey Bar Na zastávce, Praha 8
18:00
7.Ne5.5.2024Rozdělovský Péčko KladnoPoděbradka PoděbradyBilliard Club Elephant, Kladno
18:00
7.Ne5.5.2024Bakers CvrčoviceFRIENDS PrahaHostinec Pod lipami, Hrdlív
18:00
8.Ne19.5.2024Legie PrahaBakers CvrčoviceRestaurace Alfa, Praha 4
15:00
8.Ne19.5.2024Poděbradka PoděbradyPrevíti PrahaU Chemika, Poděbrady
18:00
8.Ne19.5.2024FRIENDS PrahaRozdělovský Péčko KladnoRestaurace Alfa, Praha 4
18:00
8.Ne19.5.2024Proti proudu PrahaPlzeňka PrahaRestaurace Alfa, Praha 4
19:00

Extraliga o udržení
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
0.Ne10.9.2023Chalupáři Slaný11:7Bohnice LegendsRestaurace Na skalkách, Slaný 
18:0023:18
0.Ne17.9.2023Plechovky Pečky11:7Platanský Nerv PrahaHospoda Na hřišti Pečky, Pečky 
14:0025:21
0.Ne1.10.2023Speed Flies DC Kostelec n/L7:11BukovinaMystery bar U váhy, Kostelec nad Labem 
18:0017:27
0.Ne1.10.2023Chalupáři Slaný10:8Rychlé pípy PrahaRestaurace Na skalkách, Slaný 
18:0023:21
0.Ne8.10.2023Rychlé pípy Praha11:7Bohnice LegendsBunkr Stodůlky, Praha 5 
15:0025:18
0.Ne8.10.2023Bukovina8:10Plechovky PečkyRestaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina 
18:0020:24
0.Ne22.10.2023Platanský Nerv Praha11:7Speed Flies DC Kostelec n/LU Tichnů, Svémyslice 
18:0027:16
0.Ne12.11.2023Plechovky Pečky12:6Speed Flies DC Kostelec n/LHospoda Na hřišti Pečky, Pečky 
14:0027:18
0.Ne12.11.2023Bukovina7:11Platanský Nerv PrahaRestaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina 
18:0018:24
0.Út14.11.2023Bohnice Legends6:12Chalupáři SlanýGrey Bar Na zastávce, Praha 8 
19:0017:28
0.Ne26.11.2023Platanský Nerv Praha11:7Plechovky PečkyU Tichnů, Svémyslice 
18:0024:15
0.Ne10.12.2023Rychlé pípy Praha11:7Chalupáři SlanýBunkr Stodůlky, Praha 5 
15:0026:19
0.Ne10.12.2023Bukovina7:11Speed Flies DC Kostelec n/LRestaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina 
18:0016:23
0.Út12.12.2023Bohnice Legends8:10Rychlé pípy PrahaGrey Bar Na zastávce, Praha 8 
19:0018:25
0.Ne17.12.2023Plechovky Pečky4:14BukovinaHospoda Na hřišti Pečky, Pečky 
14:0013:30
0.Ne7.1.2024Speed Flies DC Kostelec n/L12:6Platanský Nerv PrahaMystery bar U váhy, Kostelec nad Labem 
18:0028:15
0.Ne28.1.2024Platanský Nerv Praha9:9BukovinaU Tichnů, Svémyslice 
18:0021:21
0.Ne28.1.2024Speed Flies DC Kostelec n/L12:6Plechovky PečkyMystery bar U váhy, Kostelec nad Labem 
18:0027:20
1.Ne4.2.2024Bukovina14:4Bohnice LegendsRestaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina 
18:00Hradiský Roman30:12Seidel Petr
1.Ne4.2.2024Speed Flies DC Kostelec n/L13:5Rychlé pípy PrahaMystery bar U váhy, Kostelec nad Labem 
18:00Cikánek Luboš28:16Mikulík Jaroslav
2.Ne18.2.2024Rychlé pípy Praha8:10Platanský Nerv PrahaBunkr Stodůlky, Praha 5 
15:00Mikulík Jaroslav22:23Židlický Zbyněk
2.Ne18.2.2024Chalupáři Slaný5:13BukovinaRestaurace Na skalkách, Slaný 
18:00Vacula Petr15:29Hradiský Roman
2.Út20.2.2024Bohnice Legends6:12Plechovky PečkyGrey Bar Na zastávce, Praha 8 
19:00Ulovec Jindřich17:27Klouda Vladimír
3.Ne3.3.2024Plechovky Pečky10:8Chalupáři SlanýHospoda Na hřišti Pečky, Pečky 
14:00Klouda Vladimír24:20Vacula Petr
3.Ne3.3.2024Bukovina8:10Rychlé pípy PrahaRestaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina 
18:00Hradiský Roman19:23Mikulík Jaroslav
3.Ne3.3.2024Speed Flies DC Kostelec n/L12:6Bohnice LegendsMystery bar U váhy, Kostelec nad Labem 
18:00Kaucký Tomáš26:20Jermář Marek
1.8.3.2024Platanský Nerv Praha11:7Chalupáři SlanýU Tichnů, Svémyslice 
18:00Židlický Zbyněk27:20Vacula Petr
4.Út12.3.2024Bohnice Legends9:9Platanský Nerv PrahaGrey Bar Na zastávce, Praha 8 
19:00Jermář Marek24:21Židlický Zbyněk
4.Ne17.3.2024Chalupáři Slaný7:11Speed Flies DC Kostelec n/LRestaurace Na skalkách, Slaný 
14:00Vacula Petr19:27Novák Pavel
4.Ne17.3.2024Rychlé pípy Praha7:11Plechovky PečkyBunkr Stodůlky, Praha 5 
15:00Mikulík Jaroslav18:27Klouda Vladimír
5.Út9.4.2024Bohnice Legends12:6BukovinaGrey Bar Na zastávce, Praha 8 
19:00Jermář Marek26:19Hradiský Roman
5.Ne14.4.2024Rychlé pípy Praha13:5Speed Flies DC Kostelec n/LBunkr Stodůlky, Praha 5 
15:00Mikulík Jaroslav29:16Cikánek Luboš
5.Ne14.4.2024Chalupáři Slaný10:8Platanský Nerv PrahaRestaurace Na skalkách, Slaný 
18:00Vacula Petr21:22Židlický Zbyněk
6.Ne28.4.2024Plechovky PečkyBohnice LegendsHospoda Na hřišti Pečky, Pečky
14:00
6.Ne28.4.2024BukovinaChalupáři SlanýRestaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina
18:00
6.Ne28.4.2024Platanský Nerv PrahaRychlé pípy PrahaU Tichnů, Svémyslice
18:00
7.Út30.4.2024Bohnice LegendsSpeed Flies DC Kostelec n/LGrey Bar Na zastávce, Praha 8
19:00
7.Ne5.5.2024Rychlé pípy PrahaBukovinaBunkr Stodůlky, Praha 5
15:00
7.Ne5.5.2024Chalupáři SlanýPlechovky PečkyRestaurace Na skalkách, Slaný
18:00
8.Ne19.5.2024Plechovky PečkyRychlé pípy PrahaHospoda Na hřišti Pečky, Pečky
14:00
8.Ne19.5.2024Speed Flies DC Kostelec n/LChalupáři SlanýMystery bar U váhy, Kostelec nad Labem
18:00
8.Ne19.5.2024Platanský Nerv PrahaBohnice LegendsU Tichnů, Svémyslice
18:00

Extraliga VÝCHOD
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2023FRIENDS Praha8:10BukovinaRestaurace Alfa, Praha 4 
18:00Nerušil Martin22:20Hradiský Roman
1.Ne10.9.2023Speed Flies DC Kostelec n/L5:13Legie PrahaMystery bar U váhy, Kostelec nad Labem 
18:00Cikánek Luboš17:27Pecha Ondřej
1.Ne10.9.2023Poděbradka Poděbrady7:11Plechovky PečkyU Chemika, Poděbrady 
18:00Stegbauerová Martina19:25Klouda Vladimír
1.Ne10.9.2023Platanský Nerv Praha9:9Proti proudu PrahaU Tichnů, Svémyslice 
18:00Židlický Zbyněk23:21Frei Pavel
2.Ne17.9.2023Plechovky Pečky11:7Platanský Nerv PrahaHospoda Na hřišti Pečky, Pečky 
14:00Klouda Vladimír25:21Židlický Zbyněk
2.Ne17.9.2023Legie Praha13:5Poděbradka PoděbradyRestaurace Alfa, Praha 4 
15:00Pecha Ondřej31:14Pejcha Martin
2.Ne17.9.2023FRIENDS Praha7:11Speed Flies DC Kostelec n/LRestaurace Alfa, Praha 4 
18:00Nerušil Martin21:26Kubec Josef
2.Ne17.9.2023Bukovina4:14Proti proudu PrahaRestaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina 
18:00Hradiský Roman12:32Frei Pavel
3.Ne1.10.2023Speed Flies DC Kostelec n/L7:11BukovinaMystery bar U váhy, Kostelec nad Labem 
18:00Cikánek Luboš17:27Hradiský Roman
3.Ne1.10.2023Poděbradka Poděbrady7:11FRIENDS PrahaU Chemika, Poděbrady 
18:00Stegbauerová Martina19:25Nerušil Martin
3.Ne1.10.2023Platanský Nerv Praha6:12Legie PrahaU Tichnů, Svémyslice 
18:00Židlický Zbyněk15:26Pecha Ondřej
3.Ne1.10.2023Proti proudu Praha11:7Plechovky PečkyRestaurace Alfa, Praha 4 
19:00Frei Pavel25:15Klouda Vladimír
4.Ne8.10.2023Legie Praha9:9Proti proudu PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
15:00Pecha Ondřej24:22Frei Pavel
4.Ne8.10.2023FRIENDS Praha10:8Platanský Nerv PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
18:00Nerušil Martin24:19Židlický Zbyněk
4.Ne8.10.2023Speed Flies DC Kostelec n/L11:7Poděbradka PoděbradyMystery bar U váhy, Kostelec nad Labem 
18:00Cikánek Luboš27:19Stegbauerová Martina
4.Ne8.10.2023Bukovina8:10Plechovky PečkyRestaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina 
18:00Hradiský Roman20:24Klouda Vladimír
5.Ne22.10.2023Plechovky Pečky5:13Legie PrahaHospoda Na hřišti Pečky, Pečky 
14:00Klouda Vladimír18:28Pecha Ondřej
5.Ne22.10.2023Poděbradka Poděbrady9:9BukovinaU Chemika, Poděbrady 
18:00Stegbauerová Martina21:25Hradiský Roman
5.Ne22.10.2023Platanský Nerv Praha11:7Speed Flies DC Kostelec n/LU Tichnů, Svémyslice 
18:00Židlický Zbyněk27:16Cikánek Luboš
5.Ne22.10.2023Proti proudu Praha10:8FRIENDS PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
19:00Frei Pavel24:17Šafránek Martin
6.Ne29.10.2023FRIENDS Praha13:5Plechovky PečkyRestaurace Alfa, Praha 4 
18:00Nerušil Martin30:15Klouda Vladimír
6.Ne29.10.2023Speed Flies DC Kostelec n/L8:10Proti proudu PrahaMystery bar U váhy, Kostelec nad Labem 
18:00Kaucký Tomáš21:24Frei Pavel
6.Ne29.10.2023Platanský Nerv Praha6:12Poděbradka PoděbradyU Tichnů, Svémyslice 
18:00Židlický Zbyněk19:28Pejcha Martin
7.Ne12.11.2023Plechovky Pečky12:6Speed Flies DC Kostelec n/LHospoda Na hřišti Pečky, Pečky 
14:00Klouda Vladimír27:18Cikánek Luboš
7.Ne12.11.2023Legie Praha10:8FRIENDS PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
15:00Pecha Ondřej21:18Nerušil Martin
7.Ne12.11.2023Bukovina7:11Platanský Nerv PrahaRestaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina 
18:00Hradiský Roman18:24Židlický Zbyněk
7.Ne12.11.2023Poděbradka Poděbrady10:8Proti proudu PrahaU Chemika, Poděbrady 
18:00Stegbauerová Martina22:21Frei Pavel
8.Ne19.11.2023Plechovky Pečky11:7Poděbradka PoděbradyHospoda Na hřišti Pečky, Pečky 
14:00Klouda Vladimír25:18Stegbauerová Martina
8.Ne19.11.2023Legie Praha17:1Speed Flies DC Kostelec n/LRestaurace Alfa, Praha 4 
15:00Pecha Ondřej35:8Cikánek Luboš
8.Ne19.11.2023Bukovina4:14FRIENDS PrahaRestaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina 
18:00Hradiský Roman17:32Nerušil Martin
8.Ne19.11.2023Proti proudu Praha6:12Platanský Nerv PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
19:00Frei Pavel18:25Židlický Zbyněk
9.Ne26.11.2023Speed Flies DC Kostelec n/L8:10FRIENDS PrahaMystery bar U váhy, Kostelec nad Labem 
18:00Cikánek Luboš19:24Nerušil Martin
9.Ne26.11.2023Platanský Nerv Praha11:7Plechovky PečkyU Tichnů, Svémyslice 
18:00Židlický Zbyněk24:15Klouda Vladimír
9.Ne26.11.2023Poděbradka Poděbrady11:7Legie PrahaU Chemika, Poděbrady 
18:00Stegbauerová Martina22:22Kos Matouš
9.Ne26.11.2023Proti proudu Praha10:8BukovinaRestaurace Alfa, Praha 4 
19:00Frei Pavel24:20Hradiský Roman
6.Ne3.12.2023Bukovina4:14Legie PrahaRestaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina 
18:00Hradiský Roman13:29Pecha Ondřej
10.Ne10.12.2023Plechovky Pečky4:14Proti proudu PrahaHospoda Na hřišti Pečky, Pečky 
14:00Klouda Vladimír13:30Frei Pavel
10.Ne10.12.2023Legie Praha10:8Platanský Nerv PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
15:00Pecha Ondřej24:19Židlický Zbyněk
10.Ne10.12.2023Bukovina7:11Speed Flies DC Kostelec n/LRestaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina 
18:00Hradiský Roman16:23Novák Pavel
10.Ne10.12.2023FRIENDS Praha13:5Poděbradka PoděbradyRestaurace Alfa, Praha 4 
18:00Nerušil Martin29:15Pejcha Martin
11.Ne17.12.2023Plechovky Pečky4:14BukovinaHospoda Na hřišti Pečky, Pečky 
14:00Klouda Vladimír13:30Hradiský Roman
11.Ne17.12.2023Platanský Nerv Praha5:13FRIENDS PrahaU Tichnů, Svémyslice 
18:00Židlický Zbyněk18:28Nerušil Martin
11.Ne17.12.2023Poděbradka Poděbrady12:6Speed Flies DC Kostelec n/LU Chemika, Poděbrady 
18:00Stegbauerová Martina26:17Kubec Josef
11.Ne17.12.2023Proti proudu Praha4:14Legie PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
19:00Frei Pavel13:31Pecha Ondřej
12.Ne7.1.2024Legie Praha12:6Plechovky PečkyRestaurace Alfa, Praha 4 
15:00Pecha Ondřej26:15Klouda Vladimír
12.Ne7.1.2024Bukovina5:13Poděbradka PoděbradyRestaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina 
18:00Hradiský Roman13:29Stegbauerová Martina
12.Ne7.1.2024Speed Flies DC Kostelec n/L12:6Platanský Nerv PrahaMystery bar U váhy, Kostelec nad Labem 
18:00Kaucký Tomáš28:15Hnízdil Jan
13.Ne14.1.2024Plechovky Pečky12:6FRIENDS PrahaHospoda Na hřišti Pečky, Pečky 
14:00Klouda Vladimír28:17Nerušil Martin
13.Ne14.1.2024Legie Praha15:3BukovinaRestaurace Alfa, Praha 4 
15:00Pecha Ondřej31:11Hradiský Roman
13.Ne14.1.2024Poděbradka Poděbrady12:6Platanský Nerv PrahaU Chemika, Poděbrady 
18:00Stegbauerová Martina29:19Židlický Zbyněk
13.Ne14.1.2024Proti proudu Praha11:7Speed Flies DC Kostelec n/LRestaurace Alfa, Praha 4 
19:00Frei Pavel25:20Cikánek Luboš
12.Ne21.1.2024FRIENDS Praha8:10Proti proudu PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
18:00Nerušil Martin22:23Špírek Pavel
14.Ne28.1.2024Platanský Nerv Praha9:9BukovinaU Tichnů, Svémyslice 
18:00Židlický Zbyněk21:21Hradiský Roman
14.Ne28.1.2024Speed Flies DC Kostelec n/L12:6Plechovky PečkyMystery bar U váhy, Kostelec nad Labem 
18:00Kubec Josef27:20Klouda Vladimír
14.Ne28.1.2024FRIENDS Praha5:13Legie PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
18:00Nerušil Martin20:30Pecha Ondřej
14.Ne28.1.2024Proti proudu Praha8:10Poděbradka PoděbradyRestaurace Alfa, Praha 4 
19:00Frei Pavel20:25Stegbauerová Martina

Extraliga ZÁPAD
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2023Rychlé pípy Praha12:6Rozdělovský Péčko KladnoBunkr Stodůlky, Praha 5 
15:00Mikulík Jaroslav28:18Ježek Tomáš
1.Ne10.9.2023Chalupáři Slaný11:7Bohnice LegendsRestaurace Na skalkách, Slaný 
18:00Vacula Petr23:18Svěchota Richard
2.Ne17.9.2023Rychlé pípy Praha7:11Bakers CvrčoviceBunkr Stodůlky, Praha 5 
15:00Mikulík Jaroslav19:23Suk Petr
2.Ne17.9.2023Prevíti Praha17:1Rozdělovský Péčko KladnoGrey Bar Na zastávce, Praha 8 
18:00Marek Jakub35:8Ježek Tomáš
3.Ne1.10.2023Rozdělovský Péčko Kladno6:12Plzeňka PrahaBilliard Club Elephant, Kladno 
18:00Ježek Tomáš17:27Faltejsek Libor
3.Ne1.10.2023Bakers Cvrčovice10:8Prevíti PrahaHostinec Pod lipami, Hrdlív 
18:00Suk Petr21:22Marek Jakub
3.Ne1.10.2023Chalupáři Slaný10:8Rychlé pípy PrahaRestaurace Na skalkách, Slaný 
18:00Vacula Petr23:21Schraml Petr
4.Ne8.10.2023Rychlé pípy Praha11:7Bohnice LegendsBunkr Stodůlky, Praha 5 
15:00Mikulík Jaroslav25:18Jermář Marek
4.Ne8.10.2023Prevíti Praha11:7Chalupáři SlanýGrey Bar Na zastávce, Praha 8 
18:00Marek Jakub25:18Vacula Petr
4.Ne8.10.2023Rozdělovský Péčko Kladno9:9Bakers CvrčoviceBilliard Club Elephant, Kladno 
18:00Ježek Tomáš19:22Suk Petr
2.Ne15.10.2023Plzeňka Praha11:7Bohnice LegendsPlzeňka, Praha 9 
18:00Faltejsek Libor24:21Jermář Marek
5.Út17.10.2023Bohnice Legends8:10Prevíti PrahaGrey Bar Na zastávce, Praha 8 
19:00Ulovec Jindřich21:23Marek Jakub
5.Ne22.10.2023Bakers Cvrčovice9:9Plzeňka PrahaHostinec Pod lipami, Hrdlív 
18:00Suk Petr22:23Faltejsek Libor
5.Ne22.10.2023Chalupáři Slaný7:11Rozdělovský Péčko KladnoRestaurace Na skalkách, Slaný 
18:00Vacula Petr14:26Ježek Tomáš
6.Ne29.10.2023Rozdělovský Péčko Kladno14:4Bohnice LegendsBilliard Club Elephant, Kladno 
18:00Ježek Tomáš29:16Ulovec Jindřich
6.Ne29.10.2023Bakers Cvrčovice16:2Chalupáři SlanýHostinec Pod lipami, Hrdlív 
18:00Suk Petr33:11Vacula Petr
6.Ne29.10.2023Plzeňka Praha8:10Rychlé pípy PrahaPlzeňka, Praha 9 
18:00Faltejsek Libor19:26Mikulík Jaroslav
1.Ne5.11.2023Prevíti Praha7:11Plzeňka PrahaGrey Bar Na zastávce, Praha 8 
18:00Marek Jakub20:28Faltejsek Libor
7.Út7.11.2023Bohnice Legends4:14Bakers CvrčoviceGrey Bar Na zastávce, Praha 8 
19:00Jermář Marek13:28Suk Petr
7.Ne12.11.2023Rychlé pípy Praha4:14Prevíti PrahaBunkr Stodůlky, Praha 5 
15:00Mikulík Jaroslav10:31Marek Jakub
7.Ne12.11.2023Chalupáři Slaný9:9Plzeňka PrahaRestaurace Na skalkách, Slaný 
18:00Vacula Petr23:20Faltejsek Libor
8.Út14.11.2023Bohnice Legends6:12Chalupáři SlanýGrey Bar Na zastávce, Praha 8 
19:00Svěchota Richard17:28Vacula Petr
8.Ne19.11.2023Plzeňka Praha5:13Prevíti PrahaPlzeňka, Praha 9 
18:00Faltejsek Libor17:30Marek Jakub
9.Út21.11.2023Bohnice Legends8:10Plzeňka PrahaGrey Bar Na zastávce, Praha 8 
19:00Jermář Marek18:26Faltejsek Libor
9.Ne26.11.2023Rozdělovský Péčko Kladno9:9Prevíti PrahaBilliard Club Elephant, Kladno 
18:00Ježek Tomáš23:21Marek Jakub
9.Ne26.11.2023Bakers Cvrčovice15:3Rychlé pípy PrahaHostinec Pod lipami, Hrdlív 
18:00Suk Petr32:16Mikulík Jaroslav
10.Ne10.12.2023Rychlé pípy Praha11:7Chalupáři SlanýBunkr Stodůlky, Praha 5 
15:00Mikulík Jaroslav26:19Vacula Petr
10.Ne10.12.2023Plzeňka Praha11:7Rozdělovský Péčko KladnoPlzeňka, Praha 9 
18:00Faltejsek Libor27:19Ježek Tomáš
10.Ne10.12.2023Prevíti Praha8:10Bakers CvrčoviceGrey Bar Na zastávce, Praha 8 
18:00Marek Jakub21:22Suk Petr
11.Út12.12.2023Bohnice Legends8:10Rychlé pípy PrahaGrey Bar Na zastávce, Praha 8 
19:00Seidel Petr18:25Mikulík Jaroslav
11.Ne17.12.2023Chalupáři Slaný3:15Prevíti PrahaRestaurace Na skalkách, Slaný 
18:00Vacula Petr13:32Marek Jakub
11.Ne17.12.2023Bakers Cvrčovice9:9Rozdělovský Péčko KladnoHostinec Pod lipami, Hrdlív 
18:00Suk Petr24:21Ježek Tomáš
12.Ne7.1.2024Plzeňka Praha5:13Bakers CvrčovicePlzeňka, Praha 9 
18:00Faltejsek Libor15:28Suk Petr
12.Ne7.1.2024Rozdělovský Péčko Kladno13:5Chalupáři SlanýBilliard Club Elephant, Kladno 
18:00Ježek Tomáš31:19Vacula Petr
12.Ne7.1.2024Prevíti Praha10:8Bohnice LegendsGrey Bar Na zastávce, Praha 8 
18:00Marek Jakub25:22Seidel Petr
13.Út9.1.2024Bohnice Legends7:11Rozdělovský Péčko KladnoGrey Bar Na zastávce, Praha 8 
19:00Ulovec Jindřich21:26Ježek Tomáš
13.Ne14.1.2024Rychlé pípy Praha7:11Plzeňka PrahaBunkr Stodůlky, Praha 5 
15:00Mikulík Jaroslav21:25Faltejsek Libor
13.Ne14.1.2024Chalupáři Slaný3:15Bakers CvrčoviceRestaurace Na skalkách, Slaný 
18:00Vacula Petr12:32Suk Petr
8.Ne21.1.2024Rozdělovský Péčko Kladno13:5Rychlé pípy PrahaBilliard Club Elephant, Kladno 
18:00Ježek Tomáš29:16Mikulík Jaroslav
14.Ne28.1.2024Plzeňka Praha12:6Chalupáři SlanýPlzeňka, Praha 9 
18:00Faltejsek Libor27:20Vacula Petr
14.Ne28.1.2024Bakers Cvrčovice13:5Bohnice LegendsHostinec Pod lipami, Hrdlív 
18:00Čermák Pavel28:12Ulovec Jindřich
14.Ne28.1.2024Prevíti Praha8:10Rychlé pípy PrahaGrey Bar Na zastávce, Praha 8 
18:00Marek Jakub23:23Mikulík Jaroslav

1. liga A
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2023Cannabis 666 Žebrák9:9Na Vršku PrahaPivnice Klub, Žebrák 
15:00Zíma Radek25:22Bába Pavel
1.Ne10.9.2023Mirage Sobín9:9Akademie DC PrahaBulls Restaurant, Praha 5 
18:00Přída Antonín21:23Bayer Petr
1.Ne10.9.2023The Bastards Praha9:9Albion ChlumecPivnice Stodůlky, Praha 5 
18:00Schich Roman27:22Hanko Martin
1.Ne10.9.2023Podlesáci Králův Dvůr B9:9Avengers PrahaPod Lesem, Králův Dvůr 
18:00Lukáč Roman22:21Pírek Tomáš
1.Ne10.9.2023Stiflerova máma Praha11:7Křižáci BarrandovKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
18:00Ligas Denis27:18Neužil Miroslav
1.Ne10.9.2023Hroch Team Hudlice12:6Qýčepu PříbramU Jungmanna, Hudlice 
18:00Hájek Milan25:20Bartoš Roman
2.Út12.9.2023Avengers Praha12:6Stiflerova máma PrahaBulls Restaurant, Praha 5 
19:00Pírek Tomáš27:17Ligas Denis
2.Ne17.9.2023Cannabis 666 Žebrák6:12Mirage SobínPivnice Klub, Žebrák 
15:00Kadlec Milan16:29Přída Antonín
2.Ne17.9.2023Křižáci Barrandov10:8Hroch Team HudliceBulls Restaurant, Praha 5 
18:00Neužil Miroslav27:19Hájek Milan
2.Ne17.9.2023Albion Chlumec7:11Podlesáci Králův Dvůr BNa Žižkově, Malý Chlumec 
18:00Hanko Martin17:25Krátký Martin
2.Ne17.9.2023Akademie DC Praha7:11The Bastards PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
18:00Bayer Petr19:26Schich Roman
3.Ne1.10.2023Mirage Sobín15:3Na Vršku PrahaBulls Restaurant, Praha 5 
18:00Přída Antonín31:9Bába Pavel
3.Ne1.10.2023The Bastards Praha12:6Cannabis 666 ŽebrákPivnice Stodůlky, Praha 5 
18:00Schich Roman28:15Kadlec Milan
3.Ne1.10.2023Podlesáci Králův Dvůr B5:13Akademie DC PrahaPod Lesem, Králův Dvůr 
18:00Lukáč Roman15:27Bayer Petr
3.Ne1.10.2023Stiflerova máma Praha11:7Albion ChlumecKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
18:00Ligas Denis25:20Hanko Martin
3.Ne1.10.2023Hroch Team Hudlice13:5Avengers PrahaU Jungmanna, Hudlice 
18:00Hájek Milan29:15Pírek Tomáš
3.Ne1.10.2023Qýčepu Příbram12:6Křižáci BarrandovPB Bowling, Příbram IV 
18:00Bartoš Roman27:13Neužil Miroslav
4.Út3.10.2023Avengers Praha9:9Qýčepu PříbramBulls Restaurant, Praha 5 
19:00Pírek Tomáš23:19Bartoš Roman
4.Ne8.10.2023Cannabis 666 Žebrák10:8Podlesáci Králův Dvůr BPivnice Klub, Žebrák 
15:00Kadlec Milan24:19Krátký Martin
4.Ne8.10.2023Mirage Sobín9:9The Bastards PrahaBulls Restaurant, Praha 5 
18:00Přída Antonín18:22Slavík Tomáš
4.Ne8.10.2023Akademie DC Praha13:5Stiflerova máma PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
18:00Bayer Petr28:19Ligas Denis
4.Ne8.10.2023Na Vršku Praha8:10Křižáci BarrandovU Svaté Anny, Praha 5 
19:00Bába Pavel21:25Neužil Miroslav
4.Ne15.10.2023Albion Chlumec11:7Hroch Team HudliceNa Žižkově, Malý Chlumec 
18:00Hanko Martin25:20Hájek Milan
2.Ne15.10.2023Na Vršku Praha11:7Qýčepu PříbramU Svaté Anny, Praha 5 
19:00Bába Pavel25:19Bartoš Roman
5.Ne22.10.2023The Bastards Praha13:5Na Vršku PrahaPivnice Stodůlky, Praha 5 
18:00Schich Roman28:13Bába Pavel
5.Ne22.10.2023Podlesáci Králův Dvůr B7:11Mirage SobínPod Lesem, Králův Dvůr 
18:00Lukáč Roman16:26Přída Antonín
5.Ne22.10.2023Qýčepu Příbram7:11Albion ChlumecPB Bowling, Příbram IV 
18:00Bartoš Roman17:24Hanko Martin
5.Ne22.10.2023Křižáci Barrandov8:10Avengers PrahaBulls Restaurant, Praha 5 
18:00Neužil Miroslav21:24Pírek Tomáš
5.Ne22.10.2023Stiflerova máma Praha12:6Cannabis 666 ŽebrákKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Ligas Denis28:21Kadlec Milan
6.Ne29.10.2023Cannabis 666 Žebrák12:6Hroch Team HudlicePivnice Klub, Žebrák 
15:00Kadlec Milan25:16Hájek Milan
6.Ne29.10.2023Mirage Sobín9:9Stiflerova máma PrahaBulls Restaurant, Praha 5 
18:00Přída Antonín21:22Ligas Denis
6.Ne29.10.2023The Bastards Praha9:9Podlesáci Králův Dvůr BPivnice Stodůlky, Praha 5 
18:00Schich Roman24:19Láznička Václav
6.Ne29.10.2023Albion Chlumec12:6Křižáci BarrandovNa Žižkově, Malý Chlumec 
18:00Hanko Martin26:19Neužil Miroslav
6.Ne29.10.2023Akademie DC Praha11:7Qýčepu PříbramKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
18:00Bayer Petr26:19Bartoš Roman
6.Ne29.10.2023Na Vršku Praha12:6Avengers PrahaU Svaté Anny, Praha 5 
19:00Bába Pavel26:20Pírek Tomáš
5.Ne5.11.2023Hroch Team Hudlice10:8Akademie DC PrahaU Jungmanna, Hudlice 
18:00Hájek Milan25:21Bayer Petr
7.Út7.11.2023Avengers Praha6:12Albion ChlumecBulls Restaurant, Praha 5 
19:00Pírek Tomáš18:27Hanko Martin
7.Ne12.11.2023Podlesáci Králův Dvůr B7:11Na Vršku PrahaPod Lesem, Králův Dvůr 
18:00Lukáč Roman21:26Bába Pavel
7.Ne12.11.2023Hroch Team Hudlice3:15Mirage SobínU Jungmanna, Hudlice 
18:00Hájek Milan14:31Přída Antonín
7.Ne12.11.2023Qýčepu Příbram12:6Cannabis 666 ŽebrákPB Bowling, Příbram IV 
18:00Bartoš Roman28:19Kadlec Milan
7.Ne12.11.2023Křižáci Barrandov9:9Akademie DC PrahaBulls Restaurant, Praha 5 
18:00Neužil Miroslav25:23Bayer Petr
7.Ne12.11.2023Stiflerova máma Praha5:13The Bastards PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Ligas Denis15:30Schich Roman
8.Ne19.11.2023Cannabis 666 Žebrák11:7Křižáci BarrandovPivnice Klub, Žebrák 
15:00Kadlec Milan24:20Neužil Miroslav
8.Ne19.11.2023Mirage Sobín12:6Qýčepu PříbramBulls Restaurant, Praha 5 
18:00Přída Antonín29:16Bartoš Roman
8.Ne19.11.2023The Bastards Praha12:6Hroch Team HudlicePivnice Stodůlky, Praha 5 
18:00Schich Roman27:17Hájek Milan
8.Ne19.11.2023Akademie DC Praha8:10Avengers PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Bayer Petr20:25Pírek Tomáš
8.Ne19.11.2023Na Vršku Praha9:9Albion ChlumecU Svaté Anny, Praha 5 
19:00Bába Pavel22:24Hanko Martin
9.Út21.11.2023Avengers Praha8:10Cannabis 666 ŽebrákBulls Restaurant, Praha 5 
19:00Slabý Jaroslav19:23Kadlec Milan
9.Ne26.11.2023Hroch Team Hudlice14:4Podlesáci Králův Dvůr BU Jungmanna, Hudlice 
18:00Hájek Milan30:11Lukáč Roman
9.Ne26.11.2023Qýčepu Příbram8:10The Bastards PrahaPB Bowling, Příbram IV 
18:00Bartoš Roman22:27Slavík Tomáš
9.Ne26.11.2023Křižáci Barrandov7:11Mirage SobínBulls Restaurant, Praha 5 
18:00Neužil Miroslav18:27Přída Antonín
9.Ne26.11.2023Albion Chlumec8:10Akademie DC PrahaNa Žižkově, Malý Chlumec 
18:00Hanko Martin20:22Bayer Petr
9.Ne26.11.2023Stiflerova máma Praha13:5Na Vršku PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Ligas Denis29:16Hrabák Šimon
8.Ne3.12.2023Podlesáci Králův Dvůr B10:8Stiflerova máma PrahaPod Lesem, Králův Dvůr 
18:00Lukáč Roman23:20Gratz Lumír
10.Ne10.12.2023Cannabis 666 Žebrák4:14Albion ChlumecPivnice Klub, Žebrák 
15:00Kadlec Milan14:28Hanko Martin
10.Ne10.12.2023Mirage Sobín11:7Avengers PrahaBulls Restaurant, Praha 5 
18:00Přída Antonín26:16Pírek Tomáš
10.Ne10.12.2023The Bastards Praha13:5Křižáci BarrandovPivnice Stodůlky, Praha 5 
18:00Schich Roman29:14Neužil Miroslav
10.Ne10.12.2023Podlesáci Králův Dvůr B11:7Qýčepu PříbramPod Lesem, Králův Dvůr 
18:00Lukáč Roman23:14Bartoš Roman
10.Ne10.12.2023Stiflerova máma Praha14:4Hroch Team HudliceKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Šístek Luděk30:16Hájek Milan
10.Ne10.12.2023Na Vršku Praha7:11Akademie DC PrahaU Svaté Anny, Praha 5 
19:00Bába Pavel16:25Bayer Petr
11.Út12.12.2023Avengers Praha3:15The Bastards PrahaBulls Restaurant, Praha 5 
19:00Pírek Tomáš14:31Schich Roman
11.Ne17.12.2023Hroch Team Hudlice9:9Na Vršku PrahaU Jungmanna, Hudlice 
18:00Hájek Milan23:21Bába Pavel
11.Ne17.12.2023Qýčepu Příbram10:8Stiflerova máma PrahaPB Bowling, Příbram IV 
18:00Bartoš Roman25:20Šístek Luděk
11.Ne17.12.2023Křižáci Barrandov7:11Podlesáci Králův Dvůr BBulls Restaurant, Praha 5 
18:00Neužilová Jana17:26Lukáč Roman
11.Ne17.12.2023Albion Chlumec7:11Mirage SobínNa Žižkově, Malý Chlumec 
18:00Hanko Martin19:27Přída Antonín
11.Ne17.12.2023Akademie DC Praha9:9Cannabis 666 ŽebrákKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Bayer Petr26:23Kadlec Milan
12.Út2.1.2024Avengers Praha14:4Podlesáci Králův Dvůr BBulls Restaurant, Praha 5 
19:00Pírek Tomáš30:13Láznička Václav
12.Ne7.1.2024Albion Chlumec6:12The Bastards PrahaNa Žižkově, Malý Chlumec 
18:00Hanko Martin16:26Schich Roman
12.Ne7.1.2024Křižáci Barrandov7:11Stiflerova máma PrahaBulls Restaurant, Praha 5 
18:00Neužil Miroslav20:26Ligas Denis
12.Ne7.1.2024Qýčepu Příbram8:10Hroch Team HudlicePB Bowling, Příbram IV 
18:00Bartoš Roman21:24Hájek Milan
12.Ne7.1.2024Na Vršku Praha12:6Cannabis 666 ŽebrákU Svaté Anny, Praha 5 
19:00Bába Pavel27:18Kadlec Milan
12.Ne7.1.2024Akademie DC Praha5:13Mirage SobínKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Bayer Petr16:31Přída Antonín
13.Ne14.1.2024Mirage Sobín10:8Cannabis 666 ŽebrákBulls Restaurant, Praha 5 
18:00Přída Antonín26:21Kadlec Milan
13.Ne14.1.2024Hroch Team Hudlice11:7Křižáci BarrandovU Jungmanna, Hudlice 
18:00Hájek Milan23:19Neužil Miroslav
13.Ne14.1.2024Podlesáci Králův Dvůr B4:14Albion ChlumecPod Lesem, Králův Dvůr 
18:00Lukáč Roman13:30Hanko Martin
13.Ne14.1.2024The Bastards Praha10:8Akademie DC PrahaPivnice Stodůlky, Praha 5 
18:00Schich Roman23:18Bayer Petr
13.Ne14.1.2024Qýčepu Příbram10:8Na Vršku PrahaPB Bowling, Příbram IV 
18:00Bartoš Roman22:20Bába Pavel
13.Ne14.1.2024Stiflerova máma Praha12:6Avengers PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Ligas Denis25:18Pírek Tomáš
14.Út23.1.2024Avengers Praha9:9Hroch Team HudliceBulls Restaurant, Praha 5 
19:00Pírek Tomáš19:22Hájek Milan
14.Ne28.1.2024Cannabis 666 Žebrák5:13The Bastards PrahaPivnice Klub, Žebrák 
15:00Kadlec Milan16:29Cvekl Josef
14.Ne28.1.2024Albion Chlumec10:8Stiflerova máma PrahaNa Žižkově, Malý Chlumec 
18:00Hanko Martin22:21Viščak Marek
14.Ne28.1.2024Křižáci Barrandov8:10Qýčepu PříbramBulls Restaurant, Praha 5 
18:00Neužil Miroslav21:22Bartoš Roman
14.Ne28.1.2024Na Vršku Praha2:16Mirage SobínU Svaté Anny, Praha 5 
19:00Bába Pavel8:33Šťovíček Ivan
14.Ne28.1.2024Akademie DC Praha9:9Podlesáci Králův Dvůr BKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Bayer Petr24:21Dvořáček Richard
15.Ne11.2.2024Podlesáci Králův Dvůr B10:8Cannabis 666 ŽebrákPod Lesem, Králův Dvůr 
18:00Lukáč Roman22:20Kadlec Milan
15.Ne11.2.2024The Bastards Praha11:7Mirage SobínPivnice Stodůlky, Praha 5 
18:00Schich Roman25:19Přída Antonín
15.Ne11.2.2024Qýčepu Příbram5:13Avengers PrahaPB Bowling, Příbram IV 
18:00Bartoš Roman17:27Pírek Tomáš
15.Ne11.2.2024Hroch Team Hudlice7:11Albion ChlumecU Jungmanna, Hudlice 
18:00Hájek Milan19:25Hanko Martin
15.Ne11.2.2024Křižáci Barrandov13:5Na Vršku PrahaBulls Restaurant, Praha 5 
18:00Neužil Miroslav29:13Bába Pavel
15.Ne18.2.2024Stiflerova máma Praha10:8Akademie DC PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Ligas Denis26:17Bayer Petr
16.Út20.2.2024Avengers Praha13:5Křižáci BarrandovBulls Restaurant, Praha 5 
19:00Pírek Tomáš29:14Neužil Miroslav
16.Ne25.2.2024Cannabis 666 Žebrák8:10Stiflerova máma PrahaPivnice Klub, Žebrák 
15:00Kadlec Milan19:25Šístek Luděk
16.Ne25.2.2024Mirage Sobín13:5Podlesáci Králův Dvůr BBulls Restaurant, Praha 5 
18:00Přída Antonín30:12Pánek Pavel
16.Ne25.2.2024Na Vršku Praha7:11The Bastards PrahaU Svaté Anny, Praha 5 
19:00Bába Pavel20:25Schich Roman
16.Ne25.2.2024Akademie DC Praha11:7Hroch Team HudliceKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Bayer Petr25:16Hájek Milan
16.Ne3.3.2024Albion Chlumec9:9Qýčepu PříbramNa Žižkově, Malý Chlumec 
18:00Hanko Martin24:21Bartoš Roman
17.Út5.3.2024Avengers Praha14:4Na Vršku PrahaBulls Restaurant, Praha 5 
19:00Pírek Tomáš32:13Bába Pavel
17.Ne10.3.2024Hroch Team Hudlice7:11Cannabis 666 ŽebrákU Jungmanna, Hudlice 
18:00Hájek Milan19:28Kadlec Milan
17.Ne10.3.2024Podlesáci Králův Dvůr B5:13The Bastards PrahaPod Lesem, Králův Dvůr 
18:00Lukáč Roman17:27Schich Roman
17.Ne10.3.2024Křižáci Barrandov4:14Albion ChlumecBulls Restaurant, Praha 5 
18:00Neužil Miroslav11:30Hanko Martin
17.Ne10.3.2024Qýčepu Příbram9:9Akademie DC PrahaPB Bowling, Příbram IV 
18:00Bartoš Roman23:21Bayer Petr
17.Ne10.3.2024Stiflerova máma Praha6:12Mirage SobínKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Šístek Luděk21:27Přída Antonín
18.Ne17.3.2024Cannabis 666 Žebrák12:6Qýčepu PříbramPivnice Klub, Žebrák 
15:00Kadlec Milan28:16Bartoš Roman
18.Ne17.3.2024The Bastards Praha12:6Stiflerova máma PrahaPivnice Stodůlky, Praha 5 
18:00Schich Roman27:16Ligas Denis
18.Ne17.3.2024Mirage Sobín12:6Hroch Team HudliceBulls Restaurant, Praha 5 
18:00Přída Antonín28:14Hájek Milan
18.Ne17.3.2024Albion Chlumec10:8Avengers PrahaNa Žižkově, Malý Chlumec 
18:00Hanko Martin24:20Pírek Tomáš
18.Ne17.3.2024Na Vršku Praha11:7Podlesáci Králův Dvůr BU Svaté Anny, Praha 5 
19:00Bába Pavel23:18Pánek Pavel
18.Ne17.3.2024Akademie DC Praha15:3Křižáci BarrandovKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Bayer Petr31:10Neužil Miroslav
19.Út2.4.2024Avengers Praha6:12Akademie DC PrahaBulls Restaurant, Praha 5 
19:00Pírek Tomáš15:27Bayer Petr
19.Ne7.4.2024Křižáci Barrandov7:11Cannabis 666 ŽebrákBulls Restaurant, Praha 5 
18:00Neužil Miroslav21:26Kadlec Milan
19.Ne7.4.2024Qýčepu Příbram6:12Mirage SobínPB Bowling, Příbram IV 
18:00Bartoš Roman15:29Šťovíček Ivan
19.Ne7.4.2024Hroch Team Hudlice7:11The Bastards PrahaU Jungmanna, Hudlice 
18:00Hájek Milan18:27Cvekl Josef
19.Ne7.4.2024Albion Chlumec10:8Na Vršku PrahaNa Žižkově, Malý Chlumec 
18:00Hanko Martin26:20Bába Pavel
19.Ne7.4.2024Stiflerova máma Praha11:7Podlesáci Králův Dvůr BKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Ligas Denis25:16Krátký Martin
20.Ne21.4.2024Cannabis 666 ŽebrákAvengers PrahaPivnice Klub, Žebrák
15:00
20.Ne21.4.2024Podlesáci Králův Dvůr BHroch Team HudlicePod Lesem, Králův Dvůr
18:00
20.Ne21.4.2024The Bastards PrahaQýčepu PříbramPivnice Stodůlky, Praha 5
18:00
20.Ne21.4.2024Mirage SobínKřižáci BarrandovBulls Restaurant, Praha 5
18:00
20.Ne21.4.2024Na Vršku PrahaStiflerova máma PrahaU Svaté Anny, Praha 5
19:00
20.Ne21.4.2024Akademie DC PrahaAlbion ChlumecKlub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00
21.Út7.5.2024Avengers PrahaMirage SobínBulls Restaurant, Praha 5
19:00
21.Ne12.5.2024Albion ChlumecCannabis 666 ŽebrákNa Žižkově, Malý Chlumec
18:00
21.Ne12.5.2024Křižáci BarrandovThe Bastards PrahaBulls Restaurant, Praha 5
18:00
21.Ne12.5.2024Qýčepu PříbramPodlesáci Králův Dvůr BPB Bowling, Příbram IV
18:00
21.Ne12.5.2024Hroch Team HudliceStiflerova máma PrahaU Jungmanna, Hudlice
18:00
21.Ne12.5.2024Akademie DC PrahaNa Vršku PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00
22.Ne19.5.2024Cannabis 666 ŽebrákAkademie DC PrahaPivnice Klub, Žebrák
15:00
22.Ne19.5.2024Podlesáci Králův Dvůr BKřižáci BarrandovPod Lesem, Králův Dvůr
18:00
22.Ne19.5.2024The Bastards PrahaAvengers PrahaPivnice Stodůlky, Praha 5
18:00
22.Ne19.5.2024Mirage SobínAlbion ChlumecBulls Restaurant, Praha 5
18:00
22.Ne19.5.2024Na Vršku PrahaHroch Team HudliceU Svaté Anny, Praha 5
19:00
22.Ne19.5.2024Stiflerova máma PrahaQýčepu PříbramKlub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00

1. liga B
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Út5.9.2023Máchalové XXL Kladno B11:7ČernovoláciRestaurace U české lípy, Kladno 
19:30Smetana Libor26:20Pávek Jakub
1.Ne10.9.2023Maniac Darts Rakovník12:6Chalupáři Slaný BHostinec Na Václaváku, Kněževes 
18:00Pína Petr26:15Stumpf Radek
1.Ne10.9.2023Falcon DC Praha12:6Zziboni CvrčoviceBowbar - Magic II, Praha 3 
18:00Adámek Jozef26:17Stejskal Lukáš
1.Ne10.9.2023Bonus Bendovka Praha10:8Máchalové XXL KladnoYondu Bar, Praha 8 
18:30Šuman Ivo27:21Minár Ota
1.Ne10.9.2023Kyklop Praha6:12Titans PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Vondrák Jiří19:27Matěk Jan
2.Ne17.9.2023Černovoláci8:10Řenčováci ŘevničovVe mlejně, Statenice 
17:00Koutský Tomáš21:26Hošek Karel
2.Ne17.9.2023Maniac Darts Rakovník11:7Máchalové XXL Kladno BHostinec Na Václaváku, Kněževes 
18:00Pína Petr24:17Mesároš Vladimír
2.Ne17.9.2023Zziboni Cvrčovice11:7Kyklop PrahaHostinec Stehelčeves, Stehelčeves 
18:00Stejskal Lukáš25:20Dvořáková Šárka
2.Ne17.9.2023Máchalové XXL Kladno11:7Falcon DC PrahaU Meisnerů, Kladno 
18:00Minár Ota22:18Adámek Jozef
2.Ne17.9.2023Billiard club Kladno14:4Bonus Bendovka PrahaBilliard Club Elephant, Kladno 
18:00Krejčí Jiří30:14Šuman Ivo
2.Ne17.9.2023Chalupáři Slaný B5:13Titans PrahaRestaurace Na skalkách, Slaný 
18:00Stumpf Radek13:29Voráč Jan
1.Ne24.9.2023Billiard club Kladno8:10Řenčováci ŘevničovBilliard Club Elephant, Kladno 
18:00Krejčí Jiří19:24Hošek Karel
3.Út26.9.2023Máchalové XXL Kladno B13:5Chalupáři Slaný BRestaurace U české lípy, Kladno 
19:30Jelínek Petr28:16Stumpf Radek
3.Ne1.10.2023Falcon DC Praha7:11Billiard club KladnoBowbar - Magic II, Praha 3 
18:00Adámek Jozef18:24Krejčí Jiří
3.Ne1.10.2023Zziboni Cvrčovice5:13Titans PrahaHostinec Stehelčeves, Stehelčeves 
18:00Stejskal Lukáš16:30Matěk Jan
3.Ne1.10.2023Bonus Bendovka Praha11:7ČernovoláciYondu Bar, Praha 8 
18:30Šuman Ivo27:18Pávek Jakub
3.Ne1.10.2023Kyklop Praha10:8Máchalové XXL KladnoKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Vondrák Jiří26:22Řezáč Lukáš
4.Ne8.10.2023Černovoláci8:10Falcon DC PrahaVe mlejně, Statenice 
17:00Koutský Tomáš20:24Adámek Jozef
4.Ne8.10.2023Maniac Darts Rakovník8:10Bonus Bendovka PrahaHostinec Na Václaváku, Kněževes 
18:00Pína Petr24:21Šuman Ivo
4.Ne8.10.2023Máchalové XXL Kladno4:14Titans PrahaU Meisnerů, Kladno 
18:00Řezáč Lukáš16:31Matěk Jan
4.Ne8.10.2023Chalupáři Slaný B6:12Zziboni CvrčoviceRestaurace Na skalkách, Slaný 
18:00Stumpf Radek15:28Stejskal Lukáš
4.Ne8.10.2023Kyklop Praha7:11Billiard club KladnoKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Vondrák Jiří18:27Krejčí Jiří
4.St11.10.2023Máchalové XXL Kladno B4:14Řenčováci ŘevničovRestaurace U české lípy, Kladno 
19:30Smetana Libor17:29Hošek Karel
5.Ne22.10.2023Řenčováci Řevničov13:5Chalupáři Slaný BBima Řevničov, Řevničov 
18:00Hošek Karel30:12Stumpf Radek
5.Ne22.10.2023Falcon DC Praha11:7Maniac Darts RakovníkBowbar - Magic II, Praha 3 
18:00Adámek Jozef28:20Houska Jan
5.Ne22.10.2023Titans Praha13:5Billiard club KladnoU Rohatejch, Praha 3 
18:00Matěk Jan28:13Jícha Petr
5.Ne22.10.2023Bonus Bendovka Praha10:8Máchalové XXL Kladno BYondu Bar, Praha 8 
18:30Šuman Ivo23:19Smetana Libor
5.Ne22.10.2023Kyklop Praha11:7ČernovoláciKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Vondrák Jiří25:19Pávek Jakub
6.Út24.10.2023Máchalové XXL Kladno B8:10Falcon DC PrahaRestaurace U české lípy, Kladno 
19:30Smetana Libor21:24Adámek Jozef
5.27.10.2023Zziboni Cvrčovice12:6Máchalové XXL KladnoHostinec Stehelčeves, Stehelčeves 
18:00Stejskal Lukáš25:16Řezáč Lukáš
6.Ne29.10.2023Černovoláci2:16Titans PrahaVe mlejně, Statenice 
17:00Koutský Tomáš9:33Voráč Jan
6.Ne29.10.2023Maniac Darts Rakovník7:11Kyklop PrahaHostinec Na Václaváku, Kněževes 
18:00Pína Petr18:27Vondrák Jiří
6.Ne29.10.2023Zziboni Cvrčovice12:6Billiard club KladnoHostinec Stehelčeves, Stehelčeves 
18:00Stejskal Lukáš25:18Krejčí Jiří
6.Ne29.10.2023Chalupáři Slaný B7:11Máchalové XXL KladnoRestaurace Na skalkách, Slaný 
18:00Stumpf Radek20:25Řezáč Lukáš
3.Ne5.11.2023Řenčováci Řevničov7:11Maniac Darts RakovníkBima Řevničov, Řevničov 
18:00Hošek Karel15:26Pína Petr
7.Ne12.11.2023Titans Praha15:3Maniac Darts RakovníkU Rohatejch, Praha 3 
18:00Matěk Jan31:13Pína Petr
7.Ne12.11.2023Zziboni Cvrčovice10:8ČernovoláciHostinec Stehelčeves, Stehelčeves 
18:00Stejskal Lukáš21:21Pávek Jakub
7.Ne12.11.2023Máchalové XXL Kladno9:9Billiard club KladnoU Meisnerů, Kladno 
18:00Minár Ota21:21Krejčí Jiří
7.Ne12.11.2023Bonus Bendovka Praha12:6Chalupáři Slaný BYondu Bar, Praha 8 
18:30Šuman Ivo26:17Stumpf Radek
7.Ne12.11.2023Kyklop Praha9:9Máchalové XXL Kladno BKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Vondrák Jiří22:22Jelínek Petr
8.Út14.11.2023Máchalové XXL Kladno B7:11Titans PrahaRestaurace U české lípy, Kladno 
19:30Smetana Libor23:26Matěk Jan
8.Ne19.11.2023Černovoláci9:9Máchalové XXL KladnoVe mlejně, Statenice 
17:00Pávek Jakub20:20Řezáč Lukáš
8.Ne19.11.2023Zziboni Cvrčovice8:10Maniac Darts RakovníkHostinec Stehelčeves, Stehelčeves 
18:00Stejskal Lukáš18:24Pína Petr
8.Ne19.11.2023Řenčováci Řevničov13:5Kyklop PrahaBima Řevničov, Řevničov 
18:00Hošek Karel30:16Vondrák Jiří
8.Ne19.11.2023Chalupáři Slaný B9:9Billiard club KladnoRestaurace Na skalkách, Slaný 
18:00Stumpf Radek23:25Krejčí Jiří
8.Ne19.11.2023Bonus Bendovka Praha6:12Falcon DC PrahaYondu Bar, Praha 8 
18:30Šuman Ivo16:26Adámek Jozef
9.Ne26.11.2023Černovoláci7:11Billiard club KladnoVe mlejně, Statenice 
17:00Koutský Tomáš20:25Krejčí Jiří
9.Ne26.11.2023Falcon DC Praha11:7Chalupáři Slaný BBowbar - Magic II, Praha 3 
18:00Tesárek Ondřej26:16Stumpf Radek
9.Ne26.11.2023Titans Praha15:3Řenčováci ŘevničovU Rohatejch, Praha 3 
18:00Matěk Jan33:12Hošek Karel
9.Ne26.11.2023Zziboni Cvrčovice10:8Máchalové XXL Kladno BHostinec Stehelčeves, Stehelčeves 
18:00Stejskal Lukáš25:20Jelínek Petr
9.Ne26.11.2023Máchalové XXL Kladno7:11Maniac Darts RakovníkU Meisnerů, Kladno 
18:00Minár Ota18:25Pína Petr
9.Ne26.11.2023Kyklop Praha7:11Bonus Bendovka PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Vondrák Jiří20:26Šuman Ivo
6.Ne3.12.2023Řenčováci Řevničov12:6Bonus Bendovka PrahaBima Řevničov, Řevničov 
18:00Hošek Karel26:16Šuman Ivo
10.Út5.12.2023Máchalové XXL Kladno B8:10Máchalové XXL KladnoRestaurace U české lípy, Kladno 
19:30Smetana Libor20:25Řezáč Lukáš
10.Ne10.12.2023Maniac Darts Rakovník10:8Billiard club KladnoHostinec Na Václaváku, Kněževes 
18:00Pína Petr25:23Krejčí Jiří
10.Ne10.12.2023Řenčováci Řevničov13:5Zziboni CvrčoviceBima Řevničov, Řevničov 
18:00Hošek Karel28:13Stejskal Lukáš
10.Ne10.12.2023Falcon DC Praha10:8Kyklop PrahaBowbar - Magic II, Praha 3 
18:00Tesárek Ondřej24:17Vondrák Jiří
10.Ne10.12.2023Chalupáři Slaný B10:8ČernovoláciRestaurace Na skalkách, Slaný