Profily klubů a družstev
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Profily klubů a družstev
  Náhled Tisk Nahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
Extraliga VÝCHOD (A) 269320 Čerti Poděbrady Čerti Poděbrady Bulls darts pub
Extraliga VÝCHOD (A) 149760 Kosako Konárovice Kosako Konárovice Restaurace Na hřišti Konárovice
Extraliga VÝCHOD (A) 194312 Nepřátelé bobří hráze Praha Nepřátelé bobří hráze Praha Na novym místě
Extraliga VÝCHOD (A) 40456 Platanský Nerv Praha Ostré hroty Svémyslice Darts centrum Chlumecká
Extraliga VÝCHOD (A) 3848 Poděbradka Poděbrady DC 180 Chemik Polabec U Chemika
Extraliga VÝCHOD (A) 11318 Viktoria Radim TJ Viktoria Radim Hostinec Na hřišti Radim
Extraliga VÝCHOD (A) 252936 Zelená laguna Strančice Zelená Laguna DC Stránčice Restaurace AHV
Extraliga VÝCHOD (A) 117768 Zlatý Barbaři Praha Zlatý Barbaři Praha Pivnice Pipkin
Extraliga ZÁPAD (A) 251912 Bizoni Cvrčovice ŠK Bizoni Cvrčovice Restaurace U české lípy
Extraliga ZÁPAD (A) 63240 Fanatics Sedlec ŠK Šipkaři Sedlec Santa bar Sedlec
Extraliga ZÁPAD (A) 20232 FraJa Neratovice Spolek Neratovických Šipkařů Sport Club FraJa
Extraliga ZÁPAD (A) 100872 Máchalové XXL Kladno B DC Máchalové Kladno Restaurace U české lípy
Extraliga ZÁPAD (A) 254216 Prevíti Praha Prevíti Praha Grey bar Na zastávce
Extraliga ZÁPAD (A) 14864 Řenčováci Řevničov ŠK Řenčováci Řevničov Baráčnická rychta
Extraliga ZÁPAD (A) 56840 Šemík Neumětely DC Šemík Neumětely U Horymíra
Extraliga ZÁPAD (A) 18184 Zákeřňáci DC Praha Zákeřňáci DC Praha Klub AJETO P.M.P.
1. liga A (B) 42504 Albion Chlumec Albion Chlumec DC Na Žižkově
1. liga A (B) 196104 Avengers Praha Avengers Praha Double's
1. liga A (B) 165384 Berounská Hvězda Hvězda Beroun Formanka Hvězda
1. liga A (B) 127752 Cannabis 666 Žebrák Cannabis 666 Žebrák Pivnice Klub
1. liga A (B) 55048 Hroch Team Hudlice Hroch Team Hudlice Hospůdka U Jungmanna
1. liga A (B) 89344 Mirage Sobín DC Mirage Sobín Pivnice herna Bunkr
1. liga A (B) 43528 Nervous Praha Nervous Praha Fantazie
1. liga A (B) 284936 Pohodáři Praha Pohodáři Praha U Portlandu
1. liga A (B) 4919 Qýčepu Příbram DC Qýčepu Příbram Bowling bar Příbram
1. liga A (B) 40968 Synové výčepu Praha Synové výčepu Praha Sportovní klub U Sklíčka
1. liga A (B) 73992 Šemík Neumětely B DC Šemík Neumětely U Horymíra
1. liga A (B) 117256 Šipkaři Jince Šipkařský klub Jince Restaurace Eška Jince
1. liga B (B) 38664 Akademie DC Praha Akademie DC Praha Klub AJETO P.M.P.
1. liga B (B) 36616 Bažina 4077 Praha Bažina 4077 Praha Na novym místě
1. liga B (B) 94472 Brilliant darts Praha BRILLIANT DARTS Praha Pod Černým vrchem
1. liga B (B) 272392 Chalupáři Slaný Chalupáři Slaný Restaurace Na skalkách
1. liga B (B) 12304 Kyklop Praha ŠK Kyklop Praha Klub AJETO P.M.P.
1. liga B (B) 2576 Máchalové XXL Kladno DC Máchalové Kladno Restaurace U české lípy
1. liga B (B) 229640 Maniac Darts Rakovník Maniac darts Rakovník Česká chalupa
1. liga B (B) 71432 Rozdělovský Péčko Kladno Rozdělovský Péčko Kladno Billiard Club Elephant
1. liga B (B) 212232 Statenický Panteři Statenický Panteři Ve mlejně
1. liga B (B) 270600 Šrekové Kněževes Šipkový klub Kněževes Hospoda Na Václaváku
1. liga B (B) 35076 Titans Praha Titans Praha Na Cibulkách
1. liga C (B) 10294 Bohemia Hearts Poděbrady Bohemia Hearts Poděbrady Pivnice U Sparťana
1. liga C (B) 286984 Boubínský expres Kolín Darts Boubín Kolín Darts aréna U Jána
1. liga C (B) 273928 Buldoci Sadská Buldoci Sadská Pivnice U Jarošů
1. liga C (B) 37376 Cirkus Citrus Pečky Cirkus Citrus Pečky Bowling Restaurace Siňorita
1. liga C (B) 196360 Gladiátors Lošany Gladiátors Lošany TGM Pizzerie Restaurant
1. liga C (B) 148992 Korunky Kolín Korunky Kolín Darts aréna U Jána
1. liga C (B) 34824 Korunky Kolín B Korunky Kolín Restaurace Cadillac
1. liga C (B) 6198 No Stress Kutná Hora No Stress Kutná Hora U zlatého lva
1. liga C (B) 195848 Old school Okřínek Old school Okřínek Hospoda U Golema
1. liga C (B) 8758 Plechovky Pečky Plechovky Pečky Hospoda Na hřišti Pečky
1. liga C (B) 24584 Semtex Poděbrady Pátecká sportovní z.s. Hostinec na Návsi
1. liga C (B) 213512 Smrkáči Břežany DC Smrkáči Břežany U dvou smrků
1. liga D (B) 15624 Bonus Bendovka Praha DC Bonus Bendovka Praha Na novym místě
1. liga D (B) 283400 Bukovina Bukovina Restaurace Pod Bukovina
1. liga D (B) 273152 Falcon Praha B DC Falcon Praha Magic club
1. liga D (B) 51208 Gambáč Mělník ŠK Gambáč Mělník ŠK Gambáč
1. liga D (B) 282632 Lidový dům Kbely Lidový dům Kbely Lidový dům Kbely
1. liga D (B) 74248 Maniac Darts Praha Maniac Darts Praha Grey bar Na zastávce
1. liga D (B) 8712 Mendosino Praha Mendosino Praha Magic club
1. liga D (B) 87560 Ostré hroty Svémyslice B Ostré hroty Svémyslice U Tichnů
1. liga D (B) 266248 Racing DC Neratovice DC Racing Neratovice Restaurace U Stejskalů
1. liga D (B) 65032 Semafor Mladá Boleslav SŠK Semafor Mladá Boleslav Sport Club GRUPS
1. liga D (B) 233224 Speed Flies DC Kostelec n/L DC Speed Flies Kostelec nad Labem Mystery bar U váhy
1. liga E (B) 197128 Amatéři Písnice Amatéři Písnice Pivnice Pipkin
1. liga E (B) 274440 Bez názvu Praha Bez názvu Praha Plzeňka
1. liga E (B) 282888 Heřmánkový čajíček Praha Good Fellows & Darts Praha Restaurant Smolík
1. liga E (B) 272648 Horní Rozptyly Praha B Horní Rozptyly Praha Bar Chrpa
1. liga E (B) 295944 I am 180 Praha I am 180 Praha Restaurace Alfa
1. liga E (B) 255752 Jižani z 213 Praha Jižani z 213 Praha Hospoda 213
1. liga E (B) 215304 Modráci Praha Modráci Praha Višňovka
1. liga E (B) 37640 Plzeňka Praha ŠK Plzeňka Praha Plzeňka
1. liga E (B) 48136 Proti proudu Praha Proti proudu Praha Sportbar Hostivař Darts Club
1. liga E (B) 164872 Sázava DC DC Sázava Sázavská Kozlovna
1. liga E (B) 53000 Sport club 1930 I Praha Sport club 1930 Praha Sport club 1930
1. liga E (B) 46856 STS Moskovice Praha STS Moskovice Praha Restaurace Alfa
2. liga A (C) 253960 Club Fanda Forever Club Fanda Forever Černošice Jedličkovy lázně
2. liga A (C) 143880 Huťaři Nižbor Huťaři Nižbor U lípy Nižbor
2. liga A (C) 127496 Magnetics Beroun Magnetics Beroun U Kropáčů
2. liga A (C) 17928 Mlýn DC Zadní Třebáň DC Mlýn Zadní Třebáň Hospůdka U Mlýna
2. liga A (C) 35080 Mlýn DC Zadní Třebáň B DC Mlýn Zadní Třebáň Hospůdka U Mlýna
2. liga A (C) 32008 Podlesáci Králův Dvůr B DC Podlesáci Králův Dvůr Pod Lesem
2. liga A (C) 290568 Podprouďáci z Kozárovic Podprouďáci z Kozárovic U Báry Kozárovice
2. liga A (C) 128008 Sklípkani Praskolesy Sklípkani Praskolesy Jitřenka Praskolesy
2. liga A (C) 252168 Střelci Tetín ŠK Střelci Tetín Tetínská hospoda
2. liga A (C) 296200 Šneci Sedlec ŠK Šipkaři Sedlec Santa bar Sedlec
2. liga A (C) 76296 Vonoklasy 26 Vonoklasy 26 Hospoda Na vyhlídce
2. liga A (C) 2103 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy DC Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy Jitřenka Praskolesy
2. liga B (C) 229384 Bakalář Maniak Rakovník Bakalář Maniac Rakovník Tipsport bar Na hrádku
2. liga B (C) 309512 Chalupáři Slaný B Chalupáři Slaný Restaurace Na skalkách
2. liga B (C) 167688 Černovoláci Černovoláci Ve mlejně
2. liga B (C) 266760 Dolíkáři Kalivody ŠK Kalivody Šipkový klub Kalivody
2. liga B (C) 22536 Marná snaha Slaný Marná snaha Slaný Hotýlek Praha
2. liga B (C) 52488 New Bubu Team Nové Strašecí New bubu team Nové Strašecí Sport Nové Strašecí
2. liga B (C) 1808 Pavouci Stochov B DC Pavouci Stochov U Raka
2. liga B (C) 57096 Řenčováci Řevničov B ŠK Řenčováci Řevničov Baráčnická rychta
2. liga B (C) 196872 Rozdělov DC Kladno DC Rozdělov Kladno Hospoda Háčko
2. liga B (C) 54276 U Holečků Kladno U Holečků Kladno U Holečků
2. liga B (C) 283656 Zziboni Cvrčovice Zziboni Cvrčovice Pod Kapličkou
2. liga C (C) 251656 Beta darts Semčice Beta darts Semčice Hasičárna Semčice
2. liga C (C) 215816 Cobra Plazy B Cobra Plazy U hada
2. liga C (C) 63752 Džemala Kozačky Milovice ŠK Džemala Kozačky Milovice Penzion Kotvas
2. liga C (C) 61960 Kvakoš Mladá Boleslav B ŠC Kvakoš Mladá Boleslav Sport Club GRUPS
2. liga C (C) 99336 Kvakoš Mladá Boleslav C ŠC Kvakoš Mladá Boleslav Sport Club GRUPS
2. liga C (C) 11536 RKDM Milovice RKDM Milovice RKDM - Milovice
2. liga C (C) 285960 Semafor Mladá Boleslav C SŠK Semafor Mladá Boleslav Sport Club GRUPS
2. liga C (C) 199176 ŠIKL Lysá nad Labem B ŠIKL Lysá nad Labem B Klubovna Na hřišti
2. liga C (C) 28936 Šipky Patřín Šipky Patřín Restaurace Na patříně
2. liga C (C) 66056 Top Citrus Čachovice DC Top Citrus Čachovice U Wallerů
2. liga C (C) 39944 XXL MB B Mladá Boleslav DC XXL Mladá Boleslav Kuželna Na hřišti
2. liga D (C) 29188 Barbaři Ovčáry Barbaři Ovčáry Hospoda Na hřišti Ovčáry
2. liga D (C) 32520 FraJa Neratovice B Spolek Neratovických Šipkařů Sport Club FraJa
2. liga D (C) 32776 Fraja Neratovice C Spolek Neratovických Šipkařů Sport Club FraJa
2. liga D (C) 287240 Gambáč Mělník B ŠK Gambáč Mělník ŠK Gambáč
2. liga D (C) 216840 Gladiátoři Neratovice Béčka Neratovice Restaurace U Stejskalů
2. liga D (C) 284168 Humbuck DC Kostelec n / Labem DC Humbuck Kostelec nad Labem Mystery bar U váhy
2. liga D (C) 48388 Kangaroos Velký Borek AŠK Velký Borek Borecký club
2. liga D (C) 271624 Kocouři vod kocoura Kozly Kocouři vod kocoura Kozly U kocoura
2. liga D (C) 284680 Mašinky z koupáku Neratovice Mašinky Neratovice Na Koupáku
2. liga D (C) 254728 Rafani Záryby ŠK Záryby Hostinec Na hřišti Záryby
2. liga D (C) 11272 Valérie team Mělník Valérie team Mělník Na autobusáku
2. liga D (C) 61192 Wild Darts Sluhy DC Victoria Sluhy Hostinec Pod modřínem
2. liga E (C) 24072 Black schody Sadská Black schody Sadská Hospoda Na staďáku
2. liga E (C) 298760 Blue stars Sadská B Blue stars Sadská Hotel Modrá hvězda
2. liga E (C) 2320 Hadi Úvaly DC Hadi Úvaly Restaurace Homolka
2. liga E (C) 127240 Kobry Český Brod Dočebr Český Brod Restaurace U Bedrníčků
2. liga E (C) 217352 Lipánci Přehvozdí Lipánci Přehvozdí Hospůdka Na hřišti
2. liga E (C) 232968 Nymburk Lions DC Nymburk Lions Restaurace Semafor
2. liga E (C) 299784 Plastic darts Sadská Tip sport Sadská Pivnice U Jarošů
2. liga E (C) 187392 Plechovky Pečky B Plechovky Pečky Hospoda Na hřišti Pečky
2. liga E (C) 289032 Strašidla Okřínek Strašidla Okřínek Hospoda U Golema
2. liga E (C) 254472 Šipky Pátek Pátecká sportovní z.s. Hostinec na Návsi
2. liga E (C) 29704 Žraloci Cerhenice Žraloci Cerhenice Sokolovna Cerhenice
2. liga F (C) 35336 Bílá Hora Praha Bílá Hora Praha U Zábranských
2. liga F (C) 53764 Black Diamonds Praha Black Diamonds Praha Šipkový klub DC Výsost
2. liga F (C) 54024 Bocman Club Praha Bocman club Praha U Zábranských
2. liga F (C) 307208 Bohnice Legends Bohnice Legends Praha Grey bar Na zastávce
2. liga F (C) 6152 Divoké kachny Čakovice Divoké kachny Čakovice Hostinec Pod Vrbou
2. liga F (C) 38152 Figury Libčice n / Vlt. ŠK Figury Libčice nad Vltavou Skleník
2. liga F (C) 194824 Hardcore DC Praha DC Hardcore Praha Pivnice Chabařovická
2. liga F (C) 117512 Los Číčos Praha DC Los Číčos Praha Pivnice Chabařovická
2. liga F (C) 52744 Nikater Praha Nikater Praha Restaurace Opera
2. liga F (C) 65544 Vo díru vedle Praha Vo díru vedle Prosek Praha Pivnice Chabařovická
2. liga F (C) 776 Willi Hubert Praha Willi Hubert Praha U Huberta
2. liga G (C) 272136 Abasta Křepenice Abasta Křepenice Sportbar Styxx
2. liga G (C) 11784 Delta Praha SK Delta Praha Bowling bar U zeleného ptáka
2. liga G (C) 267016 Ferda team DC Benešov DC Ferda Benešov Sportbar Na Símalce
2. liga G (C) 5384 Fontána Praha DC Fontána Praha Bar Chrpa
2. liga G (C) 81160 Frnďáci Žernovka Frnďáci Žernovka Restaurace Homolka
2. liga G (C) 211976 Horní Rozptyly Praha Horní Rozptyly Praha Bar Chrpa
2. liga G (C) 309000 Horní Rozptyly Praha X Horní Rozptyly Praha Bar Chrpa
2. liga G (C) 32004 Riviéra DC Říčany DC Riviéra Říčany Bar Riviéra
2. liga G (C) 291848 Rychlý hroty Praha Rychlý hroty Praha Pivnice U Švehly
2. liga G (C) 301576 SB Hostivař Praha SB Hostivař Praha Sportbar Hostivař Darts Club
2. liga G (C) 32516 U Mě dobrý Světice U Mě dobrý Světice U Susů
2. liga G (C) 270344 Žíznivý důchodci Praha Žíznivý důchodci Praha Hospoda 213
2. liga H (C) 60680 Barbars Praha DC Barbar's Praha Klub AJETO P.M.P.
2. liga H (C) 26632 Drak Praha ŠK Drak Praha U Draka
2. liga H (C) 194056 Greenhorn's Praha Greenhorn's Praha Šenk U rytíře
2. liga H (C) 289544 JZD Praha JZD Praha U sousedů na Zličíně
2. liga H (C) 270088 Louže DC Praha DC Louže Praha Klub Louže
2. liga H (C) 25860 Panděras Praha Panděras Praha Na Vinici
2. liga H (C) 267528 Rychlé pípy Praha Spolek Šipkaři Prahy 13 Pivnice herna Bunkr
2. liga H (C) 84232 Sons of Žižkoff Praha Sons of Žižkoff Praha Radhošťská pivnice
2. liga H (C) 311560 The Bastards Praha Bastards DC Praha Pivnice Stodůlky
2. liga H (C) 29448 Worm Gang Praha Worm Gang Praha Hotel Cham
2. liga H (C) 285448 Zlomený hroty Praha Zlomený hroty Praha Na Hrádku
2. liga I (C) 81416 Baltazaři Kácov Baltazaři Kácov Kácovská hospoda
2. liga I (C) 286728 Kandráčovci Kolín Kandráčovci Kolín Darts aréna U Jána
2. liga I (C) 4918 Kosako Konárovice B Kosako Konárovice Restaurace Na hřišti Konárovice
2. liga I (C) 155648 Letci Kolín Letci Kolín Restaurace U Pavlíčků
2. liga I (C) 299528 Norci Úmonín Norci Úmonín Hospoda Pod zámkem
2. liga I (C) 9270 Pivnice Tep Chvaletice Pivnice Tep Chvaletice Pivnice Tep
2. liga I (C) 34056 Střelky Veltruby ŠK Střelky Veltruby Obecní hospoda Hradišťko
2. liga I (C) 142856 Střelky Veltruby B ŠK Střelky Veltruby Obecní hospoda Hradišťko
2. liga I (C) 16182 Team Chvaletice Team Chvaletice Pivnice Tep
2. liga I (C) 6454 Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C Úplně jiný šipkaři Červené Pečky Hospoda Na růžku Červené Pečky
2. liga I (C) 314888 Vosy Čáslav Vosy Čáslav U Haufů
2. liga J (C) 57864 Alcatraz DSC Praha DSC Alcatraz Praha Magic club
2. liga J (C) 94216 Chlumecká Praha B 1. DC Chlumecká Praha Darts centrum Chlumecká
2. liga J (C) 10760 Crazy dart Praha Crazy dart Praha Klub AJETO P.M.P.
2. liga J (C) 69128 Infarkt Praha B DC Infarkt Praha Na novym místě
2. liga J (C) 163080 Kozlíci Praha Kyje Kozlíci Praha Kyje Plzeňka
2. liga J (C) 39176 Kryplos Praha DC Kryplos Praha Harlequin Praha
2. liga J (C) 230152 Na vršku M Praha ŠK Na Vršku Praha Na Vinici
2. liga J (C) 28164 No Stress Praha No stress Praha Klub AJETO P.M.P.
2. liga J (C) 23048 Otupělé hroty Praha Otupělé hroty Praha Go Go Bar
2. liga J (C) 27656 Panapr Praha ŠK Panapr Praha Klub AJETO P.M.P.
2. liga J (C) 314376 Sgt. Pepik's Band Praha B Sgt. Pepik's Band Praha Darts centrum Chlumecká
3. liga A (D) 31752 180 Chemik Polabec B DC 180 Chemik Polabec U Chemika
3. liga A (D) 233992 Arachnids Poříčany Arachnids Poříčany U Hroudů
3. liga A (D) 216072 Homolka DC Úvaly DC Homolka Úvaly Restaurace Homolka
3. liga A (D) 297480 IM 5 Horoušany IM5 Horoušany Hostinec A. Basaře
3. liga A (D) 328456 Nymburští kati Nymburští kati Restaurace Na Žofíně
3. liga A (D) 271368 Pirátský povaleči Český Brod Pirátský povaleči Český Brod Restaurace U Bedrníčků
3. liga A (D) 313864 Plastic darts Sadská B Tip sport Sadská Pivnice U Jarošů
3. liga A (D) 268040 Postřižinský expres Nymburk Postřižinský expres Nymburk Restaurace Semafor
3. liga A (D) 230664 Smrkáči Břežany B DC Smrkáči Břežany U dvou smrků
3. liga A (D) 286216 Sokol Přišimasy Sokol Přišimasy Hostinec U Sokola
3. liga A (D) 297992 Zálabáci od Kocoura Nymburk Zálabáci od Kosoura Nymburk Hospoda U kocoura
3. liga B (D) 253704 ATF Kostelní Hlavno ATF Kostelní Hlavno z.s. Klubovna Kostelní Hlavno
3. liga B (D) 283144 Beta darts Semčice B Beta darts Semčice Hasičárna Semčice
3. liga B (D) 297736 Black eagles Luštěnice Black eagles Luštěnice U černého orla
3. liga B (D) 298504 Blue Darts Sedlec Blue Darts Sedlec Hospoda Sedlec
3. liga B (D) 311304 Bukovina B Bukovina Restaurace Pod Bukovina
3. liga B (D) 326664 Bukovina C Bukovina Restaurace Pod Bukovina
3. liga B (D) 301832 Darts club Eso Milovice Darts club Eso Milovice Sport bar ESO
3. liga B (D) 295688 Max DC Mladá Boleslav Darts club Max MB Mladá Boleslav MAX
3. liga B (D) 328968 Max DC Mladá Boleslav B Darts club Max MB Mladá Boleslav MAX
3. liga B (D) 268552 Semafor Mladá Boleslav B SŠK Semafor Mladá Boleslav Sport Club GRUPS
3. liga B (D) 309256 Šipky Patřín B Šipky Patřín Restaurace Na patříně
3. liga B (D) 325128 Věčná žízeň 26 Mečeříž Věčná žízeň 26 Mečeříž Hostinec Mexico
3. liga C (D) 300552 Eden Vrdy Eden Vrdy Eden Vrdy
3. liga C (D) 17206 Hadi Krakovany Bečky z Týnce n/L U Rohlíčků
3. liga C (D) 8502 Hospůdka na Vinici Hospůdka na Vinici Hospůdka Na Vinici
3. liga C (D) 155904 Letci Kolín B Letci Kolín Restaurace U Pavlíčků
3. liga C (D) 154368 LTC Litošice LTC Litošice Hostinec Litošice
3. liga C (D) 307976 Norci Umonín B Norci Úmonín Hospoda Pod zámkem
3. liga C (D) 207104 Savci Dobřeň Savci Dobřeň Šipkový club U bejčka
3. liga C (D) 273672 Sázavská pivnice Sázavská pivnice Sázavská Kozlovna
3. liga C (D) 313352 SKK Hlízov SKK Hlízov z.s. KD Hlízov
3. liga C (D) 298248 Střelky Veltruby C ŠK Střelky Veltruby Obecní hospoda Hradišťko
3. liga C (D) 324872 Šipkařská banda Čáslav Šipkařská banda Čáslav U Haufů
3. liga C (D) 50436 U Kapličky Vrdy U Kapličky Vrdy U Kapličky
3. liga C (D) 285440 Úplně jiný šipkaři Červené Pečky B Úplně jiný šipkaři Červené Pečky Hospoda Na růžku Červené Pečky
3. liga C (D) 313608 Wagabond Křesetice Wagabond Křesetice U Nevolů
3. liga C (D) 329224 Zásmucké vosy Zásmucké vosy TGM Pizzerie Restaurant
3. liga D (D) 312328 Gambáč Mělník C ŠK Gambáč Mělník ŠK Gambáč
3. liga D (D) 311816 Gladiátoři Neratovice B Béčka Neratovice U Pepého na hřišti Byškovice
3. liga D (D) 17416 Jameson Mělník Jameson Mělník Blatecká hospoda
3. liga D (D) 213256 Motor@team.Dřísy Motor@team.Dřísy U Milhause
3. liga D (D) 198152 Ostré hroty Svémyslice Ostré hroty Svémyslice U Tichnů
3. liga D (D) 72456 Ostré hroty Svémyslice C Ostré hroty Svémyslice U Tichnů
3. liga D (D) 287496 Saloon Brandýs nad Labem Saloon Brandýs nad Labem Country saloon
3. liga D (D) 301064 Saloon Brandýs nad Labem C Saloon Brandýs nad Labem Country saloon
3. liga D (D) 312584 Speed Flies DC Kostelec nad Labem II DC Speed Flies Kostelec nad Labem Mystery bar U váhy
3. liga D (D) 215048 Zápy ŠK ŠK Zápy U Bendů
3. liga D (D) 286472 Zlomené hroty Tupadly ŠK Slavín Tupadly Hospoda Tupadly
3. liga E (D) 306952 Bambu's DC Praha Bambu's DC Praha Double's
3. liga E (D) 59912 Dart's Warriors Praha Dart's Warriors Praha Double's
3. liga E (D) 112392 Dobroty ŠK Nový dům ŠK Dobroty Nový Dům Hospůdka U Dobroty
3. liga E (D) 325896 Křižáci Barrandov ŠK Křižáci Barrandov Double's
3. liga E (D) 297224 Maniac Darts Rakovník B Maniac darts Rakovník Česká chalupa
3. liga E (D) 327688 Mlsat cukroví Praha Mlsat cukroví Praha Pivnice Stodůlky
3. liga E (D) 315656 Old Boys Praha Old Boys Praha Pivnice Stodůlky
3. liga E (D) 267784 Panoší Újezd ŠK ŠK Panoší Újezd Sokolovna Panoší Újezd
3. liga E (D) 315400 Radotín ŠK ŠK Radotín U Portlandu
3. liga E (D) 228872 Řeporyje DC Praha DC Řeporyje Praha Na hřišti Řeporyje
3. liga E (D) 309768 Twenty 6 Praha Twenty 6 Praha Double's
3. liga E (D) 266504 Vonoklasy 26 Beee Vonoklasy 26 Hospoda Na vyhlídce
3. liga F (D) 326152 Billiard club Kladno DC Billiard club Kladno Billiard Club Elephant
3. liga F (D) 30472 Helou&Wen Praha DC Helou&Wen Praha Pod Černým vrchem
3. liga F (D) 325640 Kladiváři DC Stochov Kladiváři Stochov U Raka
3. liga F (D) 325384 Kralupská letka Čechie Čechie Kralupy nad Vltavou Hospůdka Čechie
3. liga F (D) 296456 Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B Základna Kralupy n/Vlt. Základna bar
3. liga F (D) 89600 Pacienti Sobín Praha Pacienti Sobín Praha Sportovní klub U Sklíčka
3. liga F (D) 296712 Pivní Jistota Praha Pivní Jistota Praha Pivní jistota
3. liga F (D) 308744 Prokopáci Středokluky Prokopáci Středokluky U Prokopa
3. liga F (D) 312072 Rychlé pípy Praha B Spolek Šipkaři Prahy 13 Pivnice herna Bunkr
3. liga F (D) 11024 The Workers Praha DC The Worker Praha Šenk U rytíře
3. liga F (D) 214024 Tuchodřeva Tuchoměřice Tuchodřeva Tuchoměřice Na hřišti Tuchoměřice
3. liga G (D) 265736 Dopito 99 Praha Dopito 99 Praha Pivnice SEN
3. liga G (D) 50692 Ex šipkaři ze 4 Praha Ex špikaři ze 4 Praha Sportbar Gallo
3. liga G (D) 273160 K2 Říčany K2 Říčany K2 Říčany
3. liga G (D) 253448 Lev DC Říčany DC Lev Říčany Pivnice za řekou
3. liga G (D) 296968 Michle's Ducks Praha Michle's Ducks Praha Pivnice Pod schodama
3. liga G (D) 314632 Monkey z 213 Praha DC Monkey z 213 Praha Hospoda 213
3. liga G (D) 308232 Pacienti z Berušky Praha Pacienti z Berušky Praha Sport Bar Beruška
3. liga G (D) 326408 PLB Praha Premier League Bar Praha Restaurace Alfa
3. liga G (D) 199688 Radnice team Stříbrná Skalice Radnice team Stříbrná Skalice Klubovna Na hřišti
3. liga G (D) 230408 Rafani Olbramovice Rafani Olbramovice Bar Marlenka
3. liga G (D) 216328 Žádný hroty Praha Žádný hroty Praha Sázava bar
3. liga H (D) 166664 Hell's Darters Praha Hell's Darters Praha Na novym místě
3. liga H (D) 49928 Kačamba Praha DC Kačamba Praha Sportbar Kačamba
3. liga H (D) 251400 Kecky Praha DC Kecky Praha Pivnice Chabařovická
3. liga H (D) 231688 Náhodní střelci Klecany Náhodní střelci Klecany Restaurace U jezera
3. liga H (D) 198408 Patriots darts club Zdiby DC Zdiby Restaurace U jezera
3. liga H (D) 55560 Plzeňka Praha B ŠK Plzeňka Praha Plzeňka
3. liga H (D) 329736 Růžek ŠK Praha ŠK Růžek Praha Darts centrum Chlumecká
3. liga H (D) 328712 Sgt. Pepik's Band Praha C Sgt. Pepik's Band Praha Darts centrum Chlumecká
3. liga H (D) 71176 Spřátelená zvěř Praha Spřátelená zvěř Praha Na novym místě
3. liga H (D) 326920 The LegenDarts Praha The LegenDarts Praha Na novym místě
3. liga H (D) 47624 Výsost Vysočany Praha DC Výsost Vysočany Praha Šipkový klub DC Výsost
3. liga I (D) 8968 Asfalt Ž Praha Asfalt Ž Praha Hospůdka Pohoda
3. liga I (D) 288008 Baba Jaga DC Praha Baba Jaga Praha Pivnice Pólo
3. liga I (D) 295432 Black Bridge DC Praha Black Bridge DC Praha Bar Kobra
3. liga I (D) 288520 Golem Běchovice Kobra Bar Praha Bar Kobra
3. liga I (D) 27400 InterGast Stará promiň Praha ŠK InterGast Stará promiň Praha Stará promiň
3. liga I (D) 310536 Lidový dům Kbely B Lidový dům Kbely Lidový dům Kbely
3. liga I (D) 292104 Rychlý hroty Praha B Rychlý hroty Praha Pivnice U Švehly
3. liga I (D) 327432 Rytíři Hostivař Rytíři Hostivař Sportbar Hostivař Darts Club
3. liga I (D) 71688 Sedmá Rota Praha Sedmá rota Praha Pivnice Pipkin
3. liga I (D) 327944 Sogaard Rabble Praha Sogaard Rabble Praha Billiard club Sogaard
3. liga I (D) 89352 Světáci Praha Světáci Praha Billiard Svět
3. liga J (D) 55300 Buldok Ajeto Praha ŠK AJETO Praha Klub AJETO P.M.P.
3. liga J (D) 274184 Loužička DC Praha DC Louže Praha Klub Louže
3. liga J (D) 308488 Midgard Praha Midgard Praha Midgard
3. liga J (D) 328200 Mimo provoz Praha Restaurace Na Jezerce Restaurace Na Jezerce
3. liga J (D) 1032 Moskyt 2 Praha AC Moskyt Praha Bar Moskyt
3. liga J (D) 74504 Moskyt Naeks Praha AC Moskyt Praha Bar Moskyt
3. liga J (D) 11280 Na Vršku Praha ŠK Na Vršku Praha Na Vinici
3. liga J (D) 313096 Nejdou Dably Praha Nejdou Dably Praha Klub AJETO P.M.P.
3. liga J (D) 142088 Pionýři slepých uliček Praha Pionýři slepých uliček Praha Na Chmelnici
3. liga J (D) 49668 Rytířovy vrány Praha Rytířovy vrány Praha Klub AJETO P.M.P.
3. liga J (D) 316936 Stiflerova máma Praha Stiflerova máma Praha Club bar Pomeranč
1. liga ŽENY 82184 Bizonky z Ajeta Praha ŠK AJETO Praha Klub AJETO P.M.P.
1. liga ŽENY 291080 Dart's Ladies Praha Darts centrum Chlumecká
1. liga ŽENY 16144 Hadimršky Praha Sportovní klub U Sklíčka
1. liga ŽENY 26372 Kajmanky z Plzeňky Praha ŠK Plzeňka Praha Plzeňka
1. liga ŽENY 141832 Neškodný koťátka Praha DC Los Číčos Praha Pivnice Chabařovická
1. liga ŽENY 81928 Noční můry z Ajeta Praha ŠK AJETO Praha Klub AJETO P.M.P.
1. liga ŽENY 36612 Příšerky sro Praha ŠK AJETO Praha Klub AJETO P.M.P.
1. liga ŽENY 310280 Rafandy Olbramovice Rafani Olbramovice Bar Marlenka
1. liga ŽENY 83720 Sestřičky Praha DC Infarkt Praha Na novym místě
1. liga ŽENY 228616 Šílený doroty Záryby ŠK Záryby Hostinec Na hřišti Záryby
1. liga ŽENY 2064 Veselé Střelky Kolín Korunky Kolín Darts aréna U Jána
2. liga ŽENY 269832 Baletky Úvaly DC Homolka Úvaly Restaurace Homolka
2. liga ŽENY 100104 Čarodějnice Neratovice Spolek Neratovických Šipkařů Sport Club FraJa
2. liga ŽENY 289800 GreenBerries Praha Greenhorn's Praha Klub AJETO P.M.P.
2. liga ŽENY 84744 Jezinky Praha Plzeňka
2. liga ŽENY 268808 Pink Diamonds Praha DC Los Číčos Praha Pivnice Chabařovická
2. liga ŽENY 329480 SB Pinkies Hostivař Sportbar Hostivař Darts Club
2. liga ŽENY 82696 Slepičí úlet Libčice nad Vltavou ŠK Figury Libčice nad Vltavou Skleník
2. liga ŽENY 52228 Topinky Praha Rytířovy vrány Praha Klub AJETO P.M.P.
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 20.9.2020 04:07:44