Profily klubů a družstev
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Profily klubů a družstev
 NáhledTiskNahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
Extraliga VÝCHOD (A)269320Čerti PoděbradyČerti PoděbradyBulls darts pub
Extraliga VÝCHOD (A)149760Kosako KonároviceKosako KonároviceRestaurace Na hřišti Konárovice
Extraliga VÝCHOD (A)194312Nepřátelé bobří hráze PrahaNepřátelé bobří hráze PrahaNa novym místě
Extraliga VÝCHOD (A)40456Platanský Nerv PrahaOstré hroty SvémysliceDarts centrum Chlumecká
Extraliga VÝCHOD (A)3848Poděbradka PoděbradyDC 180 Chemik PolabecU Chemika
Extraliga VÝCHOD (A)11318Viktoria RadimTJ Viktoria RadimU Tichnů
Extraliga VÝCHOD (A)252936Zelená laguna StrančiceZelená Laguna DC StránčiceRestaurace AHV
Extraliga VÝCHOD (A)117768Zlatý Barbaři PrahaZlatý Barbaři PrahaPivnice Pipkin
Extraliga ZÁPAD (A)251912Bizoni CvrčoviceŠK Bizoni CvrčoviceRestaurace U české lípy
Extraliga ZÁPAD (A)63240Fanatics SedlecŠK Šipkaři SedlecSanta bar Sedlec
Extraliga ZÁPAD (A)20232FraJa NeratoviceSpolek Neratovických ŠipkařůSport Club FraJa
Extraliga ZÁPAD (A)100872Máchalové XXL Kladno BDC Máchalové KladnoRestaurace U české lípy
Extraliga ZÁPAD (A)254216Prevíti PrahaPrevíti PrahaGrey bar Na zastávce
Extraliga ZÁPAD (A)14864Řenčováci ŘevničovŠK Řenčováci ŘevničovBaráčnická rychta
Extraliga ZÁPAD (A)56840Šemík NeumětelyDC Šemík NeumětelyU Horymíra
Extraliga ZÁPAD (A)18184Zákeřňáci DC PrahaZákeřňáci DC PrahaKlub AJETO P.M.P.
1. liga A (B)42504Albion ChlumecAlbion Chlumec DCNa Žižkově
1. liga A (B)196104Avengers PrahaAvengers PrahaDouble's
1. liga A (B)165384Berounská HvězdaHvězda BerounFormanka Hvězda
1. liga A (B)127752Cannabis 666 ŽebrákCannabis 666 ŽebrákPivnice Klub
1. liga A (B)55048Hroch Team HudliceHroch Team HudliceHospůdka U Jungmanna
1. liga A (B)89344Mirage SobínDC Mirage SobínPivnice herna Bunkr
1. liga A (B)43528Nervous Praha - odstoupilo
1. liga A (B)284936Pohodáři PrahaPohodáři PrahaU Portlandu
1. liga A (B)4919Qýčepu PříbramDC Qýčepu PříbramBowling bar Příbram
1. liga A (B)40968Synové výčepu PrahaSynové výčepu PrahaSportovní klub U Sklíčka
1. liga A (B)73992Šemík Neumětely BDC Šemík NeumětelyU Horymíra
1. liga A (B)117256Šipkaři JinceŠipkařský klub JinceRestaurace Eška Jince
1. liga B (B)38664Akademie DC PrahaAkademie DC PrahaKlub AJETO P.M.P.
1. liga B (B)36616Bažina 4077 PrahaBažina 4077 PrahaNa novym místě
1. liga B (B)94472Brilliant darts PrahaBrilliant Darts PrahaPyrát bar
1. liga B (B)272392Chalupáři SlanýChalupáři SlanýRestaurace Na skalkách
1. liga B (B)12304Kyklop PrahaŠK Kyklop PrahaKlub AJETO P.M.P.
1. liga B (B)2576Máchalové XXL KladnoDC Máchalové KladnoRestaurace U české lípy
1. liga B (B)229640Maniac Darts RakovníkManiac darts RakovníkČeská chalupa
1. liga B (B)71432Rozdělovský Péčko KladnoRozdělovský Péčko KladnoBilliard Club Elephant
1. liga B (B)212232Statenický PanteřiStatenický PanteřiVe mlejně
1. liga B (B)270600Šrekové KněževesŠipkový klub KněževesHospoda Na Václaváku
1. liga B (B)35076Titans PrahaTitans PrahaNa Cibulkách
1. liga C (B)10294Bohemia Hearts PoděbradyBohemia Hearts PoděbradyPivnice U Sparťana
1. liga C (B)286984Boubínský expres KolínDarts Boubín KolínDarts aréna U Jána
1. liga C (B)273928Buldoci SadskáBuldoci SadskáPivnice U Jarošů
1. liga C (B)37376Cirkus Citrus PečkyCirkus Citrus PečkyBowling Restaurace Siňorita
1. liga C (B)196360Gladiátors LošanyGladiátors LošanyTGM Pizzerie Restaurant
1. liga C (B)148992Korunky KolínKorunky KolínDarts aréna U Jána
1. liga C (B)34824Korunky Kolín BKorunky KolínRestaurace Cadillac
1. liga C (B)6198No Stress Kutná HoraNo Stress Kutná HoraU zlatého lva
1. liga C (B)195848Old school OkřínekOld school OkřínekHospoda U Golema
1. liga C (B)8758Plechovky PečkyPlechovky PečkyHospoda Na hřišti Pečky
1. liga C (B)24584Semtex PoděbradyPátecká sportovní z.s.Hostinec na Návsi
1. liga C (B)213512Smrkáči BřežanyDC Smrkáči BřežanyU dvou smrků
1. liga D (B)15624Bonus Bendovka PrahaDC Bonus Bendovka PrahaNa novym místě
1. liga D (B)283400BukovinaBukovinaRestaurace Pod Bukovina
1. liga D (B)273152Falcon Praha BDC Falcon PrahaMagic club
1. liga D (B)51208Gambáč MělníkŠK Gambáč MělníkŠK Gambáč
1. liga D (B)282632Lidový dům KbelyLidový dům KbelyLidový dům Kbely
1. liga D (B)74248Maniac Darts PrahaManiac Darts PrahaGrey bar Na zastávce
1. liga D (B)8712Mendosino PrahaMendosino PrahaMagic club
1. liga D (B)87560Ostré hroty Svémyslice BOstré hroty SvémysliceU Tichnů
1. liga D (B)266248Racing DC NeratoviceDC Racing NeratoviceRestaurace U Stejskalů
1. liga D (B)65032Semafor Mladá BoleslavSŠK Semafor Mladá BoleslavSport Club GRUPS
1. liga D (B)233224Speed Flies DC Kostelec n/LDC Speed Flies Kostelec nad LabemMystery bar U váhy
1. liga E (B)197128Amatéři PísniceAmatéři PísnicePivnice Pipkin
1. liga E (B)274440Bez názvu PrahaBez názvu PrahaPlzeňka
1. liga E (B)282888Heřmánkový čajíček PrahaGood Fellows & Darts PrahaRestaurant Smolík
1. liga E (B)272648Horní Rozptyly Praha BHorní Rozptyly PrahaBar Chrpa
1. liga E (B)295944I am 180 PrahaI am 180 PrahaRestaurace Alfa
1. liga E (B)255752Jižani z 213 PrahaJižani z 213 PrahaHospoda 213
1. liga E (B)215304Modráci PrahaModráci PrahaVišňovka
1. liga E (B)37640Plzeňka PrahaŠK Plzeňka PrahaPlzeňka
1. liga E (B)48136Proti proudu PrahaProti proudu PrahaSportbar Hostivař Darts Club
1. liga E (B)164872Sázava DCDC SázavaSázavská Kozlovna
1. liga E (B)53000Sport club 1930 I PrahaSport club 1930 PrahaSport club 1930
1. liga E (B)46856STS Moskovice PrahaSTS Moskovice PrahaRestaurace Alfa
2. liga A (C)253960Club Fanda ForeverClub Fanda Forever ČernošiceJedličkovy lázně
2. liga A (C)143880Huťaři NižborHuťaři NižborU lípy Nižbor
2. liga A (C)127496Magnetics BerounMagnetics BerounU Kropáčů
2. liga A (C)17928Mlýn DC Zadní TřebáňDC Mlýn Zadní TřebáňHospůdka U Mlýna
2. liga A (C)35080Mlýn DC Zadní Třebáň BDC Mlýn Zadní TřebáňHospůdka U Mlýna
2. liga A (C)32008Podlesáci Králův Dvůr BDC Podlesáci Králův DvůrPod Lesem
2. liga A (C)290568Podprouďáci z KozárovicPodprouďáci z KozárovicU Báry Kozárovice
2. liga A (C)128008Sklípkani PraskolesySklípkani PraskolesyJitřenka Praskolesy
2. liga A (C)252168Střelci TetínŠK Střelci TetínTetínská hospoda
2. liga A (C)296200Šneci SedlecŠK Šipkaři SedlecSanta bar Sedlec
2. liga A (C)76296Vonoklasy 26Vonoklasy 26Hospoda Na vyhlídce
2. liga A (C)2103Zaječí chlup Jitřenka PraskolesyDC Zaječí chlup Jitřenka PraskolesyJitřenka Praskolesy
2. liga B (C)229384Bakalář Maniak RakovníkBakalář Maniac RakovníkTipsport bar Na hrádku
2. liga B (C)309512Chalupáři Slaný BChalupáři SlanýRestaurace Na skalkách
2. liga B (C)167688ČernovoláciČernovoláciVe mlejně
2. liga B (C)266760Dolíkáři KalivodyŠK KalivodyŠipkový klub Kalivody
2. liga B (C)22536Marná snaha SlanýMarná snaha SlanýHotýlek Praha
2. liga B (C)52488New Bubu Team Nové StrašecíNew bubu team Nové StrašecíSport Nové Strašecí
2. liga B (C)1808Pavouci Stochov BDC Pavouci StochovU Raka
2. liga B (C)57096Řenčováci Řevničov BŠK Řenčováci ŘevničovBaráčnická rychta
2. liga B (C)196872Rozdělov DC KladnoDC Rozdělov KladnoHospoda Háčko
2. liga B (C)54276U Holečků KladnoU Holečků KladnoU Holečků
2. liga B (C)283656Zziboni CvrčoviceZziboni CvrčovicePod Kapličkou
2. liga C (C)251656Beta darts SemčiceBeta darts SemčiceHasičárna Semčice
2. liga C (C)215816Cobra Plazy BCobra PlazyU hada
2. liga C (C)63752Džemala Kozačky MiloviceŠK Džemala Kozačky MilovicePenzion Kotvas
2. liga C (C)61960Kvakoš Mladá Boleslav BŠC Kvakoš Mladá BoleslavSport Club GRUPS
2. liga C (C)99336Kvakoš Mladá Boleslav CŠC Kvakoš Mladá BoleslavSport Club GRUPS
2. liga C (C)11536RKDM MiloviceRKDM MiloviceRKDM - Milovice
2. liga C (C)285960Semafor Mladá Boleslav CSŠK Semafor Mladá BoleslavSport Club GRUPS
2. liga C (C)199176ŠIKL Lysá nad Labem BŠIKL Lysá nad Labem BKlubovna Na hřišti
2. liga C (C)28936Šipky PatřínŠipky PatřínRestaurace Na patříně
2. liga C (C)66056Top Citrus ČachoviceDC Top Citrus ČachoviceU Wallerů
2. liga C (C)39944XXL MB B Mladá BoleslavDC XXL Mladá BoleslavKuželna Na hřišti
2. liga D (C)29188Barbaři OvčáryBarbaři OvčáryHospoda Na hřišti Ovčáry
2. liga D (C)32520FraJa Neratovice BSpolek Neratovických ŠipkařůSport Club FraJa
2. liga D (C)32776Fraja Neratovice CSpolek Neratovických ŠipkařůSport Club FraJa
2. liga D (C)287240Gambáč Mělník BŠK Gambáč MělníkŠK Gambáč
2. liga D (C)216840Gladiátoři NeratoviceBéčka NeratoviceRestaurace U Stejskalů
2. liga D (C)284168Humbuck DC Kostelec n / Labem - odstoupilo
2. liga D (C)48388Kangaroos Velký BorekAŠK Velký BorekBorecký club
2. liga D (C)271624Kocouři vod kocoura KozlyKocouři vod kocoura KozlyU kocoura
2. liga D (C)284680Mašinky z koupáku NeratoviceMašinky NeratoviceNa Koupáku
2. liga D (C)254728Rafani ZárybyŠK ZárybyHostinec Na hřišti Záryby
2. liga D (C)11272Valérie team MělníkValérie team MělníkNa autobusáku
2. liga D (C)61192Wild Darts SluhyDC Victoria SluhyHostinec Pod modřínem
2. liga E (C)24072Black schody SadskáBlack schody SadskáHospoda Na staďáku
2. liga E (C)298760Blue stars Sadská BBlue stars SadskáHotel Modrá hvězda
2. liga E (C)2320Hadi ÚvalyDC Hadi ÚvalyRestaurace Homolka
2. liga E (C)127240Kobry Český BrodDočebr Český BrodRestaurace U Bedrníčků
2. liga E (C)217352Lipánci PřehvozdíLipánci PřehvozdíHospůdka Na hřišti
2. liga E (C)232968Nymburk LionsDC Nymburk LionsRestaurace Semafor
2. liga E (C)299784Plastic darts SadskáTip sport SadskáPivnice U Jarošů
2. liga E (C)187392Plechovky Pečky BPlechovky PečkyHospoda Na hřišti Pečky
2. liga E (C)289032Strašidla OkřínekStrašidla OkřínekHospoda U Golema
2. liga E (C)254472Šipky PátekPátecká sportovní z.s.Hostinec na Návsi
2. liga E (C)29704Žraloci CerheniceŽraloci CerheniceSokolovna Cerhenice
2. liga F (C)35336Bílá Hora PrahaBílá Hora PrahaU Zábranských
2. liga F (C)53764Black Diamonds PrahaBlack Diamonds PrahaŠipkový klub DC Výsost
2. liga F (C)54024Bocman Club PrahaBocman club PrahaU Zábranských
2. liga F (C)307208Bohnice LegendsBohnice Legends PrahaGrey bar Na zastávce
2. liga F (C)6152Divoké kachny ČakoviceDivoké kachny ČakoviceHostinec Pod Vrbou
2. liga F (C)38152Figury Libčice n / Vlt.ŠK Figury Libčice nad VltavouSkleník
2. liga F (C)194824Hardcore DC PrahaDC Hardcore PrahaPivnice Chabařovická
2. liga F (C)117512Los Číčos PrahaDC Los Číčos PrahaPivnice Chabařovická
2. liga F (C)52744Nikater PrahaNikater PrahaRestaurace Opera
2. liga F (C)65544Vo díru vedle PrahaVo díru vedle Prosek PrahaPivnice Chabařovická
2. liga F (C)776Willi Hubert PrahaWilli Hubert PrahaU Huberta
2. liga G (C)272136Abasta KřepeniceAbasta KřepeniceSportbar Styxx
2. liga G (C)11784Delta PrahaSK Delta PrahaBowling bar U zeleného ptáka
2. liga G (C)267016Ferda team DC BenešovDC Ferda BenešovSportbar Na Símalce
2. liga G (C)5384Fontána PrahaDC Fontána PrahaBar Chrpa
2. liga G (C)81160Frnďáci ŽernovkaFrnďáci ŽernovkaRestaurace Homolka
2. liga G (C)211976Horní Rozptyly PrahaHorní Rozptyly PrahaBar Chrpa
2. liga G (C)309000Horní Rozptyly Praha XHorní Rozptyly PrahaBar Chrpa
2. liga G (C)32004Riviéra DC ŘíčanyDC Riviéra ŘíčanyBar Riviéra
2. liga G (C)291848Rychlý hroty PrahaRychlý hroty PrahaPivnice U Švehly
2. liga G (C)301576SB Hostivař PrahaSB Hostivař PrahaSportbar Hostivař Darts Club
2. liga G (C)32516U Mě dobrý SvěticeU Mě dobrý SvěticeU Susů
2. liga G (C)270344Žíznivý důchodci PrahaŽíznivý důchodci PrahaHospoda 213
2. liga H (C)60680Barbars PrahaDC Barbar's PrahaKlub AJETO P.M.P.
2. liga H (C)26632Drak PrahaŠK Drak PrahaU Draka
2. liga H (C)194056Greenhorn's PrahaGreenhorn's PrahaŠenk U rytíře
2. liga H (C)289544JZD PrahaJZD PrahaU sousedů na Zličíně
2. liga H (C)270088Louže DC PrahaDC Louže PrahaKlub Louže
2. liga H (C)25860Panděras PrahaPanděras PrahaNa Vinici
2. liga H (C)267528Rychlé pípy PrahaSpolek Šipkaři Prahy 13Pivnice herna Bunkr
2. liga H (C)84232Sons of Žižkoff PrahaSons of Žižkoff PrahaRadhošťská pivnice
2. liga H (C)311560The Bastards PrahaBastards DC PrahaPivnice Stodůlky
2. liga H (C)29448Worm Gang PrahaWorm Gang PrahaHotel Cham
2. liga H (C)285448Zlomený hroty PrahaZlomený hroty PrahaNa Hrádku
2. liga I (C)81416Baltazaři KácovBaltazaři KácovKácovská hospoda
2. liga I (C)286728Kandráčovci KolínKandráčovci KolínDarts aréna U Jána
2. liga I (C)4918Kosako Konárovice BKosako KonároviceRestaurace Na hřišti Konárovice
2. liga I (C)155648Letci KolínLetci KolínRestaurace U Pavlíčků
2. liga I (C)299528Norci ÚmonínNorci ÚmonínHospoda Pod zámkem
2. liga I (C)9270Pivnice Tep ChvaleticePivnice Tep ChvaleticePivnice Tep
2. liga I (C)34056Střelky VeltrubyŠK Střelky VeltrubyObecní hospoda Hradišťko
2. liga I (C)142856Střelky Veltruby BŠK Střelky VeltrubyObecní hospoda Hradišťko
2. liga I (C)16182Team ChvaleticeTeam ChvaleticePivnice Tep
2. liga I (C)6454Úplně jiný šipkaři Červené Pečky CÚplně jiný šipkaři Červené PečkyHospoda Na růžku Červené Pečky
2. liga I (C)314888Vosy ČáslavVosy ČáslavU Haufů
2. liga J (C)57864Alcatraz DSC PrahaDSC Alcatraz PrahaMagic club
2. liga J (C)94216Chlumecká Praha B1. DC Chlumecká PrahaDarts centrum Chlumecká
2. liga J (C)10760Crazy dart PrahaCrazy dart PrahaKlub AJETO P.M.P.
2. liga J (C)69128Infarkt Praha BDC Infarkt PrahaNa novym místě
2. liga J (C)163080Kozlíci Praha KyjeKozlíci Praha KyjePlzeňka
2. liga J (C)39176Kryplos PrahaDC Kryplos PrahaHarlequin Praha
2. liga J (C)230152Na vršku M PrahaŠK Na Vršku PrahaNa Vinici
2. liga J (C)28164No Stress PrahaNo stress PrahaKlub AJETO P.M.P.
2. liga J (C)23048Otupělé hroty PrahaOtupělé hroty PrahaGo Go Bar
2. liga J (C)27656Panapr PrahaŠK Panapr PrahaKlub AJETO P.M.P.
2. liga J (C)314376Sgt. Pepik's Band Praha BSgt. Pepik's Band PrahaDarts centrum Chlumecká
3. liga A (D)31752180 Chemik Polabec BDC 180 Chemik PolabecU Chemika
3. liga A (D)233992Arachnids PoříčanyArachnids PoříčanyU Hroudů
3. liga A (D)216072Homolka DC ÚvalyDC Homolka ÚvalyRestaurace Homolka
3. liga A (D)297480IM 5 HoroušanyIM5 HoroušanyHostinec A. Basaře
3. liga A (D)328456Nymburští katiNymburští katiRestaurace Na Žofíně
3. liga A (D)271368Pirátský povaleči Český BrodPirátský povaleči Český BrodRestaurace U Bedrníčků
3. liga A (D)313864Plastic darts Sadská BTip sport SadskáPivnice U Jarošů
3. liga A (D)268040Postřižinský expres NymburkPostřižinský expres NymburkRestaurace Semafor
3. liga A (D)230664Smrkáči Břežany BDC Smrkáči BřežanyU dvou smrků
3. liga A (D)286216Sokol PřišimasySokol PřišimasyHostinec U Sokola
3. liga A (D)297992Zálabáci od Kocoura NymburkZálabáci od Kosoura NymburkHospoda U kocoura
3. liga B (D)253704ATF Kostelní HlavnoATF Kostelní Hlavno z.s.Klubovna Kostelní Hlavno
3. liga B (D)283144Beta darts Semčice BBeta darts SemčiceHasičárna Semčice
3. liga B (D)297736Black eagles LuštěniceBlack eagles LuštěniceU černého orla
3. liga B (D)298504Blue Darts SedlecBlue Darts SedlecHostinec Mexico
3. liga B (D)311304Bukovina BBukovinaRestaurace Pod Bukovina
3. liga B (D)326664Bukovina CBukovinaRestaurace Pod Bukovina
3. liga B (D)301832Darts club Eso MiloviceDarts club Eso MiloviceSport bar ESO
3. liga B (D)295688Max DC Mladá BoleslavDarts club Max MB Mladá BoleslavMAX
3. liga B (D)328968Max DC Mladá Boleslav BDarts club Max MB Mladá BoleslavMAX
3. liga B (D)268552Semafor Mladá Boleslav BSŠK Semafor Mladá BoleslavSport Club GRUPS
3. liga B (D)309256Šipky Patřín BŠipky PatřínRestaurace Na patříně
3. liga B (D)325128Věčná žízeň 26 MečeřížVěčná žízeň 26 MečeřížHostinec Mexico
3. liga C (D)300552Eden VrdyEden VrdyEden Vrdy
3. liga C (D)17206Hadi KrakovanyBečky z Týnce n/LU Rohlíčků
3. liga C (D)8502Hospůdka na ViniciHospůdka na ViniciHospůdka Na Vinici
3. liga C (D)155904Letci Kolín BLetci KolínRestaurace U Pavlíčků
3. liga C (D)154368LTC LitošiceLTC LitošiceHostinec Litošice
3. liga C (D)307976Norci Umonín BNorci ÚmonínHospoda Pod zámkem
3. liga C (D)207104Savci DobřeňSavci DobřeňŠipkový club U bejčka
3. liga C (D)273672Sázavská pivniceSázavská pivniceSázavská Kozlovna
3. liga C (D)313352SKK HlízovSKK Hlízov z.s.KD Hlízov
3. liga C (D)298248Střelky Veltruby CŠK Střelky VeltrubyObecní hospoda Hradišťko
3. liga C (D)324872Šipkařská banda ČáslavŠipkařská banda ČáslavU Haufů
3. liga C (D)50436U Kapličky VrdyU Kapličky VrdyU Kapličky
3. liga C (D)285440Úplně jiný šipkaři Červené Pečky BÚplně jiný šipkaři Červené PečkyHospoda Na růžku Červené Pečky
3. liga C (D)313608Wagabond KřeseticeWagabond KřeseticeU Nevolů
3. liga C (D)329224Zásmucké vosyZásmucké vosyTGM Pizzerie Restaurant
3. liga D (D)312328Gambáč Mělník CŠK Gambáč MělníkŠK Gambáč
3. liga D (D)311816Gladiátoři Neratovice BBéčka NeratoviceU Pepého na hřišti Byškovice
3. liga D (D)17416Jameson Mělník Jameson Mělník Blatecká hospoda
3. liga D (D)213256Motor@team.DřísyMotor@team.DřísyU Milhause
3. liga D (D)198152Ostré hroty SvémysliceOstré hroty SvémysliceU Tichnů
3. liga D (D)72456Ostré hroty Svémyslice COstré hroty SvémysliceU Tichnů
3. liga D (D)287496Saloon Brandýs nad LabemSaloon Brandýs nad LabemCountry saloon
3. liga D (D)301064Saloon Brandýs nad Labem CSaloon Brandýs nad LabemCountry saloon
3. liga D (D)312584Speed Flies DC Kostelec nad Labem IIDC Speed Flies Kostelec nad LabemMystery bar U váhy
3. liga D (D)215048Zápy ŠKŠK ZápyU Bendů
3. liga D (D)286472Zlomené hroty TupadlyŠK Slavín TupadlyHospoda Tupadly
3. liga E (D)306952Bambu's DC PrahaBambu's DC PrahaDouble's
3. liga E (D)59912Dart's Warriors PrahaDart's Warriors PrahaDouble's
3. liga E (D)112392Dobroty ŠK Nový důmŠK Dobroty Nový DůmHospůdka U Dobroty
3. liga E (D)325896Křižáci BarrandovŠK Křižáci BarrandovDouble's
3. liga E (D)297224Maniac Darts Rakovník BManiac darts RakovníkČeská chalupa
3. liga E (D)327688Mlsat cukroví PrahaMlsat cukroví PrahaPivnice Stodůlky
3. liga E (D)315656Old Boys PrahaOld Boys PrahaPivnice Stodůlky
3. liga E (D)267784Panoší Újezd ŠKŠK Panoší ÚjezdSokolovna Panoší Újezd
3. liga E (D)315400Radotín ŠKŠK RadotínU Portlandu
3. liga E (D)228872Řeporyje DC PrahaDC Řeporyje PrahaNa hřišti Řeporyje
3. liga E (D)309768Twenty 6 PrahaTwenty 6 PrahaDouble's
3. liga E (D)266504Vonoklasy 26 BeeeVonoklasy 26Hospoda Na vyhlídce
3. liga F (D)326152Billiard club KladnoDC Billiard club KladnoBilliard Club Elephant
3. liga F (D)30472Helou&Wen PrahaDC Helou&Wen PrahaPod Černým vrchem
3. liga F (D)325640Kladiváři DC StochovKladiváři StochovU Raka
3. liga F (D)325384Kralupská letka ČechieČechie Kralupy nad VltavouHospůdka Čechie
3. liga F (D)296456Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. BZákladna Kralupy n/Vlt.Základna bar
3. liga F (D)89600Pacienti Sobín PrahaPacienti Sobín PrahaSportovní klub U Sklíčka
3. liga F (D)296712Pivní Jistota PrahaPivní Jistota PrahaPivní jistota
3. liga F (D)308744Prokopáci StředoklukyProkopáci StředoklukyU Prokopa
3. liga F (D)312072Rychlé pípy Praha BSpolek Šipkaři Prahy 13Pivnice herna Bunkr
3. liga F (D)11024The Workers PrahaDC The Worker PrahaŠenk U rytíře
3. liga F (D)214024Tuchodřeva TuchoměřiceTuchodřeva TuchoměřiceNa hřišti Tuchoměřice
3. liga G (D)265736Dopito 99 PrahaDopito 99 PrahaPivnice SEN
3. liga G (D)50692Ex šipkaři ze 4 PrahaEx špikaři ze 4 PrahaSportbar Gallo
3. liga G (D)273160K2 ŘíčanyK2 ŘíčanyK2 Říčany
3. liga G (D)253448Lev DC ŘíčanyDC Lev ŘíčanyPivnice za řekou
3. liga G (D)296968Michle's Ducks PrahaMichle's Ducks PrahaPivnice Pod schodama
3. liga G (D)314632Monkey z 213 PrahaDC Monkey z 213 PrahaHospoda 213
3. liga G (D)308232Pacienti z Berušky PrahaPacienti z Berušky PrahaSport Bar Beruška
3. liga G (D)326408PLB PrahaPremier League Bar PrahaRestaurace Alfa
3. liga G (D)199688Radnice team Stříbrná SkaliceRadnice team Stříbrná SkaliceKlubovna Na hřišti
3. liga G (D)230408Rafani OlbramoviceRafani OlbramoviceBar Marlenka
3. liga G (D)216328Žádný hroty PrahaŽádný hroty PrahaSázava bar
3. liga H (D)166664Hell's Darters PrahaHell's Darters PrahaNa novym místě
3. liga H (D)49928Kačamba PrahaDC Kačamba PrahaSportbar Kačamba
3. liga H (D)251400Kecky PrahaDC Kecky PrahaPivnice Chabařovická
3. liga H (D)231688Náhodní střelci KlecanyNáhodní střelci KlecanyRestaurace U jezera
3. liga H (D)198408Patriots darts club ZdibyDC ZdibyRestaurace U jezera
3. liga H (D)55560Plzeňka Praha BŠK Plzeňka PrahaPlzeňka
3. liga H (D)329736Růžek ŠK PrahaŠK Růžek PrahaDarts centrum Chlumecká
3. liga H (D)328712Sgt. Pepik's Band Praha CSgt. Pepik's Band PrahaDarts centrum Chlumecká
3. liga H (D)71176Spřátelená zvěř PrahaSpřátelená zvěř PrahaNa novym místě
3. liga H (D)326920The LegenDarts PrahaThe LegenDarts PrahaNa novym místě
3. liga H (D)47624Výsost Vysočany PrahaDC Výsost Vysočany PrahaŠipkový klub DC Výsost
3. liga I (D)8968Asfalt Ž PrahaAsfalt Ž PrahaHospůdka Pohoda
3. liga I (D)288008Baba Jaga DC PrahaBaba Jaga Praha
3. liga I (D)295432Black Bridge DC PrahaBlack Bridge DC PrahaBar Kobra
3. liga I (D)288520Golem BěchoviceKobra Bar PrahaBar Kobra
3. liga I (D)27400InterGast Stará promiň PrahaŠK InterGast Stará promiň PrahaStará promiň
3. liga I (D)310536Lidový dům Kbely BLidový dům KbelyLidový dům Kbely
3. liga I (D)292104Rychlý hroty Praha BRychlý hroty PrahaPivnice U Švehly
3. liga I (D)327432Rytíři HostivařRytíři HostivařSportbar Hostivař Darts Club
3. liga I (D)71688Sedmá Rota PrahaSedmá rota PrahaPivnice Pipkin
3. liga I (D)327944Sogaard Rabble PrahaSogaard Rabble PrahaBilliard club Sogaard
3. liga I (D)89352Světáci PrahaSvětáci PrahaBilliard Svět
3. liga J (D)55300Buldok Ajeto PrahaKlub AJETO z.s. PrahaKlub AJETO P.M.P.
3. liga J (D)274184Loužička DC PrahaDC Louže PrahaKlub Louže
3. liga J (D)308488Midgard PrahaMidgard PrahaMidgard
3. liga J (D)328200Mimo provoz PrahaRestaurace Na JezerceRestaurace Na Jezerce
3. liga J (D)1032Moskyt 2 PrahaAC Moskyt PrahaBar Moskyt
3. liga J (D)74504Moskyt Naeks PrahaAC Moskyt PrahaBar Moskyt
3. liga J (D)11280Na Vršku PrahaŠK Na Vršku PrahaNa Vinici
3. liga J (D)313096Nejdou Dably PrahaNejdou Dably PrahaKlub AJETO P.M.P.
3. liga J (D)142088Pionýři slepých uliček PrahaPionýři slepých uliček PrahaNa Chmelnici
3. liga J (D)49668Rytířovy vrány PrahaRytířovy vrány PrahaKlub AJETO P.M.P.
3. liga J (D)316936Stiflerova máma PrahaStiflerova máma PrahaClub bar Pomeranč
1. liga ŽENY82184Bizonky z Ajeta PrahaKlub AJETO z.s. PrahaKlub AJETO P.M.P.
1. liga ŽENY291080Dart's Ladies PrahaDarts centrum Chlumecká
1. liga ŽENY16144Hadimršky PrahaSportovní klub U Sklíčka
1. liga ŽENY26372Kajmanky z Plzeňky PrahaŠK Plzeňka PrahaPlzeňka
1. liga ŽENY141832Neškodný koťátka PrahaDC Los Číčos PrahaPivnice Chabařovická
1. liga ŽENY81928Noční můry z Ajeta PrahaKlub AJETO z.s. PrahaKlub AJETO P.M.P.
1. liga ŽENY36612Příšerky sro PrahaKlub AJETO z.s. PrahaKlub AJETO P.M.P.
1. liga ŽENY310280Rafandy OlbramoviceRafani OlbramoviceBar Marlenka
1. liga ŽENY83720Sestřičky PrahaDC Infarkt PrahaNa novym místě
1. liga ŽENY228616Šílený doroty ZárybyŠK ZárybyHostinec Na hřišti Záryby
1. liga ŽENY2064Veselé Střelky KolínKorunky KolínDarts aréna U Jána
2. liga ŽENY269832Baletky ÚvalyDC Homolka ÚvalyRestaurace Homolka
2. liga ŽENY100104Čarodějnice NeratoviceSpolek Neratovických ŠipkařůSport Club FraJa
2. liga ŽENY289800GreenBerries PrahaGreenhorn's PrahaKlub AJETO P.M.P.
2. liga ŽENY84744Jezinky PrahaPlzeňka
2. liga ŽENY268808Pink Diamonds PrahaDC Los Číčos PrahaPivnice Chabařovická
2. liga ŽENY329480SB Pinkies HostivařSportbar Hostivař Darts Club
2. liga ŽENY82696Slepičí úlet Libčice nad VltavouŠK Figury Libčice nad VltavouSkleník
2. liga ŽENY52228Topinky PrahaRytířovy vrány PrahaKlub AJETO P.M.P.
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 12.4.2021 17:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 12.4.2021 18:58:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement