Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/2603)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Středočeský kraj & Praha

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 2603 | Turnajů: 3356

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
2147. Telková Alena CZE054220 C Beroun 1 1 1 1
2147. Štěpánek Radovan CZE033190 B Pečky 1 1 1 1
2147. Formánková Zdeňka CZE065898 Praha 9 1 1 1 1
2147. Moravec Zbyněk CZE065856 Praha 5 1 1 1 1
2147. Tripoltová Andrea CZE060646 Krč 1 1 1 1
2147. Adámková Vanda CZE054583 C DC Humbuck Kostelec nad Labem 1 1 1 1
2147. Havlíček Tadeáš CZE062463 1 1 1 1
2147. Nechvátalová Šárka CZE057173 1 1 1 1
2147. Kocáb Igor CZE063296 1 1 1 1
2147. Pudil Martin CZE064768 Olomouc 1 1 1 1
2147. Kolárovec Jan CZE002067 C DC Monkey z 213 Praha 1 1 1 1
2147. Rusak Sergej CZE004068 B Spolek Neratovických Šipkařů 1 1 1 1
2147. Staňková Lucie CZE056049 Duchcov 1 1 1 1
2147. Hoffman Martin CZE059602 D Rtyně v Podkrkonoší 1 1 1 1
2147. Janák Radek CZE030334 C Magnetics Beroun 1 1 1 1
2147. Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo 1 1 1 1
2147. Šturz David CZE047886 Praha 1 1 1 1
2147. Vokoun Martin CZE020333 C Hrobaři Charvatce 1 1 1 1
2147. Krejčí Zdeněk CZE001905 C Pečky 1 1 1 1
2147. Říha Michal 1989 CZE022187 Hradec Králové 2 1 1 1 1
2147. Svoboda Vlastimil CZE063749 Králův Dvůr 1 1 1 1
2147. Fantys František CZE063968 1 1 1 1
2147. Kaucner Josef CZE017741 Týnec nad Labem 66 1 1 1 1
2147. Jedlička Marek CZE060260 1 1 1 1
2147. Polák Jiří 1982 CZE059058 Brno 1 1 1 1
2147. Koubek Josef CZE012834 C Worm Gang Praha 1 1 1 1
2147. Arnolt Václav CZE033177 1 1 1 1
2147. Mrázek Miroslav CZE041996 D TJ Pátek 1 1 1 1
2147. Švarc Ondřej CZE065411 Vysoké Mýto 1 1 1 1
2147. Matušková Lenka CZE063596 Říčany 1 1 1 1
2147. Zajíček Jiří CZE025671 C Magnetics Beroun 1 1 1 1
2147. Adamec Filip CZE037587 Praha 5 1 1 1 1
2147. Bílý Lukáš CZE060672 1 1 1 1
2147. Florková Ester CZE064076 Praha 1 1 1 1
2147. Šmejkalová Jana CZE057664 1 1 1 1
2147. Riegertová Renáta CZE054071 1 1 1 1
2147. Štěpánek Karel CZE050842 1 1 1 1
2147. Tomek Michal CZE054868 1 1 1 1
2147. Loužil Martin CZE057828 D Bečky z Týnce n/L 1 1 1 1
2147. Hynek Ondřej CZE050083 C Beta darts Semčice 1 1 1 1
2147. Borik Ondřej CZE064770 Olomouc 1 1 1 1
2147. Rus Václav CZE065510 Kladno 1 1 1 1
2147. Bek Tomáš CZE051132 D TJ Pátek 1 1 1 1
2147. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 1 1 1 1
2147. Petruzelka Karel CZE063384 1 1 1 1
2147. Hovorka Jakub CZE058313 1 1 1 1
2147. Györgyová Lýdia WRD064872 Praha 1 1 1 1
2147. Filandr Michal CZE041096 B Good Fellows & Darts Praha 1 1 1 1
2147. Skřivan Ondřej CZE064439 Praha 9 1 1 1 1
2147. Kinter Michal CZE065506 Praha 9 1 1 1 1
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.11.2019 09:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.11.2019 10:07:19